Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336173 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #525 : 03 Ağustos 2014, 13:59:25 »
@mehmetsevinc44: Fenerbahçe'nin yeni transferi İtalyan voleybolcu Lucia Bosetti sol diz ön çapraz bağlarından sakatlandı. 3 ay yok http://t.co/0kXINs1ZQ1

@mehmetsevinc44: Lucia Bosetti için en az 3 aylık tedavi süreci öngörülüyor. Ama daha önce de dizinden sakatlandığı için süre uzayabilir.

Boyle bir durumda var. Insallah bu dogrudur 3 ay olursa lige de yetisir slye de. Aralikta tas gibi olur resmilessede yolumuza baksak, her agizdan birsey cikiyor
cunku

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #526 : 03 Ağustos 2014, 14:04:43 »
yalnız garay eğer o takıma giderse inanılmaz bir smaçör rotasyonu oluyor.koshaleva pasynkova sokolova garay.koshaleva zaten bana göre kim den sonra dünya daki en önemli smaçör.garay da olursa mükemmel oluyor.yalnız lütfen garay ı ikna edip geri getirelim.gerçekten mükemmel komple bir oyuncu.ama biraz zor olur tabii.
Haklisiniz
Garayi ikna etmekle bitmiyor
Rus kulubleri kolay kolay ikna olacak gibi degiller
Cok zor ama olursa harika olur
Belki de boylesi bizim icin hayirlisi olacak
hersene finallerde sakatlik olurdu
Simdi sezon baslamadan oldu

Ama yabanci smacor olmasada yerli
smacor sart oldu.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #527 : 03 Ağustos 2014, 14:24:52 »
Haklisiniz
Garayi ikna etmekle bitmiyor
Rus kulubleri kolay kolay ikna olacak gibi degiller
Cok zor ama olursa harika olur
Belki de boylesi bizim icin hayirlisi olacak
hersene finallerde sakatlik olurdu
Simdi sezon baslamadan oldu

Ama yabanci smacor olmasada yerli
smacor sart oldu.

bence de yerli bir smaçör alınabilir.ama  iki tane yeterli yerli smaçör var.bir tanesi bence dünya çapında mükemmel bir oyuncu.gözde.ama kadın tam bir fenerbahçe düşmanı ve hem o bizden nefret ediyor hem de bizim taraftar ondan.diğeri neriman.onun da manşeti  kötü olsa da hücum konusunda çok iyi bir oyuncu.neriman ise zaten türkiye den ayrıldı galiba.belki ezgi olabilir o da bu seviyenin oyuncusu değil bence.neyse bence yabancı bir smaçör alıp yolumuza bakmaz lazım.bosttinin sakatlığı üç aydan fazla olır.çünkü aynı sakatlığı daha önce yaşamış ve bir daha yaşarsa süre uzar.yani bostti den bu sezon için fazla ümitli olmayalım derim ben.werblinska yı alıp yolumuza baksak ne güzel olurdu.olma imkanı varsa garay olsun tabii.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #528 : 03 Ağustos 2014, 14:50:21 »
hoca vatandaşı bosetti tercih etti ama fe garayla yollarımızın ayrılmasını kimsenin içine sinmemiştir, çok üzülmüştüm hem çok iyi bir oyuncu hem de çok sempatik bir oyuncu. ama tekrar geri gelmesi her şartta sürpriz olur.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #529 : 03 Ağustos 2014, 15:49:16 »
İnşallah Mehmet Sevinç'in dediği gibi 3 ay sahalardan uzak kalır ama sakatlandığı pozisyonda Del Core'nin yüz ifadesi,üzüntüsü bana hiç 3 ay gibi gelmedi,çok üzüldüm sakatlığına,dünyanın en formda oyuncularından biriydi.Arka alan savunmasını mükemmel yapıyordu,çok iyi manşet alıyordu,top öldürüyordu,iyi servis atıyordu,herşeyi yapıyordu.İnşallah Bosetti 3 ay sonra sahalara döner de(sanmıyorum ama) harika kadro mühendisliğiyle kurulan şu kadro sekteye uğramaz,gerçekten çok üzüldüm.

• Üye
« Yanıtla #530 : 03 Ağustos 2014, 16:18:00 »
Lucia Bosetti @LuciaBosetti16  ·  5h
Grazie a tutti voi per il sostegno e l'affetto!! Questo è un momento difficile ma lotterò per tornare presto in campo:-)Un abbraccio a tutti

Çeviri: Destek ve sevgi için teşekkür ederim, bu bir zor zaman ama tüm gücümle yakında sahada olmak için mücadele edeceğim...

Google translate bu kadar yapabiliyor işte :(

• Üye
« Yanıtla #531 : 03 Ağustos 2014, 16:29:52 »
http://www.voleybolunsesi.com/content.php?cid=12&id=21485&topic=2

Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden İtalyan yıldız Lucia Bosetti, FIVB Dünya Grand Prix’de oynanan İtalya – Dominik Cumhuriyeti maçında sakatlık geçirmişti.

Dün (02.08) sabah tamamlanan testler sonucunda Lucia Bosetti'nin sol diz ön çapraz bağlarında kısmi yırtık tespit edildi.

Bu sakatlık neticesinde Bosetti'nin ülkesinde düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda yer alamayacağı kesinleşti. 25 yaşındaki smaçörün yeniden sahalara dönmesinin aylar süreceği tahmin ediliyor.

Kısmi yırtıksa, max 4 ay oynamaz gibi inşallah doğrudur bu haber

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #532 : 03 Ağustos 2014, 19:37:04 »
bu GARAY durumu nerden nasıl cıktıki ? bir duyummu var yoksa gönlmüzden gecenmi bu, kalmak istese sözleşme uzatıp kalırdı bizde bosetti yada amerikalıyı hiç almazdık
sezon bitmeden rus takımı ile anlaştı geri dönebilecegine dönmek isteyecegine pek ihtimal vermemek lazım
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #533 : 03 Ağustos 2014, 22:46:27 »
Garay gelmesin ben istemiyorum

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #534 : 03 Ağustos 2014, 23:49:44 »
abi bu meliha çok güzel yaa.bir insanın suratı nasıl bu kadar güzel olabilir.aşık oldum bildiğin :)
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2014, 23:50:02 Gönderen: active »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #535 : 04 Ağustos 2014, 01:05:10 »
Ama bu sakatlik ciddi..3 ayda falan olmaz.yirtik değil bence..kopma olabilir görüntülere bakinca..sanki transfer şart takima gibi...ama kim olacak bakalim...oyuncu kalmadi pek...gerçi paraya basarsan kesin cikartirsin bir yerlerden orta-ust düzey oyuncu...
Koshelava ne oldu mesela..ayrilmisti takımdan..

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #536 : 04 Ağustos 2014, 01:12:57 »
Ama bu sakatlik ciddi..3 ayda falan olmaz.yirtik değil bence..kopma olabilir görüntülere bakinca..sanki transfer şart takima gibi...ama kim olacak bakalim...oyuncu kalmadi pek...gerçi paraya basarsan kesin cikartirsin bir yerlerden orta-ust düzey oyuncu...
Koshelava ne oldu mesela..ayrilmisti takımdan..

dinamo krasnodar ile anlaştı.çok kaliteli bir oyuncu.gerçekten transfer bence de çok şart.richards hem yeterli değil.hem de o da sakatlanırsa işimiz zorlaşır.gerçi ben bugün meliha yı fena bulmadım.bence lig maçlarında meliha ve polen e şans vermeliyiz.polen için gerektiğinde montano yu dinlendirebiliriz.ikisinin de kumaşı çok sağlam.polen artık 24 üne giriyor.fizik olarak çok çelimsiz.ama meliha dan çok umutluyum.manşeti fena değil.topa gayet iyi vuruyor.abartmıyorum bu sene bizde olsa bence seda dan daha çok katkı verirdi şu genç yaşına rağmen.

• Üye
« Yanıtla #537 : 04 Ağustos 2014, 01:15:49 »
En kotu bir üst duzey yerli smaçör yada orta seviyede bir yabanci smaçör şart..hildebrand dan biraz daha kaliteli olsa yeter..avrupali oyuncu artik zor su anda ama; g.Amerika yada uzAkdogudan oyuncu bulunabilir..

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #538 : 04 Ağustos 2014, 01:38:04 »
Kim' in ailesinde baska voleybolcu yokmu ki
Tutup getirse

• Üye
« Yanıtla #539 : 04 Ağustos 2014, 12:01:13 »
Herhalde sözleşme feshine gideceğiz..bu sezon katip bosetti için..yeni oyuncu alinacaktir..elde kim-hildebrand ve melihadan başka smaçör olmadigindan bir yabanci alinacaktir..seda yada başka bir yerli smaçör olsa transfer olmazdi ama bu durumda şart..çünkü kim yada hildebrand dan biri oynamadigi an isler karisir...
Bakalim kim alinacak..boşta kimler var ki?