Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 335142 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

irem

• Ziyaretçi
Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in
« : 25 Kasım 2013, 21:55:56 »
Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı hakkında Genel Haberler...
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2022, 16:36:43 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
Ynt: Fenerhabçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2013, 15:48:39 »
Smaçör Merve Tanyel'i Vakıfbank'a libero Erçe Su Kasapoğlu'nu da Eczacıbaşı'na kaptırmışız sanırım.Altyapı'dan oyuncu çıkaramıyoruz diyorduk.Çıkardığımız isimleride rakiplerimize kaptırıyoruz.Rakipler geleceğe yatırım yaparken biz yerimizde sayıyoruz.Ondan sonrada yerli kalitesi neden düştü diyoruz.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2013, 23:08:35 »
Smaçör Merve Tanyel'i Vakıfbank'a libero Erçe Su Kasapoğlu'nu da Eczacıbaşı'na kaptırmışız sanırım.Altyapı'dan oyuncu çıkaramıyoruz diyorduk.Çıkardığımız isimleride rakiplerimize kaptırıyoruz.Rakipler geleceğe yatırım yaparken biz yerimizde sayıyoruz.Ondan sonrada yerli kalitesi neden düştü diyoruz.

Yanlış hatırlamıyorsam Tunç abi onları anlaşmalı verdik dedi.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2013, 23:10:07 »

Tunç abiyi dinlemedim açıkçası.Ne gibi bir anlaşma bilginiz varmı?
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2013, 12:20:21 »
Tam da bu konuyu birisi aciklayacak diye bekledim ama kimse su anlasmayi bilmiyor galiba, yalniz anladigim kadariyla hala bizim oyuncularimiz. Birde Merve Abdye gitmiyor muydu ?
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 12:26:28 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2013, 13:25:40 »

Sadece KARŞILIKLI ANLAŞMA dedi.Herhangi bişey açıklamadı.Valla bende şaşkınım açıkçası demekki kendimize pek güvenmiyoruz bu konuda
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2013, 13:45:30 »
Abdullah Kigilli birakacagim demisti ne oldu.... sayesinde formalardan nefret ettim. Hakan Dinçay'dan kurtulamadik gitti. Bu atamalardan en karli kadin basket cikti gibi hayirlisi artik.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2013, 13:56:21 Gönderen: cemagrak »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2013, 14:27:33 »
İrem, maçların çoğunda Hakan Dinçay'ın yanında izlemeye gelen Nihat Özbağı mı biliyor musun?
Hani şu geçen haftalarda salonda GS Store torbalarıyla birileri yürürken taraftar bağırmaya başlayınca gidip taraftarla konuşan?
Benzetiyorum ama uzaktan emin olamıyorum.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2013, 17:03:56 »
İrem, maçların çoğunda Hakan Dinçay'ın yanında izlemeye gelen Nihat Özbağı mı biliyor musun?
Hani şu geçen haftalarda salonda GS Store torbalarıyla birileri yürürken taraftar bağırmaya başlayınca gidip taraftarla konuşan?

Bu sene eski yerimizde oturmadığım için hiç ama hiç dikkat etmedim kim gelmiş kim konuşmuş koşmuş yarın bi dikkat edeyim canım :)

Vay Kız kardeşlerim ne güzel bir forum olmuş burası...

İrem öyle böyle diye diye adam ettik takımı yalınız!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2013, 17:47:28 »
Takım böyle istekli böyle hırslı oynasın canımı yesin...
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2013, 17:51:34 »
Tam da bu konuyu birisi aciklayacak diye bekledim ama kimse su anlasmayi bilmiyor galiba, yalniz anladigim kadariyla hala bizim oyuncularimiz. Birde Merve Abdye gitmiyor muydu ?

ABD'ye seneye gidecek bu sene hala Lisedeymiş...

Anlaşma konusunu kime sormak lazım bilmiyorum açıkçası...
Cidden sacma bir olay bu, gencler ligine kimin adina katılacak o zaman ? Ya da katılacak mı... Cünkü oradan da yüzde on civarı normal lige aktarılıyor, geçen sene bu sekilde geçildik Gsye... Ayrica niye A takima alınmadı ? Garip işler gerçekten....

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2013, 17:55:59 »

ABD'ye seneye gidecek bu sene hala Lisedeymiş...

Anlaşma konusunu kime sormak lazım bilmiyorum açıkçası...
Cidden sacma bir olay bu, gencler ligine kimin adina katılacak o zaman ? Ya da katılacak mı... Cünkü oradan da yüzde on civarı normal lige aktarılıyor, geçen sene bu sekilde geçildik Gsye... Ayrica niye A takima alınmadı ? Garip işler gerçekten....
Bir tane Allahın kulu da çıkıp demiyor ki Şu şu oyuncuları verdik şu şu anlaşmayla verdik şu sebepten dolayı verdik diye.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #12 : 05 Aralık 2013, 14:21:56 »

Sadece KARŞILIKLI ANLAŞMA dedi.Herhangi bişey açıklamadı.Valla bende şaşkınım açıkçası demekki kendimize pek güvenmiyoruz bu konuda

Anlaşmalı vermeden benim anladığım milli takım oyuncularının çoğunluğu orada, milli takım antrenörlerinin yine çoğunluğu orada milli takıma uyumu açısından ve kişisel gelişmesi açısından birlikte çalışmaları sağlanmak için bu anlaşma yapıldı.

Umarım tahminim doğrudur. Yoksa kızlarda zaten altyapıdan oyuncu çıkaramıyoruz, çıkardığımızı da kaptırırsak hiç olmaz.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2013, 14:42:32 »
Nihat Özbağı'nı hiç bir voleybol maçında görmedim.Başkası ile karıştırıyorsunuz.Genellikle Hakan Dinçay'ın yanında Abdullah Paşaoğlu oturur.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2013, 14:41:18 »
Adnan Paşaoğlu'nu tanıyorum o değildi. Uzaktan çok seçemedim ama beshem de gördüyse Nihat bey olabilir gerçekten de.
Fazla değişik yönetici görmeye alışık değilim salonda, yönetim görevleri dağıtılmadan önce birkaç kere görünce acaba kan değişikliği mi yapılacak dedim ama yine Hakan beye kaldı görev.