Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976460 defa)

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8340 : 22 Nisan 2022, 20:51:36 »
Mersin kapanıp tekrar açıldığı  için alt ligde bir önceki başkanları kapamıştı.Proje takimi diyorsunuz ama sahibi var sanırım.Sakincasi doyle yok kamçılar bu bizi rekabet acısından.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8341 : 22 Nisan 2022, 22:51:13 »
Mersin kapanıp tekrar açıldığı  için alt ligde bir önceki başkanları kapamıştı.Proje takimi diyorsunuz ama sahibi var sanırım.Sakincasi doyle yok kamçılar bu bizi rekabet acısından.
E proje takımlarının da sahibi var zaten sahipsiz takım mi kurulur, direkt menajer kaynaklı bir oluşumdan söz ediyoruz üstelik Yakın Doğu da bizi şampiyonluktan edene kadar birkaç yıl daha ligde mücadele etmişti bu mantıkla

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8342 : 22 Nisan 2022, 22:55:07 »
J.j da alınmazsa kapasınlar şubeyi. Seneye gidip finalde çukurovaya yenilip rezil olmayalım.

Bu arada Kayla Mc Bride u gerçekten çok seven birisi olarak kesinlikle kalmasını istemiyorum. Savunmanın zerresi yok, sayı atamiyon bari mücadele et. Fizik var ama mücadele eksik. Bize daha net, sinmeyen bir skorer lazım. Kitadisi hakkını ona harcamaya gerek yok.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8343 : 23 Nisan 2022, 00:05:39 »
İlk maç ölçü değil ama kaylayı böyle kullanacaksa marina hoca sözleşmesi de varken çıkılmaz gibi. Savunma da uyuyan kayla bugünki tek top oynamadı sanırım bu sezon savunmada. Çok erke daha yorum yapmak için ama alina bile hizaya gelmiş

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8344 : 23 Nisan 2022, 13:16:31 »
Söylemekten nefret ediyorum ama bu şube her seferinde bir kez bile eksiksiz çıkamayacak yola anlaşılan,yani hem eka dağılmış,hem de önünde jj gibi bir fırsat var biz gidip onu da çukurovaya kaptırıyoruz,gerekirse yabancı sayını daha da düşür ama şu kadını kaçırmayın bari ya,gerçekten müthiş yöneticilik örneği göz göre göre çukurovaya gitmesine engel olamamak,yani ne güzel bir koç değişikliği yapmışsın,ve belkide takımda son dönemlerde kaybedilen final sonrası gözden düşen oyuncular bile yeni koçun daha ilk maçında çok güzel sinyaller vermiş,şu havanın üstüne bir transferle açıklayacağın yerde sen yine bize bu yeter kafasıyla her sezon ki gibi bir eksik bırakarak devam ediyorsun yola,ne denir ki artık,umarım bu gelecek sezon da şu transferi yapamamış olmanın pişmanlığını yaşamayız,gerçekten çok sıkıldım çünkü her sezon pas geçtiğimiz o tek eksiğin bizi en önemli yerde yıkmasından,umarım bu seferde aynısı yaşanmaz

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8345 : 23 Nisan 2022, 15:21:39 »
Gidip napıp edip Jones ve Meeseman ı bağlasınlar. 2 tane de kısa abd li alırsın tamamdır.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8346 : 23 Nisan 2022, 15:48:49 »
Çukurova ile para konusunda yarışamıyorsun keşke kaptırmasalar ama çok zor kadın basketbolunda.  Jones olmuyorsa messeman da boşta ona gidilebilir yada natasha howard var jones la çok benziyor tarzları marina hoca istediği adamları alsın bir düzene sokar

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8347 : 23 Nisan 2022, 15:50:09 »
Lapena bütün takım yetkililerini oyuncuları falan takipten çıkmış twitterda. Bir tane veda mesajı falanda yayınlamadı. Çok ilginç cidden f4 den sonra kovulmadı 1 hafta beklendi 2 maça çıktı o arada neler yaşandı acaba

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8348 : 23 Nisan 2022, 15:56:50 »
Adama ana avrat küfredip durduk, ne yapacaktı başka. Bu kulübün sevgisi de nefreti de çok şiddetli, bu şiddet de herkese zarar veriyor aslında. Adam gibi başarılı olamadın deyip teşekkür ederek yolları ayırmıyorlar da herkes tükenene, artık nefretten milleti patlatana kadar bekliyorlar her branşta. Cocu'yu da davul zurna getirip otobüsle Hollanda'ya postalamışlardı iki ay sonra.

Ben olsam ben de lanet gitsin der çeker giderim yani, konuştuğum herkese de bu kulübe gitmeyin derim. Bir işi iş olsun diye yapmakla adam gibi, düzgün yapmak arasında çok fark var. Fenerbahçe'nin tüm yönetimi senelerdir iş olsun diye iş yapıyor. Neticesi de bu.

Bu arada Messeman da Jones da gelmez, hoca Sırp uzun getirecek muhtemelen. Benim anladığım bu. Bentley, iki uzun (biri Sırp milli takımından), Ocak'ta da bir kıta dışı gibi görünüyor.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2022, 15:57:45 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8349 : 23 Nisan 2022, 16:15:51 »
kaç yıldır çalıştığı oyuncuları bile takipten çıkması komik bence kime neyin tribini atıyor istediği kadar kötü ayrılsın. Sürekli şov yapmayı taraftara oynamayı biliyordu . Şirin gözükmeye çalışacağına kadar birsz basketbol oynatsaydı keşke. Çukurova maçından sonra bütün oyuncularım çok karakterli falan da demişliği var bomboş bir adam canada milli takımının da içinden geçer yüksek ihtimal
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2022, 16:22:49 Gönderen: ata771 »

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8350 : 23 Nisan 2022, 16:31:19 »
Öyle tabi, Lapena eşeğini savunduğumdan değil. Bu kulübün herkesle kötü ayrılmasından, herkesi taraftarın önüne atmasından sıkıldım. Bu adamı kupa finalinden sonra kovacaklardı, kovmayıp şu hale düşmesini beklediler. Hata Lapena'da değil, bu vasıfsızla üç sene çalışan bizimkilerde.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #8351 : 23 Nisan 2022, 17:38:58 »
Adama ana avrat küfredip durduk, ne yapacaktı başka. Bu kulübün sevgisi de nefreti de çok şiddetli, bu şiddet de herkese zarar veriyor aslında. Adam gibi başarılı olamadın deyip teşekkür ederek yolları ayırmıyorlar da herkes tükenene, artık nefretten milleti patlatana kadar bekliyorlar her branşta. Cocu'yu da davul zurna getirip otobüsle Hollanda'ya postalamışlardı iki ay sonra.

Ben olsam ben de lanet gitsin der çeker giderim yani, konuştuğum herkese de bu kulübe gitmeyin derim. Bir işi iş olsun diye yapmakla adam gibi, düzgün yapmak arasında çok fark var. Fenerbahçe'nin tüm yönetimi senelerdir iş olsun diye iş yapıyor. Neticesi de bu.
Genel anlamda bu serzenişlerine katılıyorum da Lapena’yı boşver bence. İstifa da onurlu bir davranış ona bakarsan. Dejenere olmaya yüz tutmuş ilişkilerde iki taraftan da onurlu davranıp aksiyon almaları beklenir. Özel hayatta da kurumsal işlerde de…

Burada küfür edeni de okumadım ayrıca. Senin eşek dediğini okudum ben, en fazla  ;D

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8352 : 23 Nisan 2022, 17:41:47 »
Lapena berbat bir koç her ne kadar sevmesem de f4 öncesi 1 hafta kalmışken koç kovulmazdı keşke kovsalardı o ayrı ama öyle bir dünya yok maalesef.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8353 : 23 Nisan 2022, 18:11:45 »
Gidip napıp edip Jones ve Meeseman ı bağlasınlar. 2 tane de kısa abd li alırsın tamamdır.
2 si birden imkansız abi,biri bile lüks olur zaten,gerçi jones da olmayacak gibi herhalde ama meesseman bile en az jones kadar değerli olur,umarım boş durmuyorlardır

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8354 : 23 Nisan 2022, 18:22:27 »

Bu arada Messeman da Jones da gelmez, hoca Sırp uzun getirecek muhtemelen. Benim anladığım bu. Bentley, iki uzun (biri Sırp milli takımından), Ocak'ta da bir kıta dışı gibi görünüyor.
Her sezon final4da finalin kapısına gelip finali neden hep kaybettiğimiz sorusunun cevabı direk bu işte,şans kader vs. hiçbiri değil,her ne kadar doğru iş yapıldığı sezon takdir etsemde en iyi dönemde bile mutlaka bir eksik bıraktı bu şube,ve bunun bir şampiyonluğa mal olacağını hiç düşünmediler,veya daha basit tabirle ''biz elimizden geleni yaptık,fazlasına ihtiyacımız yok'' zihniyetiyle hareket ettiler hep,ve o zihniyet bizi neredeyse her sezon 1 finalden,1 şampiyonluktan etti,ama onlar bu görüntünün farkında bile değillerdir