Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976985 defa)

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6870 : 01 Şubat 2020, 20:54:14 »
Şu anki başarı bir şey ifade etmiyor. Sonuçta elde kazanılmış bişiy yok. Daha uzun vadeli düşünmek lazım.

Lig için yeter.Avrupa için kadro zaten mütevazi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6871 : 01 Şubat 2020, 21:05:27 »
Lig için yeter.Avrupa için kadro zaten mütevazi.
Mütevazı falan değil. Ummc,prag ve biz varız avrupada. Başka takım mı var?

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6872 : 01 Şubat 2020, 23:15:56 »
Seneye 2 numara için Kayla McBride'la temas halindeymişiz.Zaten Gray'le de sezon sonuna kadar anlaşılmıştı.Yani keşke ikisinide kadromuzda bulundurabilsek ama seneye uzun rotasyonundada eklemeler yapılması gerektiğini düşündüğüm için oyumu tamamen McBride'dan yana kullanıyorum.Hem 2 numara için fazlasıyla yetenekli ve net bir isim.Hem de Gray kadar topu isteyen bir oyuncuda değil.Bence hem Gray,kendisiyle yalnızca bu sene anlaşılmasına rağmen beklentileri kısa sürede daha da yükseltme anlamında son derece değerli biri,hem de McBride takımın hedefleri doğrultusunda uzun vadede Gray'den %500 daha değerli bir oyuncu olacak bizim için.Bayan basketbolda gerçekten güzel işler yapılıyor

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #6873 : 01 Şubat 2020, 23:20:09 »
Mc Bride, Alına ve Zanda varken zor olur. Anca Zanda nin komple 4 e kayması gerekir.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #6874 : 01 Şubat 2020, 23:22:37 »
Mc Bride, Alına ve Zanda varken zor olur. Anca Zanda nin komple 4 e kayması gerekir.
Zanda 3 numara,McBride 2.Top paylaşımı yüzünden olmaz diyorsanız,bende olası bir senaryoda koçun bu problemi nasıl çözeceğini çok merak ediyorum

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #6875 : 02 Şubat 2020, 00:07:32 »
Seneye Alina ve Zanda kalacaksa, Mc Bride yerine skor yönü kuvvetli oyuncu kurucuya daha çok ihtiyaç var. Gray kalacaksa diğer kıta dışı kesinlikle uzundan yana kullanılmalı.
Ben Fowles'ı çok istiyorum. 35 yaşına geldi öyle büyük paralar isteyeceğini de sanmıyorum. Ciddi fark yaratır.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6876 : 02 Şubat 2020, 00:21:44 »
Seneye Alina ve Zanda kalacaksa, Mc Bride yerine skor yönü kuvvetli oyuncu kurucuya daha çok ihtiyaç var. Gray kalacaksa diğer kıta dışı kesinlikle uzundan yana kullanılmalı.
Ben Fowles'ı çok istiyorum. 35 yaşına geldi öyle büyük paralar isteyeceğini de sanmıyorum. Ciddi fark yaratır.
Ç
Fowlesı hiç bir zaman beğenmedim.Eğer iyi durumdaysa Stewartı almalıyız.Eğer finalde sakatlanmasa idi geçen yılki finalde son topa kadar zorlardı Kursk.Çok iyi forvet.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #6877 : 02 Şubat 2020, 00:26:33 »
Bence Collier'ı gelecek yıl kesin almalıyız. Ciddi bir potansiyeli var. Bu arada Çin'de erkek ve kadın basket ligleri corona virisünden dolayı süresiz olarak ertelendi.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #6878 : 02 Şubat 2020, 00:41:22 »
Ç
Fowlesı hiç bir zaman beğenmedim.Eğer iyi durumdaysa Stewartı almalıyız.Eğer finalde sakatlanmasa idi geçen yılki finalde son topa kadar zorlardı Kursk.Çok iyi forvet.
Stewart şuan wnba in en iyi 3 oyuncusundan biri. Sence Fowles ile aynı paraya oynar mı?
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6879 : 02 Şubat 2020, 00:42:45 »
Stewart şuan wnba in en iyi 3 oyuncusundan biri. Sence Fowles ile aynı paraya oynar mı?

O Griner izbandudu bilinçli sakatladı iyileştiyse kaçırmamak lazım.Denemeliyiz şansımızı.İzlemesi çok zevkli kız.
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 00:44:58 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #6880 : 02 Şubat 2020, 00:46:26 »
O Griner izbandudu bilinçli sakatladı iyileştiyse kaçırmamak lazım.Denemeliyiz şansımızı.İzlemesi çok zevkli kız.
Bütçe yok. Sen hala kaçırmamak lazım diyorsun.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6881 : 02 Şubat 2020, 01:01:43 »
Çeyrek final ilk maçı ne zaman.Yetişir mi.?
''Şu an Amerika Milli Takımı ile kampta olan Chelsea Gray, 20 Şubat 2020 tarihinde takımımıza katılacak ve takımımızın bu sezonun kalanında yarışacağı tüm turnuvalarda kadromuzdaki yerini alacaktır.''
Herhalde bu açıklama yeterli olmuştur.
İnşallah Anna Cruz'dan daha iyi uyum sağlar faydası olur
Bir arkadaşda Keşke Tuğçe'nin yerine Vera kalsaydı demiş ve listede hiç türk yok bana mantıksız geldi
Keşke Vera kalsaydıda Laura Nicholls alınmasaydı derdim.Artı Tuğçe uzun statüsünde değil yabancı sınırlamasının olduğu yerde Tuğçe'ye ve yerli oyunculara ihtiyacımız var

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6882 : 02 Şubat 2020, 01:17:40 »
''Şu an Amerika Milli Takımı ile kampta olan Chelsea Gray, 20 Şubat 2020 tarihinde takımımıza katılacak ve takımımızın bu sezonun kalanında yarışacağı tüm turnuvalarda kadromuzdaki yerini alacaktır.''
Herhalde bu açıklama yeterli olmuştur.
İnşallah Anna Cruz'dan daha iyi uyum sağlar faydası olur
Bir arkadaşda Keşke Tuğçe'nin yerine Vera kalsaydı demiş ve listede hiç türk yok bana mantıksız geldi
Keşke Vera kalsaydıda Laura Nicholls alınmasaydı derdim.Artı Tuğçe uzun statüsünde değil yabancı sınırlamasının olduğu yerde Tuğçe'ye ve yerli oyunculara ihtiyacımız var

Teşekkürler.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #6883 : 02 Şubat 2020, 01:27:29 »
Mc Bride - Alina - Zanda üçü olmaz bence. 2-3 pozisyonunda üst düzey 3 yabancı fazla olur. 1 numarada iş yaparsa Gray kalır. Pota altına da 2 uzun alırız.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6884 : 02 Şubat 2020, 02:17:50 »
Mc Bride - Alina - Zanda üçü olmaz bence. 2-3 pozisyonunda üst düzey 3 yabancı fazla olur. 1 numarada iş yaparsa Gray kalır. Pota altına da 2 uzun alırız.
Vallaha McBride gelecekse yok ya almayın diyemeyiz.Artı bir çok maçta gard olarak 1 de oynadı  ama iyi bir uzun şart. Laura'yı gördükten sonra hala Vera'nın gitmesine anlam veremiyorum.