Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976777 defa)

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6885 : 02 Şubat 2020, 09:08:57 »
Türkiye Kupası'na yetişecek olması çok iyi

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #6886 : 02 Şubat 2020, 15:55:03 »
Vallaha McBride gelecekse yok ya almayın diyemeyiz.Artı bir çok maçta gard olarak 1 de oynadı  ama iyi bir uzun şart. Laura'yı gördükten sonra hala Vera'nın gitmesine anlam veremiyorum.
Yani ben McBride’ı kariyerinin dibinde bile olsa şu takımda görmeyi istiyorum.Çünkü ne fazla top isteyip takım düzenlerine zarar verecek kadar sistemdışı bir oyuncu,ne de güvenilmez bir şutör.Takımda Alina gibi net bir liderin olduğunuda düşünürsek yanına McBride,bence Vandersloot-McBride ikilisinden kat kat daha iyi bir kısa ikilisi gibi duruyor.Alinayı yönlendirici olarak düşünürsek,McBride gibi Klay Thompsonvari bir şutöre son derece opsiyon oluşturur

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6887 : 02 Şubat 2020, 19:21:31 »
Önümüzdeki yıl hem Alina'yı hem de Zandi'yi aynı anda tutmamız zor. Ekat bitik Torrens'le ve Belyakova'yla oynuyor şu an 3 numarada, Kursk desen zaten kısaları felaket durumda, Rusya'dan kesin sulanırlar bu ikiliye. Ben Alina'nın kalma ihtimalinin daha fazla olduğunu düşünüyorum her daim en ön planda olacağı yerde oynar o tarz oyuncular, Zandi'nin gitme ihtimali fazla. Onun yerine de Mcbride'dan iyi hamle yapma şansımız yok zaten, 1 numara için bir Avrupalı buluruz her şekilde, Alina-Mcbride ikilisinin tavanı çok yüksek olur ama Mcbride da pahalı para çıkar umarım.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6888 : 03 Şubat 2020, 00:10:21 »
Cecilia Zandalasini EL sampiyonlugu icin FB ye geldim dedi.EL sampiyonlugu zor ama bence Klubu seviyor kalma ihtimalini hic de az gormuyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6889 : 03 Şubat 2020, 00:27:14 »
Önümüzdeki yıl hem Alina'yı hem de Zandi'yi aynı anda tutmamız zor. Ekat bitik Torrens'le ve Belyakova'yla oynuyor şu an 3 numarada, Kursk desen zaten kısaları felaket durumda, Rusya'dan kesin sulanırlar bu ikiliye. Ben Alina'nın kalma ihtimalinin daha fazla olduğunu düşünüyorum her daim en ön planda olacağı yerde oynar o tarz oyuncular, Zandi'nin gitme ihtimali fazla. Onun yerine de Mcbride'dan iyi hamle yapma şansımız yok zaten, 1 numara için bir Avrupalı buluruz her şekilde, Alina-Mcbride ikilisinin tavanı çok yüksek olur ama Mcbride da pahalı para çıkar umarım.

İtalyanlar Rusya soğuğunda yapamaz.Torrens çıkar kritik anlarda oynar winner oyuncu.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2020, 00:28:02 Gönderen: Tom Hanks »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6890 : 03 Şubat 2020, 13:07:26 »
Bence de seviyor ama para işleri değiştirebiliyor, geçen yıl da fazla kazanmıyordu, bu yıl bütçe düşünce epey indirim yaptı.  Umarım aidiyet hissi baskın olur da tutarız şu ikiliyi, böyle mükemmel iki EU topçuya sahip olunca planlama da çok daha kolay oluyor.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #6891 : 03 Şubat 2020, 13:15:14 »
Cecilia Zandalasini EL sampiyonlugu icin FB ye geldim dedi.EL sampiyonlugu zor ama bence Klubu seviyor kalma ihtimalini hic de az gormuyorum.
Katılıyorum.Bir röportajında burada oynamanın çocukluk hayali olduğunu ve şampiyonluk yaşamak için doğru adres olduğunu söylemişti.Bu röportajı yapan bir oyuncunun, üstelik takımda bu konumdayken düşüneceği en son şey olur takımdan ayrılmak.Alina zaten takımın yıllardır aradığı lider,gerekirse takımın tüm bütçesi bu ikiliye verilir,ama takımdan ayrılmazlar o konuda içim rahat.Belki bir ihtimal Gray-McBride ikilisinden hangisi bizim bütçemize daha uyarsa onunla devam ederiz muhtemelen.Çünkü uzun rotasyonumuzda hala net 2 eksik var.Nicholls’ında seneye ayrılacağını düşünürsek belki Collier için zorlayabiliriz ama gelir mi gelmez mi onu zaman gösterecek.Emin olduğum tek şey,takımdan giderse sadece 2-3 oyuncu falan gider.1-Gray bütçeden dolayı gidebilir(ki kendisiyle bu yüzden sezon sonuna kadar anlaşılmışta olabilir) 2-Nicholls yerine uygun bir uzun bulabilirsek(Collier vs.) Nicholls gider.Aklıma gitme ihtimali yüksek başka aday gelmiyor

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #6892 : 14 Şubat 2020, 12:40:51 »
UMMC Breanna Stewart ile anlaşmış.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6893 : 14 Şubat 2020, 12:42:49 »
UMMC Breanna Stewart ile anlaşmış.

Bir ara çok kötü sakatlanmıştı.Eğer sağlam ise şampiyon yapar.

Elinde Meesmann var zaten bu ne aç gözlülük.Boşa yapılıyor bu organizasyon.Deliyorlar vatandaşlık verererek.O Griner nasıl bakacak suratına kasten sakatlamıştı çünkü.Özür bile dilemedi.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2020, 12:47:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6894 : 27 Şubat 2020, 00:05:45 »
Türkiye Kupası'na yetişecek olması çok iyi
Son durumu Hakkında bilgin varmı acaba?
Bu maçtada gördükki Gray,Laura hikaye Varsa yoksa Lagupova Zandalisini ikilisi
Beğenmediğimiz Verameyenka Nadezhda'da Laura Nicholls yerine alınmış.Kına yaksınlar

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6895 : 27 Şubat 2020, 00:30:47 »
Son durumu Hakkında bilgin varmı acaba?
Bu maçtada gördükki Gray,Laura hikaye Varsa yoksa Lagupova Zandalisini ikilisi
Beğenmediğimiz Verameyenka Nadezhda'da Laura Nicholls yerine alınmış.Kına yaksınlar
Hayır, izlemedim ligdeki maçını da.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #6896 : 04 Mart 2020, 00:42:14 »
Çankaya üniversitesi'nde Derin Yaya isimli 97 doğumlu bir kız var. İstatistikleri fena değil. Takip edilmeli.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #6897 : 14 Mart 2020, 17:11:10 »
Bu sene takım bütçesinde ciddi bir düşüş oldu.Bu yüzden plum'ın sezon ortasında da gelmeyeceği aslında çok belliydi,ona diyecek pek bir şey yok.Ama biz asıl yanlışı her ne kadar gayretini beğensemde son yabancı hakkını Nicholls'la kullanarak yaptık.Bizi zorlarlarmıydı bilmiyorum ama 1 veya 2 numara rotasyonu her ne kadar kalabalık olacak olsa bile çok rahat bir isim daha bulabilirdik bizi bu seviyelerde form düşüklüğüne karşın ayakta tutabilecek.Aklıma fazla bir isimde gelmiyor aslında şu an için ama İzmit Belediye Courtney Williams gibi daha bu sezon wnba finali görmüş bir kısayı kadrosuna katabiliyorsa biz bunu onlardan önce yoklamalıydık.Onun haricinde hazır eka'dan
 da ayrılmışken McBride'ı veya Botaş'tan Kelsey Mitchell'ı da düşünebilirdik.McBride bu ikiliye nazaran bütçe bakımından zor bir hedef olsa da en azından Kelsey veya Courtney'i şu an Nicholls yerine dahil etmiş olsaydık uzunlarda sayıca ne kadar eksik kalırsak kalalım,bunun kısalardaki avantajını kat kat daha fazla görürdük.Hatta bir adım daha ileri gidiyorum.Eğer şu üç isimden birini kadroya dahil edebilseydik,uzun rotasyonu belki de WNBA'deki bir çok takımın bile sahip olamayacağı kadar lüks isimlere sahip olan Eka'yı,ellerinde Vandersloot ve Quigley olmasına rağmen kısalarımızdan yana çok net bir üstünlük kurabilirdik.Ama bütçemiz buna izin verir miydi orası da bir soru işareti tabi ?

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #6898 : 13 Nisan 2020, 19:17:32 »
Crvendakic'e teklif yapmışız.Ama kendisi bizim teklifi kabul etmeyip Asvel Lyon ile anlaşmış.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #6899 : 17 Nisan 2020, 18:24:41 »
Anil Yilmaz Zandalasini'nin Kursk ile anlastigini yazmis.

« Son Düzenleme: 17 Nisan 2020, 18:26:24 Gönderen: dwdark »