Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976780 defa)

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8355 : 23 Nisan 2022, 18:58:10 »
Her sezon final4da finalin kapısına gelip finali neden hep kaybettiğimiz sorusunun cevabı direk bu işte,şans kader vs. hiçbiri değil,her ne kadar doğru iş yapıldığı sezon takdir etsemde en iyi dönemde bile mutlaka bir eksik bıraktı bu şube,ve bunun bir şampiyonluğa mal olacağını hiç düşünmediler,veya daha basit tabirle ''biz elimizden geleni yaptık,fazlasına ihtiyacımız yok'' zihniyetiyle hareket ettiler hep,ve o zihniyet bizi neredeyse her sezon 1 finalden,1 şampiyonluktan etti,ama onlar bu görüntünün farkında bile değillerdir
Sevgili kardesim, grupta iki macta toplam 50 sayi fark attığın takima karsi ne eksiği? Onceki seneler olsa anlarım ama bu senenin eksiği transferi suyu buyu yok. Tamamen tipik fenerbahce rahatligi, lackaligi,  laubaliligi, vurdumduymazlıgi,  orospuluğu ne dersen de? Sopronu yenmek icin ki ezip gectigin takim bu williams yerine Jones olmasına gerek yok?  Sans kader falan diyen mi var. Genetik bu. Vakifi ezip geçersin altin seti vermen gerekir, bergamoya 2-0dan dönersin 5.seti vermen gerekir, gsyi grupta yenersin ama eurolague finalini vermen gerekir,  kendi sahanda 7000 kişi önünde lig finallerinde 3 macta set bile vermediğin vakifa tarihin ilk şampiyonlar ligini vermen gerekir, daha coook var örnek, neden biliyor musun, cunku senin adın fenerbahcedir de ondan.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8356 : 23 Nisan 2022, 22:19:12 »
Sevgili kardesim, grupta iki macta toplam 50 sayi fark attığın takima karsi ne eksiği? Onceki seneler olsa anlarım ama bu senenin eksiği transferi suyu buyu yok. Tamamen tipik fenerbahce rahatligi, lackaligi,  laubaliligi, vurdumduymazlıgi,  orospuluğu ne dersen de? Sopronu yenmek icin ki ezip gectigin takim bu williams yerine Jones olmasına gerek yok?  Sans kader falan diyen mi var. Genetik bu. Vakifi ezip geçersin altin seti vermen gerekir, bergamoya 2-0dan dönersin 5.seti vermen gerekir, gsyi grupta yenersin ama eurolague finalini vermen gerekir,  kendi sahanda 7000 kişi önünde lig finallerinde 3 macta set bile vermediğin vakifa tarihin ilk şampiyonlar ligini vermen gerekir, daha coook var örnek, neden biliyor musun, cunku senin adın fenerbahcedir de ondan.
Abi zaten bunlara lafım yok,ama bunların ötesinde oyuncular ve koçtanda bağımsız,kadro planlamasında bunun çok daha iyisi yapılabilecekken her seferinde bir şeyler mutlaka eksik bırakılıyor yıllardır,mesela bir ara stewart muhabbeti yalan oldu seneler öncesi,bir sefer ocakta collier gelecekti onu da beceremediler,hatta jj muhabbeti çıkmıştı tekrardan ondan da vazgeçtiler,ama asıl sebep tabi ki de oyuncuların ve koçun o günkü vurdumduymazlıklarından başka bir şey değil,ona şüphe dahi yok

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8357 : 23 Nisan 2022, 22:42:16 »
Abi zaten bunlara lafım yok,ama bunların ötesinde oyuncular ve koçtanda bağımsız,kadro planlamasında bunun çok daha iyisi yapılabilecekken her seferinde bir şeyler mutlaka eksik bırakılıyor yıllardır,mesela bir ara stewart muhabbeti yalan oldu seneler öncesi,bir sefer ocakta collier gelecekti onu da beceremediler,hatta jj muhabbeti çıkmıştı tekrardan ondan da vazgeçtiler,ama asıl sebep tabi ki de oyuncuların ve koçun o günkü vurdumduymazlıklarından başka bir şey değil,ona şüphe dahi yok
Ben takım kurmayı bıraktım. Bıktım, usandım, pes ettim artık. Bir halt becerebilecekleri yok. Adamlar siz alamiyorsunuz biz size zorla bu sene kupayı vereceğiz dediler, biz onu bile alamadık. Mersin alsın herkesi, iyi de olur, umarım Euroleague sampiyonu da olurlar. Biz f4e çıkmak için bir 10 sene beklemiştik, f4e çıktıktan sonra da kupa için bir 10 sene bekledik. Adamlar ilk senelerinde inşallah alırlar kupayı. Beceriksizliğin kitabı varsa o işte bizim klubun kaleminden çıkar.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2022, 22:42:47 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #8358 : 23 Nisan 2022, 23:07:58 »
Maçlar oynanmadan direkt bu kupayı size verelim deseler ,müzeye getirirken yolda kaybeder bizimkiler.

Bu branştan umudu kestim ben, kulüpte bir tane branş kapatilacaksa eğer bu kapatılsın derim

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8359 : 24 Nisan 2022, 03:15:45 »
Genel anlamda bu serzenişlerine katılıyorum da Lapena’yı boşver bence. İstifa da onurlu bir davranış ona bakarsan. Dejenere olmaya yüz tutmuş ilişkilerde iki taraftan da onurlu davranıp aksiyon almaları beklenir. Özel hayatta da kurumsal işlerde de…

Burada küfür edeni de okumadım ayrıca. Senin eşek dediğini okudum ben, en fazla  ;D

Yok abi burada değil, Lapena Twitter ve şov manyağı yeni nesil bir hoca, millet Twitter'dan filan sallıyor buna, bu da okuyor emin ol, engelliyor filan herkesi sjdhd.

O sebeple tribe girmesini ben normal karşılıyorum. Kendini başarılı görüyordur eminim.

Yani ben eşek diyorum da o bunu bilmiyor neticede :D

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8360 : 24 Nisan 2022, 03:19:48 »

Düzgün kadroları biz çok daha büyük bütçelerle de kuramadık. Ama bu sefer başımızda bir koç var, takım iyi uyum yakalar ve en önemlisi, doğru oyuncular seçilir ve defect'i az bir takım kurulursa yerli vasat antrenörlere teslim edilmiş 8 yabancılı takımı ezer geçeriz, ben buna inanıyorum. Yeter ki belirgin zaafı olan bir takım yapılmasın. Dış şut sokamadığında içeri girebilen, ribaund çekebilen bir takım kurulsun.

Ceyhun Yıldızoğlu'nun Dream Team'lerine neler yaptığımızı hatırlayın, bu branş bir zamanlar fena iş yapmıyordu... Yine yapar.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8361 : 26 Nisan 2022, 17:00:42 »
Sopron'da January ve Gabby Williams gitti, Vandersloot geldi. Sopron'un alabildiği oyuncuyu biz niye almıyoruz, bambaşka bir mevzu.

En azından Çukurova alamadı, bu da bir şeydir...
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2022, 17:01:09 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8362 : 26 Nisan 2022, 17:27:11 »
Vandersloot olayında başka mevzular oldu  herhalde çukurova işi bitti derken ilginç cidden soprona gitmesi. Jones işi de bozulsa keşke bir şekilde
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2022, 17:41:20 Gönderen: ata771 »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8363 : 26 Nisan 2022, 19:09:07 »
Jones la Quigley i biz kapalım bari.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8364 : 01 Mayıs 2022, 16:39:23 »
Kayla Mc Bride i seneye takımda tutmak büyük ahmaklık olur.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8365 : 07 Mayıs 2022, 17:05:24 »
Çukurova tüm oyunculara teklifde bulunmuş. Kaçını alırsak kardır diye.  Ama kıçını alacaklar. Çok yüksek meblalar vermeleri lazım ki hedefi olan oyuncular parayı çok tercih etmez. Kısaca İstanbul'u ve hedefi olan takımı tercih etmeleri daha makul. Tabi yönetim hedef olarak ne koydu göreceğiz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8366 : 07 Mayıs 2022, 17:34:43 »
Çukurova tüm oyunculara teklifde bulunmuş. Kaçını alırsak kardır diye.  Ama kıçını alacaklar. Çok yüksek meblalar vermeleri lazım ki hedefi olan oyuncular parayı çok tercih etmez. Kısaca İstanbul'u ve hedefi olan takımı tercih etmeleri daha makul. Tabi yönetim hedef olarak ne koydu göreceğiz.

Bizim oyunculara mı? Valla çoğunu alabilirler bence...

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8367 : 07 Mayıs 2022, 20:21:56 »
Bizimkilereyse yerliler ve alinayla sabally hariç hepsini alabilirler ya  ;D ,sadece onları tutup diğerlerini göndersek bayağı zehirlemiş gibi oluruz çukurovayı,doğru birkaç eklemeyle de her türlü bu senenin üstüne de çıkarız,ama söz konusu bizimkiler olunca pek güvenemiyorumda

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8368 : 10 Mayıs 2022, 10:24:07 »
Sopron kadrosunu kurdu bile, tehlikeli bir takım yaptılar. January, Gabby filan gitti; Vandersloot, Kunek, Magbegor, Sykes ve Stankovic geldi. Çok daha güçlü bir takım oldular. Bizim Kemal Danabaş da "FİNAL SERİSİ BAŞLIOR" diye tivit filan atıyor, bakalım...
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2022, 10:25:06 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8369 : 10 Mayıs 2022, 17:30:13 »
Quigley çekmişiz 🤩🤩🤩