Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336127 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #510 : 03 Ağustos 2014, 00:58:20 »
Maçı Rai'den canlı izliyordum. Sakatlık anında Del Core'nin yüz ifadesi her şeyi açıklıyordu.

Gerçekten çok üzüldüm. İnanılmaz formdaydı. Maçın gidişatına göre üstleneceği rolü müthiş ayarlayan bir oyuncu haline gelmişti. Yeri geldiğinde müthiş bir arka alan savunucusu yeri geldiğinde ise takımının hücumunu üstlenen bir lider oluyordu. Bu rol ayarlamasını bu kadar iyi planlayan bir oyuncuyu daha önce hiç görmemiştim.(Kim,Larson,Gözde,Kosheleva,Garay,Jaqeline,Chachkova,Osmokrovic,Costagrande dahil)

Fenerbahçe için harika bir rol oyuncusu olacaktı.(en iyi yardımcı oyuncu kategorisinde Oscar alacak kadar) Ama olmadı. Kadro mühendisliği açısından Türk voleybol tarihinin en akıllıca kurulmuş kadrosu büyük bir darbe yedi.

Anlaşılan sakatlık çok ciddi. Ocak'ta döneceği falan konuşuluyor ki olası CL F4 de hazır girmesi imkansız gibi bir şey. Maalesef en akılcı çözüm kontratı fesh etmek. Eczacıbaşı'nın Harmotto'da yaptığı gibi yaparsak kendi ayağımıza kurşun sıkarız.

Piyasada sağlam oyuncuda kalmadı sayılır. Sakatlık bizi yine kötü zamanda yakaladı. Tek seçenek Jaqueline.
Transfer yapmayıp Bosetti'yi beklersek , bu sezon tek bir kupa alamayız.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2014, 01:00:28 Gönderen: Sisley Volley TV »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #511 : 03 Ağustos 2014, 01:08:47 »
Bu saatten sonra Werblinska alina bilir mi ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

werblinska vasat bir polonya takımın da oynuyor gelebilir.bence gelirse de katkı sağlar.logan tom ise brezilya da oynadı geçen yıl.brezilya da hiç seyretmedim ama 33 yaşına geldiği halde fark  yaratabilecek bir isim.yine de ben şu anda werblinska yı tercih ederim.gerçi daha smaçör alıp almayacağımız bile belli değil.ama şu bir gerçek ki richards a güvenip yola çıkmamalıyız keşke garay  gitmeseymiş yaa döktürmüş yine :(

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #512 : 03 Ağustos 2014, 01:10:30 »

Maçı Rai'den canlı izliyordum. Sakatlık anında Del Core'nin yüz ifadesi her şeyi açıklıyordu.

Gerçekten çok üzüldüm. İnanılmaz formdaydı. Maçın gidişatına göre üstleneceği rolü müthiş ayarlayan bir oyuncu haline gelmişti. Yeri geldiğinde müthiş bir arka alan savunucusu yeri geldiğinde ise takımının hücumunu üstlenen bir lider oluyordu. Bu rol ayarlamasını bu kadar iyi planlayan bir oyuncuyu daha önce hiç görmemiştim.(Kim,Larson,Gözde,Kosheleva,Garay,Jaqeline,Chachkova,Osmokrovic,Costagrande dahil)

Fenerbahçe için harika bir rol oyuncusu olacaktı.(en iyi yardımcı oyuncu kategorisinde Oscar alacak kadar) Ama olmadı. Kadro mühendisliği açısından Türk voleybol tarihinin en akıllıca kurulmuş kadrosu büyük bir darbe yedi.

Anlaşılan sakatlık çok ciddi. Ocak'ta döneceği falan konuşuluyor ki olası CL F4 de hazır girmesi imkansız gibi bir şey. Maalesef en akılcı çözüm kontratı fesh etmek. Eczacıbaşı'nın Harmotto'da yaptığı gibi yaparsak kendi ayağımıza kurşun sıkarız.

Piyasada sağlam oyuncuda kalmadı sayılır. Sakatlık bizi yine kötü zamanda yakaladı. Tek seçenek Jaqueline.

Imzami atarim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Üye
Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #513 : 03 Ağustos 2014, 01:11:37 »
Bosettinin parkelerden ne kadar uzak kalacagi net olarak ne zaman aciklanir acaba? Cunku resmilesen birsey yok halen

« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2014, 01:11:45 Gönderen: Rufat Sharafli »

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #514 : 03 Ağustos 2014, 01:16:41 »
werblinska vasat bir polonya takımın da oynuyor gelebilir.bence gelirse de katkı sağlar.logan tom ise brezilya da oynadı geçen yıl.brezilya da hiç seyretmedim ama 33 yaşına geldiği halde fark  yaratabilecek bir isim.yine de ben şu anda werblinska yı tercih ederim.gerçi daha smaçör alıp almayacağımız bile belli değil.ama şu bir gerçek ki richards a güvenip yola çıkmamalıyız keşke garay  gitmeseymiş yaa döktürmüş yine :(
Branslar icerisinde
gidenlerle-gelenlerle en iyi transferi yapmistik. illa ki bir sakatlik oluyor

Logan Brezilya sakatlanmis biliyorum
ve suan italyada uyduruk bir takim ile
anlasti yada antremanlara cikiyor diye duymustum

Werbliska olabilirse biran once o veya baskasi alinmali

Ama laf olsun diye degil faydali birisi alinma

Garayi hic sormayin. Gul gibi kiz gitti

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #515 : 03 Ağustos 2014, 01:17:41 »

Aynen bende
imzami atarim

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #516 : 03 Ağustos 2014, 02:16:32 »
Hiç katılmıyorum hildebrand bana kalırsa Bosetti nin yapacağı çok şeyi yapacaktır..Üstelik takımımızın CL kadrosu çok üst düzey bence
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2014, 02:17:50 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #517 : 03 Ağustos 2014, 02:42:09 »
Logan tom voleybolu bıraktı

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #518 : 03 Ağustos 2014, 09:19:49 »
Hiç katılmıyorum hildebrand bana kalırsa Bosetti nin yapacağı çok şeyi yapacaktır..Üstelik takımımızın CL kadrosu çok üst düzey bence

montano kim gibi çok önemli oyuncuların yanına bosetti çok iyi giderdi.bu bosetti hildebrand karşılaştırmasına gelirsek kesinlikle katılmıyorum.hildebrand ın hiçbir yönü bostti kadar iyi değildi.hatta bana göre her konuda bosetti çok daha öndedir.hildebrand kesinlikle yeterli değil.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #519 : 03 Ağustos 2014, 10:53:49 »

Logan Tom konusunda 1 yıl geriden geliyorsunuz  :D , Ncaa de yardımcı antrenörlük yapacak bu yıl.

Hildebrant da geçen yıl Brezilya da normal sezonun All-Star kadrosuna seçilmiş bir oyuncu olduğu unutulmamalı.

Buna rağmen bence L.Bosetti ile anlaşmayı dondurup 1 sene sonrasına ertelememiz lazım.

Yerine yabancı oyuncu alınamazsa Ezgi Dağdelenler i alıp Meliha ile dönüşümlü kullanabiliriz.

Keşke Kosheleva nın D.Moskova ile anlaşmazlığı 15 gün önce olmasaydı.

Krasnodar da Sokolova, Kosheleva, Pasynkova ve Garay var. Krasnodar da aslında üst düzey smaçör fazlalığı oldu, Garay ı bir şekilde ikna edip sonrasında Krasnodar ile anlaşıp tekrar alsak iyi olur.
FENERBAHÇE

• Üye
« Yanıtla #520 : 03 Ağustos 2014, 12:46:11 »
Jaqueline bostayken alalim hic maceraya gerek yok Hildebrand yetersiz kalir bence, hemde hildebrand oynarsa 1 yedek smacorumuz olacak buda cok cok riskli, hildebrandin veya melihanin sakatlanmama riskini hickimse veremez o yuzden transfer sart Bosettinin yerine

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #521 : 03 Ağustos 2014, 13:06:38 »
Ze, Krasnodar' a gitti gidecek deniyordu. Sanirim gitmemis

Garaya baski yaparsak Ze ile birlikte belki ikna olabilir

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #522 : 03 Ağustos 2014, 13:08:36 »
Tabi bir Garay ile is bitmiyor en onemlisi Rus kulubunu ikna etmek

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #523 : 03 Ağustos 2014, 13:38:29 »
Ze, Krasnodar' a gitti gidecek deniyordu. Sanirim gitmemis

Garaya baski yaparsak Ze ile birlikte belki ikna olabilir

yalnız garay eğer o takıma giderse inanılmaz bir smaçör rotasyonu oluyor.koshaleva pasynkova sokolova garay.koshaleva zaten bana göre kim den sonra dünya daki en önemli smaçör.garay da olursa mükemmel oluyor.yalnız lütfen garay ı ikna edip geri getirelim.gerçekten mükemmel komple bir oyuncu.ama biraz zor olur tabii.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #524 : 03 Ağustos 2014, 13:50:59 »
Madem Bosetti bir tamamlayıcı parça sorun yok geçen sene amil de izlediğim RİCHARDS bunu hayli hayli yapabilir. Bizim için önemli olan kim ve montano.. ki Bosetti  mükemmel bir manşetçi olmadı hiç. En seyi karartmayın derim
HaBaBaM GüM GüM GüM