Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976531 defa)

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7305 : 04 Mart 2021, 13:47:08 »
Naumenkonun olmadigi yere döneceğini sanmam.

Ayrica sen cok kesin konuşuyorsun. Stewart ve griner ile de çok kesin konustun. Sonra gördükki hepsi kaldi takimda.

Seneye neler olur, yatırımlar nasil olur, oyuncu tercihleri nasil olur hiçbir şey belli degil.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7306 : 04 Mart 2021, 15:05:45 »
Söylenti:Kadın baskette dahada küçüleceğimiz yönünde haberler var.Tele mesaj geldi whatsupp.Maçlarda aile gibiyiz.Şubeye yakın isim almış.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7307 : 11 Mart 2021, 17:15:16 »
Dewanna bonner macar takimi Szekszard'a transfer olmuş. Ilk defa ismini duydugum bir macar takimi. Alamadık su kadını.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7308 : 17 Mart 2021, 23:56:02 »
Alina - Zanda - Sabally - McBride dörtlüye bak maşallah. Inşallah seneye de fire vermeden tutarız dördünü de yanlarına da pota altını karartacak Abdli bir 5 numara aldık mı. Fowles un genci lazım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7309 : 18 Mart 2021, 00:00:07 »
Alina - Zanda - Sabally - McBride dörtlüye bak maşallah. Inşallah seneye de fire vermeden tutarız dördünü de yanlarına da pota altını karartacak Abdli bir 5 numara aldık mı. Fowles un genci lazım.
Abdli 5 olmaz. Eu pasaportlu olmalı. Diger kita disini ionescudan kullanalım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7310 : 18 Mart 2021, 00:09:06 »
Tüm branşlarda küçülme olacak deniyor.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7311 : 18 Mart 2021, 18:32:16 »
Abi Alina gitti bile,gelecek sezon çukurova'da devam edecek.2-3 aydır var hatta bu haber,yeni değil yani.Ayrıca bu sezon olurda el'i kazanamazsak ben gerçekten ciddi bir küçülme daha yaşanmasından korkuyorum.Çünkü şu an eldeki kadro son yıllarda sahip olunamayacak kadar lüks konumda,tabi bu Alina'nın da içinde bulunduğu bir senaryo için geçerli.Gelecek sezon olurda bütçeyi belli bir seviyede korumayı başarabilirsek Alina yerine belki Johannes-Ionescu gibi isimler düşünülebilir bir ihtimal ama yine %20-25 civarında bir küçülme daha olursa artık herhalde gs gibi bir yerlerden şansa bala topçu çıkartacağız,çünkü bu sezon zaten Stokes-Zandalasini ciddi fedakarlıklar yaparak takımda kaldılar,gerçekleşmesini hiç istemem ama olurda Zandalasini eka-kursk tarzı takımlardan sağlam bir teklif alırsa onlarla yarışmamız artık kolay olmaz.O yüzden şu an gerçekleşmesini istediğim tek şey bu bütçenin son yıllarda yapılan küçülmenin aksine artık en azından bir sezonluğuna belli bir seviyede korunabilmesi
« Son Düzenleme: 18 Mart 2021, 18:32:44 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7312 : 18 Mart 2021, 19:37:14 »
Zanda bu sene az süre aldı. Daha fazla oynaması lazım. Torrens ve Stewart varken Eka ya giderse benchte oturur. Kursk la da baş ederiz. Alina atarlı biri, bir kıvılcım la çukurova falan tanımaz.

Stokes-Sabally ikilisinin yanına çok iyi bir center almak lazım .

Jasmine Thomas ı çok sevmeme rağmen daha iyisi lazım. Guarda Skylar Diggins ya da Sabrina Ionescu gelmeyecekse oraya eu guard alıp abdli sert bir pivot alınmalı  .

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7313 : 18 Mart 2021, 19:47:13 »
Öznur kablonun sahibi çok iyi Fenerbahçeliymiş.Bir ihtimal korunabilir.Hedef bence de lig şampiyonluğu olmalı 3 yıl önce baya küçülmüş lige yetmişti o kadro.Ah o Galatasarayı fırsat varken yenip alacaktık.

Ekata varken hep onlar alır.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2021, 19:47:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7314 : 18 Mart 2021, 20:02:00 »
Zanda bu sene az süre aldı. Daha fazla oynaması lazım. Torrens ve Stewart varken Eka ya giderse benchte oturur. Kursk la da baş ederiz. Alina atarlı biri, bir kıvılcım la çukurova falan tanımaz.

Stokes-Sabally ikilisinin yanına çok iyi bir center almak lazım .

Jasmine Thomas ı çok sevmeme rağmen daha iyisi lazım. Guarda Skylar Diggins ya da Sabrina Ionescu gelmeyecekse oraya eu guard alıp abdli sert bir pivot alınmalı  .
Eka kısmına katılıyorum aslında,o kadroda bir de ona yer açacak kadar alanlarının olduğunu düşünmüyorum.Ama bütçe mevzusu eğer korunmayacaksa kurskla baş etmek pek kolay olmaz.Alina konusuna gelecek olursakta eskiden olsa evet çukurova falan tanımaz diyebilirdim ama bu sefer işler biraz zor.Çünkü onlarda gelecek sezon eurocupta iddialı bir kadro kurmak istiyorlar,hatta bir ara cambage ismi bile çıkmıştı onlar için.Ama her şeye rağmen eğer alina bizde kalmak isterse karşılıklı fesih ile tazminatı karşılığında tutabiliriz tabi,aslında yapılması gerekende bu zaten.Umarım kadroda tutabiliriz,hiçbir şekilde yeri doldurulamayacak bir isim gerçekten.Sabally-Stokes'un yanınada aslında Kia-Nicholls'dan düştüğümüz takdirde iyi bir uzun bulma ihtimalimiz hiçte az değil bence.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2021, 20:18:06 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7315 : 18 Mart 2021, 20:03:22 »
Öznur kablonun sahibi çok iyi Fenerbahçeliymiş.Bir ihtimal korunabilir.Hedef bence de lig şampiyonluğu olmalı 3 yıl önce baya küçülmüş lige yetmişti o kadro.Ah o Galatasarayı fırsat varken yenip alacaktık.

Öyleyse içim biraz da olsa rahatladı şu anda.Olurda el'de sürpriz bir şekilde şampiyon olursak ben korunabileceğine inanıyorum aslında bütçenin.Umarım sonunda o şampiyonluğa ulaşırız

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #7316 : 18 Mart 2021, 22:06:39 »

O yüzden yaptığımız işlerde mümkün olduğunca Öznur kabloyu tercih ediyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7317 : 18 Mart 2021, 22:20:28 »
Abi Alina gitti bile,gelecek sezon çukurova'da devam edecek.2-3 aydır var hatta bu haber,yeni değil yani.Ayrıca bu sezon olurda el'i kazanamazsak ben gerçekten ciddi bir küçülme daha yaşanmasından korkuyorum.Çünkü şu an eldeki kadro son yıllarda sahip olunamayacak kadar lüks konumda,tabi bu Alina'nın da içinde bulunduğu bir senaryo için geçerli.Gelecek sezon olurda bütçeyi belli bir seviyede korumayı başarabilirsek Alina yerine belki Johannes-Ionescu gibi isimler düşünülebilir bir ihtimal ama yine %20-25 civarında bir küçülme daha olursa artık herhalde gs gibi bir yerlerden şansa bala topçu çıkartacağız,çünkü bu sezon zaten Stokes-Zandalasini ciddi fedakarlıklar yaparak takımda kaldılar,gerçekleşmesini hiç istemem ama olurda Zandalasini eka-kursk tarzı takımlardan sağlam bir teklif alırsa onlarla yarışmamız artık kolay olmaz.O yüzden şu an gerçekleşmesini istediğim tek şey bu bütçenin son yıllarda yapılan küçülmenin aksine artık en azından bir sezonluğuna belli bir seviyede korunabilmesi
Daha önce de dedim, kesin bir şey biliyormus gibi konuşma diye cevap vermedin, hala aynı şeyi yapıyorsun. Ummc örneğin de ortada. Naumenko gitmiş, takım çok iyi ve belki şampiyon olacak sen kalkip alına gitti bile diyorsun gazete haberleri ile. Kiralık geldiğini bilmeyen yok ama sene sonu dinamikleri çok farklı olur. Kadın naumenko yok diye bizi bıraktı, mersini mi bırakmayacak.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7318 : 18 Mart 2021, 23:21:34 »
Daha önce de dedim, kesin bir şey biliyormus gibi konuşma diye cevap vermedin, hala aynı şeyi yapıyorsun. Ummc örneğin de ortada. Naumenko gitmiş, takım çok iyi ve belki şampiyon olacak sen kalkip alına gitti bile diyorsun gazete haberleri ile. Kiralık geldiğini bilmeyen yok ama sene sonu dinamikleri çok farklı olur. Kadın naumenko yok diye bizi bıraktı, mersini mi bırakmayacak.
Neyle alakalı kesin konuşmuşum,anlamadım,Bahsettiğiniz yazımda gidiyor demişim,o konuda bir sıkıntı yok zaten,ama kaldığı senaryo diye eklemişim,yani kendimce o kadar da kesinmiş gibi bir üslup kullanmamışım zaten farkettiyseniz.Ayrıca ummc örneğimde de hatırladığım kadarıyla griner ve stewartın henüz el'e dönüş yapmadıkları dönemde takımlarına katılacaklarıyla alakalı bir şeyden bahsetmiştim,ama o da kesin olan bir şeydi zaten şu anda da ekadalar,neyi yanlış söylemişim anlamadım.Ayrıca yaklaşık 3 saat önce zaten alina'yla alakalı sizin söylediğinize katıldığım konusunda bir paylaşımda daha bulunmuşum,ama gözünüzden kaçtı sanırım.Alina'yla alakalı yazdığım ilk yazıda kesin gibi göstermişim kabul ediyorum,ama altında yazdığımda da zaten bizle kalma ihtimali olduğunu da eklemişim.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2021, 23:28:32 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7319 : 18 Mart 2021, 23:28:48 »
Neyle alakalı kesin konuşmuşum,anlamadım,Bahsettiğiniz yazımda gidiyor demişim,o konuda bir sıkıntı yok zaten,ama kaldığı senaryo diye eklemişim,yani o kadar da kesinmiş gibi bir üslup kullanmamışım farkettiyseniz.Ummc örneğimde de hatırladığım kadarıyla griner ve stewarttında takımlarına katılacaklarıyla alakalı bir şeyden bahsetmiştim,ama o da kesin olan bir şeydi zaten şu anda da ekadalar zaten,neyi yanlış söylemişim anlamadım.Ayrıca yaklaşık 3 saat önce zaten alina'yla alakalı sizin söylediğinize katıldığım konusunda bir paylaşımda daha bulunmuşum,ama gözünüzden kaçtı sanırım.Alina'yla alakalı yazdığım ilk yazıda kesin gibi göstermişim kabul ediyorum,ama altında yazdığımda da zaten bizle kalma ihtimali olduğunu da eklemişim.
Ummcde kesin bir şekilde bu sene olmayacaklar dedin. O zaman da söylemiştim sana.
Alina seneye olmayacak, gitti bile diyorsun. Ben de diyorum ki sene sonu ne olacagi belli degil. Bu kadın yıllar boyu ne teklifleri reddetti. Neden sence? Simdi naumenko kovulmuş orada. Sen seneye oraya donecek diyorsun.