Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655357 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: NBA
« Yanıtla #2430 : 02 Temmuz 2018, 18:54:20 »
Lakers'ın renkleri bize benzemiyor yalnız. Onlar sarı - mor. Golden State sarı - mavi olarak biraz daha biz. En çok Indiana Pacers bizim forma rengimizi andırır.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2431 : 02 Temmuz 2018, 19:28:55 »
Popovich, Leonard için kimleri isteyebilir? Açıkçası Ingram, Kuzma ve Randle gibi isimlerin ayrılmasını istemiyorum.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2432 : 02 Temmuz 2018, 20:25:30 »
Baba çoluk çocuk ile yapılanma olmaz.
:)

kendimizi avutuyorduk aga :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #2433 : 02 Temmuz 2018, 21:47:08 »
Bizim bostan keltlilerinde gelişme yok mu, ne zaman bizim devran gelir :).
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 01:07:04 Gönderen: Civa »

Çevrimiçi Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2434 : 02 Temmuz 2018, 23:20:28 »
Lakers'ın renkleri bize benzemiyor yalnız. Onlar sarı - mor. Golden State sarı - mavi olarak biraz daha biz. En çok Indiana Pacers bizim forma rengimizi andırır.

Abi haklısın da çocukluğumuzda popülerdi Lakers. Baktım renkler de bize benziyor pek bi sevmiştim. Mor rengi uzun süre mavi sanmıştım:)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2435 : 03 Temmuz 2018, 08:48:24 »
Cousins yazıklar olsun sana. NBA oynanmasın bu sene.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2436 : 03 Temmuz 2018, 12:06:21 »
Lakers, Randle'ı bırakıp Rondo'yu almış, böyle saçma bir şey yapacaklarından şüphelenmiştim zaten. Stephenson, Rondo, Mcgee gibi isimleri toplayarak ne düşünüyorlar bilmiyorum.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2437 : 03 Temmuz 2018, 14:24:44 »
Golden State harici kimse ilgilenmemiş DMC ile. Ben olsam ben de giderdim. Fakat ligin o kadar da kolay olacağını düşünmüyorum. Boston ve Philly baştaolmak üzere doğuy atılacak durumda değil bence.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2438 : 03 Temmuz 2018, 15:43:03 »
Couins zaten sakat ve nasıl döneceği belirsiz... Döndüğünde de neredeyse 1 (bir) koca sene parkelerden uzak kalmış olarak dönecek... Sakatlık raporları ümitvar olsaydı, böyle bir yeteneğe kimse kayıtsız kalmazdı. Haaa, ölüsü bir McGee ve Zaza gibilerin dumanını attırır, ayrı konu. Eğer olur da, sapasağlam ve fit döner ise, kâğıt üzerinde NBA tarihinin en kusursuz ve yetenek seviyesi en yukarıdaki beşi olur:

-Curry
-Klay
-Durant
-Green
-Cousins

Yok böyle bir beş. Tarih çok Big Three ve hatta Big Four gördü ama BIG FIVE ilk defa kuruluyor. LeBron, Westbrook, Anthony Davis ve Harden'ı ekle; al sana Amerika Milli Takımı. Kalan üç oyuncu da ben, Cem Ağrak ve Umut olsun. Güle oynaya...

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2439 : 03 Temmuz 2018, 23:14:48 »
Couins zaten sakat ve nasıl döneceği belirsiz... Döndüğünde de neredeyse 1 (bir) koca sene parkelerden uzak kalmış olarak dönecek... Sakatlık raporları ümitvar olsaydı, böyle bir yeteneğe kimse kayıtsız kalmazdı. Haaa, ölüsü bir McGee ve Zaza gibilerin dumanını attırır, ayrı konu. Eğer olur da, sapasağlam ve fit döner ise, kâğıt üzerinde NBA tarihinin en kusursuz ve yetenek seviyesi en yukarıdaki beşi olur:

-Curry
-Klay
-Durant
-Green
-Cousins

Yok böyle bir beş. Tarih çok Big Three ve hatta Big Four gördü ama BIG FIVE ilk defa kuruluyor. LeBron, Westbrook, Anthony Davis ve Harden'ı ekle; al sana Amerika Milli Takımı. Kalan üç oyuncu da ben, Cem Ağrak ve Umut olsun. Güle oynaya...

Benim savunmam zayıf, Cem Ağrak da nokta şutör diye biliyorum ben. Uyar mı bu takıma abi? :D

Şaka bir yana, adam "benimle ilgilenmezsiniz haa, alın o zaman" deyip Warriors'a gitmiş ya la. Komedi...

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2440 : 18 Temmuz 2018, 16:42:21 »
Kawhi Leonard ve Demar Derozan takası gerçekleşti, Spurs inatla vermedi Lakers'a ama önümüzdeki yaz boşa çıkıyor bakalım ne yapacak seneye

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2441 : 19 Temmuz 2018, 09:30:55 »
Kawhi Leonard ve Demar Derozan takası gerçekleşti, Spurs inatla vermedi Lakers'a ama önümüzdeki yaz boşa çıkıyor bakalım ne yapacak seneye

Leonard'ın da nasıl döneceği belli değil ki... Bu yaşta süper star sınırına gelip, bu kadar uzun süre oynamadıktan sonra geri dönenlerin kolay kolay eskisi gibi olamadığı, hatta bazılarının büsbütün tanınamaz hale geldiği örnekleri ortadayken... Hele bir de geri dönmek için bir sürü naz etmişse... Alın size Derrick Rose... Hatta zaman zaman kesitler sunsa da, bir türlü "istikrarlı" olarak eski ritmini yakalayamamış Paul George... Ki Rose'un yanında çok daha masum bir örnek... Yani bakalım gelecek yıl Leonard aynı şekilde taliplileri peşinden koşturacak bir keyfiyet sergileyebilecek mi parkelerde? Bu sezon arkadaşlarını inatla yalnız bırakan birisi olarak her şeyden önce "güven" açısından kişiliğinde bir yara açtı.

Çevrimiçi Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #2442 : 24 Temmuz 2018, 22:12:21 »
Oha be kardeşim Lakers olarak Beasley'i de almışız. Tarihin en psikopat, en ruh hastası, en manyak, en çatlak takımı olduk, bu ne lan böyle?

Lance Stephenson ki kendisi LeBron savunma ustasıydı. Kulağına üflemesi efsane olmuştu bi ara😁 adam manyak çünkü, hakiki troll. Giremeyeceği kavga yok, yapamayacağı manyaklık yok.

Javale McGee ki kendisi shaqtin a cool şenliklerinin onur konuğu, mvp'sidir 😊 bir dönem her hafta shaq'in eğlence kaynağı olmuştu. Adamın iq seviyesi tek rakamlı ve her an her türlü garip hareketi yapabilir adam.

Rajon Rondo ki kendisi bu dünyadan değil, başka bir âlemin kafa yapısına sâhip. Bu hafta triple double yapar, haftaya basketbolu bırakabilir, öbür hafta hakeme küfredebilir. Dengesizlik ve manyaklık olağan bir durum.

Michael Beasley ki esrardı, uyuşturucuydu derken kafası bi milyon olan bir tip, hakiki manyak. Kaç defa tutuklandı bilmiyorum.

Ya Magic Baba ne yapmak istiyorsun sen? Bu manyaklar çeyrek aralarında haraç kesmeye gidebilir, salonu yakabilir ya da uyuşturucu ile fuhuş partisi yapabilir. Yani sınırları yok bu ruh hastalarının. Amaç rakipleri mi delirtmek yoksa LeBron'u mu çıldırtmak anlamadım ki?

Bu manyaklar çetesi kimyası tutarsa şampiyonluk bile gelebilir ama sonuncu da olabiliriz yine. Ortası yok bu takımın.

Dennis Rodman ile Ron Artest eksik kaldı, onları da döndürelim basketbola ve rakipleri döve döve yenelim :)

Çevrimiçi Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #2443 : 24 Temmuz 2018, 22:14:04 »
Şu da bir gerçek. Lakers olarak her maçımız macera filmi tadında geçecek, her hafta büyük bir olaya imza atacağız:)

LeBron ne düşünüyor acaba şu isimlere baktıkça ;D

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2444 : 24 Temmuz 2018, 22:30:04 »
Şu da bir gerçek. Lakers olarak her maçımız macera filmi tadında geçecek, her hafta büyük bir olaya imza atacağız:)

LeBron ne düşünüyor acaba şu isimlere baktıkça ;D

Aslında Caldwell Pope da çok normal bir oyuncu sayılmaz. Leonard olmayınca değişik bir geçiş sezonu mu planladılar bilmiyorum ama Randle'ı bırakmak bence yanlış bir karardı.