Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976663 defa)

sinanyucel ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7755 : 21 Mayıs 2021, 13:05:42 »
Yok abi ya kesinlikle,yani bu kadar önemli bir hakkı bu kadar saçma bir şekilde tekrar kullanarak göz göre göre bir şampiyonluğu daha verecek kadar aptal olduğumuza inanmak istemiyorum.Yani bunu kullanacağına şimdi hiç kullanma,gerekirse wnba sezonunun bitmesini bekle.O bile daha mantıklı.
Sen inanmak istmiyorsun da bu durum belki 15 yildir böyle. Hep saçma sapan bir hamleyi ya eksik yaparız yada yanlış kullanırız. Belki 3 tane eurolaegue şampiyonluğu gitti böyle. Son bir hamle kalir. Onu yapmazlar. Sonra da f4lerle finallerle övünür, istikrar deriz. Istikrarli bir şekilde ayni maclari kaybederiz.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7756 : 21 Mayıs 2021, 13:10:35 »
Hoca seviyor demekki. Isin ilginç yani ionescu ve thomas cok farkli oyuncular. Birisi skorer, orta ve uzun mesafeden cok etkili bir şutör ve oyunun her alanına etki ediyor, diğeri savunma agirlikli bir oyuncu. Hani micic olmazsa doğuş ile devam etmek gibi bisiy. Diyorum ya thomas kalirsa hic sıkmayalim canimiz. Avenida yada sopron bile eleyebilir bizi. Iagupova ve mcbride de mac basi 40 tane falan sut atarlar.
Ya niyetim thomas'ı kötülemek değil aslında.Kötü oyuncu olduğunu asla düşünmüyorum,ama oyun tarzı dolayısıyla belkide son yıllarda kurduğumuz şu en iyi kadronun takım düzenlerine en ters gelebilecek oyuncu.Yani hücum potansiyeli bu kadar zirve bir takım kurmuşsun,gitmiş bu kadar lüks bir takıma 1 tane de skorer olmayan sert savunmacı alıyorsun,üstelik bunu kısa için yapıyorsun,yani skor üretmesini beklediğin asıl pozisyondan.Yani benim gözümde şu anda tamamı ofansif bir takımda bulunan tek defansif yapıdaki oyuncu gibi görünüyor thomas

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7757 : 21 Mayıs 2021, 13:22:07 »
Ya niyetim thomas'ı kötülemek değil aslında.Kötü oyuncu olduğunu asla düşünmüyorum,ama oyun tarzı dolayısıyla belkide son yıllarda kurduğumuz şu en iyi kadronun takım düzenlerine en ters gelebilecek oyuncu.Yani hücum potansiyeli bu kadar zirve bir takım kurmuşsun,gitmiş bu kadar lüks bir takıma 1 tane de skorer olmayan sert savunmacı alıyorsun,üstelik bunu kısa için yapıyorsun,yani skor üretmesini beklediğin asıl pozisyondan.Yani benim gözümde şu anda tamamı ofansif bir takımda bulunan tek defansif yapıdaki oyuncu gibi görünüyor thomas
Topa baskı yapan Olcay var, stokes yine defansif bir isim  ciak da oyle. Hocanin mantığı Iagupova ve mcbride skor yükünü çekerken arkayı toparlayacak ve nispeten daha az sut kullanacak bir guard ile oynamaktı. En azından gecen yıl ama o vakit ionescunun peşine neden düşüyorsun. Hic benzerliği olmayan isimler. Senin eksiğin belli, 1 ve 5te sıkıntı yaşamışsın. Bana gore awak ve ciakla bile hala eksiğiz. Vaughn yetenekleri kısıtlı bir isim.olmasina ragmen savunmada kalın kalıyordu. Awak onun yarisi kadar duramaz griner ve Jones karsisinda.  Oluşturulan takimin kimyası pek hoşuma gitmemeye başladı. Zandanin boşluğu bile kapanmadı. Bari thomas kalacaksa johannese gitseydik. Awak yerine de gruda gelseydi.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7758 : 21 Mayıs 2021, 13:24:18 »
Kuier işi sanırım yalanmış,kontratı hala devam ediyormuş ragusa'yla

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7759 : 21 Mayıs 2021, 13:29:56 »
Yalan olursa üzülmem. Sabally varken neredeyse aynı özellikte ikinci bir isme gerek yok.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7760 : 21 Mayıs 2021, 13:31:03 »
Ne doğru ki arkadaş. Bitirip açıklayamadılar transferleri.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7761 : 21 Mayıs 2021, 13:33:51 »
Yalan olursa üzülmem. Sabally varken neredeyse aynı özellikte ikinci bir isme gerek yok.
Abi ne üzülmesi,kutlarım ben böyle haberi.Zaten gereksiz olurdu.Şimdi ihtiyacımız olan bu ribaund problemimizi çözecek,savunması sağlam bir uzun

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #7762 : 22 Mayıs 2021, 18:11:24 »
🏀✒ Alperi Onar ve Manolya Kurtulmuş, resmen Fenerbahçe Öznur Kablo'da!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7763 : 22 Mayıs 2021, 18:40:27 »
Alperi hem sevimli hemde iyi kız.Çok çalışıyor belli bu.Avrupa şampiyonasına gitmede pay sahiplerinden.Hoş geldin.

Manolyada iyi.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
« Yanıtla #7764 : 22 Mayıs 2021, 19:11:25 »
Tina Charles niye almıyoruz dün 35 sayı atmış

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7765 : 22 Mayıs 2021, 19:47:16 »
Tina Charles niye almıyoruz dün 35 sayı atmış
ben 2-3 senedir fazla kadın basketbol takip etmiyorum ama geçmişten hatırladığım hem savunması sıkıntılı hemde mentali özellikle kritik maçlarda hatalar yapıyordu çok fazla baskıyı kaldıramıyordu hatırladığım kadarıyla
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2021, 19:47:25 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #7766 : 22 Mayıs 2021, 21:16:27 »
Tina Charles geçmişte daha formda olduğu zaman gelmişti. Şu anki form durumuyla tercih edilmez

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7767 : 22 Mayıs 2021, 21:48:09 »
Tina yerine aja daha iyi bir tercih olurdu

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7768 : 23 Mayıs 2021, 23:08:04 »
Ionescu bu akşam 19 sayı,  5 ribaunt, 12 asist ve 3 blokla oynamış. Alalım şu kızı artık.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
« Yanıtla #7769 : 24 Mayıs 2021, 14:21:13 »
Amanda zahui haberleri çıktı