Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976678 defa)

sinanyucel ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #4830 : 29 Eylül 2015, 21:05:46 »
Ben Fenerbahçe'liyim. Fenerbahçe'ye hayatında Fb diye kısaltma yapmayı saygısızlık addedecek kadar ve her defasında özene bezene Fenerbahçe yazacak kadar Fenerbahçe'liyim ve daha Birsel babasının yediği portakalda vitaminken Fenerbahçe'liydim. Ama Birsel diye birisini sevmiyorum ve varlığı yokluğu umurumda olmayan birisi... Fenerbahçe ile yatıp kalkan ve daha şimdiden Galatasaray derbisinde İstanbul'da olmak için çoluğunun çocuğunun rızkından para biriktiren, 03 Temmuz kumpası yaşandığı günlerde "şikeci Fener" diyenlere daldığı için karakolluk olmuş tanıdıklarım da var. Bazıları Birsel'i zerre kadar sevmez. Bazıları kadın basketbolunu umursamadığı için adını bile duymamıştır. Eeee n'olacak şimdi? Ben ve onlar Fenerbahçe'liliğimizi tasdik ettirmek için Birsel'den icazet alacak ve onun elinden okunmuş kutsal su mu içeceğiz? Fenerbahçe sevgisinin kriteri Birsel sevgisi mi? Öyleyse Birsel'i en çok seven en iyi Fenerbahçe'li... Bu durumda onun kocasından daha sağlam Fenerbahçe'li yoktur herhalde.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4831 : 29 Eylül 2015, 22:02:51 »
Hatay'ı 70-59 yenerek üçüncü olduk Botaş Cup'ta.

Kobryn 6/11 saha içi isabetle 15 sayı, 14 ribaund, 4 top kaybı, Gökçe 5/9 saha içi isabetle 14 sayı, Birsel de 5/13 isabetle 12 sayı yapmış.
bir Mersin'e yenilmek bizi üçüncümü yaptı?Yoksa bir maç dahamı atladım.Botaş Cup'ta kim birinci ve ikinci oldu?

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4832 : 29 Eylül 2015, 22:30:46 »
bir Mersin'e yenilmek bizi üçüncümü yaptı?Yoksa bir maç dahamı atladım.Botaş Cup'ta kim birinci ve ikinci oldu?

Mersin'e yenilince grupta ikinci olduk. Bugünkü maç üçüncülük maçıydı.

Grup birincileri Canik ve Mersin final oynadı, 79-61 kazanan Canik turnuvayı şampiyon bitirdi.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4833 : 29 Eylül 2015, 23:20:01 »
Birsel kendini övse bu kadar övemezdi , son 2 euroleague finalindeki istatistikleri ortada ben Birsel'in kazandırdığı son büyük maç olarak İstanbul'da oynanan 8'li finali hatırlıyorum o günden beri yatıyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4834 : 30 Eylül 2015, 09:16:14 »
Mersin'e yenilince grupta ikinci olduk. Bugünkü maç üçüncülük maçıydı.

Grup birincileri Canik ve Mersin final oynadı, 79-61 kazanan Canik turnuvayı şampiyon bitirdi.

Teşekkür ederim.Hazırlık maçıda olsa Mersin'in herkesi yenmesi garip.Ben bir daha hazırlık maçlarıda olsa Mersinde,Adana'da Turnuva düzenlenmesine karşıyım.Yayın yok,ilgi yok,kapalı kutular arasında hazırlık maçı.Ne kimden gizleniyor bunu anlamış değilim.

Gelelim Birsel konusuna ; Arkadaşlar sizden Ricam bu konuyu bir daha tartışmayalım.Aylardır sürüyor bu konu ve sadece birbirimizi yaralamaktan öteye gitmiyor.
Ben isimlere takılmıyorum benim için yabancı sınırlamasının olduğu bir yerde Tüm yerli oyunculardan verim almak isterim.Buraya gelen tüm yerli oyunculardan yabancı hocaların verdiği az sürelerde olsa iyi kötü katkılar aldık.Bu takımdan gönderilmesine karşın Nevriye,Saziye,Begüm, jubilesi yapaılan Esmeral ve ismini unuttuğum bir çok arkadaşın hala takımda olmalarını isterdim.Ve eskilerden kalan Birsel'den iki senedir katkı alamazsakda ben kötü oyuncu olduğuna inanmıyorum.Birsel kaptan olmasına karşın bu takımı çekip toparlıyan,takıma cappie ve Angel gibi hırs verecek bir oyuncu değil.ve bundan sonrada bunu beklemek yanlış olur.Geçen sene ki Birsel'in düşüş sebeplerinin yanına Bojovic'in gelmesi,Didem ve isfendiyar beyin hataları ve evlilik olaylarının etkin olduğunu sanıyorum.Tamamen morali düşmüş bir kaptanı tekrar canlandırmak için Menejer diye bir zat bulunuyor.Bunun kökenine inmesi ve sorunu anlaması gereken Didem hanımdı.Ben bu sene kendini toplıyacağı inancındayım.Birsel bizim oyuncumuz ve kaptanımız ona sahip çıkmak bizim görevimiz.
Bu takım Nagmağlup şampiyon olan bir takımdı bu gün bu kadar rezil durumlara düştüysek bunun faturasını Birsel'e kesemezsiniz.Bunun Faturası isfendiyar bey ve Didem hanımın ta kendisidir.Diana Taurasi döneminden buyana hata üstüne hata yapıldı bu takımda.Diana taurasi olayına sahip çıkmayanlar,(22 ekim 2010 cumhurbaşkanlığı kupası Fenerbahçe 75-58 galatasaray)Birsel Vardarlı, Nevriye Yılmaz ve Penny Taylor, Diana Taurasi , Şaziye İvegin,İvana Matoviç, Anna Vajda ve Hana Horokova,Begüm,ve onlarca insanı gönderenler,En son 10 oyuncuyu gönderip yerine 4 transferle kapatanlar,Lig ortasında Angel'i gönderenler,Çok iyi hoca diye Winnickiyi başımıza getirenler,Beni alın diye tesislere kadar gelen Ana Dabovic yerine Bojovic'i alanlar,Layota Sander yerine Q'ya 3 senedir katlananlar,Bu sene İspanya milli takımında Sancho’nun yerine Ndour oynatılırken biz bir sezon Benç’te oturmasına sessiz kalanlar,Taraftarı aptal yerine koyanlar,İnternet üzerinden yüzlerce taraftarı banlıyanlar,Her kötü senenin arkadından bu sene daha iyi transfer yapacağız hem ligi hemde Avrupa kupasını size getireceğiz sözü verenler,Maya Moore,Delle Donne,Simone Ağustus,Parker, ve bir çok iyi oyuncu Fenerbahçe'me yakıştırırken sıradan,vasat oyuncuları takıma katanlar bu takımı bu hale getirdiler.
Bu kadar hata üstüne hata yapılırken Birsel'in formsuzluğunu hata olarak görmek bence yanlıştır.Tekrar rica ediyorum biz hepimiz fenerbahçe'liyiz buranın eskilerinede saygılı olalım,diğer arkadaşlarada saygıyla hitap edeilim.kimsenin kalbini kırmamıza gerek yok.Teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı hathat

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4835 : 30 Eylül 2015, 11:11:09 »
Birsel kendisi bile basketbol heyecanını yıllardır kaybetmiş haldeyken, biz taraftarlar hala onun hakkında heyecanlı olabiliyoruz :)

umutsuz köy çobanının şehir hayalleri gibiyiz
Ya bu sefer olursa....
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4836 : 30 Eylül 2015, 12:12:50 »
Birsel kendini övse bu kadar övemezdi , son 2 euroleague finalindeki istatistikleri ortada ben Birsel'in kazandırdığı son büyük maç olarak İstanbul'da oynanan 8'li finali hatırlıyorum o günden beri yatıyor.
Ben övsem daha fazla över im bayan basketbolunun Steve Nashini,ekrem memnunun Fenerbahçe kaptanı Birsel Vardarlı hakkında kendi kulüp televizyonunda 1 hafta önce söyledikleri şu şekilde kaptanımız basketbolda övülmesi gereken ilk kişidir işte link http://jwsbasketball.org/memnun-birsel-tanidigim-en-mukemmel-insanlardan/

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4837 : 30 Eylül 2015, 12:35:59 »
Birsel kendisi bile basketbol heyecanını yıllardır kaybetmiş haldeyken, biz taraftarlar hala onun hakkında heyecanlı olabiliyoruz :)

umutsuz köy çobanının şehir hayalleri gibiyiz
Ya bu sefer olursa....
İşte düşün basketbol heyecanını kaybettiğini düşündüğün oyuncu milli takımda ilk 5 oynayıp dünya 4.lüğü avrupa 5.liği,geçen sezon cumhurbaşkanlığı kupası,Türkiye kupası bu sezonda kıbrıstaki hazırlık turvasının en değerli oyuncusu seçilmiş.Biz Birsel hakkında hiç heyecanımızı kaybetmedik zaten Birsel,çoğu insana bayan basketbolunu sevdirmiş bir yetenektir.Bazı taraftarlarımız euroleague finalinde neden Birsel iyi oynamadığında takılmış ama takımın finale nasıl 17de17 çıktığında değil .Herşey 1 maçla silinmez.Birde 2 yıldır yatıyormuş.Yatan oyuncu hem kendi milli takımında hem kendi takımında oynayamaz.Avrupanın en iyi oyun kurucularından diye gelen bojoviçden daha iyi oynayıp takımı F4 taşıyan oyunculardan olamaz.Daha geçen sene o çok övülen gsodeobankı eleyip F4e kalan takımda büyük rol oynadı.Bunlar ortadayken sadece 1 finaldeki performansına bakıp efsane kaptanımızı yok sayamayız.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2015, 12:37:18 Gönderen: Mehmet Batur »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4838 : 30 Eylül 2015, 13:57:56 »
Ben övsem daha fazla över im bayan basketbolunun Steve Nashini,ekrem memnunun Fenerbahçe kaptanı Birsel Vardarlı hakkında kendi kulüp televizyonunda 1 hafta önce söyledikleri şu şekilde kaptanımız basketbolda övülmesi gereken ilk kişidir işte link http://jwsbasketball.org/memnun-birsel-tanidigim-en-mukemmel-insanlardan/

jws ben twitterdan takip ediyorum linke gerek yok,Ekrem Memnun'un kötüleyecek hali yok ya milli takımda kullanıyor sizin yorumlarınız abartı bizde yıllardır bayan basketbol izliyoruz sonuçlar ortada

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4839 : 03 Ekim 2015, 10:52:28 »

Fenerbahçe-Orduspor bayan basketbol hazırlık maçı saat 17 de

Yayın varmı bilmiyorum ama Fbtv ye saat gelince bakarım.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4840 : 03 Ekim 2015, 19:39:47 »
FENERBAHÇE:77 ORDU:69 Kaptan Birsel yine şov yaptı.22 sayı 2 ribaund 4 asistle oynadı,kobryn 14 sayı attı.NOT:Maçı yayınlamayan fb tv ve tbf tvyae yazıklar olsun.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4841 : 05 Ekim 2015, 18:19:25 »
Ya Arkadaşlar kaç kez Rica ettim.Şu kısır tartışmalar birbirimize zarar vermekten öte gitmiyor.
Birsel Fenerbahçe Takımının kaptanı,Zaman zaman eleştiririz ,zaman zamanda överiz.
Bu takımda özellikle Birsel hariç okadar eleştirilecek olay varken bir kişiye bağlamakda yanlış.Sanki herşey Mükemmeldiki bir Birsel kötüydü.

Biz senelerce Avrupa kupasını almasakda ah vah demezdim ama nezamanki Finalde Galatasaray'a kaptırdık bu leke kolay kolay temizlenmez buNunda baş mimarları İsfendiyar Bey ve Didem Hanımdır.
Geçen Sezonda bu sene öyle Transferler yapacağız ki bütün kupaları biz alacagız taraftara yaşattığımız acıları telafi edeceğiz'' denince bizde süpriz Transferler bekledik.Meğersem buda bir oyunmuş.Yolladıkları 10 oyuncuya karşılık 4 transferle büyük amaçlara yelken açtık!!!.Sonra Angel'i de yolladık.Kendi isteğiyle gelen Ana Dabovic yerine alınan Bojovic'ten hiç bahsetmiyorum bile.Sonra Galatasaray'ı yenince evet geçen senenin hesabını aldık diyerek Taraftarı çocuk yerine koydular.Taraftar bir kanar iki kanar bu senede Transferleri gizli gizli yönettiler.Tv den bile sonradan isimler açıklandı.ALLAH sonumuzu hayr'eylesin.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4842 : 05 Ekim 2015, 18:28:44 »
Biz işi gücü bıraktık nereyi okusam Birsel. ALLAH sonumuzu hayr'eylesin...

Mehmet jws,basketfaul,basket dergisi de verdi. derken maç yayını varmıydı?
Fbtv'yi bende çok eleştiriyorum bu konuda hem fikirim çok yanlış bencede.
Özellikle Euroleague'de Maçları vermemiz şart.Biz gidiyoruz hangi ülke veriyorsa onu internet üzerinden seyrediyoruz.FbTv için bu çocuk oyuncağı ve insanları kendine bağlamasıda cabası.Bu sadece Basketbol için değil Her Branşta gerekli.Yyayın hakını satacağına sen yayın yap Dünya senden seyretsin.FbTv kurulduğundan bu yana ileriye giderken şuanda sıradan Tv'lere dönüşüyor.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4843 : 05 Ekim 2015, 19:56:50 »

Mehmet jws,basketfaul,basket dergisi de verdi. derken maç yayını varmıydı?

Onlar  herhalde bütün maçları izleyerek haber yapmıyorlar.http://jwsbasketball.org/fenerbahcenin-birseli-var-77-69/ haberi burdan aldım.Buda kanıtı olsa gerek Birsel kadın basketbol takımımızın kaptanı ve en formda oyuncusu olduğu için kadın basketbol forumunda görmek gayet doğal olsa gerek.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2015, 19:57:16 Gönderen: Mehmet Batur »

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4844 : 05 Ekim 2015, 20:00:49 »
Ya Arkadaşlar kaç kez Rica ettim.Şu kısır tartışmalar birbirimize zarar vermekten öte gitmiyor.
Birsel Fenerbahçe Takımının kaptanı,Zaman zaman eleştiririz ,zaman zamanda överiz.
Bu takımda özellikle Birsel hariç okadar eleştirilecek olay varken bir kişiye bağlamakda yanlış.Sanki herşey Mükemmeldiki bir Birsel kötüydü.

Biz senelerce Avrupa kupasını almasakda ah vah demezdim ama nezamanki Finalde Galatasaray'a kaptırdık bu leke kolay kolay temizlenmez buNunda baş mimarları İsfendiyar Bey ve Didem Hanımdır.
Geçen Sezonda bu sene öyle Transferler yapacağız ki bütün kupaları biz alacagız taraftara yaşattığımız acıları telafi edeceğiz'' denince bizde süpriz Transferler bekledik.Meğersem buda bir oyunmuş.Yolladıkları 10 oyuncuya karşılık 4 transferle büyük amaçlara yelken açtık!!!.Sonra Angel'i de yolladık.Kendi isteğiyle gelen Ana Dabovic yerine alınan Bojovic'ten hiç bahsetmiyorum bile.Sonra Galatasaray'ı yenince evet geçen senenin hesabını aldık diyerek Taraftarı çocuk yerine koydular.Taraftar bir kanar iki kanar bu senede Transferleri gizli gizli yönettiler.Tv den bile sonradan isimler açıklandı.ALLAH sonumuzu hayr'eylesin.
Bazı arkadaşlar bayan basketbolunu derbi hariç izlemiyor ve hala akılları orda.