Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976245 defa)

hathat ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8145 : 06 Mart 2022, 13:52:13 »
Her türlü olumsuzluğu Fenerbahçe temelli değerlendiriyor.
Tamam biz cenabet bir kulübüz ve Avenida’ya yenileceğimizi herkes biliyor ama Tom abi öyle bir insan ki gram heyecan bırakmıyor.

Ionescu iyi oyuncu ama ben Vandersloot’u kimseye kaptırmazdım.Vandersloot yanında bonus olarak Quigley’de getirdiği için otomatik olarak ezici Avrupalı avantajın oluşuyor.
Ama ne yapıp edip Jones ve McCowan(yerli) işlemlerini halletmemiz lazım.
Alina ve McBride kesinlikle kalmalı.

''Ama ne yapıp edip Jones ve McCowan(yerli) işlemlerini halletmemiz lazım.'' derken 1 devşirme oynatabiliriz sanıyordum.Benim anlıyamadığım Mc Cowan bu kadar istikrarlı bir oyun sergilerken neden kulübü buna kalkışmıyor sizce?

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8146 : 06 Mart 2022, 14:48:33 »
''Ama ne yapıp edip Jones ve McCowan(yerli) işlemlerini halletmemiz lazım.'' derken 1 devşirme oynatabiliriz sanıyordum.Benim anlıyamadığım Mc Cowan bu kadar istikrarlı bir oyun sergilerken neden kulübü buna kalkışmıyor sizce?
Federasyon kaynaklı olması muhtemel ve böyle bir oyuncuyu yerli statüsüne geçirdiğin zaman otomatik olarak Fenerbahçe’nin vereceği teklife yaklaşamamak ve sunacağı imkan ile baş edemeyeceklerini biliyorlardır.

Stokes Türkiye gibi bir ülkenin milli takımına hiç yakışmıyor,acilen kalitesi yüksek bir devşirme bulmamız gerekecek.McCowan izlediğim kadarıyla bunu sağlayacak biri.
Ama federasyon ne düşünüyor o konuda hiçbir bilgim yok.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8147 : 06 Mart 2022, 15:46:51 »
Oh maşşallah normalde böyle kadromuz yokki.Şimdi 3 yabancı kuralına göre bizimkiler hiç almaz.Vallaha senin dediğin gibiyse Bosna Hersek Vatandaşı olan Jonquel Jones şuan hazır UMMC yi bırakmışken kadromuza dahil etmemiz lazım.Artık onu veya Mc Cowan ı yerli statüsüne kaydırabilirsek Stokes den çok daha fazla  kat kat katkı alırız.Ama kuralları bilmiyorum çünkü Bosna Vatandaşı olarak Türkiyeye karşıda oynamış.20 sayı ortalaması var.
Ionescu dediğin Rumen asıllı 24 yaşındaki oyun kurucu Sabrina Ionescu (20) mu acaba.Bende yaşı olsada Vandersloot 'u mu alsak derdim.
Sayende eski maçları izlerken önüme Mc Bride,Sabally,Zahui denk geldi seyrettim.Zahui'yi neden aldınız falan derken kız iyiymiş boş biri değil.Birde dikkatimi çeken Peny Taylor dada vardı WNBA da oynayan özellikle uzun oyuncularda çok iyi 3 lük atıyorlar.
Kısacası inşallah senin kurduğun kadroya uyulur.
Bu hasta halimlede  bana meşgale verdiğin için sağolasın ertugrul_solomon

Geçmiş olsun . Inşallah bu sene yapılır takviyeler.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8148 : 06 Mart 2022, 17:33:35 »

Geçmiş olsun . Inşallah bu sene yapılır takviyeler.
Sağolasın.İnşallah acil olarakyapılır önümüzdeki sezonu düşünemiyorum bile.5 Kiloluk yağ 250 ye dayanmış.Onun için hazır boştalarken anlaştın anlaştın yoksa işimiz zor..En çok üzüldüğüm Bu yabancı kuralıyla 5 para etmez kadın basketçilerimiz hakkettiklerinden fazla paraya gidecekler.Senin sayende  WNBA daki kadınları seyredince özellikle uzun kadınımızın fazla olmadıklarını ve yetersizliklerine şahit oldum.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #8149 : 12 Mart 2022, 10:04:40 »
Teaira McCowan ve Alex Bentley ilgi gösterilen oyuncularmış. Tanımıyorum bu oyuncuları lakin McCowan'ın gelecek sezon için yüksek ihtimal Türk pasaportu alma ihtimali olduğu söyleniyormuş. Diğeri de bosman guard bildiğim kadarıyla. Doğru isimlere yöneliyor yine şube aklı.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8150 : 12 Mart 2022, 12:06:30 »
McCowan ve Bentley haberini paylaşan kaynak,olursa bir avrupalı 4 bekliyorum gibisinden bir şey demiş,isim olarakta Messeman dan bahsetmiş ama eğer gerçekten avrupalı bir 4 için uğraşılıyorsa şu uzun rotasyonuna öncelikli olarak Messeman ı getirmek için uğraşılıyordur zaten.Ekatında  organizasyona tekrardan ne zaman ve nasıl dönebileceği dahi bilinmiyorken eğer bu 2lünün üzerine Messeman'da getirmeyi başarabilirsek ligin tam anlamıyla tek şampiyon adayı olarak devam ederiz

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8151 : 12 Mart 2022, 12:19:38 »
Meeseman'i kaçırmak büyük hata. İtalya denmis. Bentley üst düzey bir isim değil. Mccowan ise olmazsa olmaz hamle. Yerli statüsünde büyük fark yaratır. Ama dediğim gibi meesemani kacirmamalari gerekirdi. O da şu aşamada Avrupa'nın ağır abisi olan fenere koşa koşa gelirdi bence.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8152 : 12 Mart 2022, 12:25:54 »
Meeseman'i kaçırmak büyük hata. İtalya denmis. Bentley üst düzey bir isim değil. Mccowan ise olmazsa olmaz hamle. Yerli statüsünde büyük fark yaratır. Ama dediğim gibi meesemani kacirmamalari gerekirdi. O da şu aşamada Avrupa'nın ağır abisi olan fenere koşa koşa gelirdi bence.
Ne kadar doğru bilmiyorum ama ben meesseman ın bologna işi kesin değil diye bir haber görmüştüm geçenlerde bir yerde,eğer olumsuz bir gelişme olduysa haberi yapan arkadaşta ona istinaden ismini vermiş olabilir mi diye bir düşünmedim değil hatta,eğer o iş olmazsa net biz bitiririz bence,bentley hamlesi direk bosman muhabbetiyle alakalıdır zaten,öbür türlü bence de hartley potansiyel olarak bentleynin önünde bir isim.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8153 : 12 Mart 2022, 12:33:47 »
Ne kadar doğru bilmiyorum ama ben meesseman ın bologna işi kesin değil diye bir haber görmüştüm geçenlerde bir yerde,eğer olumsuz bir gelişme olduysa haberi yapan arkadaşta ona istinaden ismini vermiş olabilir mi diye bir düşünmedim değil hatta,eğer o iş olmazsa net biz bitiririz bence,bentley hamlesi direk bosman muhabbetiyle alakalıdır zaten,öbür türlü bence de hartley potansiyel olarak bentleynin önünde bir isim.
Ben olsam fathoux'yu alırım Bentley yerine. Hem genç hem de potansiyelli. Meeseman'i dusunmemeleri korkunç bir hata zaten. Boşta bu kadar kaliteli bir isim istesen bulamazsın ama bizimkiler her zaman bir tarafimizi eksik bırakır. Bkz zahui, hartley. Yani o son hamle gelmez. Tarih boyunca hep böyle oldu, böyle olduğu için de en az 2 Avrupa şampiyonluğu gitti.
Çok şey istemiyoruz ki.
Fathoux, alina, McBride, sabally, Jones, meeseman, Mccowan. Duruma göre williamsi ister tut ister tutma. İstersen git williamsi gönder plumu ekle kadroya. Tarihin en iyi kadrolarından olur.

• Üye
« Yanıtla #8154 : 12 Mart 2022, 13:02:44 »
Jones ve Meesseman gibi iki harika uzun oyuncu boştayken kaçırmayacaksın. Sabally de var McCowan'da devşirilirse Williams'a gerek kalmaz. Kıtadışı hakkını 1 den kullanırız.

Ionescu - Olcay - Alperi
Mc Bride - Hartley
Iaqupova - Manolya - Tuğçe
Sabally - Meesseman
Jonquel Jones - McCowan
« Son Düzenleme: 12 Mart 2022, 13:03:25 Gönderen: ertugrul_solomon »

Çevrimiçi dwdark

• Üye
« Yanıtla #8155 : 12 Mart 2022, 13:42:35 »
Mert Genc gecen ay Lapena'nin seneye takimin basinda olmayacagini yazmis. Sebebi ise Kanada Milli Takimi olarak gostermis. Ne kadar dogru bilinmez.

• Üye
« Yanıtla #8156 : 12 Mart 2022, 13:53:33 »
Mert Genc gecen ay Lapena'nin seneye takimin basinda olmayacagini yazmis. Sebebi ise Kanada Milli Takimi olarak gostermis. Ne kadar dogru bilinmez.

Ya kahraman olarak gider, ya da ana avrat küfür yiye yiye. Darısı terzoya.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8157 : 12 Mart 2022, 13:56:56 »
Ben olsam fathoux'yu alırım Bentley yerine. Hem genç hem de potansiyelli. Meeseman'i dusunmemeleri korkunç bir hata zaten. Boşta bu kadar kaliteli bir isim istesen bulamazsın ama bizimkiler her zaman bir tarafimizi eksik bırakır. Bkz zahui, hartley. Yani o son hamle gelmez. Tarih boyunca hep böyle oldu, böyle olduğu için de en az 2 Avrupa şampiyonluğu gitti.
Çok şey istemiyoruz ki.
Fathoux, alina, McBride, sabally, Jones, meeseman, Mccowan. Duruma göre williamsi ister tut ister tutma. İstersen git williamsi gönder plumu ekle kadroya. Tarihin en iyi kadrolarından olur.
Son hamle olayına kesinlikle katılıyorum,her sene bir şey de olmayıversin diye diye ne şampiyonluklar kaçtı.Sanırım williamsı tutmak istiyorlar ama tam emin değilim,ben olsam yinede Meessemanı almış olduğumuz senaryoda bile her şeye rağmen Jones için gerekirse bir yabancı kısa hamlesini pas geçilsin isterim.Zaten elde alina ve mcbride gibi kısalar varken,özellikle uzun tarafında bu kadar büyük transfer fırsatlar eline geçmişken (Jones,Meesseman,Stewart) değerlendirmemek yüzyılın aptallığı olur,üstelik diğer takımlardan neredeyse hiçbirininde bu oyuncuları kadrolarına katabilecek imkanları da yok,belki virtus zorlar biraz,onun haricinde en ön plandaki takım biziz,artık bir hamle yapılır umarım yoksa ileride şu kaçırdığımız fırsatlar için çok üzülürüz

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8158 : 12 Mart 2022, 14:15:46 »
keşke doğru olsa da natalia hejkova ya falan gidebilsek

Çevrimiçi dwdark

• Üye
« Yanıtla #8159 : 15 Mart 2022, 11:10:05 »
Kiah Stokes ve Bria Hartley’in sağlık durumuyla ilgili de açıklamalar yapan Takım Menajerimiz, “Kiah Stokes çok şanssız bir omuz sakatlığı geçirdi. Milli takım kampında darbe almış, burada nüksetti. Kiah Stokes’u oynamaya daha elverişli hale getirebiliriz. Sağlık çalışanlarımız bunun için uğraşıyor. Şu anda ameliyatı da uygun görmüyorlar çünkü çözüm değil. En iyi hale getirebilmek için uğraşıyoruz. Çok zorluyor, çok çalışıyor. Türkiye Kupası’na yetişmeye çalışıyor ama Final Four'a kesin yetiştiririz diye düşünüyoruz. Bria Hartley dizinden bir sakatlık geçirmişti. WNBA’de sezonu yakaladı, biz tamamen iyileşti diye düşündük ama buraya geldiğinde dizinde bazı eksiklikler gördü doktorlarımız. Tekrar sakatlanmasın diye sütünde çok duruyoruz. Çok çalışıyor, takıma da çok adapte olmuş durumda. Final Four’a tam kadro çıkarız diye düşünüyoruz.” dedi.

https://www.fenerbahce.org/haberler/basketbol-kadin/2022/3/fenerbahce-safiport-kadin-basketbol-takimimizin-basantrenoru-victor-lapena-ile-takim-menajeri-arzu-o