Gönderen Konu: Ali Koç  (Okunma sayısı 43341 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Ali Koç
« Yanıtla #135 : 18 Aralık 2020, 21:13:17 »
Kesinlikle butce duskunu yada paraci bir insan olarak dusunmedim. Gittigi icin de en ufak suclamiyorum.

Soruyorum bu seneki butce ile obradovic yada hangi isim olursa olsun sampiyonluk mucadelesi verilir mi? Sampiyonluk iddiasi olmayan takimda da koc calismaya devam eder miydi pana ornegi ortada aziz yildirima sevgisi varsa yunanistanda cok daha fazlasi vardi.

Aziz yildirim doneminde basketbola sponsor bulunamadi hatta cok daha fazla ilgi olan futbola dahi sponsor bulamadi. Daha fazlasi bunu gs ve bjk de bulamiyor futbol dahil

Ikinci soru Ali Koc hoca veya oyuncu transferleri ile ilgili herhangi bir mudahalesi oldu mu simdiye kadar

Aziz Yıldırım döneminde sponsor bulunamadı kısmı gerçekten talihsiz olmuş. Ülker ve Doğuş sponsorlukları Yıldırım döneminde olmuştur. Amatör şubelerinin şaha kalkması zaten Yıldırım döneminde olmuştur.

Burada belki de Aziz Yıldırım'a en muhalif olan isimlerden biri olan Hakan abi başta olmak üzere birçok kişi, bir dönem siyasi bir kumpasın içine girildiği için başkana destek vermiştir. Bunu niye söylüyorum, Fenerbahçe'nin belli bir süreç içinde beklediği sponsorlukları alamama sebebi de yine siyasidir.

Obradovic, ki bu benim değil bizzat Ali Koç'un açıklamasıydı, bütçe düşüşünü kabul etmişti zaten? Başkan, bunu FBTV'de açıkladı. Kulüp TV'sinde program yapan Murat Murathanoğlu, aynısını söyledi. GM Maurizio Gherardini, sezon planlamasına başlamıştık dedi. Koçun kendi yardımcısı, önümüzdeki sezon için hazır olun mesajı aldığını söyledi. Hala nasıl bütçeden dolayı diyebiliyorsunuz anlamadım. Hadi bizi sallamıyorsunuz, haklısınızdır da kendi açınızdan, ancak başkanın açıklaması var.

Yunanistan sevgisine gelince, Obradovic'in Aziz Yıldırım'la bağıyla çok alakasız bir durum. Baya baya kişisel olarak birbirlerine inanılmaz sevgi ve saygıları var. Aziz Yıldırım, yarın başkan olsun, ertesi gün Obradovic gelir.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2020, 21:14:32 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #136 : 18 Aralık 2020, 21:23:08 »
Dogusta, ulkerde sponsorluktan cekildi ki bu adamlar fenerbahceyi gercekten seven adamlar. Devam edemediler siyasi ise ayni ortam devam ediyor. Siyasi degilse iki grupla ilgili de ekonomik durumlari ile alakali pekcok haber cikti ki devam ediyor.

Yani ne ekonomi duzeldi aksine cok daha kotuye gitti ustune pandemi tuy dikti ne de siyasi ortam degisti.

Gs ve bjk nin bile futbol dahil sponsor bulamadigi ortamda Ali Kocun sagladigi mali imkanlardan daha fazlasini verecegini iddia eden tc vatandasi olamaz.

Aziz Yildirim kaninin son damlasina kadar butceyi dusurmemeye calisirdi bunu da bu zamana kadar nasil yaptiysa oyle yapardi

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #137 : 18 Aralık 2020, 21:28:31 »
Hocam, ısrarla neyi savunuyorsun cidden anlamıyorum. Farkında olmadan bana hak veriyorsun. Ali Koç da sponsor bulamıyor şu ortamda, kendi şirketinin markalarını sponsor yapıyor. Dışarıdan sponsor mu buldu yani?

Kaldı ki, Fenerbahçe üzerinden zaten yaptığı katkının PR'nı iyi şekilde alıyor. Ayrıca para veriyor, sponsor oluyor diye adamın kölesi mi olacağız? Ne yapsa 'padişahım çok yaşa' mı diyeceğiz? Baya tanıdık gelmeye başladı bu durum.

Ali Koç'u savunanların tek argümanı para veriyor, başka bir şey okumadım ben daha.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #138 : 18 Aralık 2020, 21:51:03 »
Ali koc benim babamin oglu degil Aziz Yildirimda senin.
Ali Kocun kendi reklamini yapmaya ihtiyaci mi var.
Insaf yani bir tarafta kulubu kendi tapulu mali olarak goren adam bunu da acik acik soyleyen her cumlesi ile yaptiklari ile de binlerce defa ispatlamis adam
Ali Koca parasi var veriyor en azindan varmi baska biri yaptiklarini yapacak Aziz Yildirim onu da vermiyordu kulubu tefecilerin kucagina oturtmustu.
Gerardiniyi bu isin profosyoneli olarak gormus bu sene yetkiyi vermis. Gecmisten beri goreve devam eden bir adam. Kocu da kadroyu da kuran adam.
Yazdiklarimin anlasilmasi zor bir tarafi da yok.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #139 : 18 Aralık 2020, 21:57:37 »
özetle ali Koç batırdı, cok fazla konuşmaya gerek yok, yapması gereken tek şey obradovici tutmaktı o ise tribüne elimden geleni yapıyorum deyip öyle görünürken perde arkasından gitmesine sebep oldu aynısını Aykut'â da yaptı.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #140 : 18 Aralık 2020, 22:05:29 »
Ali Koç'un reklamını yapmaya ihtiyacı var demedim. Ancak bunun geri dönüşünü de ister istemez alıyor. Asıl buna insaf. Ben öyle yüksek gelirli bir adam değilim ama isterseniz buraya ekran görüntülerini koyabilirim. Evimdeki bütün beyaz eşyalar Beko ve Arçelik. Sırf Fenerbahçeliliği nedeniyle tercihini bu markadan yana kullanan birçok insan tanıyorum. Söylemeye çalıştığım şey en başta bu. Ki, Fenerol'a dünya para yağdıran hem bu forumdan hem de dışarıdan birçok insan tanıyorum. Herkes kendi çapına göre bir şeyler yapıyor kısaca.

Ya ben üç kuruş parayla çalışıp, akreditasyonum olduğu halde kombinemi yenilettim yahu. Ayıptır arkadaş, bize bunları söyletiyorsunuz. Benim maximum yapacağım buydu, bunu yaptım. Ben daha fazla yapabilen Cem abi vardı, o daha fazlasını yaptı. Böyle 50 tane adam var bu forumda.

Fenerbahçe'ye para verdi diye adamın kulu kölesi olmamız bekleniyor. Ne güzel dünya, helal olsun.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #141 : 18 Aralık 2020, 22:25:52 »
Forumu uzun zamandir takip ediyorum

Iki tane cok kisa sey sorucam ali koc ne igoru ne lorenzoyu nede herhangi bir x kimseyi tanimaz bu tur secimlere herhangi bir en ufak mudahalesi olmus olabilir mi bu secimleri bu sezon ozelinde kim yapti

Ikincisi de koc hangi sene sezon sonuna birakmis sozlesme uzatma isini ve gecen sene ortasinda sezon ortasinda butce vs laflari yokken neden sozlesme uzatmadi panadan da neden ayrildi

Bu islerin icinde biri olarak gordugum icin sana soruyorum yorum yapmadan yazar misin

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #142 : 18 Aralık 2020, 22:44:44 »
1- Zaten Igor Kokoskov'u ya da Lorenzo Brown'u Ali Koç getirdi gibi bir iddiası olan yok. Ancak bu isimlerin getirilmesinde şubeyi soktuğu durumun payı var. Çarkın dişlisini çomaklarsan böyle oluyor.

2- Obradovic'in gidişinde doğrudan Ali Koç'un payı vardır. Pao'dan gidişinde de bütçeden ziyade hangi manyağın etkili olduğu biliyor. Bu adama kendini değersiz hissettirirsen, gider.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #143 : 18 Aralık 2020, 23:10:48 »
Ali Koc basarili demek icin gerizekali olmak gerekir. Mali anlamda istedigin kadar iyi seyler yapsanda hicbir onemi yok ki kulup hala batik durumda. Bu acidan elestirenlerde yuzde yuz hakli ama mevcut sartlarda bu isin ciddi amasi var kimsenin inkar etmemesi gereken ama gormezden gelinen

Bugun kulup baskanlarinin yada yoneticilerinin hepsi baskan yada yonetici oldugu icin taniniyor bizim eski yonetim de dahil. Ali Koc icin bu gecerli mi herkesin kendi vicdani. Ama baskan olmasa da ayni firmalari ile biz dahil her kulube ayni paralara hatta daha da azina sponsor olabilir.

Kaldi ki basarisiz da olsa turk sporunun icinde su anda ve yakin gecmiste belki de tek adam ahlaki acidan.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #144 : 19 Aralık 2020, 20:07:48 »
Olagünüstü kongre alınız ve gidiniz lütfen.Futbolda şampiyonluğa oynayan kadro kurduk dediniz öyle olmadığı görüldü hemde iyi giden Basket sisteminide dinamitlediniz.İstifa.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #145 : 30 Aralık 2020, 16:56:38 »
Son Kruse olayı gösterdi ki yönetemiyorsunuz.Olağünüstü kongre şart artık.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #146 : 30 Aralık 2020, 22:10:40 »
Son Kruse olayı gösterdi ki yönetemiyorsunuz.Olağünüstü kongre şart artık.

Istifa etmesine gerek yok secime az kaldi baskan olmak isteyenler aday olabilir, simdiden de ortaya cikabilir

Ali koc aday olmazsa ben aday olurum diyen de baskan olmasin bi zahmet

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #147 : 30 Aralık 2020, 23:34:25 »
Hulusi Belgü dedik ama okuduğum kitapta sanılanın aksine hükümete yakın olduğunu okudum kalsın.Bize hükümete partilere uzak spordan gelmiş aday adaylar lazım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #148 : 27 Şubat 2021, 19:50:36 »
Kongre kararı alın ve bırakınız artık.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara