Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655244 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: NBA
« Yanıtla #1860 : 31 Mayıs 2016, 08:54:15 »
Hakan yaman seni tebrik ediyorum. Zor yerden döndünüz. Bu mental güç kupaya götürür 
73/9 yapan bi takım ligi alamazsa çok ayıp olur

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1861 : 31 Mayıs 2016, 09:49:09 »
Seriyi 3-1'den, son 2 maçı da 13 sayıdan çevirdi GSW.İyi iş...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1862 : 31 Mayıs 2016, 10:29:48 »
gsw cleveland'in ıustunden gecer silindir gibi bence...ama yorguluk problem cıkaratabilir...

curry ve klay resmen makineli tufek gibi..

esasen klay gelmis gecmis en buyuk sutorlerden ama su fade away atısları ogrensi 5 metre civarında buyuk skorer olacak...su an bence sutor..

iggy denen adam bir savunma canavarı...allaha lebron'a kolaylık versin...muhtemelen onun basına salacak arada kerr ıggy'i..

bu arada artık durant abim'de misyomnunu tamamlayıp okc de kobe'nin yerini almaya lakers'a gelsin de sampiyonluklar gorsun 1-2 tane...

en cok o .... enes kanter'in finale cıkamamasına sevindim...yoksa okc cıksın isterdim durant icin..

bu arada isteyim ve gozumdne uyku akıyor su mac yuzunden...

haftasonuna gelmeyen final serisini izlemeyebilirim..

zaten okc-gsw maclarından aldıgım zevki cleveland serisinden alamam...o tempo olmaz...westbrook ve durant gibi degil lebron...daha statik oyuncu...zevk vermiyor bana oyun stili nedense..

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2016, 10:31:54 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1863 : 31 Mayıs 2016, 10:59:42 »
OKC'nin sorunu kadroda bi Iggy olmamasıydı bu seride. Roberso  o rolün adamı değildi. Iggy çok fark yarattı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kara deryalarda bir FENERsin!

• Üye
« Yanıtla #1864 : 31 Mayıs 2016, 11:44:29 »
ben olsam seneye gsw yerine adams gibi bir adma bulurum pota altına..hucum rebleri topladıkca mahvederler rakipleri..
hatta ibaka bile olur..daha mobil olurlar..

bogut ne oyle ya...
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2016, 14:15:27 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1865 : 31 Mayıs 2016, 14:01:26 »
Hakan yaman seni tebrik ediyorum. Zor yerden döndünüz. Bu mental güç kupaya götürür 
73/9 yapan bi takım ligi alamazsa çok ayıp olur

Hakikaten daha halen atamadım maçın gerilimini ve yorgunluğunu üstümden. Yalanı yok, hele ilk devre çok gerildim, çok.

Çevrimdışı dincerorc

• Üye
« Yanıtla #1866 : 31 Mayıs 2016, 15:28:10 »
Ben final serisinde GSW bariz üstünlüğü olacağına inanmıyorum. Geçen sene Kyrie sakatlanıncaya kadar herşey kafa kafaya gidiyordu. Hatta Kyrie son topta Curry'i bloklamıştı, uzatmalarda ve sonraki maçlarda oynayamayınca film koptu. 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1867 : 31 Mayıs 2016, 18:49:17 »
Yalnız Curry geçen seneki Curry değil. Tekrar etmezse, sakatlığı ancak tam atlatmış olacak. Klay de bayağı iyi durumda gelecek. Üstelik maç ritmini de kaybetmemiş olacak State. Üstüne bir de 2 maç üst üste çok iyi bir Iguodala mevcut. Ribaunt olayı OKC serisi kadar fark yaratmazsa zannetmiyorum Cavs galibiyet çıkarsın Oracle Arena'dan.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1868 : 31 Mayıs 2016, 23:07:23 »
Yalnız Curry geçen seneki Curry değil. Tekrar etmezse, sakatlığı ancak tam atlatmış olacak. Klay de bayağı iyi durumda gelecek. Üstelik maç ritmini de kaybetmemiş olacak State. Üstüne bir de 2 maç üst üste çok iyi bir Iguodala mevcut. Ribaunt olayı OKC serisi kadar fark yaratmazsa zannetmiyorum Cavs galibiyet çıkarsın Oracle Arena'dan.
Cleveland Oklahoma'nın belli bölümlerde sahip olduğu pota altı ve atletizm avantajına sahip olamayacak. Mesela Thompson iyidir ama Love'ı Enes'e yaptıkları gibi savunmada rezil ederler ikili oyunlarda. Ki dün Adams'ın üzerinden bile kaç hücum kaçırmadan oynadılar. Curry sağlıklı olduğu sürece Irving ve LeBron'un aynı anda çok iyi oynaması lazım maç çalması için Cleveland'ın.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Ahmet A.

• Üye
  • Yer: ripcity
    • @ozundeiyicocuk_
« Yanıtla #1869 : 01 Haziran 2016, 01:30:20 »
Bitime 3 dk. kala, o moladan sonra Durant'in üst üste 7 sayısı "acaba olur mu?" dedirtti ama yetmedi. Zaten Ibaka'nın Curry 3'lük kaldırdığında yaptığı faulle olay bitti. Roberson'ın bomboşken 3'lükğü göndermeyip (yanlış hatırlamıyorsam) Waiters'a  vermesi aklıma geldikçe halen sinir oluyorum, Durant de çıldırdı zaten.

Ibaka faulünde hücum süresi bitmesine 2 sn kalmıştı ve fark 4'tü tam bir kopma anıydı, faulden sonraki Ibaka'nın yüz ifadesi ile 5 sezonluk dram dizisi çekilirdi.

• Üye
« Yanıtla #1870 : 01 Haziran 2016, 15:06:14 »
gsw ye karsı cleveland mac alır..1 hadi bilemedin 2..ama seri kazanamaz..4 mac imkanı yok alamaz..

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1871 : 02 Haziran 2016, 18:53:21 »
GSW, 5 maçtır yeniyor Cleveland'ı.
Sadece 6 handikap verilmiş.
7 maçlık seri olsun isterim.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1872 : 02 Haziran 2016, 20:05:21 »
NBA finalleri söz konusu olunca ilk maçı alan takımın şampiyonluk şansı genelde fazla olur. Bu sebeple çok kritik bir maç. Şimdiden gerildim. Bu gece 04:00'te ayaktayız kısmetse.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1873 : 03 Haziran 2016, 05:49:57 »
14 sayıdan gelip öne geçti CAVS:64-63

Çevrimdışı Ahmet A.

• Üye
  • Yer: ripcity
    • @ozundeiyicocuk_
« Yanıtla #1874 : 03 Haziran 2016, 06:39:49 »
Curry'nin 11 Klay'ın 9 sayıda kaldığı bir maçta Clevland yenemiyorsa daha ne zaman yenecek?