Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976703 defa)

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8400 : 12 Mayıs 2022, 11:46:11 »
Abi tahmin mi,duyum mu acaba? Eğer doğruysa quigley işine baya bir inanacağım çünkü

Ben böyle duydum. Tahminim değil. Aslında hem duyum hem tahmin ahah

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8401 : 12 Mayıs 2022, 11:49:50 »
Hocam 1 ve 5 numaralara transferi olacak mı ? Alina,Emma Meesseman ve Quigley'nın yanına Elizabeth'in kolu olan versiyonu bir 5 numara ve Kayla'yı gönderip aklı selim bir 1 numara kadroyu kusursuz yapmaz mı ?
Çok yüksek ihtimalle olur,bence de baya kusursuz olur bunlar yapılırsa.Thomasın sözleşmesi bitti zaten o gönderilir illa ki,1 de de hartleyle yollar ayrıldı galiba,geriye kalan yabancılar mcbride ve williams ve zahui desek,bence uzunlarda baya şutör olacak bizim,en azından meesseman tercihi net onu gösteriyor,williams ve zahui net gider,hatta geçenlerde tina krajisnik muhabbeti okumuştum bir yerde bitti falan diyende vardı ama doğru mu bilmiyorum,onun haricinde lisec ilgisi hala sürüyormuş sanırım,yani uzun rotasyonu sabally-lisec-tina-meesseman-stokes gibi bir şey olacak tahminimce ama lisec/tinada sadece biri de olabilir,1 de de bentley bitti deniyor ama umarım hocadan onay çıkmaz,çok dahat net birine gidilebilir bence orada,eğer bunlar yapılırsa artık elimizde başarılı bir koçta varken net gelir şampiyonluk,geriye hiçbir şans faktörü kalmaz çünkü

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8402 : 12 Mayıs 2022, 11:53:35 »
Ben böyle duydum. Tahminim değil. Aslında hem duyum hem tahmin ahah
Hahhahas,hadi inşallah ya  ;D ,meesseman işine emin gibiyim çünkü haberi yazan kaynağın bu zamana kadar boş haberini görmedim neredeyse,quigley olayıda aniden çıkınca acaba yalan mı diye düşündüm ama kayla da az almıyordur zaten,onun yerine umarım quigley tercih edilmiştir
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2022, 11:54:01 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8403 : 12 Mayıs 2022, 12:04:36 »
Çok yüksek ihtimalle olur,bence de baya kusursuz olur bunlar yapılırsa.Thomasın sözleşmesi bitti zaten o gönderilir illa ki,1 de de hartleyle yollar ayrıldı galiba,geriye kalan yabancılar mcbride ve williams ve zahui desek,bence uzunlarda baya şutör olacak bizim,en azından meesseman tercihi net onu gösteriyor,williams ve zahui net gider,hatta geçenlerde tina krajisnik muhabbeti okumuştum bir yerde bitti falan diyende vardı ama doğru mu bilmiyorum,onun haricinde lisec ilgisi hala sürüyormuş sanırım,yani uzun rotasyonu sabally-lisec-tina-meesseman-stokes gibi bir şey olacak tahminimce ama lisec/tinada sadece biri de olabilir,1 de de bentley bitti deniyor ama umarım hocadan onay çıkmaz,çok dahat net birine gidilebilir bence orada,eğer bunlar yapılırsa artık elimizde başarılı bir koçta varken net gelir şampiyonluk,geriye hiçbir şans faktörü kalmaz çünkü

O kadar yabancı uzun almayız hocam. Lisec alınmaz bence, gelirse Tina gelir ama o zaman da McCowan gelmez. Bence yanlış hamle olur.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8404 : 12 Mayıs 2022, 12:43:31 »
O kadar yabancı uzun almayız hocam. Lisec alınmaz bence, gelirse Tina gelir ama o zaman da McCowan gelmez. Bence yanlış hamle olur.
Yok ben de tina-lisecten sadece biri gelir diye düşünüyorum zaten.Bizim sezona 5 yabancı uzunla başladığımız nerede görülmüş ki :D Ama mccowan ın hocadan ret yemiş olma ihtimali ne kadar doğru hiç bilmiyorum.Bence pota altında tam aradığımız bitirici,stokestan çıkıp mccowan çözsek nefis bir uzun rotasyonu olacak

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8405 : 12 Mayıs 2022, 16:35:12 »
Yok ben de tina-lisecten sadece biri gelir diye düşünüyorum zaten.Bizim sezona 5 yabancı uzunla başladığımız nerede görülmüş ki :D Ama mccowan ın hocadan ret yemiş olma ihtimali ne kadar doğru hiç bilmiyorum.Bence pota altında tam aradığımız bitirici,stokestan çıkıp mccowan çözsek nefis bir uzun rotasyonu olacak

McCowan transferi teknik taktikten çok idari bir karar, yani takım tertibi ile alakalı. Hoca veto ettiyse bence bir AZİZSİLİN gerekiyor buraya  ;D. Bir de bayağı bayağı iyi oyuncu 20 dakikalık bir süre için. Onu söyleyebilirim yani. Veto edilecek bir oyuncu değil.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2022, 16:35:25 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8406 : 12 Mayıs 2022, 20:41:43 »
Bu şubeyede o kelimeyi kullanmayın gına geldi.Evet Avrupa istenenb arzulanan kupacgelmemid olabilr ama kendinligimozd3 Bir kez daha şampiyon olmaknüzereyiz bana ne yollamasaydı Çukurova.Komik oluyoruz artık komik.Eda büyük değeri loser popovic loser Guduric losev Eda loser etc Metin çöp yeter.Bu şube Fenerbahcenin yüz akı sinedir Avrupa istenen başarı gelmese Galatasarayacfinalde kaybetmesine rağmen maç kaybetmek utsnilacskvseycdegildir.Orda en ayıp şey Verenin hamile kalmadı gizlemesi misal ama ne olursa olsun bu şube ýuz akimiz
Bu şube hakiki LOSER bir şubedir.Bu şube spor tarihinin en LOSER takımlarından biridir.Ne söylersen söyle,finalde hiçbir zaman bu takım kazanamaz.Anca gereksiz ligi alıp dururlar o kadar.
0 EL’i olan bir şubeye insanlar ne diyecek? Gurur mu duymamız gerekiyor?
Bize 40 sayı atan Quigley finalde 15’de 0 atar.Bu şubenin genlerinde sorun var bence.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8407 : 12 Mayıs 2022, 20:48:36 »
Ligde değerlidir.Ligde bur sürü wnba oyuncusu var.Bizden başkada kendi organizasyonu küçümseyen bir ülke yoktur.Sozum gebelmkompkeksli insanlarız.Bir kere en büyük rakibibevfark atıyorsun sayıda.Komik yani.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8408 : 12 Mayıs 2022, 20:51:21 »
Lig onemsizs neden voleybolda şampiyonluk gitti deyip anlaşıyoruz.Bal gibi önemli.Sen finale kalanızsan Avrupa da Cev2 gidecektin.Voleyde öyle ligde aldigin dereceye göre Avrupa seyri belirleniyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8409 : 12 Mayıs 2022, 22:25:27 »
Lig onemsizs neden voleybolda şampiyonluk gitti deyip anlaşıyoruz.Bal gibi önemli.Sen finale kalanızsan Avrupa da Cev2 gidecektin.Voleyde öyle ligde aldigin dereceye göre Avrupa seyri belirleniyor.
Aynen gidelim şampiyonlar ligine de Vakifa idman yaptiralim seneye yine.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8410 : 12 Mayıs 2022, 22:40:56 »
Aynen gidelim şampiyonlar ligine de Vakifa idman yaptiralim seneye yine.
Yeri bura değil ama senevClden çekilmeliyiz.Vakif Evonutuda almışken bu degirmenevsu taşı mamalı fazla.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #8411 : 13 Mayıs 2022, 01:48:35 »

Ağbi burada ne yazıyon, öbür tarafta ne yazıyon. Anlamıyorum valla. Burada lig önemli diyon, öbür tarafta küçülelim diyon. Anlık sinirle falan yazıyorsan eyvallah da biraz tutarlı oluver kurban olayım...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8412 : 13 Mayıs 2022, 02:00:15 »
Değerli güzel.kalpli Ertan Bey.Artik kuvvetli olma şansımızın olmadigisalon sporlarından voleybolda ufalmalıyız.Kadin basket kendi yağında gidiyor yinede.Tüm gücümüzle Erkek baskete vermeliyiz
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2022, 02:01:01 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #8413 : 13 Mayıs 2022, 02:04:01 »
Bu şube hakiki LOSER bir şubedir.Bu şube spor tarihinin en LOSER takımlarından biridir.Ne söylersen söyle,finalde hiçbir zaman bu takım kazanamaz.Anca gereksiz ligi alıp dururlar o kadar.
0 EL’i olan bir şubeye insanlar ne diyecek? Gurur mu duymamız gerekiyor?
Bize 40 sayı atan Quigley finalde 15’de 0 atar.Bu şubenin genlerinde sorun var bence.

Şunu da gözden kaçırmayalım. Avrupa'da açık ara favori olarak yoluna devam ederken -yanlış hatırlamıyor isem namağluptuk- Hacettepe Taurasi'nin örneklerinde doping buldu. Başta Galatasaray olmak üzere kıyameti kopardılar ahlak, etik vesaire. Fenerbahçe Taurasi'nin sözleşmesini feshetti bu yüzden. İki üç hafta kadar sonra Hacettepe yanlışlık yaptığını belirtti. Hatta bu yüzden Hacattepe'nin uluslararası  lisansı iptal edildi. Sonrası ne mi oldu? Yazayım. Taurasi gibi çarkın en önemli dişlisi kaybeden takım Avrupa şampiyonu olamadı. Tek oyuncu bu kadar mı önemliydi. Evet önemliydi, biraz abartı olacak ama teşbihte hata olmaz Jordan'sız Bulls'u düşün. Sene sonunda o ortalığı yıkan Galatasaray Taurasi ile sözleşme imzaladı. Bunların hepsi 3 Temmuz sürecinin arifesinde oluyor ve hiçbiri tesadüf değil. Kusura bakmayın ağzımı bozcam ama başka bir tabir karşılamıyor olan biteni, bunca orospuluğun arasında senin uzun vadeli planların piç oldu gitti. 8 defa final four oynayan takım benim nazarımda loser değildir. Spora nerden baktığınıza göre değişir. Hadi diyelim loser, özetlediğim süreci atlamayın. Aziz Yıldırım'ın Nevriye hususundaki inadını ve yanlışını da atlamamak gerekir.

Çevrimdışı Wolf1907

• Üye
« Yanıtla #8414 : 13 Mayıs 2022, 02:41:56 »
Konuya hakim kişilere sormak isterim. Sizce Sabally çok gerekli bir oyuncu mu ?

1’den 4 numaraya kadar savunmada match up layabiliyorsun..ribaund alır ayakları çabuk..
Hücumda 1-4 arası oynatabiliyorsun dış şutu var orta mesafesi var potaya gidebiliyor , miss match yakalarsa post up’a yatırabiliyor ,
 Ve 24 yaşında gelişime açık büyük potansiyel…

Eka savaş nedeniyle turnuva dışı kalmasaydı büyük ihtimal Sabally’e çökücekti…
Sabally gibisini arayarak bulamayız kadromuzun en değerli iki parçasından biri şuanda…

Marina’nın sistemine de uygun farklı seviyeye çıkacaktır seneye…