Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117932 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #660 : 02 Kasım 2022, 23:47:50 »
Organizasyonda zayıf takım yok şunu anlayin.Biraz güç kaybettik görülen durum üstüne 2 maç yitirdik.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #661 : 02 Kasım 2022, 23:54:48 »
Organizasyonda zayıf takım yok şunu anlayin.Biraz güç kaybettik görülen durum üstüne 2 maç yitirdik.
Tamam anladım. Cok sağol.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #662 : 02 Kasım 2022, 23:56:59 »
Sayin Kenz biz en son ne zaman gurup aşamasında takıldik.Galatasaraylilar dalga geçiyor neymiş yerli oyuncu çıkartamazsan böyle ölurmuş kim.irtak etti maça dingiller Olcay artı altyapıdan en çok oyuncu çıkartıp takımları besleyen kim yine biz kapayın çenenizi.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 00:02:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #663 : 03 Kasım 2022, 00:03:29 »
Artilari eksileri hüzünleri sevinçleriyle bu branş kıymetimiz ondan bu şeyler öfke seli.Zanan en iyi ilaçtır derler ben toparlarız diyorum yinede.Önlemler şart tabi.Birde elastin ama yakışın almayan laflar etmeden.Haktir eleştiri.Kultürdür.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 00:04:33 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #664 : 03 Kasım 2022, 00:18:16 »
Howardi millet daha tam gormuyor. Sadece istatistik kasıyor. Savunmaya dikkat et. Iki zayıf takimin iki uzunu denize döktü onu. Wiliams cok daha faydalıydi bundan.
Haftaya da bir başka zayıf takim oli ile icerde oynuyoruz. Ona da yenilirsek sonraki 4 mac zaten sıfır çekeriz.
Williams mega star bunların yanında.
Stokes bi hırs göster bi atla zıpla ruh gibi bi o potaya bi bu potaya geliyor gidiyor, bomboş kalacak ki basket atsın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #665 : 03 Kasım 2022, 00:37:04 »
Meesemann da geldi deniyor ama Ocakta mi oynayacak.Bu arada uzun aradan sonra Icteki maça gidecegimbsimsi destek zamanı eleştiri tamaman ana en kötü zamanda destek çıkmalıyız taraftanız.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 00:38:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #666 : 03 Kasım 2022, 01:38:42 »
Amanda Zahuyi acil kadroya cagirmaliyiz. Racadan çıkıp.

Çevrimdışı Tugrul

• Üye
« Yanıtla #667 : 03 Kasım 2022, 02:02:46 »
Meesseman gelmesi daha. Çukurova lig maçı sırasında 2 günlüğüne geldi, kalacağı eve baktı ve gitti.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #668 : 03 Kasım 2022, 02:16:45 »
Erkek basketten daha kötü yönetim.orda koç ve ikinci koç iyi denge.Bu kadro Eurocup seviyesi ötesinde olmaz ya 1i bile neden şimdi yok niye bunu Ekatada bazıları yapıyordu ama Messemeann oynuyordu. Ekatada Oynamayan oyuncuyu ne yapalım.Mevcut kadro üstünden konuşuyoruz.Aslinda kadro kurduklarına pişmanlar geri adimda atamiyorlar öyle arada kaldı şube.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 02:20:03 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #669 : 03 Kasım 2022, 05:01:17 »
Bu hoca ve bu dar kadroyla bırakın Euroleaguede, ligimizde bile çok zorlanırken başarının hayalini bile kuramazsın.
En kısa zamanda önce yerli takviyeler sonra yabancı revizyon yapılmalı.
Yoksa geçen senaryonun tekrarını değil daha kötüsünü yıllar sonra bu takıma yaşatırsınız.
Bu maçta en kötüsü rotasyon bile yapacak oyıncunuzun olmaması.iyide kötüde oynasa aynı oyuncularla devam etmek zorundasın.
Sagolsunlar-bu takımında ayarlarıyla oynadılar.
Epoupa  ve Stokes acil gönderilmeli
Acilen yerli takviyeler yapılmalı
Acilen Vandersloot, ve diğer alındı denilen oyuncular monte edilmeli.
 Burda yenilgiler sonrası hemen havlular atılıyor ama gecen sezonda ilk 3-4 maç kötüyken son maçta kaçırdığımızı unutmayalım. Yine yönetim, Takım sorumlusu, Hoca ve eli kıçında volta atan menejer hataları olmasaydı, Vandersloot gibi takviyeler yapılsaydı kupa bizdeydi.
Ben bu iki maç ve gelebilecek yenilgilere takmıyorım, Esas vahimi bu takımın en kötü kadın basketbol kadrosu olması.
Mc BRide ve Lagupovanın her geçen senede daha kötüye gitmesi. Dikkat ettim Mc Bridenin bırakın şutörlüğünün yitirmesi eli ayağına dolaşıyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #670 : 03 Kasım 2022, 09:04:07 »
Şişik kadro olacak Meessemann Stewart Sabally gelince.En azından bunlar gelirse Stewart Meesemann ikna edilir.ligde oynasın şampiyonluk şansı artsın.3 artı 1 bel.büktu.Stewart oyun bile kuraş Mervede dönecek.Pisman yönetim.ama geriadinda atılmaz 5inci ölüp gelenlerle Eurocup hedeflenmesi lig tabi.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 09:21:19 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #671 : 03 Kasım 2022, 09:20:43 »
Madem sırp alacaksın Crvendakic, Milovanovic, Krajisnik gibi isimleri al, genç sırp yetiştirme yurdu mu burası. Mina ve Raca'ya verilecek sürelere bizim kızlar oynasa en azından süre alıp tecrübe kazanırlar. Kendi kızlarımız dururken sırbistanın gençlerini yetiştiriyoruz. Üstelik kupa hedeflediğimiz senede. Kimse de hoop ne oluyor, bunlar bizim klübün ayarında değil demedi kadına. Epoupa ile  ilgili o kadar yazdım çizdim konuştum ki ismi çıktığında sanki bilmediğimiz oyuncuymuş gibi bir de kalkıp savunanlar oldu. Umarım şu üç oyuncu ve hocadan bir an önce kurtuluruz. Alsın üçünü de gsye gitsin. Gsliler şimdiden canım hocam seni çok seviyoruz demeye başlamış. İçeriden çökertiyor adamlar bizi resmen.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #672 : 03 Kasım 2022, 09:23:21 »
3 artı 1 kadromuz Mcbride Stewart Alına Messemann şeklinde olmali.Yerli alt yapı kızları oynasın geçti artık.Olcay Alperi Merve yeteŕ.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 09:27:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #673 : 03 Kasım 2022, 09:37:47 »
Haftaya olağanüstü şeyler olmazsa destek için salondayım.imkani olanlar gitmeli.Elestiri ayrı destek baki.Diyorum artıları eksileriyle bu kadro bizim.Ligde o kadar başarılı oluyoruz ki taraftar avrupada 1 kupa istiyor başkanda istiyorsa sevgili Ilhan Beyin dediği gibi önlem alınmalı Passodan alalım bileti.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 09:49:27 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #674 : 03 Kasım 2022, 10:28:04 »
Prag tecrübesiyle alsada Torrens eklenirse baya iyi kadro Valencia.Iki ispanyol.orag sopron aday.Fiba şişti hem biz hem Çukurova sonuncu.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 10:28:28 Gönderen: Tom Hanks »