Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976283 defa)

Scorpionur ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7080 : 26 Aralık 2020, 20:21:47 »
Deli bu kız bana asparagas geldi bu haber.Mersin çok güzel şehir bu arada.Yaşadık orda bu arada.Sıcak ama.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7081 : 26 Aralık 2020, 20:33:41 »
Thomas-Olcay
McBride-Sevgi
Alina-Zanda
Sabally-Tuğçe
Stokes-Kia-Vitola

Vitola çok gereksiz bir transfer oldu. Kia ve Vitola yerine Matovic gibi bir oyuncumuz olsa EL şampiyonluğu iddiamız olurdu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7082 : 26 Aralık 2020, 20:37:33 »
Thomas-Olcay
McBride-Sevgi
Alina-Zanda
Sabally-Tuğçe
Stokes-Kia-Vitola

Vitola çok gereksiz bir transfer oldu. Kia ve Vitola yerine Matovic gibi bir oyuncumuz olsa EL şampiyonluğu iddiamız olurdu.

Asparagas bence çok yer böyle tıklanma olsun diye atar orttya böyle şeyler.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7083 : 26 Aralık 2020, 20:47:04 »
Yakup gelip seneye tekrar Çukurova ya dönecek deniliyor. Geliyosa seneye de kalsın.

Iyi bir uzun daha alsak keşke.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7084 : 26 Aralık 2020, 20:56:31 »
Stokes Sabally yan yana oynamalı.Sabally all around iyi oyuncu.Birde bonservis ödüyormuşuz iddiaya göre.Panik transfer olur.Gruplarda elenme riski var.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7085 : 26 Aralık 2020, 21:10:01 »
Stokes Sabally yan yana oynamalı.Sabally all around iyi oyuncu.Birde bonservis ödüyormuşuz iddiaya göre.Panik transfer olur.Gruplarda elenme riski var.
elenmeyelim diye işte

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7086 : 26 Aralık 2020, 21:20:34 »
elenmeyelim diye işte

Gruptan çıkabilirsek fiinale kadar yürüme ihtimali var.Felaket zor grup 6 maç.Bakalım.

Hataya gidiyoruz yarın Hatayta çok fazla vaka var şu an Korona.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7087 : 26 Aralık 2020, 22:22:11 »
Thomas-Olcay
McBride-Sevgi
Alina-Zanda
Sabally-Tuğçe
Stokes-Kia-Vitola

Sorun şu ki piyasada ciddi bir uzun Eu sıkıntısı var. Ha bana kalsaydı Vitola veya Vaughn'u alacağıma ikisinin parası ile Ndour veya Zahui zorladım.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 22:22:34 Gönderen: dwdark »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7088 : 26 Aralık 2020, 23:12:00 »
Alina'yla ilgili 200k ödeneceğine dair haberler var.Yani ciddi bir para tabi ama rakamlar çıktığına göre transferin artık sadece duyurulmadığını,sonuç olarak bittiğini düşünüyorum.Bu sezon belki stokes-sabally harici 4-5'te kenardan gelebilecek güvenilir bir uzunumuz yok ama buna rağmen net bir şekilde kadın basketbol tarihimizin en iyi kadrosunu kurduk diyebiliriz.Dilerim her iki alandada bu sezonun sonu şampiyonlukla sonuçlanır

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7089 : 26 Aralık 2020, 23:13:38 »
1-2-3 rotasyonu gerçekten çok iyi oldu. 4 te de Sabally - Tuğçe gayet iyi. 5 te bir Fowles'umuz olsaydı keşke grineri durduracak muazzam olurdu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7090 : 26 Aralık 2020, 23:17:01 »
Alina'yla ilgili 200k ödeneceğine dair haberler var.Yani ciddi bir para tabi ama rakamlar çıktığına göre transferin artık sadece duyurulmadığını,sonuç olarak bittiğini düşünüyorum.Bu sezon belki stokes-sabally harici 4-5'te kenardan gelebilecek güvenilir bir uzunumuz yok ama buna rağmen net bir şekilde kadın basketbol tarihimizin en iyi kadrosunu kurduk diyebiliriz.Dilerim her iki alandada bu sezonun sonu şampiyonlukla sonuçlanır

Bu forum gerçekten sporsever fenerbahçelilerin forumu.Bence hala 1 2 tık önde Ekata.Kaldı ki gruplardan çıkamadık.Elemelerde Grinerde dönüyormuş.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 23:17:31 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7091 : 26 Aralık 2020, 23:33:31 »
Bu forum gerçekten sporsever fenerbahçelilerin forumu.Bence hala 1 2 tık önde Ekata.Kaldı ki gruplardan çıkamadık.Elemelerde Grinerde dönüyormuş.
Ben yanlış söylemedim değil mi abi ;D sporsever fenerbahçeliler diyince bir an bizim takımdan yana taraflı konuştuğumu söylemeye çalışmışsınız gibi anladım ama genel olarak branşlara karşı yaptığımız bu tartışmaları kastettiniz sanırım sporsever derken.Yani eka tabiki şu an ki görüntüde bize karşı uzunları sayesinde bir üstünlük kurmuş durumda,özellikle Griner döndükten sonra dahada korkutucu olacaklar tabi,ama ben kısalardan yana düşünürsek bizim Alina'nında gelişiyle üstünlük demeyelimde ufakta olsa biraz öne geçeceğimizi düşünüyorum.Bence tek maçlık bir finalde şu iki takım arasında kim kazanırsa kazansın,hiç şaşırtıcı olmaz
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 23:33:53 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #7092 : 26 Aralık 2020, 23:40:26 »
Kadın basketbol tarihimizin en iyi kadrosu görüşüne katılmıyorum.
Taurasi-Penny-NY-Birsel-Matoci aynı anda bu takımdaydı ki iyi rotasyon oyuncuları da vardı saymadığım. Doping bahanesiyle o kadronun en az 1 avrupa şampiyonluğu çalındı.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7093 : 26 Aralık 2020, 23:45:48 »
Kadın basketbol tarihimizin en iyi kadrosu görüşüne katılmıyorum.
Taurasi-Penny-NY-Birsel-Matoci aynı anda bu takımdaydı ki iyi rotasyon oyuncuları da vardı saymadığım. Doping bahanesiyle o kadronun en az 1 avrupa şampiyonluğu çalındı.
Yalnız en iyi beşten bahsetmiyorum ben,en iyi kadro diyorum sadece.Olcay-Jasmine-Sevgi-Kayla-Alina-Ceci-Tuğçe-Sabally-Vitola-Vaughn-Stokes.Ben daha önce hiçbir sezonda bu kadar geniş bir kadroyla oynadığımızı hatırlamıyorum.En iyi 5'e aday olabilecek çok kadromuz vardı evet ama bu kadar geniş bir kadroyla daha önce hiç oynamamıştık el'de

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7094 : 26 Aralık 2020, 23:48:18 »
Yalnız en iyi beşten bahsetmiyorum ben,en iyi kadro diyorum sadece.Olcay-Jasmine-Sevgi-Kayla-Alina-Ceci-Tuğçe-Sabally-Vitola-Vaughn-Stokes.Ben daha önce hiçbir sezonda bu kadar geniş bir kadroyla oynadığımızı hatırlamıyorum.En iyi 5'e aday olabilecek çok kadromuz vardı evet ama bu kadar geniş bir kadroyla daha önce hiç oynamamıştık el'de

Vitola-Vaughın-Olcay maalesef yetersiz kızlar.Olcay kadınların Kenan Sipahisi.