Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976337 defa)

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7635 : 16 Mayıs 2021, 13:53:29 »
Mevzu ionescu gelip gelmemesi değil  . Jasmine le devam edebilme düşüncesi nedir ya. Başka guard mı yok.

Bizimkiler sezon bir sonraki sezon hazirliklarina Mart-Nisan ayinda baslar. Bu senede ayni seyi yaptigimizi varsayarsak. 3 ay boyunca sadece Ionescu'nun pesinde kosup olmayinca Thomas kalsin demekte ayri bir planlama hatasidir. Zandalasini'nin gidisi en az iki ay onceden belli olmustur. Iki ay boyunca subedekiler napti onu sormak lazim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7636 : 16 Mayıs 2021, 13:58:14 »
Abi eğer sabrina haberinden bahsediyorsanız haberin içeriğinde o kadar da kötü bir şey yok ki zaten.Sadece kıtadışı önceliğinin kısadan yana kullanılacağından bahsedilmiş.Ben kıtadışı olmasa bile ciak'ın yanında mutlaka bir uzun daha ekleneceğinden eminim.Ama el'de bile uzunlarda verimlilik bakımından baya üst sıralarda bulunan tina'yı gs aldı,yani o profilinde üstünde gidebileceğimiz bir isim varsa bile çok azdır,o yüzden bir mantık kuramıyorum hiç 2. uzunun nasıl biri olacağına dair.İşin kötü tarafı zirvede de direk eka'nın uzunları var.
Ionescu olmazsa Thomasla anlasilmasi mantıklı değil. Su anda wnbade dahi parmakla gösterilecek gelecegin en büyük yıldızından bahsediyoruz. Madem kita disi kisa düşünülüyor, ionescu olmazsa digginse gidersin mesela. Thomasa gitmezsin. Thomas bırak f4 maçlarını gs maçlarında bile fark yaratamiyor.
Benim itimat etmediğim konu bu ikisinin alternatif olmasi.  Iagupova, kayla, sabally,stokes kaldi. Thomas da kalirsa ne anladım ben bu isten. Bir de zanda gitmisken.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7637 : 16 Mayıs 2021, 14:06:10 »
Ionescu olmazsa Thomasla anlasilmasi mantıklı değil. Su anda wnbade dahi parmakla gösterilecek gelecegin en büyük yıldızından bahsediyoruz. Madem kita disi kisa düşünülüyor, ionescu olmazsa digginse gidersin mesela. Thomasa gitmezsin. Thomas bırak f4 maçlarını gs maçlarında bile fark yaratamiyor.
Benim itimat etmediğim konu bu ikisinin alternatif olmasi.  Iagupova, kayla, sabally,stokes kaldi. Thomas da kalirsa ne anladım ben bu isten. Bir de zanda gitmisken.
Ben hala kıtadışı konusunda kısa-uzun tercihine kesin karar verdiklerinden bile emin değilim.Muhtemelen bu isim ionescu olduğu için öncelik haline geldi zaten,yoksa bir başkası olsaydı bu sefer de uzun için bu ihtimalden bahsediyor olabilirdik bence
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 14:06:27 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7638 : 16 Mayıs 2021, 14:23:37 »
Bu İonescu'nun Romen vatandaşlığı yok mu?
Ben de daha önce bununla ilgili bir şey görmüştüm ama bulamıyorum şimdi o haberi.Olma ihtimali var gerçekten,keşke öyle olsa

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7639 : 16 Mayıs 2021, 14:51:08 »
Olsa bize yedirmezler.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7640 : 16 Mayıs 2021, 15:04:49 »
Şimdi buldum,gerçekten varmış.
''Sabrina's father moved to the US in 1989 and then his wife moved in the 1995. They are originally from Bucharest. Both Sabrina and his twin brother have Romanian and American nationality and speak fluently Romanian.''

''Sabrina'nın babası 1989'da ABD'ye taşındı ve ardından eşi 1995'te taşındı. Aslen Bükreş'lidirler. Hem Sabrina hem de ikiz kardeşi Romen ve Amerikan vatandaşıdır ve akıcı bir şekilde Rumence konuşmaktadır.''
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 15:08:02 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7641 : 16 Mayıs 2021, 15:07:44 »
Olsa bize yedirmezler.
Abi o o kadar kolay olmaz işte.Yani kursk bile daha şanslıdır belkide bu konuda eka'dan çünkü sabrina geldiği takdirde 5'te ki bir yerini kendisiyle dolduracağına dair neredeyse söz vermeni gerektirecek bir oyuncu,kenar oyuncusu olmak için gelmez yani.Eka'da vandersloot-quigley-torrens üçlüsü varken hiçbirini kesemez,zaten eka'da gereksiz görür böyle bir şeyi.Ama kurska gitmesi ihtimaller arasında.Yinede ben eğer el yapacaksa bile hem sabally,hem de stokes'un iknalarıyla bize çok daha yakın olabileceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7642 : 16 Mayıs 2021, 15:10:33 »
Olsa bize yedirmezler.
Kim var ki bize yedirmeyecek.  Ummc desen kadro dolu. Kursk eski butcelerde degil ki rusya para harici cazip bir ulke degil. Zanda mesela orada oynamak istemiyor. Geriye ispanyollar kalıyor ve biz.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7643 : 16 Mayıs 2021, 15:15:00 »
Abi o o kadar kolay olmaz işte.Yani kursk bile daha şanslıdır belkide bu konuda eka'dan çünkü sabrina geldiği takdirde 5'te ki bir yerini kendisiyle dolduracağına dair neredeyse söz vermeni gerektirecek bir oyuncu,kenar oyuncusu olmak için gelmez yani.Eka'da vandersloot-quigley-torrens üçlüsü varken hiçbirini kesemez,zaten eka'da gereksiz görür böyle bir şeyi.Ama kurska gitmesi ihtimaller arasında.Yinede ben eğer el yapacaksa bile hem sabally,hem de stokes'un iknalarıyla bize çok daha yakın olabileceğini düşünüyorum.
Sen ionescunun potansiyelinin farkında değilsin sanırım. O saydigin isimlerin hepsini bence sepetler. Gecen de ilk senesinde benchte kaldi cok sure alamadi gibi bisiy demiştin. Kadin sakatti, hic oynamadi tüm sene. Baska birisi ile mi karıştırdın acaba dedim. Alina ile de onun yapacağı işi yapar gibisinden bir görüş bildirdin. Ionescu farklı bir seviye. Gelirse direkt seviye atlatır bize. Pondexter ve pennyden sonra klubun efsaneleri arasına girer, ozel seyircisi olur. Amerika milli takımını tek başına yenmis bir isim, ummcyi de yenebilecek potansiyeli var. O kadar iddialıyım.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7644 : 16 Mayıs 2021, 15:17:38 »
Şimdi buldum,gerçekten varmış.
''Sabrina's father moved to the US in 1989 and then his wife moved in the 1995. They are originally from Bucharest. Both Sabrina and his twin brother have Romanian and American nationality and speak fluently Romanian.''

''Sabrina'nın babası 1989'da ABD'ye taşındı ve ardından eşi 1995'te taşındı. Aslen Bükreş'lidirler. Hem Sabrina hem de ikiz kardeşi Romen ve Amerikan vatandaşıdır ve akıcı bir şekilde Rumence konuşmaktadır.''

Abd milli takiminda oynacagi icin Kitadisi sayilacak. Eu sayilmasi icin Romanya milli takimini secmesi gerekiyor.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7645 : 16 Mayıs 2021, 15:27:19 »
Sen ionescunun potansiyelinin farkında değilsin sanırım. O saydigin isimlerin hepsini bence sepetler. Gecen de ilk senesinde benchte kaldi cok sure alamadi gibi bisiy demiştin. Kadin sakatti, hic oynamadi tüm sene. Baska birisi ile mi karıştırdın acaba dedim. Alina ile de onun yapacağı işi yapar gibisinden bir görüş bildirdin. Ionescu farklı bir seviye. Gelirse direkt seviye atlatır bize. Pondexter ve pennyden sonra klubun efsaneleri arasına girer, ozel seyircisi olur. Amerika milli takımını tek başına yenmis bir isim, ummcyi de yenebilecek potansiyeli var. O kadar iddialıyım.
Abi yanlış anlama ama söylediğim şeyleri bambaşka yerlere çekiyorsunuz.Ben benchte kaldı demedim,dediysem bile sakat olduğunu özellikle vurgulamışımdır,hadi onu da vurgulamadıysam bile hakkında bahsedeceğim bir oyuncunun neden süre alamadığı konusunda yeterince bilgimin olduğunu düşünebiliyorsunuzdur herhalde,neyse onu da bir kenara bırakalım madem.Yani aylardır zaten kızın ismini burada sizinle beraber ben de özellikle veriyorum,niye böyle bir görüş bildireyim.Ben tamamen takım bazlı düşünüyorum.Siz çok oyuncu bazlı bakıyorsunuz olaya.Ekaterinburg dediğin takım sistemi belli bir takım.Evet eğer o yönde bir tercihleri varsa sabrina ya da teklif götürebilirler ben asla götürmeyecekler gibisinden bir şey söylemedim.Ama vandersloot-quigley-torrenste çok özel oyuncular.Yani bu oyunculardan birine bile sabrina geliyor,sen kenarda oturacaksın dediğin zaman olurda kabul etmezlerse gerekirse sabrina gibi birini bile düşünmemek zorunda kalabilirsin.Vandersloot geçtiğimiz sezon wnba de all team e seçildi.Quigley wnba de kendi takımının tarihteki en büyük skoreri.Alba torrens zaten ionescuyla tamamen farklı pozisyonda bir oyuncu.Hal böyleyken sen ionescu'yu almak için daha yeni sözleşme yenilediğin oyunculara sabrina'yı alıyoruz,sizden biri bench oyuncusu olacak diyemezsin,bu oyuncularında bir egosu var sonuçta.Bize gelinceyse alinayla aynı profildeler diye bir cümlem olabilir belki ama bunu söylememdeki tek sebep olası bir kıtadışı sınırında hamle hakkımızı uzundan yana kullanmamız gerektiğine dair savunmamı yapmak içindi.O günde buna benzer bir şeyi yazdınız,orada da sadece bu sebepten dolayı sabrina dan daha önemli önceliklerimiz olması gerektiğini söyledim.Hala bana aynı argümanınızı savunuyorsunuz.Size karşı görüşümü belirtmem için kaç kere daha aynı şeyi söylemem gerekecek
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 15:37:58 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7646 : 16 Mayıs 2021, 15:35:40 »
Adamlar griner ve stewart in üstüne jones meeseman ve vadeeva yi almış. Eu oynasın kız buna da sulanırlar.

Bizim 2.kitadisi hakkını fark yaratacak,  skorer bir oyuncudan yana kullanmamız şart oğlu şart. Thomas ya da benzeri gibi vasat biri gelecekse boşuna hayal kurmaya gerek yok.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7647 : 16 Mayıs 2021, 15:37:34 »
Sabrina konusunda sunu sormak lazim. Suan ki takimi Liberty takimin oyununu kendisinin ustune kurmus. Bizde takim oyunu Alina'nin ustune kurduk. Ionescu gelirse burda yardimci oyuncu rolunu kabul edecek mi. Alina ve kendisi topla oynamayi seven tip oyunculardan. Mesela Thomas bu tarz bir oyuncu degil.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7648 : 16 Mayıs 2021, 15:37:51 »
Ben de ionescu işinden yavaş yavaş soğuyorum.Her şeyden önce wnba'de bile kısıtlı süre almış olması soru işaretleri barındırıyor biraz.

Burada sakat olduğuna hiç bir vurgun yok. Alina varken sabrina istedigi yerde oynayabilir de demiştin.
Ben zaten kalkip da wandersloot varken alabilirler diye hiçbir yerde demedim. Yerine alabilirler. Hem daha genç hem daha potansiyelli dedim. Ne yapacaklar ikisini  birden.

Amacım seni zor durumda bırakmak değil ama dediğin şeyleri demedim,.yada şöyle demişimdir diyorsun  hep. Sonra da alıntı yapmak zorunda bırakıyorsun beni. Kaldi ki ionescuyu da beğenmek zorunda.degilsin. o da ayri mevzu.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 15:38:52 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7649 : 16 Mayıs 2021, 15:40:57 »
Ionescu gelirse alina yardımcı oyuncu olur bu kadar basit. Ayni sey mcbride için de denmisti alina geldiginde. Nasil top paylaşacaklar diye. Hic de sorun olmadı.