Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976250 defa)

hathat ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #4815 : 26 Eylül 2015, 17:07:17 »
FB-62MERSİN-64.Bu sene bu koçta bizi çıldırtacak anlaşılan son 5 dk kaptanı oynatmadı.Maçta çok iyi oynamıyodu kaptan ama tam 3lüğü attı 10 saniye sonra çıkardı olcay melisa melisle oynadı bu koç winickiden bile kötü yönetiyor takımı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4816 : 26 Eylül 2015, 21:12:24 »
FB-62MERSİN-64.Bu sene bu koçta bizi çıldırtacak anlaşılan son 5 dk kaptanı oynatmadı.Maçta çok iyi oynamıyodu kaptan ama tam 3lüğü attı 10 saniye sonra çıkardı olcay melisa melisle oynadı bu koç winickiden bile kötü yönetiyor takımı.

Hazırlık maçı genç oyunculara maç sonu tecrübesi kazandırmak istemiş koç abartmamak lazım,Winicki'den kötü yönetiyor falan abartmamak lazım koçu tanıyoruz sonuçta

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4817 : 26 Eylül 2015, 21:37:40 »
Hazırlık maçı genç oyunculara maç sonu tecrübesi kazandırmak istemiş koç abartmamak lazım,Winicki'den kötü yönetiyor falan abartmamak lazım koçu tanıyoruz sonuçta
maçın sonunda birsel ve gökçeyi kullanması gerekirdi mersine yenilmek enteresan geliyor insana koç bu sene bunlardan çok yapacakmış gibi geliyor bana
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2015, 21:38:39 Gönderen: Mehmet Batur »

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #4818 : 26 Eylül 2015, 22:07:21 »
maçın sonunda birsel ve gökçeyi kullanması gerekirdi mersine yenilmek enteresan geliyor insana koç bu sene bunlardan çok yapacakmış gibi geliyor bana
Hazırlık maçında mersine yenilmek neden enterasan geliyor. Adi üzerinde hazırlık maçı yahu. Deneyecek tabi
 O zaman her maçı kazanmaya oynamali koc
 Hemen hükme var. Sonra kendi istediginle mukayese et. Uymuyorsa koca salla. Oh ne güzel dünya.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4819 : 28 Eylül 2015, 18:36:57 »
ASKİ:51 FENERBAHÇE:77 maç sonucu.Bu maçta 9 kişilik rotasyonla oynadık ama Birsel nasta ve kobryn oyunu gençlere bıraktı ve bu maçın yıldızı melisa korkmaz oldu.Melisa 20 sayı attı.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4820 : 28 Eylül 2015, 20:03:49 »
Bütün koçlar kötü, neyse ki Didem ve Birsel bizimle.

Didem konusunda şakamı yapıyorsun?Didem ve İsfendiyar bey bizi bugünlere getirendir.(özellikle geçen sezon yapılan hatalar,hatalı tarnsferler,aldıkları ve Almadıkları,kapıyan gelen Anna Dabovic'i yerine Bojovic'i almaları,Olcay'ı kadro dışı bırakmaları,Angel'i yollama şekilleri,Taraftarı takımdan soğutmaları ve Twitterde yüzlerce insanları banlamalarıda cabası)

Bu takım bir yerlere gelirse sadece hoca sayesinde gelir.Onlada bir şey olmazsa Transferleri yapan isfendiyar bey ve Didem Hanım düşünsün.
Aman Birsel'e Nazar değmesin.Böyle gider inşallah.
Ben olcay'ıda,Melisa Kormaz'ıda,Melisa Gülcan'ıda begendim.Kendini geliştiremiyen hülyayı tekrar kolej takımına atıp Ece Deniz Onat ,Bilge Topaloğlu gibi gelecek vadeden oyuncuları kazanmak lazım.
Melis Gülcan çalışmaya ve hırsına devam etsin Hocada ona zaman versin iki tane Cansu yapar.

Botaş Cup maçlarının yayının olmaması FBTV nin bir ayıbıdır.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2015, 20:11:31 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4821 : 28 Eylül 2015, 20:23:56 »
Kesinlikle katılıyorum Birsel şuanda kadın basketbol tarihinin en iyi guardı olmuş vaziyette ama bende ondaki durgunluğu anlayamıyorum hayatımda çok fazla kadın basketbol maçı izledim onun gibi oyun zekası olan oyuncu yok ama biraz daha sert oynaması lazım Kobryn Birselin o açığını kapatabilir hırs bakımından.

Alexandria Quigley'mi demek istedin yoksa Ewelina Kobryn'mi?
Birsel'le oyun kurucu vazifesi yapacak Quigley olacak.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4822 : 28 Eylül 2015, 20:52:27 »
Didem konusunda şakamı yapıyorsun?Didem ve İsfendiyar bey bizi bugünlere getirendir.(özellikle geçen sezon yapılan hatalar,hatalı tarnsferler,aldıkları ve Almadıkları,kapıyan gelen Anna Dabovic'i yerine Bojovic'i almaları,Olcay'ı kadro dışı bırakmaları,Angel'i yollama şekilleri,Taraftarı takımdan soğutmaları ve Twitterde yüzlerce insanları banlamalarıda cabası)

Bu takım bir yerlere gelirse sadece hoca sayesinde gelir.Onlada bir şey olmazsa Transferleri yapan isfendiyar bey ve Didem Hanım düşünsün.
Aman Birsel'e Nazar değmesin.Böyle gider inşallah.
Ben olcay'ıda,Melisa Kormaz'ıda,Melisa Gülcan'ıda begendim.Kendini geliştiremiyen hülyayı tekrar kolej takımına atıp Ece Deniz Onat ,Bilge Topaloğlu gibi gelecek vadeden oyuncuları kazanmak lazım.
Melis Gülcan çalışmaya ve hırsına devam etsin Hocada ona zaman versin iki tane Cansu yapar.

Botaş Cup maçlarının yayının olmaması FBTV nin bir ayıbıdır.

Yok be abi ciddi değilim tabii ki.

Yukarıda koça sallamış bir akıllı, onun üzerine yazdım bütün koçlar kötü ama onları getiren Didem iyi diye.

Birsel konusunda da iki senedir performansı ortada, turnike atmaktan aciz durumdaydı geçen sene. Hazırlık turnuvasında ne yaparsa yapsın ipiyle kuyuya inilmez.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4823 : 28 Eylül 2015, 23:16:49 »
Yok be abi ciddi değilim tabii ki.

Yukarıda koça sallamış bir akıllı, onun üzerine yazdım bütün koçlar kötü ama onları getiren Didem iyi diye.

Birsel konusunda da iki senedir performansı ortada, turnike atmaktan aciz durumdaydı geçen sene. Hazırlık turnuvasında ne yaparsa yapsın ipiyle kuyuya inilmez.

Sagol.Şaka yaptığını anladımda durum Didem ve isfendiyar olunca çok hassaslaşıyorum.

Birsel konusunda senin hassasiyetini ve endişelerini haklı buluyorum,ama ben Birseli hep kazanmak yönünde baktım.Eski Birsel'i özledik dedim ama bu iş takım olma olayıylada ilgili.Hazırlık maçları elbette çok kıstas olmaz ama enazından bir ışık veriyor.Bu takımın Birsel'e ihtiyacı var.Benim kızdığım ;Bütün branşlarda çok çabuk adamı bitiriyoruz,ama onun yerini doldurmadan bitirmeyelim.Futbolda bile Eğemen,Emre,Bekir bunun örneğidir.Basketboldada tüm takımı dağıttılar.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4824 : 29 Eylül 2015, 15:37:00 »
takımla ilgili kafamdaki tek sorun 2-3 numara ıcın alınan coleman'ın bence bizim kalibre takımlar ıcın soru ısareti olması...
bu kadroda eger coleman yerine moore yada dellan donne olsa; hatta yası bile olsa penny yada tamika olsa tadından yenmez takım olur..
coleman da istikrar problemi olursa mactan maca cok problem yasarız...

bence coleman zaten moore gelene kadar dusunulmustu...ama moore ısı yatınca bakalım b planı devreye gırecek mı subattan sonra...

birsel-olcay-quigley-gokce + melisa  ile bence 1-2 numaralarda sıkıntımız olmaz...
ama coleman-gokce +  melis ten yana 3 numarada suphem cok var...gokce 3 numara ıcın bence fızıken zayıf...melis guclu ama tecrubesiz...umarım colmena beklentilerin ustune cıkar...

zaten 4 numarada nasta-tugce ve gerektiginde kobryn ile cok ustunuz...
5 numarada ise lavender-quanitra + hulya var...gerektiginde kobryn var...bu bolgede saglamda bence...

dedigim gibi sutor bir 3 numara ihtiyacımız olacak sezon boyu moore gibi bir yıldız bulamazsak...

bu arada su sıralar tugce canitez 3 numara oynuyor takımda...bakalım tutacak mı ası...tutarsa ne ala..sutu iyidir tugcenin ama biraz daha cabuklasması lazım...

eger tugceden istene verim alınırsa 3 numarada..

ligde...
lavender-quanitra
nasta(kobryn)-hulya - (tugce*)
coleman-tugce-melis
quigley-gokce
birsel-olcay-melisa

olacak rotasyon..

avrupa'da

lavender-quanitra
nasta-kobryn-hulya
coleman-tugce-melis
quigley-gokce
birsel-olcay

oynarız...

ama 3 numaralar bende ciddi muamma bu kadroda...
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2015, 16:09:12 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4825 : 29 Eylül 2015, 16:23:24 »
Takımdaki tek sorun Coleman olamayacak kadar çok sorun var takımda bence.
Hazırlık turnuvası da olsa, takımın 3 yabancısı eksik de olsa kaybetmek sıradan bir sonuç haline gelmiş bu takımda.
Tabi koç geçen iki senedeki gibi çobanın teki değil. Farkını hissettirecektir ama eldeki malzeme de belli sonuçta. 

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4826 : 29 Eylül 2015, 17:34:44 »
Hatay'ı 70-59 yenerek üçüncü olduk Botaş Cup'ta.

Kobryn 6/11 saha içi isabetle 15 sayı, 14 ribaund, 4 top kaybı, Gökçe 5/9 saha içi isabetle 14 sayı, Birsel de 5/13 isabetle 12 sayı yapmış.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4827 : 29 Eylül 2015, 17:56:06 »
Fenerbahçe:70 Hatay:59 bu maçı kazanarak botaş cupı 3.tamamladık.Takımımızda kaptan Birsel az süre almasına rağmen 12 sayı 2 ribaund 2asist ,kobryn  15 sayı 14 ribaund gökçe 14 sayıyla oynadı.Bu turnuvada Birsel,gökçe.kobryn ve melisa yine ön plana çıktılar tebrikler POTANIN KRALİÇELERİ

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4828 : 29 Eylül 2015, 18:03:42 »
Alexandria Quigley'mi demek istedin yoksa Ewelina Kobryn'mi?
Birsel'le oyun kurucu vazifesi yapacak Quigley olacak.
Yok hayır hırs bakımından yazdım oyun kurucu olarak tabiki quigley yardım edecek.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4829 : 29 Eylül 2015, 19:53:50 »
memlekette çok somut gerçekler olaylar kanıtlar olmasına rağmen insanlarımız yalana yanlışa inanabiliyor yada yanlışın peşinden gidebiliyor akla gelen her konuda.

somut gerçekler var aksini söylememek gerek.