Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1977007 defa)

Tugrul ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7875 : 04 Haziran 2021, 15:21:44 »
Çok uzun bir süredir dolaylı yoldan bunu anlatmaya çalışıyorum aslında,sınırsız bütçemiz varmış gibi kadrolar yazılıyor.Özellikle sırf jasmine thomas üzerinden şampiyonluk hayal yorumları yapılıyor.Thomas hayranı falan değilim ama mevcut şartlarda getirebileceğin en potansiyelli kısalardan biri.Oyunculara çok fazla sayı odaklı bakılıyor.Takımda tüm kısalar skorer olsun zihniyetiyle doğru kadro kurulmaz,her oyuncunun belli işleri belli seviyede yapabilmesi lazım,thomas ta bunu savunma konusunda fazlasıyla sunuyor,ayrıca sanıldığı kadarda kötü bir skorer değil,ama takımda alina ve mcbride gibi iki baskın kısa olduğu için arkaplanda kalıyor doğal olarak.
Hayır bir de takımda 30 tane skorer olunca daha fazla sayı atacakmissin gibi bir mantık var Çukurova'nın iki yıl önce tıkır tıkır işleyen düzeni Gray gelince bozuldu ve takımları dağıldı, Gray o zaman prime'ını oynuyordu ama kan uyusmazligi oldu Alina'yla ve bir şekilde hüsranla sonuçlandı. Başka bir pencereden bakacak olursak bizim maçı 2 sayı 4 asistle bitiren Vandersloot iki gün sonra finali 12 sayı 12 asistle bitirdi match up'ı Jasmine Thomas kadar elit bir savunmaci değildi çünkü. Bu spor tek taraflı oynanmıyor atarak kazanabilecegimiz bir dünya yok artık

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7876 : 04 Haziran 2021, 15:43:21 »
Hayır bir de takımda 30 tane skorer olunca daha fazla sayı atacakmissin gibi bir mantık var Çukurova'nın iki yıl önce tıkır tıkır işleyen düzeni Gray gelince bozuldu ve takımları dağıldı, Gray o zaman prime'ını oynuyordu ama kan uyusmazligi oldu Alina'yla ve bir şekilde hüsranla sonuçlandı. Başka bir pencereden bakacak olursak bizim maçı 2 sayı 4 asistle bitiren Vandersloot iki gün sonra finali 12 sayı 12 asistle bitirdi match up'ı Jasmine Thomas kadar elit bir savunmaci değildi çünkü. Bu spor tek taraflı oynanmıyor atarak kazanabilecegimiz bir dünya yok artık
Aynen öyle ya,inanılmaz derecede isimlere bağlı düşünülüyor.Şöyle bir olayda var,eğer bu sezon final maçına gelseydik ve o maçta alina böyle düşük skor bulsaydı o bile eleştirilecekti muhtemelen şampiyonluk maçında bu kadar kötü oynanmaz diye.Sadece skora bakarak oyuncu eleştirmek artık oyunun evrildiği nokta için yapılabilecek en son eleştiri türü.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7877 : 04 Haziran 2021, 16:05:23 »
Sokaktaki elektrik direğini söküp pota altına koysan lauradan fazla katkı verirdi. Öte yandan laf ola beri gele bütçe lafları uçuyor havada. Alinayi sene başı gönderip sene ortası kiralama bedeli ile alan da zaten başka subeydi. Hatta onu geçtim 2 yıl daha kiralarken de boncuk verdik para yerine. Zaten dünya Jasmine etrafında döndüğü için de başka oyuncu kalmamıs wnbade. Alınabilecek en doğru isim nicholsti lafını da duydum ya o da tuz biber oldu. Finalde wandersloot bilmem kaç atmış da yarı finalde kaç atmış. O zaman quigley ne yapmış finalde. Fenerde oynamakla Anadolu takımında oynamak bir değilse ki ben alperi için de bunu demiştim. O zaman tam tersi minvaller dönmüştü. Neyse yahu. Çok uzatmaya gerek yok. Yine aynı teranelerle başlıyoruz seneye. Murat'a kızmamaya karar verdim bu Şube ile ilgili.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2021, 16:06:00 Gönderen: iloturo »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7878 : 04 Haziran 2021, 16:56:55 »
Kiralama bedeli falan yoktu ortada kim kime üç aylık 200 bin kiralama bedeli vermiş de şuna inandınız acaba? Galatasaraylıların Fener'in bütçesi yüksekti algısı oluşturmak için yaydıgı bir yalandı o. Çukurova menajerlik şirketi ve Alina onlarla devam etmek istemedi sadece olay bu, Laura hamlesine gelecek olursak illa bir karavana sallar her şube ki bu yıl onu da sallamadik bence

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7879 : 04 Haziran 2021, 17:08:21 »
Alperi iyi kız en beğendiğim transfer hırslı çalışkan oyuncu.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7880 : 04 Haziran 2021, 18:24:35 »
Resmî açıklama kongre sonrası olacak sanırım. Ocak 'ta yapılır 2 transfer duruma göre. Uzunlar iyi katkı verirler inşallah. Stokes ta level atlasin artık. Dışardan şut sokuyordu bir ara ne güzel.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7881 : 04 Haziran 2021, 19:59:44 »
Yazdığınız oyunculardan sadece Yvonne Anderson 1 numara, kalanların Jasmine Thomas'la alakası bile yok. Ve Elazığ'da Orman'da Beşiktaş'ta o ortalamaları tutturmakla Fenerbahçe'de tutturmak aynı şey değil. Riquna şamar oğlanı oluyor her yıl WNBA'de, pozisyonlardan bağımsız konusacaksak bile sadece Courtney Williams Jasmine Thomas'tan bir tık iyi olabilir
Thomas'ın Ormanspor istatistikleri bu saydıklarımdan kötü. WNBA izleyen biri değilim, orada nasıllar bilmiyorum. Thomas bizde bu sezon vasat altı bir performans göstermişken onla devam etmek yerine başka bir oyuncuyu denemek daha mantıklı geliyor. Aynı paraya daha kaliteli bir kıta dışı yok  mu piyasada? Genç bir oyuncu olsa bu sene üstüne koyar diyeceğim, 32 yaşında eleman. Ben bu sene savunmasından başka hiçbir numarasını göremedim.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7882 : 05 Haziran 2021, 11:34:40 »
Thomas'ın Ormanspor istatistikleri bu saydıklarımdan kötü. WNBA izleyen biri değilim, orada nasıllar bilmiyorum. Thomas bizde bu sezon vasat altı bir performans göstermişken onla devam etmek yerine başka bir oyuncuyu denemek daha mantıklı geliyor. Aynı paraya daha kaliteli bir kıta dışı yok  mu piyasada? Genç bir oyuncu olsa bu sene üstüne koyar diyeceğim, 32 yaşında eleman. Ben bu sene savunmasından başka hiçbir numarasını göremedim.
Evet bu saydıklarınızın çoğu 2 numara çünkü, Yvonne Anderson'ın Beşiktaş performansı da tek sezonluktu zaten, Gs'den WNBA için ayrılıp kontrat bulamadı orda arada öyle bir uçurum var. Oyunun iki tarafıyla düşünecek olursak Jasmine Thomas'tan iyi sadece üç guard var onlarin da ikisi bizim bütçemizi aşıyor biri de Avrupa'da oynamak istemiyor görüldüğü üzere, kaldı ki Alina gelene kadar Jasmine Thomas'ın ligde ve Avrupa'da 15 sayı ortalaması vardı takım içi roller onun önceliğini savunmaya vermesini gerektirdi
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2021, 11:43:57 Gönderen: active »

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7883 : 06 Haziran 2021, 11:14:16 »
FINAL: Sparks 68, Sky 63

Amanda Zahui B (13pts/10reb/4blk)

FINAL: Storm 105, Wings 102

Satou Sabally (18pts/9reb/1blk)

FINAL: Sun 85, Liberty 64

Jasmine Thomas (6pts/9ast/5reb)
Kiah Stokes (5pts/3reb)

« Son Düzenleme: 06 Haziran 2021, 11:30:37 Gönderen: dwdark »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7884 : 10 Haziran 2021, 20:19:41 »
Transferler hâlâ açıklanmadı.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7885 : 10 Haziran 2021, 20:22:29 »
Transferler hâlâ açıklanmadı.
Kongreyi bekliyorlar büyük olasılıkla...

• Üye
« Yanıtla #7886 : 13 Haziran 2021, 19:08:09 »
Marine Johannes imzaladı mi kulübüyle. Onu alabilsek keşke mcbride sapittiginda katkı verir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7887 : 13 Haziran 2021, 19:15:06 »
Marine Johannes imzaladı mi kulübüyle. Onu alabilsek keşke mcbride sapittiginda katkı verir.
Kalmış o

• Üye
« Yanıtla #7888 : 14 Haziran 2021, 23:22:03 »
Amanda Zahui ile ocak ayına kadar sözleşme yapılmış deniliyor. Ocaktan sonra kraliçemiz Nicholls gelcek tekrardan herhalde.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7889 : 15 Haziran 2021, 12:50:30 »
Ocaga kadar uzun oyuncu almak nereden baksan sacma sapan bir hareket. Bize ocaktan sonra lazim asil oyuncular. Ocaga kadar zahui olsa ne olur olmasa ne olur. Bu şubenin planlamasına hayretle bakıyorum.
Kita disi olsa da ocak da başka bir kita disi ile upgrade edilecek dense neyse, o da değil.
Zaten kadin cok eğlenceli olacak demiş. Eğlenmeye geliyor ocaga kadar galiba.