Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336167 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #300 : 07 Şubat 2014, 15:20:02 »
Kim bizden ayrılmaz , İstanbul'u bırakıp gitmez ,
ercan 'ın dediği gibi ne gerekiyorsa verelim
Seda yı yollasınlar ona verdiğimiz 300 bin euro yu da ilave olarak kim'e verebiliriz :)
kim şu anda n kadar alıyo abi.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #301 : 07 Şubat 2014, 15:25:57 »
istanbul u birakmasina gerek yok gitmesi icin.vakif ecz gs hepsi ist da.orkun darnel bile kim diyorsa bizimkiler hic seneyi beklemesin bu yil yapsinlar en az uc yillik sozlesmeyi
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #302 : 07 Şubat 2014, 15:30:50 »
seda makul bir fiyata yedek olarak kalabilir.biktim artik her yil tehdit eder gibi transfer ucretini yukseltmesinden.sanki bana super oynuyor.alkrim melihayi sen sag ben selamet.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #303 : 07 Şubat 2014, 15:35:06 »
Kim iki sene CEV Cup'da oynadiktan sonra tekrar CEV Cup'ta oynayan bir takima gitmesi aptallik olur.  Kim zeki bir kiz :)         
.   YOk zaten gs ye gideceginde degil hele hele ecz vakif gibi yamyaar varken mumkun degilde hani diyorum amaci ist da kalmaksa zaten var yamyaar ist da.umarim bizimkiler agizlarini acip alik alik bakmazlarda kimkalir bizde uzun sure

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #304 : 07 Şubat 2014, 15:44:06 »
Kim bizim için çok değerli bir oyuncu bu inkar edilemez aynı zamanda Kim karın tokluğuna da oynamıyor bunu da belirtmek istedim  dünyanın en çok kazanan bayan voleybolcusu durumunda !!
aldığı para her kuruşuna kadar helal olsun istiyorsa daha da fazla verelim kesinlikle 3 *4 senelik bir sözleşme yapalım  bu ayrı bir konu ...

abi kim yanılmıyorsam 500 yada 600 bin alıyor. bu da en fazla alan mıdır, bilmiyorum ama bence öyle değil ama sen daha iyi bilirsin abi

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #305 : 07 Şubat 2014, 15:48:49 »
abi kim yanılmıyorsam 500 yada 600 bin alıyor. bu da en fazla alan mıdır, bilmiyorum ama bence öyle değil ama sen daha iyi bilirsin abi

1 Milyon alıyor.

--------

Ayrıca ayrılmak istese çoktan giderdi ne paralar teklif ettiler yinede gitmedi.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2014, 15:51:25 Gönderen: Serdar Şirin »
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

• Üye
« Yanıtla #306 : 07 Şubat 2014, 15:50:17 »
seçim yaparken 1. etkenin para olduğunu bizzat arkadaşı söyledi zaten bana. Bizim verdiğimizden fazlasını veren öyle sandığınız gibi çok takım da yok,belki azerbaycan takımları vermiştir orada da 1 yıl bile durmadan kaçıyor oyuncular .Gelecek seneki tercihinde de birinci etken yine para olacak acı ama gerçek bu .Hem bu sene boynunda duran ip yani eski kulüp engeli de ortadan kalktı. Umarım gelecek sene için hatta daha uzun  yıllar anlaşırız . Anlaşsak bile sancılı bir süreç olacağına eminim ,çünkü menajeri çok çakal ve kendi bildiğini okuyan bir adammış.

abi bu kızın bu kadar da paragöz olduğunu düşünmüyorum, mesela 2012de hem CLde hem de Olimpiyatlarda MVP olduğunda onu isteyen Azeryol ve Rabita vardı ve gayet de senelik yüksek paralar veriyorlardı, bunu da ben bizzat biliyorum, mesela o sezon Rabitaya gitseydi Rabitayı Montano ile birlikte CL şampiyonu yapardı, ama o cev te oynayan bizi seçti, bunun da sırf para için olduğunu düşünmüyorum çünkü beshem abinin dediği gibi de Kim zeki bir kız, sadece para için bizde oynadığını sanmıyorum, keza bu sezon da öyle, Fenerbahçe için milli takıma rest çekmiş bir oyuncu Kim. Şu anda Kasia mesela 600 yada 700 bin alıyor Rabitadan. Düşün yani. Ama bizde de karın tokluğuna oynamıyor , ama bizden ayrılacağını sanmıyorum

• Üye
« Yanıtla #307 : 07 Şubat 2014, 15:50:43 »
1 Milyon alıyor.

1 milyon TL mi, euro mu, dolar mı? Ben bildiğim dolar alıyor

• Üye
« Yanıtla #308 : 07 Şubat 2014, 15:51:03 »
1 milyon alması imkansız bence çünkü geçmiş senelerde bile o kadar alan oyuncu yoktu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #309 : 07 Şubat 2014, 16:09:00 »
KİM 600 bin euro civarında bir para alıyor. SEda neredeyse 1 trilyona oynuyor Kim o paraya sol kolunu oynatır sadece Serdarım :)

• Üye
« Yanıtla #310 : 07 Şubat 2014, 16:47:15 »
Evet abi doğruymuş o zaman ben dediğim rakam 600 yada 700 bin diyordum ben de en fazla kazanan voleybolcuymuş vay be...

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #311 : 07 Şubat 2014, 16:57:20 »
yanlış anlaşıldım sanırım ,ben Kim için paragöz demedim. Hatta yakın zamana kadar da Cem Abi'nin aksine düşünüyorum parayı çok önemsemiyor ,bizde cev cup oynadı bizi seviyor vs gibi.. Şimdi ise bu görüşüm değişti ,ki cev cup teorisi sırf sevmeye bağlanıp açıklanmıyor mantık olarak da. Tabi hepsi Cl oynamak ister ama bunu pek takmıyorlar.Ivan da daha alt kupada oynuyor ,hiç maçlara gitmeyen taraftarı mı sevdiği için oynuyor yoksa Arslan sevgisi için mi? 1. Öncelik hepsi için malesef para bizim gibi düşünmek zorunda değiller.he bu arada bahsettiğim arkadaş %65 Fenerbahçe'de kalır diye düşünüyorum da dedi..bizimkiler zaten sözleşme uzatmak için teklif yapmışlar ,düşünüyormuş Kim .. Rufat için tekrar yazayım para konusunu da Azerbaycan için istisna görüyorum,orayı tercih edeceğini hiç düşünmüyorum.Korkum Istanbul takımlarıydı o konuda da Murat Abi'nin bahsettiği bonservis meselesi doğruysa bizi bırakmaz :))
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #312 : 07 Şubat 2014, 17:09:26 »
Gökhan kesinlikle haklısın. Bende sporcu olsam parayı severim tabiki bu çok doğal.
Ivan da ilk geldiği zaman 2 sene 700 +700 bin euro ya oynadı sonra 600 e oynuyor.  Ivan özelinden gidersek 21 (2001) yaşında macerata takımına gitti 2007 senesine kadar orda cuzi bir rakama oynadı ama kazanabilecegi bütün Kupaları aldı.
2002 Şampiyonlar ligi
2006 italya ligi
4 kere cev kupası sonra biraz da para dedi önce yeni kurulan roma sonra o dönem voleybola iyi para yatıran Olimpiacos ve sonrası fenerbahçe. 
Gelelim kim mevzusuna :
Bayan. Voleybolunda  maddi çıtayı yükselten takım ne vakıfbank ne Eczacıbaşı ne de Azeri kulüpleri dir
O çıtayı Fenerbahçe Acıbadem (M.A.A ile ) yükselmiştir
Önce Gamova ve Nati ye günün şartlarında büyük paralar sonra Kasia için pessaroya ödenen 600 küsür bin euro bonservis vs vs vs sonra bizim attığımız yol italya da ve Avrupa da yaşanılan ekonomik kriz derken voleybol ekseni doğuya paraya kaydı.
Ben profosyonel sporcular in fedakarlık yaptık söyle fenerbahçe liyiz gibi lafkarini yemem gerek te yok
Halkbank a çok paraya gitti diye Emre'yi aforoz ediyoruz ya
Arslan da diyor ki büyük fedakarlıklar yaparak kulübümde kaldım sonra taraftar büyüksun Arslan moduna giriyor.
Büyük fedakârlik dediği 400 bin euroya yakın para.. ohh ne güzel fedakarlık be ....
Kimsenin aldığın da gözüm yok hakkını versinler daha çok alsinlar ama hiçbir oyuncu taraftar gibi olamaz olmasını beklemek de bence hayalcilik olur.

Fenerbahçe'de ( diğer klüpleri bilemem )  fedekarlık yapan sadece TARAFATAR'dır
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2014, 17:15:54 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #313 : 07 Şubat 2014, 17:20:01 »
Fenerbahçe yatırımlarını devam ettirdiği sürece en azından bu sezonki gibi Kim de İstanbul'dan sıkılmazsa başka bir kulübe gitmez. He giderse de burada gördüğü ortamı ve sevgiyi hiçbir yerde bulamaz. O da bunun farkındadır. Kim'e bizden fazla parayı kim verebilir. Olsa olsa Azeriler diyelim oranın da voleybol ortamı belli. Kim bu sezon başında bizden kopması için tüm şartlar vardı. Ama gitmedi direndi gerekirse 1 yıl oynamam dedi. Umarım yönetim bocalamadan uzun süreli sözleşme imzalar.

• Üye
« Yanıtla #314 : 07 Şubat 2014, 17:33:31 »
Fenerbahçe yatırımlarını devam ettirdiği sürece en azından bu sezonki gibi Kim de İstanbul'dan sıkılmazsa başka bir kulübe gitmez. He giderse de burada gördüğü ortamı ve sevgiyi hiçbir yerde bulamaz. O da bunun farkındadır. Kim'e bizden fazla parayı kim verebilir. Olsa olsa Azeriler diyelim oranın da voleybol ortamı belli. Kim bu sezon başında bizden kopması için tüm şartlar vardı. Ama gitmedi direndi gerekirse 1 yıl oynamam dedi. Umarım yönetim bocalamadan uzun süreli sözleşme imzalar.