Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976772 defa)

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #90 : 15 Ocak 2014, 20:38:23 »
Koç umarım kovulur, bu olay yavaş yavaş Fenerbahçe taraftarının genel olarak bahsettiği sabotaj olayına dönüyor. Ben hiç inanmadım, inanmayacağımda böyle birşeye.

İvana Matovic herşeyimiz.. Birazdan da Cappie Birsel kadro dışı bırakılır.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #91 : 15 Ocak 2014, 20:39:56 »
maçları izle arada inanırsın ....
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #92 : 15 Ocak 2014, 20:42:58 »
Belki Matovic hakketti vs girmek istemiyorum bu konuya ancak ne kadar oyuncular kötü performansini sürdürsede bizim Roberto Iniguez de iyi bir koc degil ve takimdan sene sonu gönderilmelidir.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #93 : 15 Ocak 2014, 20:43:12 »
evet, bu saçmalığa hiç bir zaman inanmadım, koç saçma sapan şeyler yapınca fatura türk oyunculara ve takımla ilişkisi iyi olan oyunculara çıkıyor. ömer, arslan, ivana. sırada cappie ve birsel de var.

bu saçmalıktan başka birşey değil hiç kimse kusura bakmasın

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #94 : 15 Ocak 2014, 20:47:32 »
bu arada bende İvananın veya başka bir oyuncunun değil hocanın gitmesinden yanayım
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #95 : 15 Ocak 2014, 20:49:25 »
Yanlız bu şekilde düşüneceksek, oyunculara bu rahatlıgı vericeksek her 3-4 ayda bir hoca değişir. Her oynamayan ağlar, her oynamayan sabote eder çok tehlikeli birşey bu. Ne olursa olsun oyunculara bu rahatlık verilmemeli.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #96 : 15 Ocak 2014, 20:52:50 »
Tam tahmin ettiğim gibi..Şaşırmadım.Zaten yönetim baskısı ile kadroya alınmıştı...

Arkadaşlar İvana ile koç arasında sorun vardı..Hatta Sene başı Cumbaba maçında seramoniye katılmayıp seramoni boyunca Telefonu ile oynayıp maçı dahi izlememiş...Yeni kadro dışılar olurmu bilmem ama Koç yakında kovulur o kesin
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #97 : 15 Ocak 2014, 20:54:20 »

Koç değişikliği çok geç olmadan yapılmalı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
« Yanıtla #98 : 15 Ocak 2014, 20:55:12 »
Hoca haklıdır haksızdır bilemem bende hocayı tutmayanlardanım fakat İvana nın yaptığı kabul edilebilir bir şey değil, cezasız kalmamalı bu tip hareketler. Sene sonu koçta gönderilir inşallah. Koç eğer şu aşamada gönderilirse yarın öbürgün başka bir hocayı sırf yine yedek kalıyor diye şutlamaya çalışan oyuncular olacak..
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2014, 20:56:35 Gönderen: burak karacay »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #99 : 15 Ocak 2014, 20:57:31 »
Hoca haklıdır haksızdır bilemem bende hocayı tutmayanlardanım fakat İvana nın yaptığı kabul edilebilir bir şey değil, cezasız kalmamalı bu tip hareketler. Sene sonu koçta gönderilir inşallah.

Ne yapmış?

Bir takım koçu oyuncularla iyi olacak..Koçun en  büyük hatası bu..Attığı twitlere bakın.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #100 : 15 Ocak 2014, 21:00:08 »

Yunan koç Nadezha ile anlaşmadan önce keşke bu değişiklik yapılsaydı ve takımın başına O geçseydi.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
« Yanıtla #101 : 15 Ocak 2014, 21:01:08 »
Ne yapmış?

Bir takım koçu oyuncularla iyi olacak..Koçun en  büyük hatası bu..Attığı twitlere bakın.

Valla abi koçun twitleriyle alakalı hiç bir bilgim yok bildiğim kadarıyla İvana kadroya alınmıyor diye sorun çıkıyor zaten. Bu tip olayları daha önceki senelerde farklı branşlarımızda da gördük, sıkıntılı bir durum. Ben oyuncunun sırf koçu sevmiyor diye saygısızlık yapma, mücadele etmeme, sabote etme gibi hakkı olduğunu düşünmüyorum. Hocada hatalıysa sene sonu beklenmeden gönderilmeli fakat bu tip davranışlarda bulunan oyuncularında bu kulüpte yeri yok

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #102 : 15 Ocak 2014, 21:02:26 »
Valla abi koçun twitleriyle alakalı hiç bir bilgim yok bildiğim kadarıyla İvana kadroya alınmıyor diye sorun çıkıyor zaten. Bu tip olayları daha önceki senelerde farklı branşlarımızda da gördük, sıkıntılı bir durum. Ben oyuncunun sırf koçu sevmiyor diye saygısızlık yapma, mücadele etmeme, sabote etme gibi hakkı olduğunu düşünmüyorum. Hocada hatalıysa sene sonu beklenmeden gönderilmeli fakat bu tip davranışlarda bulunan oyuncularında bu kulüpte yeri yok

Valla bayan şubesinde ne olaylar oldu bundan önce..İvananın ki yanlarında solda -0-...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #103 : 15 Ocak 2014, 21:02:51 »
Koçu beğenin beğenmeyin ama bu şube bazı oyuncuların çiftliği değildir.

Değildir diyorum ama bu temennim. Yoksa maalesef bazı oyuncuların çiftliği.

Hafızanızı Kemal Haydar'dan bugüne sardırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Artık bu şubede oyunculardan yana verilecek prim kalmadı.

Kaldı ki, Ivana'nın geçen sene arkadaşlarına da nasıl terbiyersizlik yaptığı unutulmadı. Mesela haksız yere Esra'yı rencide edişi...

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
« Yanıtla #104 : 15 Ocak 2014, 21:03:42 »
Valla bayan şubesinde ne olaylar oldu bundan önce..İvananın ki yanlarında solda -0-...

Bende bunu diyorum işte bu tip olaylarda koç cezalandırılıp oyuncu kaldığı yerden devam ettikçe daha sıkıntılı bir sürece giriliyor, oyuncularda alışkanlık yapıyor bu tip durumlar