Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976409 defa)

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8250 : 16 Nisan 2022, 19:27:15 »
Açıkçası yapacağınız transfere de kuracağınız takıma da diyorum. Nefret ettim bu şubeden artık.
Rezillikleri bir türlü bitmiyor. Amerika milli takimina formamizi giydir rigaya falan yenilip şampiyonluğu verirler.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8251 : 16 Nisan 2022, 20:06:18 »
Açıkçası yapacağınız transfere de kuracağınız takıma da diyorum. Nefret ettim bu şubeden artık.
Rezillikleri bir türlü bitmiyor. Amerika milli takimina formamizi giydir rigaya falan yenilip şampiyonluğu verirler.

Büyük zaferler, bazen en ümitsiz anda gelirler...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8252 : 16 Nisan 2022, 20:28:17 »
Bu Dike denilen dırzo , ilk geldiğinde vasat sevgilisini aldırtan, ikinci geldiğinde de 6s maçında verdiği rezil maçtan sonra saha avantajını kaybettirip kovulan adam değil mi . Neden hala başarısız adamlar etrafında dönüp duruyoruz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8253 : 16 Nisan 2022, 22:46:05 »
İlk döneminde Taylor'ın bağları koptu, EL gitti. İkinci döneminde ise kurulan takım çok kötüydü. Ona rağmen F4 oynadı takım bir şekilde.

Dike, Lapena eşeğine göre de Iniguez'e göre de çok iyi koç. Zaten aman aman iyi koç da yok kadın basketbolda.

Kadro iyi kurulunca idare eder ve oynatır, merak etmeyin. Hejkova, Maljkovic falan filan da overrated koçlar. Sırf hatunlar diye millet övüyor.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2022, 22:47:33 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8254 : 17 Nisan 2022, 13:23:24 »
Twda bir hesabın yazdığına göre vandersloot ve quigley transferlerinde sona yaklaşmışız,ne kadar doğru bilmiyorum ama direkt menajer kaynaklı haber dedi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8255 : 17 Nisan 2022, 13:32:38 »
Bu hamle beni biraz şaşırttı aslında, çünkü Alina'nın olduğu takımda pas üzeri oynayan, arada ceza şutu kesip dripling üzeri şut atabilen Bentley tarzı bir guard yeterli olur diye düşünüyordum. Vandersloot ve Quigley alınacaksa belki Iagupova'nın bileti kesilmiştir, belli mi olur.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8256 : 17 Nisan 2022, 13:35:36 »
Alsalardı kupayı, zirve yapacaktık böyle soğukluk kırgınlıkta olmayacaktı. Böyle bir fırsat bir daha gelmez . Çok yazık oldu.

Quigley - Vandesloot - Alina - Sabally olacaksa

Abd li 2 numara  , abd li 4 numara ( Stewart ) ve Jonquel Jones ta gelmeli. Mc Cowan da . Bi de bunlarla rezil olalım.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8257 : 17 Nisan 2022, 13:49:01 »
Yani ben eğer bu transfer haberi doğruysa bile çukurovanında bu yarışa girebileceğini düşünüyorum,onlarda gelecek sezon elde iddialı kadro kurmak isteyeceklerdir,gerçi bizimkiler koç arayışındaki kadar gelecek sezon için el şampiyonluğundada iddialıysalar,ne yapıp edip bir şekilde çukurovaya kaptırmazlar ikisinide

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8258 : 17 Nisan 2022, 13:52:02 »
Bu hamle beni biraz şaşırttı aslında, çünkü Alina'nın olduğu takımda pas üzeri oynayan, arada ceza şutu kesip dripling üzeri şut atabilen Bentley tarzı bir guard yeterli olur diye düşünüyordum. Vandersloot ve Quigley alınacaksa belki Iagupova'nın bileti kesilmiştir, belli mi olur.
Hiç istemem böyle bir şeyi ama o ihtimal yaşanırsa da şaşırmam hiç,gerçi 3 yıllık kontrat yeniledik bu sezon,ve her ne kadar final maçında yokları bile oynamamış olsa da alinanın şampiyonluk ihtimalinde en az %20-25lik bir etkisinin olduğunun farkındalardır bizimkiler,kolay kolay vazgeçebileceklerini sanmıyorum alinadan,ama alina ve sabally harici tüm yabancılar gider,orası kesin bence

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8259 : 17 Nisan 2022, 14:00:45 »
Alsalardı kupayı, zirve yapacaktık böyle soğukluk kırgınlıkta olmayacaktı. Böyle bir fırsat bir daha gelmez . Çok yazık oldu.

Quigley - Vandesloot - Alina - Sabally olacaksa

Abd li 2 numara  , abd li 4 numara ( Stewart ) ve Jonquel Jones ta gelmeli. Mc Cowan da . Bi de bunlarla rezil olalım.
Abi şöyle de bakmak lazım oraya,bu sezon şampiyon olamamaları izahı olmayan bir rezalet kesinlikle zaten,ona zerre şüphe yok,ama ekanın elw da olmayacağı bir sezonu bizimkiler şansın neredeyse %80-90lara çıkacağını düşünerek aniden gaza basmak istemiş olabilirler,önceki sezonlara göre çok daha çabuk transfer haberleri yayılmaya başladı çünkü,belli ki yoğun bir uğraş var

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8260 : 17 Nisan 2022, 18:13:08 »
Ali, wandersloot falan hikaye. Ali varken de loserdi bu klup. Kadin gitti gsye, ummcye tonla Avrupa kupası aldi. Kayla da ummcde sampiyon olmuştu. Gelsinler klup onlari da kendine benzetir. Artik havasından mi suyundan mı nedense araştırma konusu olur bu durum. Bu ikisinin üstüne Jones, meeseman ve loyd falan gelse yine bir halt olmaz bu şubeden.

Gsye, ummcye,kurska falan yenilmeyi anlarim. Adamlarin kaliteli kadroları vardi ama sopron nedir ya. Düşündükçe hala sinir katsayım artıyor. Nefretim büyüyor. Zerre kadar kuracakları takımdan da kazanacaklari başarıdan da beklentim yok.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2022, 18:13:55 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8261 : 17 Nisan 2022, 18:29:35 »
Kimse gelmez yem hepsi.3 kolej liginden oyuncu arti devşirme etrafında yerliler.Beklentiyi ufalırım kırıldı yönetimde.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8262 : 17 Nisan 2022, 18:43:48 »
Ali, wandersloot falan hikaye. Ali varken de loserdi bu klup. Kadin gitti gsye, ummcye tonla Avrupa kupası aldi. Kayla da ummcde sampiyon olmuştu. Gelsinler klup onlari da kendine benzetir. Artik havasından mi suyundan mı nedense araştırma konusu olur bu durum. Bu ikisinin üstüne Jones, meeseman ve loyd falan gelse yine bir halt olmaz bu şubeden.

Gsye, ummcye,kurska falan yenilmeyi anlarim. Adamlarin kaliteli kadroları vardi ama sopron nedir ya. Düşündükçe hala sinir katsayım artıyor. Nefretim büyüyor. Zerre kadar kuracakları takımdan da kazanacaklari başarıdan da beklentim yok.

Yaw GS'de Eurocup aldı. UMMC'de etrafında bir dolu yıldız var. Bizde yanında Coleman, Dabovic ile oynuyordu Quigley. Düzgün iş yapılırsa her yerde her şekilde başarı gelir. Düzgün iş yapmazsan gelmez. Düzgün yapılmayan işlere bakıp da 40 yılın başı yapılacak düzgün bir işi de tenkit etmemek lazım.

Lakers'ın 60'larda kaybettiği 8 final filan var. Loser moser, adamlar sonra soktu geçti millete. Boş muhabbet bunlar.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2022, 18:46:51 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8263 : 17 Nisan 2022, 19:06:59 »
Dabovıc o yıl harikalar yaratmıştı.Sirbistsn Avrupa şampiyonu olmuştu.Clrman iyi oyuncuydu.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8264 : 17 Nisan 2022, 19:11:39 »
EL Çeyrek Finalinde 5, 8 ve 6 sayı kaydederek mi harikalar yarattı? Milli Takım performansı beni ilgilendirmez.