Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976255 defa)

hathat ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7050 : 26 Eylül 2020, 18:12:50 »
Takım olarak dün 28 bugün 32 asist yaptık.Turnuvada attığımız sayı ortalaması 79,yediğimiz sayı ortalaması 51,6.Olcay,Tuğçe,Sevgi gibi yerli oyuncuların hazırlık sürecini iyi geçirdiğini söylersek yanlış olmaz.Takımın as oyuncusu olmalarını beklediğimiz Mc Bride,Thomas,Vaughn hatta 1 maç oynadığı için Sabally yokken ligdeki takımlara karşı bu kadar dominant olmak hazırlık maçı olmasına rağmen bence büyük mesaj.Üstelik 2 yılda yapılan %35+35 küçülmeye rağmen.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #7051 : 26 Eylül 2020, 18:17:59 »
Üstelik 2 yılda yapılan %35+35 küçülmeye rağmen.

Bu sene şampiyon olup final four da yaparsak ödül olarak bir yüzde 35 daha gelir herhalde.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7052 : 26 Eylül 2020, 18:32:19 »
Bu sene şampiyon olup final four da yaparsak ödül olarak bir yüzde 35 daha gelir herhalde.
Abi evet 2 yıl üst üste küçülmeye gidilmesi bütçe olarak çoğu kişiyi memnun etmemiştir ama burada bence bir başarı da söz konusu yönetim ve kadro mühendisliği tarafında.Çünkü özellikle son zamanlarda ligde üstünlüğü kaybettiğimiz yıllar oldu yüksek bütçeye rağmen ve bununla beraber EuroLeague’de şampiyonluk gelmedi hatta bazı zamanlar Final Four’dan uzaklaştık.Küçülmeyle birlikte gerek koç tercihi gerekse Avrupa’daki başarı bence daha da tutarlı oldu geçtiğimiz sezona bakarsak.Yıllar boyu %35 daha yüksek bütçeyle yaptığımızın belki de oyun ve galibiyet sayısı olarak üstüne koyduk.Bu yıl (kağıt üstünde) ve geçen yıl da kurulan kadrolara bakınca aynı şekilde bazı zamanlar çar çur edilen bütçenin daha aklı başında kullanıldığı görülüyor bence.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7053 : 26 Eylül 2020, 20:52:36 »
Macta ilk yari sanirim idil isimli genç oyuncumuz kotu bir sakatlik geçirdi. Sahayı ağlayarak terketti. Umarim cok onemli degildir sakatlığı.
İkinci yari ucluk yağmuruna tuttuk besiktasi. Sabally kalite kokuyor. Uzun oyuncu olmasina ragmen top kontrolu, birebiri, driblingi,  sutu hepsi üst duzey. Nazar değmesin. Sevgi ve Tuğçe cok formda başladı.
Cheslek denen oyuncuya da izledikçe ısınıyorum. Eskinin nevin nevlinini andırıyor. Rebondlarda etkili, sırtı dönük oynuyor, orta mesafe sutu iyi hatta ucluk dahi atabiliyor. Ben olsam 6.yananci olarak tutarım kadroda. Stokes ise muthis bir fark yaratıyor. Yerli oyuncu statüsünde böyle bir oyuncu yok. Tek yıllık degil de 4-5 yillik anlaşırım ben olsam.
Tek endişem henüz takima katılmayan kaylanin cok formsuz olmasi. 2 sene onceki bildiğimiz oyuncu degil. Umarim yaniliyorumdur. Yoksa iagupovayi epey arariz.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7054 : 26 Eylül 2020, 20:54:50 »
Bugün İdil Saçalir diye bir oyuncumuz 31 dakika süre almış.İstatistikleri şöyle:
0/1 üçlük, 0/0 ikilik, 0/0 serbest atış
0 ribaunt
1 asist
0 top çalma
0 blok
1 faul
1 yapılan faul

31 dakika boyunca bu kadar silik bir istatistik ben hiç görmedim.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7055 : 26 Eylül 2020, 21:02:44 »
Bugün İdil Saçalir diye bir oyuncumuz 31 dakika süre almış.İstatistikleri şöyle:
0/1 üçlük, 0/0 ikilik, 0/0 serbest atış
0 ribaunt
1 asist
0 top çalma
0 blok
1 faul
1 yapılan faul

31 dakika boyunca bu kadar silik bir istatistik ben hiç görmedim.
Eger sakatlanan oysa 31 dakika oynamis olamaz. Ilk.yari sakatlandı. Ciddi gibiydi durumu.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7056 : 26 Eylül 2020, 21:13:19 »
Eger sakatlanan oysa 31 dakika oynamis olamaz. Ilk.yari sakatlandı. Ciddi gibiydi durumu.
Maçı izlemedim, kim sakatlandı bilmiyorum.TBF'nin resmi site istatistiklerinde 30 dakika 55 saniye oynadı görünüyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7057 : 26 Eylül 2020, 21:43:21 »
Maçı izlemedim, kim sakatlandı bilmiyorum.TBF'nin resmi site istatistiklerinde 30 dakika 55 saniye oynadı görünüyor.
Yanlış olduğunu düşünüyorum. Zira maçın hepsini izledim ve 30 dakika oynayan birisi hele ki genç birisi olacagini zannetmiyorum. Neticede hazirlik.maci bu. Macta sakatlanan 2 numaraydı ve o da tabela da idil yazıyordu.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7058 : 26 Eylül 2020, 21:48:10 »
Yanlış olduğunu düşünüyorum. Zira maçın hepsini izledim ve 30 dakika oynayan birisi hele ki genç birisi olacagini zannetmiyorum. Neticede hazirlik.maci bu. Macta sakatlanan 2 numaraydı ve o da tabela da idil yazıyordu.
Onun oyunda kaldığı sürelerde +30 yaptığımız da yazıyor. Kısa süre oynasa +30 yapamayız.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7059 : 26 Eylül 2020, 22:10:21 »
Onun oyunda kaldığı sürelerde +30 yaptığımız da yazıyor. Kısa süre oynasa +30 yapamayız.
Hocam çok takıldın. Maça başladığımız 5 belli. Kız ikinci çeyreğin basinda girdi oyuna ve senin aklin eriyor mu mac sonuna kadar hiç çıkmadığına. Yanlış o rakam diyorum. Yok dogrudur diyorsan da youtubeda var mac. Aç izle. Hazirlik maçı bu ve o istatatistikte 20 dakika sure alan bile sayılı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7060 : 30 Eylül 2020, 12:29:34 »
Thomasin takimi connecticut da elendi. 16 sayi farki koruyamadilar ve finale cikma şanslarını kaybettiler. Su anda sadece kayla devam ediyor.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7061 : 02 Ekim 2020, 18:24:18 »
Metin Sipahioğlu’nun yaptığı açıklamaya göre 2018-19 sezonunda 2.3 milyon dolar olan net maaş bütçesi bu sezon itibariyle 1.3 milyona çekilmiş.Öznur Kablo’dan gelen gelirle birlikte kulübün kasasından çıkan para 1 milyon doların altında.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7062 : 09 Ekim 2020, 10:13:49 »
Ionescu yaşadığı talihsiz sakatlik sonrası sezonu cok erken kapamisti. Onumuzdeki sezona hazırlanmak için avrupada oynamak istediğini açıklamış. Sakatlik durumunu bilmiyorum ama keşke alabilsek. Sabally pippen ise bu kadin jordan'dir.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #7063 : 09 Ekim 2020, 11:24:19 »
Ionescu yaşadığı talihsiz sakatlik sonrası sezonu cok erken kapamisti. Onumuzdeki sezona hazırlanmak için avrupada oynamak istediğini açıklamış. Sakatlik durumunu bilmiyorum ama keşke alabilsek. Sabally pippen ise bu kadin jordan'dir.
https://www.youtube.com/watch?v=kjXRvSm0Hus

Bu kız beni benden aldı. Maliyeti nedir acaba, uçuk rakamlar ister mi ki ?
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7064 : 09 Ekim 2020, 11:40:49 »
https://www.youtube.com/watch?v=kjXRvSm0Hus

Bu kız beni benden aldı. Maliyeti nedir acaba, uçuk rakamlar ister mi ki ?
Seni senden almasi normal. Kolej takimi ile Amerika milli takımını yendiler. Sabally ile birlikte oynuyordu. Çok yüksek olacagini sanmam ama talibi çok olur. Saglikli ise thomasi hemen sutlayip almak lazım da iste bizimkiler düşünür mü şüpheli.