Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976613 defa)

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7455 : 18 Nisan 2021, 02:45:15 »
Biz zamanında 2 devşirmeyi oynamıştık . Hem hollingsworth hem newlin. 1 sene birlikte oynamışlardı o lanet sezonda. Milli takımda oynamamış abd li bir guard ayarlanamaz mı. Şu kupayı almak için ne yapmak gerekiyorsa yapalım bu son hayal kırıklığı olsun.
nevin nevlin ahmet’ten iyi oyuncu ya

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7456 : 18 Nisan 2021, 09:09:14 »
Şike doping bunlar yüz kızartıcı olaylar.Bu kupada yatırım tamamen kesilmeli hatta çekilmeliyiz lige devam tek olmayacak.Çok güçlüler.

Kursk deli takım kuracakmıış.Gerek yok.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7457 : 19 Nisan 2021, 02:47:28 »
McBride milli takımda oynadı mi hiç. Hayaller hayaller . Kayla yı Türk yapıp ordan Ionescu ve Cambage yi getirip ortalığın aroune kone yapıyoruz.

Ceci konusunda hiç haber yok.  Inşallah onunla da 2 yıl uzatırız.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7458 : 19 Nisan 2021, 07:25:44 »
Takımlarımız arada üzsede hemen hemen tüm branşlarda yaşadığımız darboğaza rağmen heyecan yaşatan tüm salonsporlarındaki takımlarımızla ne kadar gurur duysak azdır.Burda da kovid etkiledi dün Soprona çok güzel savunma yaptık covid yorgunluğundan bunu Ekataya yapamadık.

Tutarak kazanılacak kazanma ihtimali yaratılacak maçtı.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #7459 : 19 Nisan 2021, 10:38:48 »
Takımlarımız arada üzsede hemen hemen tüm branşlarda yaşadığımız darboğaza rağmen heyecan yaşatan tüm salonsporlarındaki takımlarımızla ne kadar gurur duysak azdır.Burda da kovid etkiledi dün Soprona çok güzel savunma yaptık covid yorgunluğundan bunu Ekataya yapamadık.

Tutarak kazanılacak kazanma ihtimali yaratılacak maçtı.
F4 ile ilgili yazdıklarına katılıyorum. Eka maç topiğine benzer şeyler yazmıştım. Bir de şu var; koç takıma savunmada inanmadı bence. Griner ve diğerlerinden korkmuş resmen.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2021, 10:39:47 Gönderen: Sapere »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7460 : 19 Nisan 2021, 11:02:23 »
F4 ile ilgili yazdıklarına katılıyorum. Eka maç topiğine benzer şeyler yazmıştım. Bir de şu var; koç takıma savunmada inanmadı bence. Griner ve diğerlerinden korkmuş resmen.

Ben humanistim cinsel şeyler konuşmak fizyonomi üstünden ayıptır ama Grıner koy erkek takımına sırıtmaz.Garip yapısı çok testestoron var.Vesely daha kadınsı yeminle.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7461 : 19 Nisan 2021, 12:10:06 »

Ben humanistim cinsel şeyler konuşmak fizyonomi üstünden ayıptır ama Grıner koy erkek takımına sırıtmaz.Garip yapısı çok testestoron var.Vesely daha kadınsı yeminle.
Beyaz Futbol'a döndü iş ;D haydooooaaaaa hocaaam

• Üye
« Yanıtla #7462 : 20 Nisan 2021, 23:23:10 »
Ciak geliyor sanırım. Tek çare Ionescu. Mutlaka almalıyız. Ciak 'ın yanına bi de dewanna bonner olsun .

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7463 : 20 Nisan 2021, 23:34:06 »
Ciak muhtemelen fener demiştik ama yakin takip edenler sık sık sakatlandığından bahsetmisti. Klup iyice arastirir durumunu. Sizeli uzun lazımdı takima. Fizik olarak çok ezilmistik ama tabi fizikten ote kalite ve atletizm de lazim içeride. Cambage olsa keşke.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7464 : 20 Nisan 2021, 23:41:52 »
Cıak iyi oyuncu ama yetmez.Zaten kimi alırsak alalım onlar dahada kuvvetlenir.Sadece yerel lige odaklıu takım kurulsun yine.

Yacaobu hayal kırıklığı yine arada iyi maçlar çıkarsada Gruda hayal kırıkları sonrası sıcak bakmıyorum Fransız oyunculara.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7465 : 21 Nisan 2021, 00:39:18 »
Ciak gönül rahatlığıyla stokes-vaughn'un önüne yazılabilecek bir oyuncu.Sizelı olmasının yanında sırtı dönük oynayabilmesi çok büyük avantaj bizim için,benim asıl merak ettiğim nokta acaba bu olay amerikalı hakkını kısadan yana kullanacağımıza dair bir işaret mi.Thomas hala boşta görünüyor şu anda,mcbride ve sabally le yenilenmesine rağmen thomas hala boştaysa başka biri gelecektir onun yerine muhtemelen.Umarım bu isim istediğimiz adaylardan biri olur

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7466 : 21 Nisan 2021, 01:03:30 »
Ciak gönül rahatlığıyla stokes-vaughn'un önüne yazılabilecek bir oyuncu.Sizelı olmasının yanında sırtı dönük oynayabilmesi çok büyük avantaj bizim için,benim asıl merak ettiğim nokta acaba bu olay amerikalı hakkını kısadan yana kullanacağımıza dair bir işaret mi.Thomas hala boşta görünüyor şu anda,mcbride ve sabally le yenilenmesine rağmen thomas hala boştaysa başka biri gelecektir onun yerine muhtemelen.Umarım bu isim istediğimiz adaylardan biri olur
Diggins,Ionescu ya da cidden skor patlaması yaşayabilecek bir kısa gerekiyor.
Tamam Alina tek başına bir nükleer güç ama Alina,oyunu tek başına forse etmeye çalıştığında 0 IQ’lular gibi saçmasapan hatalar ve şutlar deniyor.
McBride yine final döneminde McBrick olacak gibi duruyor.Gerçi Kayla ablamız keşke tuğla atsaydı,kendisi McGhost oldu Eka’ya karşı ilk yarıda.
Zanda’nın son durumu nedir? Bilen var mı?
O kızı biz küstürdük bu kulübe.McBride’ın yapacağının çok daha iyisini yapardı.
Yerli demiyorum çünkü Eka’ya karşı yerli derdimiz yok.

Ya Cambage’i alıp Griner’a kafa tutacaksın;ya da Griner merkezinde hücumlarla seni pamuk ipliğine çevirecek Eka.

Aslında ilk yarı Quigley hanım sapıtmasa o maçı almıştık.
Daha sert takım kırmak şart ve öncelik Kia’nın olmadığı durumlar olmalı.
Ya müthiş skorer kısa alacaksın ya da Cambage etrafına iyi şutör ve iyi savunmacıları dizeceksin.
Thomasla falan olmaz bu işler
FENERBAHÇE

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7467 : 21 Nisan 2021, 01:14:35 »
Madem Kayla ablamız kaldı,o zaman desteklemek düşer bize de.
Ama yine F8 sonrası afallarsa;kariyeri büyük sekteye uğrar.
McBride’ın yanına Vandersloot tipi bir kısa lazım.Thomas gibi hücum yetenekleri zayıf kısalar,McBridd gibi kısa/forvetlere olan baskıyı arttırıyor.McBride daha çok boşluk bulduğunda atabilen oyuncu ya da kendisine boşluğu oluşturduğumuzda coşan oyuncu.O yüzden hücum gücü yüksek bir kısa ya da Cambage ile bence performansı artacaktır.
Zanda’m lütfen gitme be :( :(
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7468 : 21 Nisan 2021, 01:17:39 »
Diggins,Ionescu ya da cidden skor patlaması yaşayabilecek bir kısa gerekiyor.
Tamam Alina tek başına bir nükleer güç ama Alina,oyunu tek başına forse etmeye çalıştığında 0 IQ’lular gibi saçmasapan hatalar ve şutlar deniyor.
McBride yine final döneminde McBrick olacak gibi duruyor.Gerçi Kayla ablamız keşke tuğla atsaydı,kendisi McGhost oldu Eka’ya karşı ilk yarıda.
Zanda’nın son durumu nedir? Bilen var mı?
O kızı biz küstürdük bu kulübe.McBride’ın yapacağının çok daha iyisini yapardı.
Yerli demiyorum çünkü Eka’ya karşı yerli derdimiz yok.

Ya Cambage’i alıp Griner’a kafa tutacaksın;ya da Griner merkezinde hücumlarla seni pamuk ipliğine çevirecek Eka.

Aslında ilk yarı Quigley hanım sapıtmasa o maçı almıştık.
Daha sert takım kırmak şart ve öncelik Kia’nın olmadığı durumlar olmalı.
Ya müthiş skorer kısa alacaksın ya da Cambage etrafına iyi şutör ve iyi savunmacıları dizeceksin.
Thomasla falan olmaz bu işler
Aslında takımın bireysel anlamda yetenekli bir uzun profilinden çok alina'nın şu anda üstlendiği tamamlayıcı profilini onunla yarı yarıya paylaşabilecek seviyede birini bulursak bence hiçbir sorunumuz kalmayacak.Gönül ister hem Cambage,hem İonescu-Johannes çekebilelim ama ikisinden birisini seçmek zorunda kalsak bence oyumuzu kısadan yana kullanmak takımın geleceği açısından şimdilik daha değerli gibi duruyor.En basit hesapta İonescu-Johannes ikilisinden birini alabildiğimiz takdirde zaten şu eka'nın kadro dominasyonunu da bir bakıma yıkmış oluyorsun kısalardan ekstra bir skor opsiyonuna daha sahip olunca.Gönül isterki İonescu'yu alıp Alina gibi hem oyunun organizatörlüğünü üstlenebilecek,hemde oyun sıkıştığında kendi skorunu üreterek o anlık duraklamalarımızı önleyebilecek bir kısamız daha olsun.Muhtemelen takımın önceliği de zaten şu anda bu tip bir oyuncuya yönelmek olacak ki uzunlarda amerikalı biri yerine şimdilik tercihimizi ciak'tan yana kullanmış gibi görünüyoruz.Özellikle bu tercihimiz beni thomas yerine gelebilecek olası bir kısanın takımın kalitesini hayli yükseltecek seviyede biri olması bakımından baya umutlandırdı.Zaten o kısa bulunduğu takdirde fazla beklenmeden isminin bir şekilde duyulacağını düşünüyorum.Umuyorum bir an önce kısa transferini sonuçlandırırız

• Üye
« Yanıtla #7469 : 21 Nisan 2021, 01:19:10 »
Zanda kaldı haberi de çıksa artık.

Alina - McBride - Zanda - Sabally ve f4 te sapitsa da alternatifsiz Stokes çok önemli bizim için. Yanlarına iyi bir guard ve iki iyi uzun çektik mi gelsin eka.