Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336126 defa)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #360 : 09 Şubat 2014, 00:37:22 »
sanki geçen sene askere giden fizyoterapistimiz gibi göründü bana adı turgaydı sanırım
Valla bende ona benzettim lakin askerdedir diye düşündüğüm için yok canım falan dedim.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #361 : 09 Şubat 2014, 00:39:30 »
Kısa dönemdir :P

Çevrimdışı Sekiz

• Üye
« Yanıtla #362 : 09 Şubat 2014, 00:40:40 »
Valla bende ona benzettim lakin askerdedir diye düşündüğüm için yok canım falan dedim.

dönmüş askerden

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #363 : 09 Şubat 2014, 01:00:46 »
Bakın Neslihan'a karşı hiçbir önyargım yok. Kendisini de severim. Hatta yıllar yıllar önce Neslihan hayranı arkadaşlarla içeriği Neslihan olan bir voleybol sitesinde yöneticilikte yaptım.

Ama şu var , "dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım".

UniqueFB ,

"Çekinceniz onun takım oyuncusu olmaması ve takımın düzenini bozması ise Hooker Goncha Brakocevic'ten daha az tehlike arz ettiğinin garantisini verebilirim :)"  demişsiniz.

Sormak isterim nasıl garanti verebilirsiniz? "Garanti vermek" biraz iddialı olmamış mı ?

Yıllar önce Rahmetli Tenerife başkanı , Neslihan'ı profesyonel olmamakla suçlamış ve hamile kalarak takımı yarı yolda bıraktığını söylemişti. Bu sözleri Türk basınında hiçbir şekilde yer almadı.Tam tersine hep övgü sözleri basında yer aldı ki bu yüzden bu açıklamaları pek kimse bilmez.

Çok şey yazacağımda neyse. Maalesef bu konuda birçok üyeyle taban tabana zıt düşünüyorum. Demek ki kendimi iyi ifade edemedim.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2014, 01:34:04 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #364 : 09 Şubat 2014, 01:03:40 »
Şimdilerde manita da yaptı :D

Neslihan takım oyuncusu değilse Hooker Goncha Brako filan hiç değildir. Aneta ile devam diyorsanız gerçekten sıkıntı yok. Ben seviyorum kendisini

hocamiz smacorde anetayi bayagi bir ovdu. daha performansini gosteremedi. yazin onun icin cok yogundu dedi. gercek performansini play off larda gostercektir dedi. bir de aneta icin takimin hucumunu n yarisinin yuklendigi halde pek goze batmaz. gosterissiz oynar dedi. (son kisim geldigi takimdaki hali icin de olabilir.) bu soylediklerinden hocanin anetanin seneye de kalmasini isteyecegini cikariyorum ben.

hocanin aneta icin soylediklerinin ilk kismini garay icin de rahatca soyleyebiliriz bence. garay da play off larda vites artiracaktir insAllah
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

• Üye
« Yanıtla #365 : 09 Şubat 2014, 01:49:26 »
Sekiz ,

"saydığınız 4 oyuncuda nesli ile oynarken belkide en kötü sezonlarını geçiren oyunculardı" demişsiniz.

Sizce bunun sebebi ne olabilir ?
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2014, 01:54:32 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #366 : 09 Şubat 2014, 03:15:40 »
Sekiz ,

"saydığınız 4 oyuncuda nesli ile oynarken belkide en kötü sezonlarını geçiren oyunculardı" demişsiniz.

Sizce bunun sebebi ne olabilir ?

Bunun Neslihan ile ne alakası olabilir? Sizin teorinize göre Neslihan gelirse Kim en kötü sezonunu mu yaşayacak mesela?

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #367 : 09 Şubat 2014, 03:17:26 »
Bakın Neslihan'a karşı hiçbir önyargım yok. Kendisini de severim. Hatta yıllar yıllar önce Neslihan hayranı arkadaşlarla içeriği Neslihan olan bir voleybol sitesinde yöneticilikte yaptım.

Ama şu var , "dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım".

UniqueFB ,

"Çekinceniz onun takım oyuncusu olmaması ve takımın düzenini bozması ise Hooker Goncha Brakocevic'ten daha az tehlike arz ettiğinin garantisini verebilirim :)"  demişsiniz.

Sormak isterim nasıl garanti verebilirsiniz? "Garanti vermek" biraz iddialı olmamış mı ?

Yıllar önce Rahmetli Tenerife başkanı , Neslihan'ı profesyonel olmamakla suçlamış ve hamile kalarak takımı yarı yolda bıraktığını söylemişti. Bu sözleri Türk basınında hiçbir şekilde yer almadı.Tam tersine hep övgü sözleri basında yer aldı ki bu yüzden bu açıklamaları pek kimse bilmez.

Çok şey yazacağımda neyse. Maalesef bu konuda birçok üyeyle taban tabana zıt düşünüyorum. Demek ki kendimi iyi ifade edemedim.

Hooker Goncha diyorum bunlar direk problemli oyuncular. Hadi "kibirli" diyelim. Brakocevic'i biraz Guidetti ve başarı terbiye etti. Neslihan'a fazla haksızlık yapılıyor bana kalırsa. Fenerbahçe Spor Kulübünün gölgesinde Neslihan'ın kibiri sorunu falan kalmaz merak etmeyin. Ben böyle düşünüyorum.

• Üye
« Yanıtla #368 : 09 Şubat 2014, 09:28:01 »
Besim abi ben Neslihan'ın kariyeri boyunca en azından CL finali oynayabilecek (f4 teki İtalyan takımlarının birbirleriyle eşleştiğini düşünürsek) potansiyelde ki takımlarda oynadığını düşünüyorum. Cannes , Samec,Kozlova ve Centoni ile CL finali oynadı. Neslihan'ın bırak şampiyonluğu bir FİNALİ dahi yok. Gittiği her takımı bozuyor. Aksi durumda , gittiği takımlarda ki dünya çapındaki smaçörlerin yerlerde sürünmesini açıklayamıyorum. Tesadüf diyip geçemiyorum.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2014, 09:32:38 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #369 : 09 Şubat 2014, 10:54:30 »
sanki geçen sene askere giden fizyoterapistimiz gibi göründü bana adı turgaydı sanırım
Evet,Turgay Aslanyürek teklif etmiş.Merak edenlere duyurulur.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #370 : 09 Şubat 2014, 11:11:10 »
Bir erkeğin kendisinden çok daha fazla para kazanan bir hanıma evlilik teklif etmesi bizim neslimizin algılayamayacağı bir hadise... Sanırım çok geri kafalıyız. Köpek gibi sevsek ve acıdan böğürsek bile ne bileyim, bizim en az 5, belki 10 katımız para kazanan birisine evlilik teklif edemeyiz.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #371 : 09 Şubat 2014, 11:21:58 »
Bir erkeğin kendisinden çok daha fazla para kazanan bir hanıma evlilik teklif etmesi bizim neslimizin algılayamayacağı bir hadise... Sanırım çok geri kafalıyız. Köpek gibi sevsek ve acıdan böğürsek bile ne bileyim, bizim en az 5, belki 10 katımız para kazanan birisine evlilik teklif edemeyiz.
Öf ülen öööf :) :) :)
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #372 : 09 Şubat 2014, 11:57:08 »
Ben Anetadan çok memnunum, büyük maçlarda verdiği katkı ortada sadece yabancı olması biraz sıkıntı yaratıyor, yabancı olmasa ortada yabancı kullanabilirdik, ama saha içine gelirsek Aneta çok çok iyi oynuyor, Anetanın vereceği katkıyı net diyorum Neriman o kafayla veremez, hırsına yenik düşen bir oyuncu kendisi.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #373 : 09 Şubat 2014, 13:01:54 »
O zaman medeni  cesaretinden ötürü Turgay Aslanyürek i tebrik edelim:)))
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #374 : 09 Şubat 2014, 13:20:19 »
Eda Erdem twitter'dan soruları yanıtlayacakmış. #EdaCevaplıyor hashtag'i ile.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.