Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976219 defa)

Umut, Tom Hanks, sinanyucel ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8490 : 20 Mayıs 2022, 09:43:33 »
survivor merve ne alaka abi :D
Acunun survivor yarışmasında yer aldı.Obdan

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8491 : 20 Mayıs 2022, 10:06:29 »
Oradan buradan duyduğum bilgilere göre yeni kadromuz😅:
Jasmine Thomas-Olcay-Alperi
McBride-Merve Aydın
Alina-Manolya
Sabally-Tina
Meesseman-Stokes
Thomas ocağa kadar,ocaktan sonra ise büyük ihtimalle plum,olmazsa rhyne howard,eğer onunla da anlaşılamazsa yine bir çaylak bakılacakmış sanırım,ama çok yüksek ihtimal plum olacak demişler
Eğer bu kadroyu yapacaklarsa boşuna izlemenin bile anlamı yok.Williams ve Hartley yerine Meesseman-Thomas eklemesinden başka bir şey yok.
Mersin iyi kadro kurarsa şampiyon olur EL’de.
Alina bir maçta 30 şut atar bu kadroyla.
Biz Ryhne Howard Ionescu diyoruz gidiyorlar Jasmine Thomas eklemesi yapıyorlar.
İnşallah böyle bir kadro olmaz tabii.
0 Amerikalı kadro kurmak neyin kafası ya?
Finalde oynatacağın bir tane Amerikalı yok.
McBrick ile kaybetmeye devam.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 10:07:22 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Wolf1907

• Üye
« Yanıtla #8492 : 20 Mayıs 2022, 10:37:29 »
Merve Aydın skandalına inanmak istemiyorum…
Menejeri ikili ilişkilerini kullanarak talibi olmadığı sezon gs ye transfer ettirdi şimdi aynı yöntem ile bize transfer ettirmeye çalışıyor  bir sene sonra küfür kıyamet yollanır gelirse …

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #8493 : 20 Mayıs 2022, 11:30:30 »
Alina hadi all-around oyunuc, dizginlerini tutarsan iki yönlü sana fayda sağlar ama McBride nedir abi evlerden ırak inşallah gider. Bize aklı selim oyun kurucu ve fiziğiyle ezen uzun lazım.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 11:30:58 Gönderen: Kubilay Can »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8494 : 20 Mayıs 2022, 19:29:53 »
Jasmine thomaslar mcbride lar plumlar merve aydınlar. Bunlar adam olmaz . Deneyip başaramadıkları şeyi tekrar tekrar deniyorlar.
Plum'dan daha baskın kaç kısa var şu an kadın basketbolunda abi kupayı alan Sopron'un January'si şunlardan iyi oyuncu mu sanki

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8495 : 20 Mayıs 2022, 20:10:13 »
Plum'dan daha baskın kaç kısa var şu an kadın basketbolunda abi kupayı alan Sopron'un January'si şunlardan iyi oyuncu mu sanki

Aynı şeyleri deniyorlar. Williams plum thomas gider gelir gider gelir.  Her sene yeni yeni oyuncular geliyor wnba'e. Gidip arasınlar. Hangi üst seviye el takımı Plum u williams i thomas i almış bizden başka.

Mc Bride da çok severim ama olmadı maalesef. Seneye belki olur diye yola çıkılmaz çünkü öğrenilmiş çaresizlik var. Bu kız seneye f4 te yine çuvallıcak %90 . Durum psikolojik.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8496 : 20 Mayıs 2022, 21:07:46 »
Abi gelen hangi oyuncu şu an Plum'ın önünde Howard'a belki katılıyorum da bu Plum'la olmaz kapısına da çıkmamalı, Wnba'de fırtına gibi esen Loyd'un Avrupa kariyeri de malum orda oynanan basketbolla burdaki arasında uçurum var, Plum'ın bizdeki kadersizligi kötü bir koçun kurbanı olmaktı

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8497 : 20 Mayıs 2022, 21:29:28 »
Plum biraz küçümseniyor gibi geldi bana da,şu an ne vandersloot ne quigley wnbade sezona plum kadar formda başlamadı doğrusunu söylemek gerekirse,ve plumın gs kariyeride beklenenin aksine baya baya görkemli geçti bence.Şu an muhtemelen fenerbahçe kariyerindeki pluma göre yorum yapılıyor gelecek sezon için fakat o eski halinden ne fiziksel ne mental olarak eser kalmamış,artık çok daha fit ve karar mekanizması net bir yapıda.Ben düşünülenin tam tersine oyun kurucu tarafı için plumın şu an yapılabilecek en iyi 2-3 tercihten biri olduğunu düşünüyorum.Özellikle mcbride plumın gelişiyle baya rahatlayacak.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 21:31:17 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8498 : 20 Mayıs 2022, 21:51:56 »
Fenerbahçe tarihinde en iti kısa tartışmasız Pondextir özellikle ilk yolları.Finalde kitlenmesi şansızlık.Peny de ici de Cappy başka.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8499 : 21 Mayıs 2022, 00:23:35 »
Plum doğru bir koçun elinde aradığımız kısa olabilir ki ben Plum hamlesini gayet doğru karşılarım ancak McBride kalmamalı.McBride yerine topla oynama becerisi olan ikinci bir Amerikalı şart.
McBride iyi oyuncu olabilir ama artık bu takımda kalması onun için ve taraftar için doğru olmaz diye düşünüyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #8500 : 21 Mayıs 2022, 00:30:32 »
Plum müthiş oyuncu çok beğeniyorum yolla McBride al Plum nefis.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 00:31:02 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8501 : 21 Mayıs 2022, 09:48:28 »
Bizim dönemimizdeki Plum ile şu anki Plum arasında çok fark var. GS'nin maçlarında gördüğüm Plum oldukça fenaydı.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #8502 : 21 Mayıs 2022, 11:05:16 »
Plum
Merve
Alina
Meesman
McCowan(Yerli)

Bu 5 ligi domine eder. EL için de bunlara ek bir kısa bir de uzun olmak üzere 2 yabancı daha alırsak yeterli olur.
Alina hariç tüm yabancıları şutlarım.
Merve Aydın üçlükleri, etkili savunması ve karakteri ile iyi bir oyuncu, G.Saraylı olması sıkıntı tabi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8503 : 22 Mayıs 2022, 16:13:56 »
Plum
Merve
Alina
Meesman
McCowan(Yerli)

Bu 5 ligi domine eder. EL için de bunlara ek bir kısa bir de uzun olmak üzere 2 yabancı daha alırsak yeterli olur.
Alina hariç tüm yabancıları şutlarım.
Merve Aydın üçlükleri, etkili savunması ve karakteri ile iyi bir oyuncu, G.Saraylı olması sıkıntı tabi.

Alamayız bizimkilerde onu yapacak kafa yok ama bir çok kişi karşı çıksada Merve Aydın,Meltem Yıldızhan,Melis Gülcan, yerli opsiyon için isterim.Ama Merve Kadıköyde otururken bazı sorunlar yaşadı Belediye tarafından onun için zor olabilir.Türkiyede uzun yerli yok,yetişmiyor kötünün iyisi opsiyon için Esra alınsın derdim ama kupa töreninde eski arkadaşlarını kutlamaması Mersinde Kaptan olması,ve törendeki agresif tavrı yüzünden olmasada olur diyorum.Yabancı olarakda sadece Meesseman'ı duydum.Başka bir gelişme yok.Mc Cowan sadece buralarda yazılıyor gibime geliyor.Kısacası tarnsferler muamma.Ama Başarılı olmak isteniyorsa Yerli oyuncuları çok geniş  ve iyi yerli kadro kurmak şart.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #8504 : 23 Mayıs 2022, 10:30:25 »
Alamayız bizimkilerde onu yapacak kafa yok ama bir çok kişi karşı çıksada Merve Aydın,Meltem Yıldızhan,Melis Gülcan, yerli opsiyon için isterim.Ama Merve Kadıköyde otururken bazı sorunlar yaşadı Belediye tarafından onun için zor olabilir.Türkiyede uzun yerli yok,yetişmiyor kötünün iyisi opsiyon için Esra alınsın derdim ama kupa töreninde eski arkadaşlarını kutlamaması Mersinde Kaptan olması,ve törendeki agresif tavrı yüzünden olmasada olur diyorum.Yabancı olarakda sadece Meesseman'ı duydum.Başka bir gelişme yok.Mc Cowan sadece buralarda yazılıyor gibime geliyor.Kısacası tarnsferler muamma.Ama Başarılı olmak isteniyorsa Yerli oyuncuları çok geniş  ve iyi yerli kadro kurmak şart.
Şampiyonluk maçında salondaydım. Esra'nın bize karşı agresif tavırları olmadı.
Hatta onlar soyunma odasına giderken bizim tribün Mersin diye tezahüratta bulununca Esra takımını bizim tarafa yönlendirmek istedi ve alkışladı.
Esra'yı hiç beğenmem, gelsin de istemem. Fakat doğrusu bu.
FENERBAHÇE