Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976982 defa)

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7410 : 16 Nisan 2021, 19:03:45 »
Ben kadın branşların yürekten destekçisiyim ancak bu yenilgi sonrası ufalma dahada kaçınılmaz gibi.Cambage rota Kursk olur yatırımı artıracaklarmış.
yürekten destek veren hallerin buysa :D destek vermesen ne olurdu acaba

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7411 : 16 Nisan 2021, 20:21:40 »
Metin başkan seneye daha güçlü bir şekilde burada olacağız demiş . 2 nokta transferle seneye alırız kupayı. Griner in panzehiri varsa, her kimse alacaksın ya da direk ona yürüyeceksin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7412 : 16 Nisan 2021, 20:23:34 »
Hayaller hayaller aynı masallar.Biz kuvvetlensek onlar 3 kuvvetlenir makas fena.Erkek baskette bu kadar yok Barca Cska tek.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7413 : 16 Nisan 2021, 20:24:24 »
Metin başkan seneye daha güçlü bir şekilde burada olacağız demiş . 2 nokta transferle seneye alırız kupayı. Griner in panzehiri varsa, her kimse alacaksın ya da direk ona yürüyeceksin.
Cambage.
Thomas gibi kısaları Avrupa’da da bulabiliyorsun.
Ayrıca en kötü Janquel Jones tipi bir devşirmeye yönelmeliyiz ama işte UMMC korkunç bir bütçeye sahip.
Nasıl başa çıkabiliriz merak ediyoruz.

?-Olcay
McBride-??
Alina-Zanda-?
Satou-??
Cambage-Stokes
FENERBAHÇE

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7414 : 16 Nisan 2021, 20:28:11 »
Nichols yerine Bonner alaydık yine fark yaratırdı. Valla çok üzüldüm çok umutluydum.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7415 : 16 Nisan 2021, 20:34:36 »
Bizim milli takımında devşirmeleri sıkıntılı millet quickley jones devşiriyor biz quanitra stokes mecburen oynatıyoruz stokes'u

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7416 : 16 Nisan 2021, 20:45:31 »
Keske mcbride kalmasaydı ciddiyim. Play off ve f4te cok kötüydü. Ionescu ve cambage yapardık mis gibi.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7417 : 16 Nisan 2021, 21:43:21 »
Keske mcbride kalmasaydı ciddiyim. Play off ve f4te cok kötüydü. Ionescu ve cambage yapardık mis gibi.

Gamsız ve ruhsuz

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7418 : 16 Nisan 2021, 21:47:28 »
Bizim milli takımında devşirmeleri sıkıntılı millet quickley jones devşiriyor biz quanitra stokes mecburen oynatıyoruz stokes'u
Stokes her sene daha kötü oynuyor. Pivot hareketleri, orta mesafe falan beklemiyoruz, pota altını kapatsın, ribauntları toplasın, yakın mesafe kolay pozisyonları bitirsin ama hiçbirini yapamıyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7419 : 16 Nisan 2021, 21:49:50 »
Mc Bride kovid atlattı bundan hiç savunma yapamadık.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7420 : 16 Nisan 2021, 21:54:44 »
Stokes her sene daha kötü oynuyor. Pivot hareketleri, orta mesafe falan beklemiyoruz, pota altını kapatsın, ribauntları toplasın, yakın mesafe kolay pozisyonları bitirsin ama hiçbirini yapamıyor.
Bugün çemberide savunamadı 2.yarı messeman yanından geçerek turnike attığı bir pozisyon vardı ben çıldırdım
ilk yarıda baya atış kaçırdı wnbade bu sene üçlük ekledi oyununa ama istikrarsız oda bu seviyelerde yararı sıfıra yakın

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7421 : 17 Nisan 2021, 00:23:59 »
Abi yapma Allah aşkına.Her oyuncunun formsuz dönemleri olabilir,mcbride son dönemlerde ciddi düşüş yaşadı tabi ki,bu gözle görülen bir gerçek,ama sezonun o noktasına kadar alina'dan sonra takımın en kilit skorerlerinden birisiydi yani,bir final maçını kötü oynadı diye bu kadar gözden düşürülecek bir oyuncu olduğunu asla düşünmüyorum Kayla'nın.Onun yerine ben şahsen asıl problemin her ne kadar savunma potansiyeline edecek tek bir laf bulamasamda jasmine thomas ta görüyorum ne yalan söyleyeyim.Elbette uzun rotasyonumuzda sıkıntılı ama ben gelecek sezon eğer mümkünse Jasmine Thomas yerine daha skorer profilde birine mutlaka gitmemiz gerektiğini düşünüyorum.Mesela form olarak ne durumda bilmiyorum ama bu isim Yvonne Turner olabilir bence.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7422 : 17 Nisan 2021, 00:28:26 »
Abi yapma Allah aşkına.Her oyuncunun formsuz dönemleri olabilir,mcbride son dönemlerde ciddi düşüş yaşadı tabi ki,bu gözle görülen bir gerçek,ama sezonun o noktasına kadar alina'dan sonra takımın en kilit skorerlerinden birisiydi yani,bir final maçını kötü oynadı diye bu kadar gözden düşürülecek bir oyuncu olduğunu asla düşünmüyorum Kayla'nın.Onun yerine ben şahsen asıl problemin her ne kadar savunma potansiyeline edecek tek bir laf bulamasamda jasmine thomas ta görüyorum ne yalan söyleyeyim.Elbette uzun rotasyonumuzda sıkıntılı ama ben gelecek sezon eğer mümkünse Jasmine Thomas yerine daha skorer profilde birine mutlaka gitmemiz gerektiğini düşünüyorum.Mesela form olarak ne durumda bilmiyorum ama bu isim Yvonne Turner olabilir bence.

İlhan Bey haklı en kritik maçta iyi olacak oyuncu bu bizde olmuyor biri hamile kalır saklar 0 çeker diğeri naz yapar hoş kovid atlatmış ama çok kötüydü yollar ayrılmalı Mc Brıde ile.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7423 : 17 Nisan 2021, 00:31:26 »
hocam kayla ocak-şubattan beri kayıp.keşke sadece bi f4 maçını kötü oynamış olsaydı ama maalesef çok istikrarsız bi sezon geçirdi.çok çabuk dağılıyor psikolojik olarak ve ne hikmetse hand off dışında skor üretemez hale geldi.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7424 : 17 Nisan 2021, 00:38:58 »
hocam kayla ocak-şubattan beri kayıp.keşke sadece bi f4 maçını kötü oynamış olsaydı ama maalesef çok istikrarsız bi sezon geçirdi.çok çabuk dağılıyor psikolojik olarak ve ne hikmetse hand off dışında skor üretemez hale geldi.
Hocam buna da katılıyorum,handoff kısmında çok haklısınız zaten,ciddi anlamda kendi şutunu bile kolay yaratamıyor özellikle son aylarda,ama profil olarak kayla yerine düşüneceğimiz onun seviyesindeki tüm şutörler topu eline kayla'dan daha fazla isteyecek,buna adım gibi eminim.O zamanda Alina'nın etkisi azalıyor işte,kayla takımda alina'ya tanınan imkanın bu kadar fazla olmasını sağlayabilecek en uygun profilde isimlerden birisi bana sorarsanız,ama gerçekten bunu kayla'dan çok daha iyi yapabilecek bir adayın olduğunu düşünüyorsanız,şahsen bu ismin kim olabileceği konusundaki düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası,çünkü gerçekten benim aklıma o tip bir aday gelmiyor şu an
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 00:39:13 Gönderen: Scorpionur »