Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976678 defa)

sinanyucel ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7425 : 17 Nisan 2021, 01:26:11 »
Abi yapma Allah aşkına.Her oyuncunun formsuz dönemleri olabilir,mcbride son dönemlerde ciddi düşüş yaşadı tabi ki,bu gözle görülen bir gerçek,ama sezonun o noktasına kadar alina'dan sonra takımın en kilit skorerlerinden birisiydi yani,bir final maçını kötü oynadı diye bu kadar gözden düşürülecek bir oyuncu olduğunu asla düşünmüyorum Kayla'nın.Onun yerine ben şahsen asıl problemin her ne kadar savunma potansiyeline edecek tek bir laf bulamasamda jasmine thomas ta görüyorum ne yalan söyleyeyim.Elbette uzun rotasyonumuzda sıkıntılı ama ben gelecek sezon eğer mümkünse Jasmine Thomas yerine daha skorer profilde birine mutlaka gitmemiz gerektiğini düşünüyorum.Mesela form olarak ne durumda bilmiyorum ama bu isim Yvonne Turner olabilir bence.
Bir final maçı derken biz bugün hangi maçı kaybettik farkinda misin? Kayla çıkıp ligde yada Avrupa'da grup maçlarında 25-30 atınca neyime yariyor. En kritik yerde yok. Bir final maçı dediğin şey 15 yıldır kicimizi yirttigimiz ama bir turlu başaramadığımiz eurolague kupası. Türkiye kupası falan değil.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7426 : 17 Nisan 2021, 01:33:47 »
Hocam buna da katılıyorum,handoff kısmında çok haklısınız zaten,ciddi anlamda kendi şutunu bile kolay yaratamıyor özellikle son aylarda,ama profil olarak kayla yerine düşüneceğimiz onun seviyesindeki tüm şutörler topu eline kayla'dan daha fazla isteyecek,buna adım gibi eminim.O zamanda Alina'nın etkisi azalıyor işte,kayla takımda alina'ya tanınan imkanın bu kadar fazla olmasını sağlayabilecek en uygun profilde isimlerden birisi bana sorarsanız,ama gerçekten bunu kayla'dan çok daha iyi yapabilecek bir adayın olduğunu düşünüyorsanız,şahsen bu ismin kim olabileceği konusundaki düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası,çünkü gerçekten benim aklıma o tip bir aday gelmiyor şu an
Söylüyoruz ya,okumuyor musun?
İonescu diyoruz iste. Yeri gelir 30 atar, yeri gelir 10 atar, 30 attirir. Ayrıca Avrupa'ya gelip kendini gelistirmek istediğini söylemişti.
Bizim kafasız şube 2 aylığına ne idugu belirsiz ispanyolun tekini değil de bonneri getirseydi bugün finalde bizdik.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7427 : 17 Nisan 2021, 01:36:19 »
Bir final maçı derken biz bugün hangi maçı kaybettik farkinda misin? Kayla çıkıp ligde yada Avrupa'da grup maçlarında 25-30 atınca neyime yariyor. En kritik yerde yok. Bir final maçı dediğin şey 15 yıldır kicimizi yirttigimiz ama bir turlu başaramadığımiz eurolague kupası. Türkiye kupası falan değil.
Abi tamam iyi diyorsun,hoş diyorsun da sezon başından beri bizi eka'dan sonra en güçlü takım konumuna getiren tek isim alina veya sabally değildi ki,yani all euroleague'de birinci takım için aday listesine alınmış bir oyuncudan bahsediyoruz,bu elbette bir kıstas olarak görülmüyor olabilir ama sezon başından beri yaptıkları ortada,bugünkü maçı bu kadar yakınken kaybetmek tabi ki de çok üzdü ama bu seviyelerde kalmaya devam ettiğimiz sürece eninde sonunda bir şekilde o şampiyonluğu yaşayacağız hayırlısıyla,ayrıca hayalinde kayla yerine düşündüğün başka bir ismin kayla'nın bugün sergilediği performansın aynısını finalde sergilemeyeceği ne malum,yani tek maç üzerinden her şey olabilir,bugün gününde değildi tabi ki,ama kaylanın gidip başka bir x oyuncunun geldiği bir senaryoda da bu durumla karşılaşabilirdik

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7428 : 17 Nisan 2021, 01:37:21 »
Söylüyoruz ya,okumuyor musun?
İonescu diyoruz iste. Yeri gelir 30 atar, yeri gelir 10 atar, 30 attirir. Ayrıca Avrupa'ya gelip kendini gelistirmek istediğini söylemişti.
Bizim kafasız şube 2 aylığına ne idugu belirsiz ispanyolun tekini değil de bonneri getirseydi bugün finalde bizdik.
Abi biraz sakin olabilir misin,neyi okumuyormuşum,aylardır ikimizde aynı isimden bahsetmiyormuyuz zaten,şu an neye kızdın burada onu da anlamış değilim.Ben kayla'nın yerine ionescu gelecekse zaten bir saniye bile beklenmemesinden yanaydım,ama 2 yıllık sözleşmede anlaşılmış bile sanırım duyduğum kadarıyla.+Şu an için ionescuyla ilgili bir gelişme olmadığı için onu dahil etmedim bu listeye,yoksa normal şartlarda ionescu 1.aday olmalı tabi
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 01:55:09 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7429 : 17 Nisan 2021, 02:04:15 »
Abi tamam iyi diyorsun,hoş diyorsun da sezon başından beri bizi eka'dan sonra en güçlü takım konumuna getiren tek isim alina veya sabally değildi ki,yani all euroleague'de birinci takım için aday listesine alınmış bir oyuncudan bahsediyoruz,bu elbette bir kıstas olarak görülmüyor olabilir ama sezon başından beri yaptıkları ortada,bugünkü maçı bu kadar yakınken kaybetmek tabi ki de çok üzdü ama bu seviyelerde kalmaya devam ettiğimiz sürece eninde sonunda bir şekilde o şampiyonluğu yaşayacağız hayırlısıyla,ayrıca hayalinde kayla yerine düşündüğün başka bir ismin kayla'nın bugün sergilediği performansın aynısını finalde sergilemeyeceği ne malum,yani tek maç üzerinden her şey olabilir,bugün gününde değildi tabi ki,ama kaylanın gidip başka bir x oyuncunun geldiği bir senaryoda da bu durumla karşılaşabilirdik
Bak simdi sen 23 yaşındasın. Bu seviyeler dediğin seviyelerde belki sen daha ilk okula giderkenden beri takılıyoruz. Bu kulübe cappie, Angel, taurasi,  katie smith, tina Charles, penny, matovic,  parker, quigley, gruda, biba gibi isimler geldi geçti ama hala bir kupamız yok. Beni artık f4ler kesmiyor. Adamlarin 3 finali 3 kupası var. F4e çıktım, finale ciktim yine olmadı diye diye ben yaşlandım. Yakında sen de yaşlanırsın.

Kaylaya gelince iagupova gelmeden mvp ve sayida ilk sıradaydı yanilmiyorsam. A sebep; B sebep. Nedenini bilmiyorum ama sadece f4te degil. Gs play off serisi dahil uzun suredir boyle formsuz ve dahası ruhsuz. Yuzunde bir hirs ifadesi yok. Ben ionescu gelsin kaylanin uçak biletini kendim alıp gönderirim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7430 : 17 Nisan 2021, 02:05:28 »
Abi biraz sakin olabilir misin,neyi okumuyormuşum,aylardır ikimizde aynı isimden bahsetmiyormuyuz zaten,şu an neye kızdın burada onu da anlamış değilim.Ben kayla'nın yerine ionescu gelecekse zaten bir saniye bile beklenmemesinden yanaydım,ama 2 yıllık sözleşmede anlaşılmış bile sanırım duyduğum kadarıyla.+Şu an için ionescuyla ilgili bir gelişme olmadığı için onu dahil etmedim bu listeye,yoksa normal şartlarda ionescu 1.aday olmalı tabi
Adama demişsin ya kayla yerine isim soyle aklima gelmiyor diye. E sen de biliyorsun işte o ismi ama soruyorsun.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7431 : 17 Nisan 2021, 02:12:34 »
Bak simdi sen 23 yaşındasın. Bu seviyeler dediğin seviyelerde belki sen daha ilk okula giderkenden beri takılıyoruz. Bu kulübe cappie, Angel, taurasi,  katie smith, tina Charles, penny, matovic,  parker, quigley, gruda, biba gibi isimler geldi geçti ama hala bir kupamız yok. Beni artık f4ler kesmiyor. Adamlarin 3 finali 3 kupası var. F4e çıktım, finale ciktim yine olmadı diye diye ben yaşlandım. Yakında sen de yaşlanırsın.

Kaylaya gelince iagupova gelmeden mvp ve sayida ilk sıradaydı yanilmiyorsam. A sebep; B sebep. Nedenini bilmiyorum ama sadece f4te degil. Gs play off serisi dahil uzun suredir boyle formsuz ve dahası ruhsuz. Yuzunde bir hirs ifadesi yok. Ben ionescu gelsin kaylanin uçak biletini kendim alıp gönderirim.
Abi tamamda ben bayan basketbolda şu an en yetkili kişinin söylediğine göre değerlendiriyorum şu an ki durumu.Yani Metin Sipahioğlu geçen sezondan itibaren bayan basketbolda %25-30 küçülmeye gittik,her sezon bunu daha da düşürerek devam edeceğiz gibisinden bir söylemi vardı,şimdi bu açıdan bakınca küçülmeye devam ettiğimiz sürece Cambage'ları,İonescu'ları,Johannes'leri,Jones'ları getirebilme imkanımız ne kadar yüksek olabilir,yani bu oyunculara ihtiyacımızın olduğu gün gibi ortada,onu ben de kimseyle tartışmam,ama küçülmeye devam ettiğimiz sürece zaten bu isimlerin gelmesi ne kadar mümkün olabilir ki,üstelik bu oyuncular sadece kulüp hedefleri anlatılarak ikna edilebilecek kadar kolay oyuncular da değiller,elinin belli konularda biraz güçlü olabilmesi lazım aynı zamanda bu oyuncularıda ikna edebilmek için,burada Cambage'la ilgilendiğimiz haberini ben kendim yazdım,yazarken bile inanamadım nasıl ilgimizin olabildiğine
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 02:18:49 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7432 : 17 Nisan 2021, 02:19:50 »
Artık yerel lige uygun takım kurmalıyız.Avrupa bu branşta olmayacak.Öyle saçma saçma konuşan var kapansın diye o kadar değil.Bunların olduğu yerde yatırıma gerek yok yarışamıyoruz.

Fibada ayağına sıkıyor 2-3 takımda yatırımı kesince takılsın Ruslarla.Her sene Ekatanın şampiyon olacağı organizasyon bitme noktasına gelir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7433 : 17 Nisan 2021, 02:20:03 »
Abi tamamda ben bayan basketbolda şu an en yetkili kişinin söylediğine göre değerlendiriyorum şu an ki durumu.Yani Metin Sipahioğlu geçen sezondan itibaren bayan basketbolda %25-30 küçülmeye gittik,her sezon bunu daha da düşürerek devam edeceğiz gibisinden bir söylemi vardı,şimdi bu açıdan bakınca küçülmeye devam ettiğimiz sürece Cambage'ları,İonescu'ları,Johannes'leri,Jones'ları getirebilme imkanımız ne kadar yüksek olabilir,yani bu oyunculara ihtiyacımızın olduğu gün gibi ortada,onu ben de kimseyle tartışmam,ama küçülmeye devam ettiğimiz sürece zaten bu isimlerin gelmesi ne kadar mümkün olabilir ki,üstelik bu oyuncular sadece kulüp hedefleri anlatılarak ikna edilebilecek kadar kolay oyuncular da değiller,elinin belli konularda biraz güçlü olabilmesi lazım aynı zamanda bu oyuncularıda ikna edebilmek için,burada Cambage'la ilgilendiğimiz haberini ben kendim yazdım,yazarken bile inanamadım nasıl ilgimizin olabildiğine
Bu takim gecen seneki takima kayla ve sabally takviyesi yapti. Nasil bir küçülme bu anlamadım.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7434 : 17 Nisan 2021, 02:23:17 »
Bu takim gecen seneki takima kayla ve sabally takviyesi yapti. Nasil bir küçülme bu anlamadım.
Onu bilemiyorum artık,ama bunu kulüp sayfasından bile yayınladılar açıklama olarak.Yani bu açıdan bakarsak bu iki ismi getirebilmek bile büyük başarı zaten
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 02:23:35 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7435 : 17 Nisan 2021, 02:26:53 »
Sabally sınıfı geçti.Sevimli Gambiayalı kız ilk kez Avrupda 4'lü finali müthiş oynadı.Bir ara sallanmıştı ama toparladı.Kumaşı olduğunu ispat etti.Aferin kız sana.Top niye getiriyor onu hala anlamadım neyse.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7436 : 17 Nisan 2021, 02:28:43 »
Sabally sınıfı geçti.Sevimli Gambiayalı kız ilk kez Avrupda 4'lü finali müthiş oynadı.Bir ara sallanmıştı ama toparladı.Kumaşı olduğunu ispat etti.Aferin kız sana.Top niye getiriyor onu hala anlamadım neyse.
Bu arada hazır konusu açılmışken ekaterinburg gelecek sezon için sabally'nin durumunu yakından takip ediyormuş
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 02:32:16 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7437 : 17 Nisan 2021, 02:50:59 »
özellikle alina’nın tekrar dönüşüyle öznur kablo biraz daha kaynak sağlamış diye okumuştum bi yerde.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7438 : 17 Nisan 2021, 04:33:16 »
Ben Kayla'nın G.Saray ve Eka maçlarında kötü oynamasından ziyade isteksiz ve umursamaz oynamasına takılıyorum. Kötü gününde olmak, formsuz olmak kabul edilebilir şeyler ama ruhsuz olmayı mücadele etmemeyi kabul edemiyorum.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7439 : 17 Nisan 2021, 04:40:43 »
Ligi de alıp transferlere geçelim. Zanda umarım az süre alıyorum deyip gitmez. Alina ve Mc Bride in gölgesinde kaldı bu sene. 3 ünün aynı anda sahada olduğu beşleri daha sık görebilseydik keşke.