Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117954 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #750 : 16 Kasım 2022, 00:23:10 »
Yalandır üstad. Oturuyordu kenarda. Takımı bozan oyuncu niye otursun orada.
Bugün varmiydi dikkat etmedim. Şimdi 20 gün ara var. Kafadaysa sorun resetlerse iyi olur..

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #751 : 16 Kasım 2022, 00:26:39 »
Aynen vardı. Geri zekalılık yapmadığında en iyi Avrupalı kısa belki de. Bu seneye çok kötü girdi, arada toparlarsa zaten bambaşka oynar. McBride'ı da çok yukarı çekiyor.

Ama dünyada başka kısa yok gibi üç dört yıldır aynı oyuncularla oynamanın da çok bir alemi yok. Seneye umarım çoğu gider bunların. Stokes'u, McBride'ı, çok istiyorsa Alina'sı, Sabally'si... Hepsi ayrı tafra.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #752 : 16 Kasım 2022, 00:27:15 »
Cenabet numaralıyı neden aldık yahu?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #753 : 16 Kasım 2022, 00:33:46 »
Sabally ile sıkıntı var.Alina hem geçen maç kenardaydinkig macındada kutlamada ortada toplandı.Olabilir ama gidip Eurocupta oynamaz onu biraktiğin an alacak bir sürü takım var.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #754 : 16 Kasım 2022, 00:34:11 »
Alperide harika oynadı.Sakatmis iyileşiyor.Emna olmasa bu maçı alamazdık zamanında döndü.Mevcut kadro iyi sayilmaz.Süpriz bu.Iyi oynamıyorduk.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2022, 00:35:53 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #755 : 16 Kasım 2022, 00:48:32 »
Racada israr edilmeli ligde oynamıyor bugün iyiydi.Stewart gelirse Emmada var.Raca Sabally yerine alındı.4 haftada sonunda Eurocup pozisyonuna geldik.Orayada baktım çok fazla katılımcı.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2022, 01:12:05 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #756 : 16 Kasım 2022, 01:24:01 »
Obradoviçin rakibe saygı kültürünü uyguluyorum.Tüm katılımcılara saygı duyuyorum.Biraz abartı gelebilir.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #757 : 26 Kasım 2022, 20:07:10 »
Alina ile sorun yok. Sakatlığı var. Sabaly ve steawart ise ocakta katılacaklar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #758 : 27 Kasım 2022, 12:54:56 »
Alina ile sorun yok. Sakatlığı var. Sabaly ve steawart ise ocakta katılacaklar.
Bencede yok formsuz iki örnek verdim.Takimla sevindi ve avrupada izleyenler arasındaydı takımla.Cok özel.oyuncu gerektiği yerde form tutsun kafi.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #759 : 27 Kasım 2022, 17:33:35 »
Bencede yok formsuz iki örnek verdim.Takimla sevindi ve avrupada izleyenler arasındaydı takımla.Cok özel.oyuncu gerektiği yerde form tutsun kafi.

Sorun yok ise iletişim anlamında camiaya bir bilgi paylaşabilmeliler.
İletişim anlamında beceriksiz bir yönetim söz konusu. Oyuncu ile alakalı sorun olduğuna dair her yerde konuşulurken, sorun olmadığına dair susuluyorsa bence bir problem illaki vardır.
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #760 : 27 Kasım 2022, 17:41:28 »
Yönetim.herşeyi paylaşmak zorunda değil.Arti sıkıntı.olsa maça gelmez ortada toplanmaz.Zaten formsuz.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #761 : 30 Kasım 2022, 09:40:54 »
Sorun yok ise iletişim anlamında camiaya bir bilgi paylaşabilmeliler.
İletişim anlamında beceriksiz bir yönetim söz konusu. Oyuncu ile alakalı sorun olduğuna dair her yerde konuşulurken, sorun olmadığına dair susuluyorsa bence bir problem illaki vardır.
Bilgiyi bir avrupa  maçında resmi ağızdan olmasa da maçı anlatan spiker bu bilgileri geçti. Alina sakatlığını atlatmak üzere. Sably ve Stewart ocakta takına katılacaklar dedi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #762 : 30 Kasım 2022, 16:03:43 »
Bilgiyi bir avrupa  maçında resmi ağızdan olmasa da maçı anlatan spiker bu bilgileri geçti. Alina sakatlığını atlatmak üzere. Sably ve Stewart ocakta takına katılacaklar dedi.
Zaten karışıklık burdan çıkıyor hem maçı anlatan spikerler ve Kıvanç sıksık Alinanın sakatlığından bahsediyorlar.Diyelimkide sakat.Ama biz bu yaşananlar sonucunda Alina ile Hoca arasındada bir şeyler olduğunu sezdik.Yanlışda olabilir ama zaten böyle olsada kimse bunu açıklamaz ki.Ayrıca Sakatsa Milli maçlardamı iyileşti.Diyelimki tesadüf haftalarca oynamadı Milli maçta iyileşti hangi kulüp buna izin verir Ki?İnandırıcı gelmiyor.
Howard Ocakta gidecekti neden erken bırakıldı.İçimizde deniyorki kendine oynuyor  falan bir seyirci olarak Stokes'in,Epoupa'nın oynamasından daha memnundum.Howard,Meesseman.McBride 3lüsüyle çıksaydık Nesibe maçınıda kaybetmezdik.Benimde düşüncem bu.
Steward ve Sabaly neden Ocakda biri açıklarsa sevinirim.Artı onlar gelse bile lige faydası çok olmayacakki?Neden yerli transferler yapılmıyor bunu bu konunun araştırmacılarından dinlemek isterim.Sevgi,Şeval,Tilbe,Meltem,Bahar, Gökçen ,Quanitra ve dahası okadar ligde bizim elimizi güçlendirecek oyuncular varken neden buna mahkum oluyoruz

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #763 : 30 Kasım 2022, 19:45:44 »
Racada israr edilmeli ligde oynamıyor bugün iyiydi.Stewart gelirse Emmada var.Raca Sabally yerine alındı.4 haftada sonunda Eurocup pozisyonuna geldik.Orayada baktım çok fazla katılımcı.
Dereyi görmeden paçayı sıvadın desem sende diyeceksinki A-B planı yapıyorum. Bende derimki senin bu güne kadar yazdıklarını hatırladıkça konu Fenerbahçe olunca hiç A planını görmediğimi B-C-D planlarında dolaştığını görüyorum.
Bu görüşüm sadece senin için, senden başka burdaki hiç bir arkadaşın bu bakış açısıyla yaklaştığını görmedim. Kimsenin hakkını yiyemem.
Sen neden bukadar Saballye taktın, Sabally - Raca sence aynımı?
Ha şunu diyebilirdin Raca elindeyken Keşke   Epoupa yerine Raca yı oynatsaydık desen anlarım.
EuroleagueWomen le Eurocup aynımı?
Ne çabuk Euroleague den vazgeçtin? Matemetiksel olarak ne kaybettin?
Bu takımda lig için yerli oyunculara ihtiyaç var. Rotasyonon çok dar. Ayrıca senin ağır bulduğun Arkadaşların kaçırmayalım dediği Mc Cowan ı hemde yerli statüsünde kaçırdığumıza göre bu sezon için yapılacak en iyi seçenek Stokesden kurtulup Quanitrayı almak, ama sizin bildiğiniz yerli statüsünde oynayan biri varsa onu bilmiyorum. Epoupayı gönderip Vanderslootu alırsan gelecek Stewart ve Saballylede daha iyi durumda olursun. İyi bir oyun kurucu bir takımın bel kemiğidir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #764 : 30 Kasım 2022, 19:57:02 »
Disiplin esastır.Ekimde başlıyormuş sözleşmesi.Tuğce olayında kulüp haklı kafana göre konuşamazsın.Sabally sözleşmesine uymadı istemem.bu tip kendine oýnaysni yerine .B Raca tercihim.Lig bu yıl ikinci planda o hasrete son vermek ana hedef bakalım.Konumu yazdım.Źu an ikinci kupa konumundayız.