Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976718 defa)

Maldonado ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8235 : 12 Nisan 2022, 13:22:47 »
Bentley de olmama ihtimali yüksekmiş Sanırım bu kaybedilen finalden sonra daha net isimlere gidilecek. Arzu özyiğit de kovuluyor birsel kaptan alacakmış görevi

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8236 : 12 Nisan 2022, 13:22:51 »
Maliyet ekseninde düşünürsek Collier daha hesaplı olur, bütçe biraz daha düşecek diye böyle bir arzuda bulundum ama gönül ister ki ikisi de gelsin, şutör guardı da Quigley yapalım... Seni mi kıracağım üstad  ;D
Collier bence de daha kolay ikna edilir stewarta oranla,keşke gelseler de ağız tadıyla güzel oturaklı bir takım izleyebilsek(nasip olursa doğru bir koçun da elinde),quigleyde de gözüm yok,yeterki artık düzgün planlama yapsınlar  ;D

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8237 : 12 Nisan 2022, 13:27:01 »
Bentley de olmama ihtimali yüksekmiş Sanırım bu kaybedilen finalden sonra daha net isimlere gidilecek. Arzu özyiğit de kovuluyor birsel kaptan alacakmış görevi
Bosman hakkını bile bırakacak kadar net isme gitmeyi mi planlıyorlarmış yani,bana bir şeyler oluyor,iyi değilim galiba  :o

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8238 : 12 Nisan 2022, 13:27:42 »
Düzgün planlama olacak gibi en azından pota altında bence kadın basketbolun en kritik yeri orası. F4 de iki maçta oradan patladık. Üçlük atışa güvenilmez kadın basketbolunda. Bir tane orta mesafe atan guard ile şutu olan kapı gibi bir uzun olacak gerisi toparlanır

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8239 : 12 Nisan 2022, 13:29:12 »
Bosman hakkını bile bırakacak kadar net isme gitmeyi mi planlıyorlarmış yani,bana bir şeyler oluyor,iyi değilim galiba  :o
o gelecek uzun bosman olacağı için belki kısanın değişme ihtimali varmış . Tabi hayaller vandersloot quigley paketi ama biraz tuzlu kaçabilir.  Bir tane de avrupalı bir uzun gelecekmiş

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8240 : 12 Nisan 2022, 13:30:52 »
Tahminim: Eva Lisec & Jones. Kısaya şu Avenida'nın zıpır Amerikalısı bile gelse fitim. WNBA'de Final MVP'si olan. Vandersloot'a da gerek yok o zaman.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 13:31:00 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8241 : 12 Nisan 2022, 13:32:36 »
Tahminim: Eva Lisec & Jones. Kısaya şu Avenida'nın zıpır Amerikalısı bile gelse fitim. WNBA'de Final MVP'si olan. Vandersloot'a da gerek yok o zaman.
Bu isimde Copper oluyor sanırım,cidden nefis üçlü oldu yalnız,aniden bir yükseldim gereksiz  ;D

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8242 : 12 Nisan 2022, 13:33:29 »
o gelecek uzun bosman olacağı için belki kısanın değişme ihtimali varmış . Tabi hayaller vandersloot quigley paketi ama biraz tuzlu kaçabilir.  Bir tane de avrupalı bir uzun gelecekmiş
bosman ve uzun,mesaj alındı sanırım  :D
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 13:33:37 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8243 : 12 Nisan 2022, 13:37:17 »
Copper hakkında bir bilgim yok ama benden isterim cidden baya onu . Copper alina , belki maliyet uygun olursa bentley , olcay alperi güzel rotasyon olur

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8244 : 12 Nisan 2022, 13:42:50 »
Copper bir temenni ya, öylesine söyledim. Bu seviyede bir guard gelecekse Bentley'e de gerek kalmaz. İki de almayız. Olcay - ABD'li gibi beşlerle de rahat sonuca gideriz. Olcay topa pek değmeyince iyi oyuncu...

Neyse daha neyin ne olacağı belli değil. Bekleyelim bakalım.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 13:43:10 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8245 : 12 Nisan 2022, 13:48:06 »
aynen şu açıklamalardan sezon nasıl bitecek ne durumda oyuncular bakmak lazım . Yarın maç falan varmış çukurova ile göreceğiz durumu

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8246 : 16 Nisan 2022, 17:57:03 »
“Courtney Vandersloot ve Allie Quigley’in önümüzde ki sezon için Türkiye’ye transfer olma ihtimalleri oldukça yüksek. Her iki oyuncuya ligimizden bir takımın talip olduğu ve iletişime geçtiği söyleniyor.”(Aytuğ Yaltır)
Haber doğru değilse bile inanmak istedim ve inandım ;D .Aytuğun daha öncede bu tip bomba iddiaları olmuştu,isabet oranı 50-50 gibi bir şey aslında,umarım bu tutturduğu 50lik taraftadır
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2022, 18:01:22 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #8247 : 16 Nisan 2022, 18:14:40 »
“Courtney Vandersloot ve Allie Quigley’in önümüzde ki sezon için Türkiye’ye transfer olma ihtimalleri oldukça yüksek. Her iki oyuncuya ligimizden bir takımın talip olduğu ve iletişime geçtiği söyleniyor.”(Aytuğ Yaltır)
Haber doğru değilse bile inanmak istedim ve inandım ;D .Aytuğun daha öncede bu tip bomba iddiaları olmuştu,isabet oranı 50-50 gibi bir şey aslında,umarım bu tutturduğu 50lik taraftadır

Çukurova da olabilir, bu sene önemli yatırım yapacakları söyleniyordu.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8248 : 16 Nisan 2022, 18:17:12 »

Çukurova'yı bu sene finalde yenince bu karardan vazgeçerler, varsa bile böyle niyetleri. İkinci bir YDU dönemi başlatmaya niyeti yoktur bizimkilerin.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8249 : 16 Nisan 2022, 18:38:10 »
Sanmam,bizimkilerin gelecek sezona bayağı iddialı girme hedefleri var gibi geliyor bana,dikeoulakos hamleside bunun bir göstergesi hatta bence,özellikle eka kurskta aradan çıkmışken artık koçun eline sağlam bir kadro sunmak isteyeceklerdir mutlaka