Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976332 defa)

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8175 : 27 Mart 2022, 15:27:52 »
Bu saatten sonra Lapena bu takıma etki edemez. İşimiz Alina Iaqupova,  Kayla Mc Bride ve Satou Sabally e kaldı . Onlar iyi oynarsa kazanırız yoksa hüsran.

Mc Bride yine sıçarsa yol verilsin. Williams i zaten hiç istemiyorum. Ciak in bir sakatlanması herşeyi karıştırdı

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8176 : 27 Mart 2022, 15:31:07 »
Scorpionue o baya oldu belli olali yeni degil.Ams etkiler tabi.Kanada takımının yaptıgı federasyon etik değil.Bu arada gayet güzel moc o iptal edilen sezonda şampiyonluğa gidiyorduk bence zandada vardı.Sonradan düştü. Ve bize koç dayanmıyor kimse beğenilmiyor Garniere bile burun kivirmid bir takimin taraftarıyız Bence yabancı koç gelmez bitti o gu ler kontenjanda düşüyor.Ömer Buharalı olur koç.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8177 : 28 Mart 2022, 21:05:49 »
Scorpionue o baya oldu belli olali yeni degil.Ams etkiler tabi.Kanada takımının yaptıgı federasyon etik değil.Bu arada gayet güzel moc o iptal edilen sezonda şampiyonluğa gidiyorduk bence zandada vardı.Sonradan düştü. Ve bize koç dayanmıyor kimse beğenilmiyor Garniere bile burun kivirmid bir takimin taraftarıyız Bence yabancı koç gelmez bitti o gu ler kontenjanda düşüyor.Ömer Buharalı olur koç.
Bir konuda bende sana katılıyorum. Bizede hoca beğendirmek zor.
Lapena geldiğinde iyi hatırlıyorum sırf Euroleague için gelmişti. Ama olmadımı olmuyor. Bir kupayı bile Mersin'e kaptırandan Euroleague'yi beklemek hayal bence.
Aslında akıl bir derler internette bir yorumcunun sadece yazdığı bir kubleyi hatırlıyorum Euroleagueyi istiyorsanız takviye şart. Özellikle oyun kurucu Olcay ve Alperi'ye teslim edilemez diye. Aradım sonra bulamadım acaba takviye isimleri neydi kaç kişiydi okuyamadım. Tabi sen takviyeye şiddetle karşıydın. Mersin maçında sadece Vandersloot bile oynasaydı başka şeyler konuşabilirdik.
Bir arkadaş yazmış işimiz Mc Biride, Sabally, Lagupova'nın kişisel oyununa bağlı diye işte bunu devam lı söylüyoruz. Gs maçındada Mersin maçındada iyi günlerinde olsun diye dua edeceğiz
Konu Ömer Buharalı'ya gelince ona gelene kadar Zafer Kalaycıoğlu, var. Ben beğeniyorum. Onun tek gönderilme nedeni Euroleague yi alamazmış. Sen bizim yazdıklarımızı al sonra konuş derler adama

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8178 : 28 Mart 2022, 22:15:19 »
Plum gsden ayrılmış. Sadece Avrupa'da eurocupta oynayacakmis. Lig maclarinda olmayacakmış.

Bu arada ogunbowale ile anlaşan GS genel kuruldaki bütçe kısıtlaması nedeniyle imzalar atılmadan geri dönmüş.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2022, 22:18:10 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8179 : 28 Mart 2022, 22:24:43 »
Plum gsden ayrılmış. Sadece Avrupa'da eurocupta oynayacakmis. Lig maclarinda olmayacakmış.

Bu arada ogunbowale ile anlaşan GS genel kuruldaki bütçe kısıtlaması nedeniyle imzalar atılmadan geri dönmüş.
Acayip bir oyuncu zenginliği oluştu Avrupa’da şu an.
Ama bizim akıllı yönetim ne yapıp edip Williams gibi çöpleri toplamaya devam eder.
ABD’li kısa-Olcay
ABD’li kısa-Quigley-Türk
Alina-Zanda
Jones-Sabally-Tuğçe
McCowan-Meessaman
Türk olarakta Esra ve Pelin’i geri getirmeye çalış.Direkt şampiyon kadro.
Hiçbir rakibi olamaz bu kadronun.
Tabii bizimkiler vizyonsuzluk gösterip saçma hamleler yaparsa unut gitsin sezonu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8180 : 28 Mart 2022, 22:41:54 »
Quanitra mi kaldı allah aşkına.Pelini dönmez. Bu arada kontenjan düşeceği için kolej liginden aç yabancılar al tamam.Alinanin  yanına.Seneye topu tüfeği erkek baskete yatırmalıyız.14 16 maç için dışarıda fazla yabancı tutma lüksümüz yok bizim.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8181 : 28 Mart 2022, 22:45:09 »
Acayip bir oyuncu zenginliği oluştu Avrupa’da şu an.
Ama bizim akıllı yönetim ne yapıp edip Williams gibi çöpleri toplamaya devam eder.
ABD’li kısa-Olcay
ABD’li kısa-Quigley-Türk
Alina-Zanda
Jones-Sabally-Tuğçe
McCowan-Meessaman
Türk olarakta Esra ve Pelin’i geri getirmeye çalış.Direkt şampiyon kadro.
Hiçbir rakibi olamaz bu kadronun.
Tabii bizimkiler vizyonsuzluk gösterip saçma hamleler yaparsa unut gitsin sezonu.
Ruslarin olmadigi bir basketbol inanilmaz bir fırsat ve rekabet doğuruyor. Bir cok kaliteli oyuncu bosa cikti ve ruslarin verdigi çılgın ucretlerin muhtemelen cok daha dusugune alinabilir konumdalar.  Gs bile ogunbowale düşünmüş olmamış. Bizim.subeyi yönetenlerde ne o zeka ne de vizyon var. Bula bula bentleyi bulmuşlar o kadar isim arasından. Sadece Jones meeseman yapsalar bile kabulüm. Bizim sıkıntımız uzunlarda.
Simdi biz trene bakar gibi bakarken mersin, avenida gibi takimlar toplar bu isimleri.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8182 : 29 Mart 2022, 00:12:45 »
Ogunbowalenin metin oktay tesislerinden bir fotoğrafı paylaşılmış ama bugün,sanırım vazgeçmelerine rağmen yapmışlar transferi,şaka gibi olay :D

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8183 : 29 Mart 2022, 00:13:59 »
Tam tersi önümüze böyle bir fırsat çıkmışken ömer buharalı yı geçtim,herhangi bir yerli koça gitmeyiz asla,yabancı birine gidilir ama umarım doğru bir isim olur

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8184 : 29 Mart 2022, 00:16:54 »
Ruslarin olmadigi bir basketbol inanilmaz bir fırsat ve rekabet doğuruyor. Bir cok kaliteli oyuncu bosa cikti ve ruslarin verdigi çılgın ucretlerin muhtemelen cok daha dusugune alinabilir konumdalar.  Gs bile ogunbowale düşünmüş olmamış. Bizim.subeyi yönetenlerde ne o zeka ne de vizyon var. Bula bula bentleyi bulmuşlar o kadar isim arasından. Sadece Jones meeseman yapsalar bile kabulüm. Bizim sıkıntımız uzunlarda.
Simdi biz trene bakar gibi bakarken mersin, avenida gibi takimlar toplar bu isimleri.
Bentley işi umarım olmaz ya,bu kadar büyük fırsat varken gerçekten bentley için uğraşılacaksa hiç uğraşmasınlar direk kapatsınlar bayan basketbolu,bu kadar art niyetli yönetilmez yani,önüne bu kadar oyuncu düşmüş,üstelik hepsi de asıl rakibin olan takımdan ayrılıyorken bunu da yapmasınlar artık

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8185 : 29 Mart 2022, 00:49:09 »
Piyasada oyuncu kayniyorken Quigley Vandersloot Stewart Jones Meesseman Zandalasini toplayacan hepsini.

Vandersloot - Olcay - Alperi
Quigley - Marine Johannes
Alina - Stewart
Meesseman - Sabally
McCowan - Jones

Metin Sipahioğlu bu kadroyu görse maliyet yüzünden fenalaşır  ;D

2.abd li içinde şubatta birini alırız. :D
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 00:50:19 Gönderen: ertugrul_solomon »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8186 : 29 Mart 2022, 01:23:12 »
Transfer falan olmaz.3 kontenjan olacak ligde ona göre kolej liginden alınır.Lig için takım kurulur.Ispanyaya Italyaya gider oyuncular.Ben yatırımın düşeceğini düşünüyorum gerekli mesajlar var zaten.Erkek basket Kadın voleye yuklenilecek.gibi.Yabanci koç beklemiyorum.Aziz Akkaya bile gelebilir.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 01:24:39 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8187 : 29 Mart 2022, 07:26:32 »
Transfer falan olmaz.3 kontenjan olacak ligde ona göre kolej liginden alınır.Lig için takım kurulur.Ispanyaya Italyaya gider oyuncular.Ben yatırımın düşeceğini düşünüyorum gerekli mesajlar var zaten.Erkek basket Kadın voleye yuklenilecek.gibi.Yabanci koç beklemiyorum.Aziz Akkaya bile gelebilir.
Ustat son noktayı koydu. Siz ne anlatıyorsunuz. Dağılın dedi :)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #8188 : 29 Mart 2022, 12:22:25 »
Plum varken Hartley'i almayı kim akıl etti acaba ? Arada maliyet farkı bile olsa hedefin şampiyonluksa o farkı vermek zorundasın. Sezon sonu o vermediğin fark yüzünden bütün yatırımın çöp olması daha mı iyi ?

Bir de Zahui diye bir oyuncumuz var. Selfie çekmekten başka bir işe yaradığını görmedim. Fenerbahçe'de her branşta garanti oyuncuya para vermeyip, o parayı çöplere bölüp iyice boka batma durumu var.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 12:26:57 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8189 : 29 Mart 2022, 13:10:23 »
Plum varken Hartley'i almayı kim akıl etti acaba ? Arada maliyet farkı bile olsa hedefin şampiyonluksa o farkı vermek zorundasın. Sezon sonu o vermediğin fark yüzünden bütün yatırımın çöp olması daha mı iyi ?

Bir de Zahui diye bir oyuncumuz var. Selfie çekmekten başka bir işe yaradığını görmedim. Fenerbahçe'de her branşta garanti oyuncuya para vermeyip, o parayı çöplere bölüp iyice boka batma durumu var.
Hartley eu, plum ise kita disi.