Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976246 defa)

hathat ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7590 : 14 Mayıs 2021, 23:45:28 »
Azura olmamış.
Evet abi,ama bitirdiler falan deniyordu.Acaba ocakta falan mı katılacak takıma

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7591 : 14 Mayıs 2021, 23:50:00 »
Kaliteli isimler ama kimyası bozuk bir kadro, takımda net 3 ve net 4 numara yok. Tamamen guard ve pivotlardan oluşan bir yapı.

Gray-Turner
Zellous-Asena
Hayes
Fagbenle
Anigwe-Kuanitra-Esra
Gerçekten takımda net 3 ve 4 yok,hayes bu sezon avenidanın çıkış yapan kısalarındandı,burada ne yapacağını çok merak ediyorum doğrusu.Yvonne işiyse anderson'da değilmiş,turnermış.Bu durumda kısalar hakkında dahil etmediğim yvonne lafımı da geri alıyorum.An itibariyle tüm hedef maçlarda süre verebilecekleri bir kısa 4lüsü kurdular.Ama 3 ve 4 te inanılmaz boşlukları var,orayı nasıl halledecekler acaba.Yine de eurocup için fazlasıyla iddialı,kbsl içinse şimdilik fenerbahçe karşısındaki en ciddi rakip konumundalar.
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2021, 23:50:20 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7592 : 15 Mayıs 2021, 00:09:39 »
Evet abi,ama bitirdiler falan deniyordu.Acaba ocakta falan mı katılacak takıma
Zannetmem. Eurocup için 7 yabanci olmaz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7593 : 15 Mayıs 2021, 00:15:53 »
Ben ciak'in laura yerine geldiğini varsayıyorum
Bu durumda vaughn, Thomas ve zanda yerine 3 yabanci gelmesi lazım
Eger sadece 1 ve 5 gelirse zandanin boşluğu acik kalir. Boyle bir aptallık yapmazlar umarim.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #7594 : 15 Mayıs 2021, 00:22:21 »
İsim verin ya kim gelecek

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7595 : 15 Mayıs 2021, 09:57:20 »
Gerçekten takımda net 3 ve 4 yok,hayes bu sezon avenidanın çıkış yapan kısalarındandı,burada ne yapacağını çok merak ediyorum doğrusu.Yvonne işiyse anderson'da değilmiş,turnermış.Bu durumda kısalar hakkında dahil etmediğim yvonne lafımı da geri alıyorum.An itibariyle tüm hedef maçlarda süre verebilecekleri bir kısa 4lüsü kurdular.Ama 3 ve 4 te inanılmaz boşlukları var,orayı nasıl halledecekler acaba.Yine de eurocup için fazlasıyla iddialı,kbsl içinse şimdilik fenerbahçe karşısındaki en ciddi rakip konumundalar.
Yvonne'nin Anderson olanını biz de düşünebiliriz. Beşiktaş'ta müthiş oynuyordu. Sırbistan pasaportlu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7596 : 15 Mayıs 2021, 12:08:41 »
Ionescu 25 sayi ile acilisi yapmis. Cok istedim bu kızı. Bakalim ilk.avrupa deneyimi kimle olacak.

Çevrimiçi dwdark

• Üye
« Yanıtla #7597 : 15 Mayıs 2021, 12:15:12 »
Ionescu 25 sayi ile acilisi yapmis. Cok istedim bu kızı. Bakalim ilk.avrupa deneyimi kimle olacak.

Takımına maçı kazandıran son saniye üçlüğünü o attı. 4 ribaunt daha alsaydı triple double yapıyordu. 25 sayı, 11 assist, 6 ribaund ile oynadı. Ama Liberty bu sezonda play-off yapamaz.

Bu arada Kayla Mcbride'da dün Phoenix Mercury karşısında 17 sayı 6 ribaund 2 assist ile oynamış. Takımı Lynx son saniyede Taurasinin attığı basket yüzünden kaybetti.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2021, 12:18:21 Gönderen: dwdark »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7598 : 15 Mayıs 2021, 13:27:11 »
Bütün gün twitter a bakıyorum ama tık yok. Beklediğimize değer transferler gelsin de.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7599 : 15 Mayıs 2021, 13:52:08 »
Takımına maçı kazandıran son saniye üçlüğünü o attı. 4 ribaunt daha alsaydı triple double yapıyordu. 25 sayı, 11 assist, 6 ribaund ile oynadı. Ama Liberty bu sezonda play-off yapamaz.

Bu arada Kayla Mcbride'da dün Phoenix Mercury karşısında 17 sayı 6 ribaund 2 assist ile oynamış. Takımı Lynx son saniyede Taurasinin attığı basket yüzünden kaybetti.
Son 35 saniyede iki üçlüğü var. Zaten en kotu gününde 20 atacak bir kadın. Yakında ummcde görürüz. Sonra da 5-6 yil orada oynar.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7600 : 15 Mayıs 2021, 14:06:28 »
Son 35 saniyede iki üçlüğü var. Zaten en kotu gününde 20 atacak bir kadın. Yakında ummcde görürüz. Sonra da 5-6 yil orada oynar.
Abi bizde Alina varken Sabrina istediği yerde oynayabilir ya.Ayrıca ummc zaten kısalarda olabilecek belkide en kaliteli 3lülerden birine sahip temelde.Yani vandersloot-quigley-alba inanılmaz uyumlu bir 3lü bence.He sabrina da giderse çok daha farklı bir takım olurlar kesinlikle,o konuda aynı düşünüyorum bende ama bizde alina gibi maç başladığı andan itibaren topu teslim etmeni gerektirecek kadar büyük bir isim zaten varken ionesu'nun o kadar da acil bir ihtiyaç olduğunu sanmıyorum bizim için.Hatta alina'nın olduğu bir takımda mcbride gibi belki şuta fazla odaklı fakat güvenilir isimlerin olması bizim için belki en ideal senaryolardan biri bile denebilir.Ama yine de ben abdelkader gibi alt takımlarda kendini kanıtlamış bir isim çok iş yapabilir söylediğiniz gibi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7601 : 15 Mayıs 2021, 14:17:32 »
Abi bizde Alina varken Sabrina istediği yerde oynayabilir ya.Ayrıca ummc zaten kısalarda olabilecek belkide en kaliteli 3lülerden birine sahip temelde.Yani vandersloot-quigley-alba inanılmaz uyumlu bir 3lü bence.He sabrina da giderse çok daha farklı bir takım olurlar kesinlikle,o konuda aynı düşünüyorum bende ama bizde alina gibi maç başladığı andan itibaren topu teslim etmeni gerektirecek kadar büyük bir isim zaten varken ionesu'nun o kadar da acil bir ihtiyaç olduğunu sanmıyorum bizim için.Hatta alina'nın olduğu bir takımda mcbride gibi belki şuta fazla odaklı fakat güvenilir isimlerin olması bizim için belki en ideal senaryolardan biri bile denebilir.Ama yine de ben abdelkader gibi alt takımlarda kendini kanıtlamış bir isim çok iş yapabilir söylediğiniz gibi.
Çok düz mantık düşünüyorsun. Alına ile ionescu aynı pozisyonda degiller. Ummc de wandersloot varken alacak değil elbette. Onun yerine upgrade ederler. Hem daha genç hem de çok daha potansiyelli.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7602 : 15 Mayıs 2021, 14:31:36 »
Jonquel Jones u koparabilsek , Ionescu- Jones ikilisi ilaç olurdu ama Allah 'ın belası takım hepsini toplamış. Vadeeva gibi bir oyuncu bile orda fazla oynayamıyor.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7603 : 15 Mayıs 2021, 14:58:02 »
Çok düz mantık düşünüyorsun. Alına ile ionescu aynı pozisyonda degiller. Ummc de wandersloot varken alacak değil elbette. Onun yerine upgrade ederler. Hem daha genç hem de çok daha potansiyelli.
Abi aynı pozisyonda değiller dediğin Alina'yı istediğin takdirde 1'den 3'e tüm pozisyonlarda oynatabilirsin bence,o yüzden fazla bir pozisyon farkı olduğunu zannetmiyorum.Ama profil olarak farklı oyuncular tabi+Eğer vandersloot yokken ummc yapacaksa da biz de vandersloot yaparız işte mis gibi.Bizim asıl önceliğimiz şu an mutlaka net bir 5 olmalı.Bu isimin de takımın ortalamasını düşürmeyecek biri olması şart.O da aja wilson,liz cambage larla oluyor işte.O yüzden yıldız bir 5 için kafamda sıfır soru işaretiyle ionescu'dan vazgeçerdim ben olsam.Her ikisini de yapma imkanımız yok çünkü.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7604 : 15 Mayıs 2021, 15:07:02 »
Abi aynı pozisyonda değiller dediğin Alina'yı istediğin takdirde 1'den 3'e tüm pozisyonlarda oynatabilirsin bence,o yüzden fazla bir pozisyon farkı olduğunu zannetmiyorum.Ama profil olarak farklı oyuncular tabi+Eğer vandersloot yokken ummc yapacaksa da biz de vandersloot yaparız işte mis gibi.Bizim asıl önceliğimiz şu an mutlaka net bir 5 olmalı.Bu isimin de takımın ortalamasını düşürmeyecek biri olması şart.O da aja wilson,liz cambage larla oluyor işte.O yüzden yıldız bir 5 için kafamda sıfır soru işaretiyle ionescu'dan vazgeçerdim ben olsam.Her ikisini de yapma imkanımız yok çünkü.
Alına topa yön veren bir oyuncu, oyun görüşü de yüksek ama 1de saçmalamaya müsait. İonescu ile hiç bir şekilde kıyaslanamaz.
Alına varken thomasa ne gerek vardı o zaman. Şu aşamada bir adet oyun kurucu gitti, 1 adet de gelmesi lazım. Alinayi 1e çekip ionescuya gerek yok demek ayrı, kita dışını 5ten yana kullanmamız lazım o nedenle ionescuyu alamayiz demek ayrı.