Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1959956 defa)

iloturo, ertugrul_solomon ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« : 25 Kasım 2013, 21:57:31 »
Kadın basketbol takımımızla ilgili genel haberler ve tartışmalar ..
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2021, 21:34:28 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

irem

• Ziyaretçi
Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2013, 08:26:37 »
Transfer Dosyası...
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2016, 07:59:40 Gönderen: Umut »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2013, 21:02:49 »

Fenerbahçe Yönetim Kurulunda görev dağılımı yapılmış;

İsfendiyar Zülfikari ile Yedek üyelerden Mehmet Selim Kosif,  Bayan Basketbol Şube Sorumlusu olmuşlar.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=37462

FENERBAHÇE

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2013, 22:26:26 »
Hayırlısı olsun inşallah bayan basketbol takımımızda biran önce toparlanır cunku elımızdekı kadro bu lıg ıcın cok fazla ama suan onu yansıtamıyoruz
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2013, 23:08:57 »
Parasini paylaşırsa şubeyle coşarız gerçekten :D
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 23:15:38 Gönderen: cemagrak »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı turner

• Üye
  • obrakadabra
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2013, 23:14:43 »
ahahah valla usa ılk besını alırız kı zaten suan  tanesı bızde :)bıde donne ıle parkerı alırsak tamamdır :) saka bır yana umarım basarılır olur

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2013, 23:26:37 »
sebebini bilmiyorum ama bu şubeye bu sene küstüm ben  :-[ :-[ :-[ :-[

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2013, 23:33:02 »
Bu şubeye küskünlük hakim zaten bu sene, niye anlamadım bir türlü.... Hangi ara bozuştular onuda çok merak ediyorum, mantıklı  sebep de aklıma gelmiyor açıkçası ...
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2013, 23:34:38 »
Bu şubeye küskünlük hakim zaten bu sene, niye anlamadım bir türlü.... Hangi ara bozuştular onuda çok merak ediyorum, mantıklı  sebep de aklıma gelmiyor açıkçası ...

oynadığımız umursamaz ve lakayıt oyundan sonra ben zevk almamaya başladım işin açıkcası, yoksa bu şube bizim gururumuz kimse laf edemez ama gönül kırıklığı mı var diyim bilemiyorum , nazar değmiş olabilir :)

Çevrimdışı turner

• Üye
  • obrakadabra
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2013, 23:36:16 »
valla hoca ile bazı oyuncuların sorunları var deniyor
 bide cappie bu aralar bozuk bakalım ne olacak
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 23:37:52 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2013, 08:08:07 »
Kimse kusura bakmasın sezon başından beri ekranlarda verilen bütün maçlarınıda 40 dakika boyunca izledim bayan basket takımını, bu takımın ( oyuncular bazında) hocaya tek kelime söyleme şansları yok, iyi koçtur kötü koçtur orası onları bağlamaz bu bizlerin yada yönetimin kararı olur. Sen sahaya çıktığın zaman aldığın ''PARA'' nın hakkını vermekle yükümlüsün ..
Saha içine bir doymuşluk bir vurdum duymazlık , nasılsa biri çıkar atar alırız maçı .. tamamiyle bu kafada başladılar sezona.
Bir çok kere söyledim, koç kenarda yırtınıyor baskı yapın savunma yapın diye ama onu bile takmamazlık gördüm ve ciddi anlamda ürktüm..
Herkes yok hoca gitmeli vs diyor ama eğer hoca giderse geçen seneki Erkek basketbol takımından farkı ne olacak ? hocayı yiyen oyuncu topluluğu olacaklar bu çok can sıkıcı noktaya götürür şubeyi tecrübe ile sabit ..
son 10 günde oynadıkları hem avrupa hemde lig maçında kıpırdanma ve hayata dönüş sinyalleri verdiler inşallah devam eder..

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2013, 09:31:08 »

oynadığımız umursamaz ve lakayıt oyundan sonra ben zevk almamaya başladım işin açıkcası, yoksa bu şube bizim gururumuz kimse laf edemez ama gönül kırıklığı mı var diyim bilemiyorum , nazar değmiş olabilir :)

Yaşananlar aynen budur, büyük Türk düşünürü Polat Alemdar beyefendinin analizleri aynıyle kadın basket takımımız içindir. Yanlış anladılar onu. Geçmiş zamanlarda bu kadar kamera mı vardı, kadın basketi için böyle twitler mi atılırdı. N'oldu? "Bize nazar değdi beyler."  ;D
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2013, 09:40:57 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2013, 10:43:59 »
Bende bu hocayla sorunları var adlı nedeni anlamıyorum. Fenerbahçe'de oynayacaksın, o kadar para alacaksın hocayı bahane edip oynamayacaksın. Olamaz böyle bir saçmalık. ( ki bunu ilk defa da yapmıyorlar Yunan koç da da aynısı yapılmıştı) Koç kötü olabilir, yanlış yapmış olabilir ama size kim küsme hakkı veriyor ki. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa Koç'tan önce oyunculara ceza kesmek lazım.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2013, 12:20:08 »
Maalesef Roberto Iniguez takım üzerinde hakimiyetini kaybetmiş.Birsel-Esmeral tanınmaz halde.Yacoubou transferi yanlış transfer,ağır ve ikili oyun savunması yok.Korkarım bu sene ligde kurduğumuz hakimiyet son bulacak.Roberto Iniguez ve Yacoubou ile yolları ayırırsak tekrar eski günlerimize dönebiliriz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2013, 12:38:33 »
Takımda iyi gitmeyen bir şeylerin olduğu muhakkak. Ancak "ligde kurduğumuz hakimiyet son bulacak" demek için daha çoooook erken. Nisan ayına kadar köprünün altından daha ne sular akar.