Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976262 defa)

hathat ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8160 : 18 Mart 2022, 11:48:35 »
Marine Johannes'in seneye Asvel'den ayrılacağı söylentileri var. Bu sene performansı geçen seneye göre baya kötü.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8161 : 19 Mart 2022, 15:01:46 »
Gelecek sezon için en son McCowan la anlaşıldığı söylentileri vardı.Özellikle dün ekaterinburgda ayrılıkların kesinleşmesinden sonra artık bir an önce harekete geçmek gerek transferde,yani virtus gibi yapılanmalarının belki de çok başlarında bir takımın bile en azından adı Meesseman la anılıyorsa bizim ne yapıp edip artık bir majör hamle yapmamız şart,bunu ya uzun tarafında Meesseman la,ya da kısa tarafında eğer ayrılma isteği doğruysa bir yere kadar Johannes/Wncaa den çıkıştaki 1-2 adayla yapma imkanımız var,yani artık bir zahmet yine gidip Plum-Hartley tarzı yerinde saydıracak hamleler yerine tamamen ligin tek şampiyon adayı olmamızı sağlayacak tarzda bir isime gitsinler,şu fırsatları da kaçırmamız demek gerçekten kadın basketbolun yükselişinden çok çöküşünün dönüm noktası bile olabilir

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8162 : 19 Mart 2022, 15:46:07 »
Wandersloot tuzlu gelir bence de gerek yok. Olmazsa olmaz.degil. mccowan mutlaka alınmalı. Bizde ormandaki kadar etkili istatistikler yapamaz ama stokestan fazla katki vereceği kesin. Alina cok is yaptirir cember altinda ona. Jones yada meeseman ikisi de olursa rüya gibi olur ama birine de fitim. Guard olarak fathoux diyorum yine. Genç ve cok yetenekli bir kız. Çökmek lazim bir an önce. Sut mekaniği inanilmaz düzgün. Son olarak johannes bonus olur. Bizim kadar kaliteli bir takımda uçar. Zanda sonrasi o bölgedeki açığı da doldurur.
Rus takımlarının çöküşü bizim için müthiş bir fırsat. Ali koc kafayı çalıştırirsa avrupayi domine ederiz. Ama yok yabanci kuralı bütçe su bu hikaye anlatırsa gecmis olsun.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2022, 15:46:41 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8163 : 19 Mart 2022, 19:51:53 »
Wandersloot tuzlu gelir bence de gerek yok. Olmazsa olmaz.degil. mccowan mutlaka alınmalı. Bizde ormandaki kadar etkili istatistikler yapamaz ama stokestan fazla katki vereceği kesin. Alina cok is yaptirir cember altinda ona. Jones yada meeseman ikisi de olursa rüya gibi olur ama birine de fitim. Guard olarak fathoux diyorum yine. Genç ve cok yetenekli bir kız. Çökmek lazim bir an önce. Sut mekaniği inanilmaz düzgün. Son olarak johannes bonus olur. Bizim kadar kaliteli bir takımda uçar. Zanda sonrasi o bölgedeki açığı da doldurur.
Rus takımlarının çöküşü bizim için müthiş bir fırsat. Ali koc kafayı çalıştırirsa avrupayi domine ederiz. Ama yok yabanci kuralı bütçe su bu hikaye anlatırsa gecmis olsun.
Söylediğin ve istediğin kişilere bende katılıyorum ama 5-6-7 kişi alabilirmiyiz?Oynatabilirmiyiz?hepsi soru işareti.Keşke istediklerin olsaki yanılmıyorsam uzun lardanda 2 kişi daha adı verilmişti.Biri Macar Biride Rus du galiba.Şuan Mc Bride,Lagupova,Sabally kalmalı Williams'ın yeri doldurulamazsa oda kalmalı zaten sana 4 kişi etti bile.Öyle bir sponsor bulmak lazım ki sadece Euroleaguede mücadele etsin.Şimdi di ''Gelecek sezon için en son McCowan la anlaşıldığı söylentileri vardı.'' diyor Scorpionur .Eğer doğruysa yerli statüsünde oynatmak şartıyla bir çok yararı olacaktır.  Yabancı sınırının olduğu yerde yerli takviye yapmamız şart ve bunun için Mc Cowan ilaç gibi olacaktır.Çünkü nekadar sınırlama getirirlerse getirsinler yetiştirmeyi zayıf buluyorum özelliklerde uzun pivot larda.Stokes bundan sonra tam düzelemiyecek.Ameliyat olamıyacak.Çok çalışıyor desende pskolji olarakda kendini tam veremez.Yani sakat lığını bilerek oynamakda zor olur.Önümüzdeki sezon için şimdiden duruma bakılmalı.Hartley neden alındı anlamadım.Bunu bilen varmı?Ayrıca sakatlığıda biliniyormuş ama geçti dediler gelince baktıkki daha kötüymüş yakında düzelecek deniyor.Bize geldiği ilk senedede sakat değilmiydi bu.Bence acilen Wandersloot ayarında bir oyun kurucu almalı ama lig sınırmasında Olcay ve Mc Bridede kullanılır. Ben Bekleyelim görelim derim.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8164 : 19 Mart 2022, 20:19:42 »
Mis gibi iki eu uzun boştayken,  sende de Sabally gibi Avrupanın en iyi 4 numaralarından biri varken Williams'a kitadisi hakkı harcamak saçma. Jones - Meesseman - Sabally - McCowan pota altını kur bak keyfine. Boşta kalan kitadisi hakkına da Abd'li klas bir oyun kurucu alırsın . Mc Bride - Iaqupova 'yı yedeklemeye de ister Hartley'i tut, ister başka birine bak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8165 : 23 Mart 2022, 18:49:58 »
Mccowan bugün de 26s, 19r yaptı. Neredeyse 20-20 ortalama ile oynuyor.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #8166 : 24 Mart 2022, 23:59:29 »
Seneye ilk 5
Bentley/Alina/Kayla/Satou/EWill
Yedekler
Olcay/Alperi/Harika/Lisec/McCowan
bu oyuncularla ilgileniyoruz

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8167 : 26 Mart 2022, 03:09:33 »
Seneye ilk 5
Yedekler
Lisec derken,Eva Lisec mi,niye daha net bir aday düşünmüyoruz ya orası için

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8168 : 26 Mart 2022, 03:11:52 »
umarım bu sefer öyle saçma bir hata yapılmaz,herhangi bir branşta başarı yakalamak istiyorsa şu anda başarının değeri bazında da önü en açık taraf bayan basketbol,erkeklerde yatırımı kesmeyeceğimi söyledi ama umarım aynısını bayan basketbol içinde düşünüyordur,ufak 1-2 ekleme yapsak zaten tek hakimi olacağız direk ligin,onları da yapsınlar artık bir zahmet

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8169 : 26 Mart 2022, 12:14:46 »
Seneye ilk 5
Yedekler

Bir şeyler düşünülmesi ve ilgilenilmesi güzel de.Burdaki listeye göre Mc Cowan yerli olması karşılığında güzel.Alina,Kayla,Sabally ve olcay kalsın,Yerli Cowan olsun.Gerisi bana aman aman gelmesede idare eder.Zaten buraya isim yazsak yine bildiklerini okuyacaklar.Ama şu kesin ki yabancı sınırlamasından dolayı yerli oyunculara küçümsenmiyecek takviye şart.32 yaşındaki Harika'yla olacak iş değil,Ozaman Baharı al 33 yaşında oda pota altında iş yapar..Meltem 22 yaşında ,Kazma dediğiniz Esra ,Cansu,Melis Gülcan,Sevgi şuan aklıma gelmeyen bir çok yerli var.Alperi kalır sanıyorum.Asenada düşünenler var.Kısacası önümüzdeki sezon yerli bencimizi güçlendirmemiz şart.Anladığım kadarıyla Jones - Meesseman - Fathoux düşünmüyorlar sanırım.

Birde Scorpionur,Plum konusunda ki görüşünü biraz açarmısın?Hartley konusunda senle hem fikirim de Pulum gibilerle vakit kaybetmeye gerek yok gibi anladım.Merak ettim sence kim olmalı?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #8170 : 26 Mart 2022, 12:28:37 »
Amerikalı hakkını Williams'tan yana kullanmak pek mantıklı gelmiyor.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8171 : 26 Mart 2022, 12:30:31 »
Inşallah ekanin iki uzunu bağlamışlardır. Sabally ve olursa McCowan la yıllarca pota altında herkesi ezeriz. Alina da aptallık yapıp gitmez artık bi yere. Ondan sonra 2 abd li hakkını istediğin gibi kullan kısalardan.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8172 : 26 Mart 2022, 13:01:01 »
Bir şeyler düşünülmesi ve ilgilenilmesi güzel de.Burdaki listeye göre Mc Cowan yerli olması karşılığında güzel.Alina,Kayla,Sabally ve olcay kalsın,Yerli Cowan olsun.Gerisi bana aman aman gelmesede idare eder.Zaten buraya isim yazsak yine bildiklerini okuyacaklar.Ama şu kesin ki yabancı sınırlamasından dolayı yerli oyunculara küçümsenmiyecek takviye şart.32 yaşındaki Harika'yla olacak iş değil,Ozaman Baharı al 33 yaşında oda pota altında iş yapar..Meltem 22 yaşında ,Kazma dediğiniz Esra ,Cansu,Melis Gülcan,Sevgi şuan aklıma gelmeyen bir çok yerli var.Alperi kalır sanıyorum.Asenada düşünenler var.Kısacası önümüzdeki sezon yerli bencimizi güçlendirmemiz şart.Anladığım kadarıyla Jones - Meesseman - Fathoux düşünmüyorlar sanırım.

Birde Scorpionur,Plum konusunda ki görüşünü biraz açarmısın?Hartley konusunda senle hem fikirim de Pulum gibilerle vakit kaybetmeye gerek yok gibi anladım.Merak ettim sence kim olmalı?
Abi vakit kaybetmeye gerek yoktan ziyade plum wnba sınırları dışında çok fazla takımın merkezinde olması gereken oyuncu profiline bürünüyor bir tık.Yani elde alina varken plum'ı verimli bir şekilde kullanmak çok büyük meziyet isteyen bir iş,direk topu eline isteyecek isim yani kısaca,o yüzden onun kadar bireysel anlamda baskın olmayacak,ama takımın organizatörlüğünü üstlenecek birine ihtiyacımız var şu anda.Ama plum öyle çok ultra bir skorer kısa da değil,eğer o tanıma uyacak bir kısa bulabiliyorsak bir şekilde çözülür zaten sorun.Problem plumın kendine o özgürlüğü isteyecek kadar da özel bir skorer olamaması yani bana sorarsanız

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8173 : 26 Mart 2022, 13:03:31 »
Mesela örnek verecek olursak,sakatlık sürecini hiç yaşamamış olsaydı uconndan paige bueckers ı isterdim gelecek sezon için,ya da grupta daha önce de adı geçen caitlin clarkta olabilir,ikisi de buralarda gayet öne çıkabilecek isimler,daha doğrusu rol çalmadan kendi ortalamalarını burada da yansıtabilecek profiller

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8174 : 27 Mart 2022, 15:18:42 »
Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımı'nın dün bize yaşattığı kötü günün ardından bugün iyi bir haber vereyim!
Koç Viktor Lapena Mayıs ayında Fenerbahçe'ye veda ediyor! Kendisi Kanada Milli Takımı ile 4+3 yıl sözleşme imzaladı! Yönetime de söyledi ve Kanada'dan ev dahi tuttu!(Meriç Tunca)
Eğer doğruysa keşke doğru düzgün bir koça gitseler,hiçte umudum yok ama bir ihtimal şaşırtırlar mı diye de düşünmüyor değilim,işin can sıkan tarafı final 4 da lapena şampiyon olup ayrılmayı ciddi bir hedef olarak düşünüyor mudur,yoksa artık tamamen kanada tarafına mı odaklanmıştır,o konuda kafamda çok soru işareti belirdi şu an