Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117896 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #1230 : 13 Nisan 2023, 13:44:09 »
Atlamayın mecazi olsada.Hiç bir olay insan hayatından daha kıymetli değil.
Bu kulübün bunca yıldır taraftarına yaşattığı dert,keder ortadayken atlamak bile çare olmaz zaten.Ama her ne kadar mecazi olsada bahsetmemek gerek tabi haklısınız.Bari uzun zaman sonra şu günleride görebildik sonunda diyecek anlar yaşatsınlar şu 4 günlüğüne,başka da bir şey istemiyorum.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1231 : 13 Nisan 2023, 13:54:19 »
Zaman geçmek bilmiyor,sabırsızlıktan camdan aşağı atacağım şimdi kendimi,yüzyıl sonra ilk defa gerçekten güle oynaya şampiyon olacak bir kadroya sahip olunca böyle hissediliyormuş demek ki
Merak etme bir çok kişi senin durumundadır. Kolay değil 9 kez katılp 4 kez final foura kalmak 3 kezde finalde oynamak ve sonuç alamamak her seferinde bizi üzmüştür. Her seferinde inşallah bu sene desekde olmadı. Ağır favori olduğumuz geçen sezon hemde evimizde  seyircimiz önünde son takviye ve son dokunuşları yapmayan nasılsa Sopronu hep yendik yine yeneriz diyen yöneticiler sayesinde büyük hayal kırıklığına uğradık.
Bu sene yöneticilerin kafasına taş düşmüş olacakki istenilen takviyeler yapıldı.
Bizim karşımızda balık sanşı olan rakiplerimizin ilk defa o şansın bizden yana olması dileğiyle.
Basın toplantısı yapılmış hocaların açıklamalarına değil, oyuncuların açıklamasına yetiştim. Bu arada Prag'ın bir kez kendi evinde  bu kupayı aldığını bir kezde kendi evinde kaybettiğini dinledim.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1232 : 13 Nisan 2023, 13:59:15 »
1.03 - 10.61 ile favoriyiz.
Diğer maçta da 1.33 - 3.12 ile Prag favori.

Mersin kazansa daha mı iyi olur bizim açımızdan bilemedim.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1233 : 13 Nisan 2023, 14:23:47 »
1.03 - 10.61 ile favoriyiz.
Diğer maçta da 1.33 - 3.12 ile Prag favori.

Mersin kazansa daha mı iyi olur bizim açımızdan bilemedim.
Familla'da Sottana da biz favori değiliz bizim amacımız ilk defa final foura kalmak amaçımızdı bunu başardık. Bundansonrada güçlü rakibimize karşı elimizden geleni yapacağız dedi.
Önce şunu açıklıyayım, yanlış anlaşılmak istemiyorum, bu grupta ve bu 4 lü finalde en kuvvetli takım biziz. Ama senin tahminlerin gibi kağıt üzerinde. Oynanmayan hiç bir maç kazanılmış denemez. Olmaz olmaz ama binde bir olası başarısızlık Sopron hüsranından çok ağır olur. GS  olayı hala bir yarayken ikinci bir yara kaldırılamaz. Ben hala Prag Mersin'i yensin isterim. Ama Mersin bize karşı oynadığı balık şanşlarıyla Prag'ı yenebilir. Mersin çıkarsada artık  iş oyuncuların kendilerini göstermelerine bağlı.
Senin endişen taraftarsa yanılmıyorsam 10.000 kişi önünde Soprona yenilmiştik. Bu saatten sonra sadece takımımıza güvenelim, hepsinden daha güçlüyüz. Rakip önemli değil son söz oyuncularımızda...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1234 : 13 Nisan 2023, 21:38:20 »
Bu turnuvayı izlememeye karar verdim akıl sağlığım için. Maçlar 30 fark lehimize olursa açarım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1235 : 14 Nisan 2023, 09:12:02 »
Son 7 saat hatta 6 saat 55 dakika.Dün basın toplantısını sonradan izledim.Koçun yüz ifadesi iyi değildi.Yardımcı koç çıksın.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1236 : 14 Nisan 2023, 09:17:25 »
Hasbinallah... Bizim mesai başladı yine aq.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1238 : 14 Nisan 2023, 13:46:43 »
Dünden beri komadayız ;D

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1239 : 14 Nisan 2023, 14:04:40 »
Bu forumu yıllardır okurum ama aslında üye olma nedenim Tom Abiye arada hakaretamiz ifadelerle yüklenmek ve F4'u kaybedersek takımın anasına avradına sövmekti. Bir sene geçti aradan, zaman ne çabuk geçiyor.

Umarım takımın anasını, bacısını bırakırım bugün. Küfür ettirmezler kendilerine. Bugün ve Pazar inşallah...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1240 : 14 Nisan 2023, 15:44:02 »
Bu turnuvanın kilidi, hücum. Düzgün hücum edebilirsek savunmamızı da sertleştirir ve çok rahat bitiririz bu F4'u. Familia zaten 70'leri bile güç bela bulan bir takım. Ortalama oyunumuzla dahi fark atıp geçmemiz lazım bunlara. Prag maçında pota altı sıkıntılı olabilir, dış şutlar çok önemli.

Vandersloot, Sabally ve Stewart'ın yüzdeli şut attığı, Alina'nın oyunu forse etmeye çalışmayıp no-look pass atacağım diye top kaybı yapmadığı ve top çalacağım diye de savunma hatası yapmadığı, MALjkovic'in abuk subuk rotasyonlar yapmayıp ilginç beşlerle oynamadığı, Stokes'ın en azından bir 10 dakika pota altını sertleştirip ribaund topladığı maçlar oynayabilirsek zorlanmayız bile.

Allah yardımcımız olsun. Gerildim yemin ederim, halbuki çok rahat geçmesi lazım şu maçın.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1241 : 14 Nisan 2023, 15:58:08 »
Olcay'la başlamasına şaşıran var mı aq.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1242 : 14 Nisan 2023, 15:58:15 »
Olcay'la maça başlıyor yine.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1243 : 14 Nisan 2023, 15:58:46 »
Bunları rotasyon sikmiş. Kafayı rotasyonla yemişler.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1244 : 14 Nisan 2023, 15:59:24 »
Evet. Olcay ilginç.