Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117919 defa)

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #885 : 04 Ocak 2023, 22:16:44 »
Sabally, iyi oynadığın maçta atılmayı nasıl başardı ettin.sınir.
Fark 50'yken buna mı sinir oldun birader

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #886 : 04 Ocak 2023, 22:26:09 »
Evet.Rakibine kendini atmadan faul çalınmış seninde 1 centilmenlik dışı faulün var.Neden atılırsın.Diyelim maç kafa kafaya ve bu hücumda şampiyonluk hücumu yapıyor rakip.Olaylara böyle bakarsanız neden kızdığını anlarsınız.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #887 : 04 Ocak 2023, 22:38:58 »
Evet.Rakibine kendini atmadan faul çalınmış seninde 1 centilmenlik dışı faulün var.Neden atılırsın.Diyelim maç kafa kafaya ve bu hücumda şampiyonluk hücumu yapıyor rakip.Olaylara böyle bakarsanız neden kızdığını anlarsınız.

euroleague finalinde ruhsuz bir şekilde olacaklarına, böyle hırslı ve akıllı oynasınlar. varsın oyundan atılsınlar ben razıyım.
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #888 : 04 Ocak 2023, 22:44:19 »
Bakın Sabally atılması hırsla alakası yok.Gelir yakın giden maçta yakar bu pozisyon.Rakip atmış hakem çalmış niye itiraz ediyorsun.Bunu başka atılan oyuncu olsada söylerim.Uyarılmalı.Ve tümbranşlarda gereksiz atılsn oyunculara ceza verilmeli.Ben ince düşünüyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #889 : 04 Ocak 2023, 23:32:10 »
Tam kadro çıktık demiş koç oyuncular.Epoupa gitti mi kaldı mi bilmiyoruz.Transfer olacak mi onuda bilmiyoruz.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #890 : 04 Ocak 2023, 23:46:39 »
Atılınca ceza mı alıyor sonraki maç için kendince tepki gösterdi kız farkın da rahatlığına güvenerek, yok yatıyor yok şöyle böyle diye kafa açtın taş gibi de döndü işte daha ne konuşuyorsun

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #891 : 04 Ocak 2023, 23:54:39 »
Skordan bağımsız yazdığım.Yaptiği disiplinsiz davranış.Bu maç olmadı başka maç olur.Hakem Spanauya göstermiş attığını senin centilmenlikten faulün var.Gun gelir bumu yakın giden maçta yakar bir oyuncu mahvoluruz.Evet saçma şekilde atılan her sporcuya ceza verilmeli.Burda uyarı verilsin.Mactaydim sinirlendim bu pozisyona koçta sinirlendi zaten.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2023, 23:55:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #892 : 05 Ocak 2023, 00:57:19 »
Fark 50'yken buna mı sinir oldun birader
Tom'un Sabally'e karşı anlam veremediğim bir kini mevcut. Gelmesin  dedi , gelsede işimize yaramaz dedi, kendini kim sanıyor bu kız dedi , cezaverilsin dedi, dedide dedi. Sen sevmiyebilirsin  ama  çok fazla Fenerbahçe hayranı vardır. Haksızlık yapma

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #893 : 05 Ocak 2023, 01:08:03 »
Bakın Sabally ile görüşlerim.baki.Burda bu pozisyonda Alina Mcbride atılsa aynı tepki olur.Konunun onunla alakası yok oyun içinde akıl tutulması yaşamıştır.Yakın giden bir yarı finalncfinalmaçıni bu yada buna benzer pozisyonla kaybetsek buraları yangın yerine döner.Disiplin önemli ister 50 ister 1 basket olsun fark.Irkildim bugün.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 01:09:43 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #894 : 05 Ocak 2023, 01:13:08 »
Maç içi pozisyondan bende diyorum ben detaycı taraftarım.Obradan geçti birazda.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #895 : 05 Ocak 2023, 08:02:57 »
Ağzım kulaklarımda izledim maçı :)
En son taurasi, penny ve matovicli kadro varken böyle hissetmistim. Hiç bitsin istemedim. Çok ağır bastık. Aşırı derecede. Ağır sikletle tüy sikletin maçı gibiydi. Stewart takımdaki herkese apayrı bir hava getirmis. Oyleki Sırplar bile iyiydi bugün.

Haydi Ali başkan bu kadar sponsora şu son hamleyi de yap da keyfine varalım şampiyonluğun.
Dediklerinize katılmamak mümkün değil, Haklı olarak bu takımı eleştirdik, Şimdide hakkını vermek gerekir. Açık söyliyeyim, 27 fark yediğimiz Polkowiceden çekindim. Maçı seyredip seyretmeme konusunda kararsız kaldım. Ama hayal bile edemiyeceğim takımımız vardı. Sırplar dahil takımımız çok iyiydi, Stewart ve Sabally ltakıma çok iyi hava ve güven getirmiş, Mc Bride,-Lagupova farklı oynadı. İnşallah Sabally böyle hırslı ve etkili oynar. Bir ara hakeme bakarken sanki Tom görüyorum 😜
Sanki olacakları biliyormuş gibi Başkan ve yönetimde ordaydı. Tek kafamı karıştıran inşallah biz çok güçlüyüz, takviyeye gerek yok anlayışı hakim olmasın. Bak Epoupa, Stokes yok, Manolya olsa ne olur olmasa ne olur. Özellikle Euroleague women de, iyi bir oyun kurucuyla inşallah hasrete son veririz. Lige gelincede yerli takviyeler şart.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #896 : 05 Ocak 2023, 08:40:23 »
Stokes kıta dışı uygulamasına takıldı.Pivotsuz 2 hak olayı.Stewart Mcbride.  Elde pivot yok.Uzunlar artık destek çıkacak birbirne.Sabally Stewart Emma.Lig şansımız az bu yıl.Tek tek bakıldığında yerlilerde ağır basıyorlar.Alperi Olcayin artı Survivor Mervenin final serisinde çok iyi oynaması lazım.3 kuralı bazı değerler dışarda kalacak.Mersinde maç fazlasıyla  lider.Hakkini vermek lazım Ekrem Memnu en iyi koçlardan avrupada ligde.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 08:46:51 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #897 : 05 Ocak 2023, 08:57:14 »
Stokes kıta dışı uygulamasına takıldı.Pivotsuz 2 hak olayı.Stewart Mcbride.  Elde pivot yok.Uzunlar artık destek çıkacak birbirne.Sabally Stewart Emma.Lig şansımız az bu yıl.Tek tek bakıldığında yerlilerde ağır basıyorlar.Alperi Olcayin artı Survivor Mervenin final serisinde çok iyi oynaması lazım.3 kuralı bazı değerler dışarda kalacak.Mersinde maç fazlasıyla  lider.Hakkini vermek lazım Ekrem Memnu en iyi koçlardan avrupada ligde.
Ne kıta dışısı? Kadın Türk milli oyuncu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #898 : 05 Ocak 2023, 09:10:58 »
Ne kıta dışısı? Kadın Türk milli oyuncu.
O milli bazda Fibada kabul görmüyor diye biliyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #899 : 05 Ocak 2023, 09:14:13 »
Koç koçluğunu yapsın.Manolya ve altyapıdan 1 2 kızı hazırladın lige güven versin.Elimiz sıkıntı.Mcbride aŕiza zaten Alına deniyor ama Mcbride dışta kalırsa ligde huzursuzluk yaratabilir.Lan Hido kenardan bile yabancı gelmiyor değişmeli.Voleybolün bile gerisinde böyle mi gelişecek spir altyapıya en çok önem.organizasyonuz.Hido gelme valla takışırım senle.Polis alıkoysun.Sen fenerbahçeli değilsin Hidayet.