Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117852 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #585 : 26 Ekim 2022, 15:18:36 »
Ispanya. durulma var ama toparlar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #586 : 26 Ekim 2022, 17:54:01 »
En çok merak ettiğim isim yeni 4 numara Raca.Sirp olunca yugo güvenle bakıyorum.Matovic çok başarılı taşıdı çabukluyu.Ah ah.Bu arada Iagupovada paniklik durum yok karekterli.oyuncu ne olursa olsun.Sporcularin zaman zaman formsuz dönemleri olur toparlar.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2022, 18:00:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #587 : 26 Ekim 2022, 20:31:24 »
Bizim kaç oyuncumuz yok? Neden? Nezaman gelecekler?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #588 : 26 Ekim 2022, 20:39:37 »
9 sayı gerideyiz, çok kötüyüz, bakalım ne olacak?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #589 : 26 Ekim 2022, 20:45:08 »
3 artı 1 kuralından sonra tamamen küçülecektik Bu kadro guruptan çıkamaz.Gelmeyen oyuncu yok hükmündedir gelmesinler Ocakta falan.Tabi 3 1 kuuralida etkili oldu hele Sabally hadi Stewart bir nebze çekiliyor.Zayif kadro.Raca aldığı süreleri iyi kullandı hırslı.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2022, 20:45:41 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #590 : 26 Ekim 2022, 21:11:00 »
Bizim.14 18 maç için bu kadar yabancıyı kadroda tutmaya gerek yok.Derhal ufalmalı zaten şu kadronun Avrupa şampiyonu.olma ihtimali 0.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #591 : 26 Ekim 2022, 21:14:36 »
Polkowice ile 4 maç yapmışız hiç yenilgimiz yokken bu nasıl bir oyun.boş turnike kaçırmakda nesi

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #592 : 26 Ekim 2022, 21:19:12 »
McCowan gibi iyi bir oyuncuya uygun olmayıp Stokes'a uygun olan sistemden zaten fazla bir şey beklememek lazım, şu kadın basketbolunda her şey fizik ve yetenek. Vanderslot dururken Kayla ile uğraşan, McCowan dururken gidip de Stokes danasını tutan sistemin ben içine sıçayım. Yetenek düşmanlığından usandım ben.

En iyisini alın. Koç'la filan da uğraşmayın, oyuncular iyiyse Tom Hanks bile koç olsa kazanırız.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #593 : 26 Ekim 2022, 21:21:23 »
Suda var Raca Howard ilk defa yan yana oynuyorlar.Ancak kötü kadromuz.Iagupova degilnsadece sorun.Ne güzel.kurtarirken iyi.Toparlar.Ancak Avrupa için kurulan takım acilen dağıtılıp beklenti küculmeli.Cok yüzdeli 3luk attılar.Favori görüyordum bugün.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #594 : 26 Ekim 2022, 21:31:19 »
Kayla ruhsuzu, Stokes çapsızı, Epoupa vasatı, Sabally istikrarsızı ile yola çıkmak saçmalıktı zaten.
Plum
Merve
Alina
Steawart
McCowan

Beşi ligin içinden geçerdi. Şunun üstüne Emma ve bir kaliteli Avrupalı kısa ile EL'yi alırdık rahatça.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #595 : 26 Ekim 2022, 21:34:49 »
Koçu severim ama olmayacak gibi.Derhal bu takım lav edilmeli sezon nadasa bırakılmalı.Stewart Sabally  ile sözleşme feshi Gerçekten Naz çekecek durum yok.Hadi Messesman geldi o kalsın.Sezona havlu atılmıştır.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2022, 21:35:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #596 : 26 Ekim 2022, 21:37:32 »
Birde yenilme var ancak yenildik mi spectacular yenilgiler geliyor az averaj düşünmeden oynuyoruz.18 sayı attik ikinci yarı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #597 : 26 Ekim 2022, 21:44:37 »
Bu epoupa'yi alanı isteyeni Allah bildiği gibi yapsın. Şut atmayı bilmeyen, turnike atmayı bilmeyen, dahası pas vermeyi dahi bilmeyen bir kadın. Topu cembere atacak gücü bile yok. FB tarihinin muhtemelen en kötü oyun kurucusu. Onun savunmasını da kapacagi topu da. Böyle bir tipi alıp da Avrupa şampiyonluğu beklemek şaka gibi. Bir de plum olmazmış bize de eopupa olurmus. Abi taşak falan mi geçiliyor bizle anlamıyorum ki.

Stokes mccowan olayına girmeyi hiç istemiyorum artık. Alina'nin derdi ne onu da bilmiyorum. Karısından mi ayrıldı. Ne oldu ne bitti belli değil. Basket topunu ilk defa görmüş gibi. Kayla zaten aldığını sallıyor. İki de vasat Sırp ile 30 sayı fark yiyip oturduk.

Takım tunike atamıyor, üçlük atamıyor, tek bir set hücumu yok. Bildiğin sokak basketbolu oynuyor. Başımızda koç var mı yok mu belli degil.

Stewart ve meeseman gelse bile bu takımdan bir şey olmaz diye düşünmeye başladım. Oyun kurucu epupa, Olcay ve alperi. Daha ne diyeyim. Merve dönsün diye dua ediyorum. Bunların yanında curry gibi kalır.

Büyük bir hayal kırıklığı daha bizi bekliyor gibi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #598 : 26 Ekim 2022, 21:48:38 »
Ben Parkerdan bu yana wnba oyuncularına oyuncu olarak bakıyorum.Stewart yılin ilk 5ine seçilmiş Abd şampiyonluğunda pay sahibiymiş banane bana bize faydası var mı.Oyuncu endekslide olmayı bırakmalıyız.Hele Sabally.Derhal fesih.Mcbride Iga ikisinden biri kalıp bir oyuncu kurucu  alıp sezona bakalım.Avrupa hedefi bugün itibariyle bitmiştir.Bura küçük lig için Erkek baskete alin.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #599 : 26 Ekim 2022, 21:56:31 »
Mc Bride ve Lagupova değil Olcay'da,Alperi'de tüm oyuncularımızda kötüydü.Attığımız boş turnikeler dahil hiç biri girmiyor.Madem kötüyüz ozaman neden Elifi veya diğer gençleri denemedik.Yerli transferi yapmayıp Manolya ile devam etmek istiyen zihniyet Manolyayı iki maçtır kullanmıyor.Yoksa sakatmı ?Yazık. Polkowice'nin nerdeyse her attığı  girdi.Bunların çoğu kendini düzeltir ama Fenerbahçenin oyun kurucusu Epoupa değil ne yapıp edip Vandersloot'u almalıyız.Pasörün  her attığı girmesi değil bir ağırlığı olmalı deli dolu koşup topu saga sola savurması değildir.Buarada özellikle Euroleague de Meesseman,Breanna Steward,Sabbally hatta Merve aydın takıma katabilirsek iyi olur.Ocak filanda neden?Atı alan Üsküdarı geçecek.3 ay var.Vallaha şu ara Futbol ve Basketbol Beko ve Tekerlek sandelyesi hariç her dalda kötüyüz.Kıvanç ta maçı anlatmasa olmaz.Çok merak ediyorum ne kadar maaş alıyor.nerdeyse haberleride sunacak.Bu hocayıda övdülerde övdüler gelen gideni aratıyor.Stokes konusundada bu takımda hiç bir işe yaramayan oyuncu ama Mc Cowan la aynı tutamam yerli değil ama Stokes oynayacağına Kuanitra HOLLINGSWORTH 'u al ondan birkaç gömlek daha iyi .
Tom yanlış anlama zaten burda herkesin morali bozuk sende Euroleague bugün bitmiştir falan ne demek ? nerden biliyorsun.Felaket habercisi gibisin.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2022, 22:00:49 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »