Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1977003 defa)

Tugrul ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7740 : 20 Mayıs 2021, 22:30:09 »
“I want to be one of the players who is very versatile and does a lot of things,” she said. “But I think I want to get better at post play. I’m very good at driving and shooting, but having good moves inside the paint is very important for me.”

Kendisi de zaten teyit etmiş beni.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7741 : 21 Mayıs 2021, 00:17:29 »
Daha tecrübeli ve sert uzuna gidebilirdik ama bütçe buna elverdi demek . Sabally de Kuier da bol bol ağırlık çalışsınlar bu yaz.

Şu Ionescu dan da güzel haberi alsak artık.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #7742 : 21 Mayıs 2021, 00:22:08 »
Sabrina Ionescu olmuyormuş malesef. Yapacak bir şey yok. JT ile devam ederiz gibi gözüküyor şu an. Takım her şeye rağmen Kuier ve Ciak hamleleriyle tavanını epey bi yükseltti ama keşke Sabrina işi olsaydı tabi. Çok para istemiş

• Üye
« Yanıtla #7743 : 21 Mayıs 2021, 00:24:01 »
Sabrina Ionescu olmuyormuş malesef. Yapacak bir şey yok. JT ile devam ederiz gibi gözüküyor şu an. Takım her şeye rağmen Kuier ve Ciak hamleleriyle tavanını epey bi yükseltti ama keşke Sabrina işi olsaydı tabi. Çok para istemiş

Senin kaynağın kim.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7744 : 21 Mayıs 2021, 00:40:54 »
Ionescu kararını erken verseydi, GS alacaktı. GS'yi reddetmiş, bekleyeceğim diye. WNBA sonrası bildirecek görünüyor kararını. Maddi sorun yok, ücreti uygun. Sadece oynayacak mı oynamayacak mı kararını verecek.
çok para istiyor olduğu konusunda eminmisin,böyle bir şeyde paylaşılmıştı çünkü daha önce
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2021, 00:42:07 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7745 : 21 Mayıs 2021, 00:45:51 »
Haberin kaynağını buldum.Ama bana pek inandırıcı gelmiyor hala nedense.Sabally ve Stokes gibi takım arkadaşları verken neden çok para isteyip sıkıntı çıkarsın ki.Ayrıca wnba sezonu başlamadan önce ''avrupada oynama hayalim var,ama bunu para için yapmayacağım''demişti.Durduk yerde neden bir anda böyle yön değiştirsin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7746 : 21 Mayıs 2021, 00:52:24 »
Haberin kaynağını buldum.Ama bana pek inandırıcı gelmiyor hala nedense.Sabally ve Stokes gibi takım arkadaşları verken neden çok para isteyip sıkıntı çıkarsın ki.Ayrıca wnba sezonu başlamadan önce ''avrupada oynama hayalim var,ama bunu para için yapmayacağım''demişti.Durduk yerde neden bir anda böyle yön değiştirsin.

Ekaterinburg girmiştir devreye.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7747 : 21 Mayıs 2021, 05:26:51 »
Kuier için Sancho'nun genç hali diyebilir miyiz?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7748 : 21 Mayıs 2021, 12:15:10 »
Su aşamada cok popüler bir isim. Istemesi dogal. Cok paradan kasıt nedir ne değildir bilmiyorum ama eğer olmazsa ve thomas ile devam edersek ligde favori olup avrupada da ayni terane devam ederiz. Yine bir olası f4, ummc maci, sonra da kaybedilen mac sonrasi ayni muhabbetler devam eder. Dejavu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7749 : 21 Mayıs 2021, 12:18:14 »
Hedef lig.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7750 : 21 Mayıs 2021, 12:21:31 »
Mahmut Uslunun palavralarını şimdi genç Metin Sipahioğlu yapıyor.Efendi erkadaş farkı o ama bu kulvarda rakipleri yok Ekatanın.Taraftarı hayal alemlerine yönlendirmeyin lütfen.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2021, 12:22:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7751 : 21 Mayıs 2021, 12:53:53 »
Su aşamada cok popüler bir isim. Istemesi dogal. Cok paradan kasıt nedir ne değildir bilmiyorum ama eğer olmazsa ve thomas ile devam edersek ligde favori olup avrupada da ayni terane devam ederiz. Yine bir olası f4, ummc maci, sonra da kaybedilen mac sonrasi ayni muhabbetler devam eder. Dejavu.
Katılıyorum,ama bana hala çok saçma geliyor thomasla devam edilme ihtimali.Gözümüzün önünde finali kaybetme sebebimiz bile bu kadar barizken neden kıtadışı hakkımızı,ne ligde ne el de beklediğimiz katkıyı tam alamadığımız bir oyuncuyla devam ederek kullanıyoruz.Yani aptal olmak lazım şunu görememek için.Hayır sadece kısa da değil,uzunda bakılabilir kıtadışı olarak,neden inatla thomas,anlamış değilim.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2021, 12:54:08 Gönderen: Scorpionur »

• Üye
« Yanıtla #7752 : 21 Mayıs 2021, 13:00:10 »
Katılıyorum,ama bana hala çok saçma geliyor thomasla devam edilme ihtimali.Gözümüzün önünde finali kaybetme sebebimiz bile bu kadar barizken neden kıtadışı hakkımızı,ne ligde ne el de beklediğimiz katkıyı tam alamadığımız bir oyuncuyla devam ederek kullanıyoruz.Yani aptal olmak lazım şunu görememek için.Hayır sadece kısa da değil,uzunda bakılabilir kıtadışı olarak,neden inatla thomas,anlamış değilim.

Aynen öyle, illa kısa olcak diye zorunluluk mu var. Cambage de olmuyorsa gidersin Fowles u alır dikersin Griner karşısına. Thomas 'ın kaldığı haberini görmek istemiyorum .

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7753 : 21 Mayıs 2021, 13:01:37 »
Hoca seviyor demekki. Isin ilginç yani ionescu ve thomas cok farkli oyuncular. Birisi skorer, orta ve uzun mesafeden cok etkili bir şutör ve oyunun her alanına etki ediyor, diğeri savunma agirlikli bir oyuncu. Hani micic olmazsa doğuş ile devam etmek gibi bisiy. Diyorum ya thomas kalirsa hic sıkmayalim canimiz. Avenida yada sopron bile eleyebilir bizi. Iagupova ve mcbride de mac basi 40 tane falan sut atarlar.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2021, 13:02:06 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7754 : 21 Mayıs 2021, 13:02:29 »
Aynen öyle, illa kısa olcak diye zorunluluk mu var. Cambage de olmuyorsa gidersin Fowles u alır dikersin Griner karşısına. Thomas 'ın kaldığı haberini görmek istemiyorum .
Yok abi ya kesinlikle,yani bu kadar önemli bir hakkı bu kadar saçma bir şekilde tekrar kullanarak göz göre göre bir şampiyonluğu daha verecek kadar aptal olduğumuza inanmak istemiyorum.Yani bunu kullanacağına şimdi hiç kullanma,gerekirse wnba sezonunun bitmesini bekle.O bile daha mantıklı.