Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976408 defa)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8505 : 23 Mayıs 2022, 11:22:11 »
Esra'yi ne zaman izlesem aklıma hep burdaki kazma yorumları geliyor,  gülüyorum. :D

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8506 : 23 Mayıs 2022, 14:50:58 »
Şampiyonluk maçında salondaydım. Esra'nın bize karşı agresif tavırları olmadı.
Hatta onlar soyunma odasına giderken bizim tribün Mersin diye tezahüratta bulununca Esra takımını bizim tarafa yönlendirmek istedi ve alkışladı.
Esra'yı hiç beğenmem, gelsin de istemem. Fakat doğrusu bu.

Tabiki sen ordaydıysan ve Esra'nın bize karşı tavrı yoksa sana inanmam gerekir ama ben Tvlerden izlediğim kadarıyla Agresifti.Özellikle 2 maçı kaybetmişin hani tek maç üzerinden olsa anlarım.3.Maçıda kaybedip Kupayı Fenerbahçe'ye vermişin.Bu takımın senelerdir ekmeğini yemişin,Kupa töreninde madalyayı kabul etmemek ve hemen çıkarıp takımı germeyi anlamadım.Eğer Fenerbahçe'ye gelirsen sana sormazlarmı.Fenerbahçe kadın futbolTakımı Hakkarigücü ile oynadığı iki maçtan sonra Birbirlerine sarıldılar hoşuma gitti Gerginliğe ne neden var.
Gelelim Esra'ya begenen varmı bilmem bende beğenmiyorum ama malesef Türkiyede uzun Pivot yetişmiyor.Yabancılara bakıyorum hayret Bizimkilerle yürüyüşü,koşuşu performansı çok farklı.Nedenini çözemedim.Bir Nevriye'yi hatırlıyorum ama onun kökenide Bulgaristan.İnciye baktım,Gonca'ya baktım Yine kötünün iyisi Esra.En azından yabancı sayısı 3e düşerse ozaman Yerli takviyelerden bir çok kişi almak zorundasın.Meltem Yıldızhan'da takviyede olmalı

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8507 : 23 Mayıs 2022, 15:08:55 »
Fenerbahçe tarihinde en iti kısa tartışmasız Pondextir özellikle ilk yolları.Finalde kitlenmesi şansızlık.Peny de ici de Cappy başka.
Okadardır  seni izliyorum Tom ama senin ne yazdığını anlıyamadığım nadir yazılarından ve it filan bu ağızı kullanmıyordun ne oldu sana.
Vallaha ne olursa Olsun Pondextir ve Penny Taylor'a laf söyletmem.Kadın Baskete beni çekenlerden bir kaç kişiden biridir.Benim Bu takıma çok yararlı olduğuna inandığım Anastasiya Verameyenka'ya herkesin kızmasının nedeni hamile olduğunu saklamasıydı.Onun yüzünden maç kaybettiğimizi hatırlar ve kızarım ama geldiğinde tekrar bağrımıza bastık.İt falan da demedik.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8508 : 23 Mayıs 2022, 15:15:43 »
Plum biraz küçümseniyor gibi geldi bana da,şu an ne vandersloot ne quigley wnbade sezona plum kadar formda başlamadı doğrusunu söylemek gerekirse,ve plumın gs kariyeride beklenenin aksine baya baya görkemli geçti bence.Şu an muhtemelen fenerbahçe kariyerindeki pluma göre yorum yapılıyor gelecek sezon için fakat o eski halinden ne fiziksel ne mental olarak eser kalmamış,artık çok daha fit ve karar mekanizması net bir yapıda.Ben düşünülenin tam tersine oyun kurucu tarafı için plumın şu an yapılabilecek en iyi 2-3 tercihten biri olduğunu düşünüyorum.Özellikle mcbride plumın gelişiyle baya rahatlayacak.
Bizim dönemimizdeki Plum ile şu anki Plum arasında çok fark var. GS'nin maçlarında gördüğüm Plum oldukça fenaydı.
Bende net Erdal gibi düşünüyorum.Plum bizdeyken bukadar iyi değildi.Ama GS de çok farklı Plum izledik.Bence kaçırılmaması gereken oyuncudur.Yalnız bize kim geldiyse sanki tutuluyor,bizden gidende kaplan oluyor.Bakın kimse dikkate almıyor ama Mc Bride'de gider ve bize karşı oynarsa ne demek istediğimi anlıyacaksınız.Yabancı sayısını bilmem ama Scorpionur dediği gibi Plum ve Mc Bride beraber oynayabilirse Alina,Messeman,Mc Cowan ozaman bizi tutamazlar sanırım.

• Üye
« Yanıtla #8509 : 23 Mayıs 2022, 15:55:19 »
En iyi kısası demiş Tom reis. Yanlışlıkla iti olmuş . Katılıyorum katkı olarak Cappie başkadır ama bu topraklarda forma giymiş  bana göre izledigim son 20 yil icin en iyi oyuncu Diana Taurasi'dir . Hacettepe doping merkezinin Allah bin belasını versin.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8510 : 23 Mayıs 2022, 16:27:40 »
En iyi kısası demiş Tom reis. Yanlışlıkla iti olmuş . Katılıyorum katkı olarak Cappie başkadır ama bu topraklarda forma giymiş  bana göre izledigim son 20 yil icin en iyi oyuncu Diana Taurasi'dir . Hacettepe doping merkezinin Allah bin belasını versin.
Sevdiğim Peny'nin eşi Diana Taurasi başkadır.ama ondan yararlanamadık.Bu Fenerbahçe'yi durdurma kumpasıydı.Ve başarılı olundu.Kusura bakmayın bu olayda Aziz Başkan yönetiminin doğru davranmaması sonucu Oyuncuyu önce rakibe sonra UMMC ye kaptırdık.Açıklamalarda bizim oyuncumuz yapmaz arkasındayız derken Diana Taurasi çok şeyler anlattı.Hatta para bile istenmiş.ve bize kinlendi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8511 : 23 Mayıs 2022, 18:07:17 »
Natasha Howard'ı almış Çukurova. Umarım Jones'u alamazlar.
Wandersloottan sonra Howard da gelmemiş. Bakalım kimi alacaklar.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #8512 : 23 Mayıs 2022, 21:11:54 »
Dün akşam Chicago Sky ile Washington Mystics'in maçı vardı. Güzel maç oldu. Bizimle adı geçen Emma Meesseman 11 sayı 4 ribaund ile oynadı.Ayrıca Sky'da Candace Parker 16 sayı 13 ribaund 10 assist yaparak triple double yaptı. Bu arada Mystic'te ise Elizabeth Williams 9 sayı 2 ribaund ile oynayarak beklentilerin altında kaldı. Öte yandan sakatlığını yeni atlatan Elena Della Donne 17 sayı 7 ribaund ile iyi bir geri dönüş yaptı. Bu arada EDD tam Maljkovic'in oyuncusu  ;D ;D ;D

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8513 : 24 Mayıs 2022, 09:52:39 »
Wandersloottan sonra Howard da gelmemiş. Bakalım kimi alacaklar.

Kendilerine transfer önerim: Amanda Zahui B.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #8514 : 24 Mayıs 2022, 21:02:43 »
İtalya'da çıkan haberlere göre önümüzdeki sene Bologna'da takımın başına Miguel Mendez gelecekmiş. Bunun yanı sıra Breanna Stewart ve Illiana Rupert ile de anlaştıkları söyleniliyor.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 21:04:49 Gönderen: dwdark »

Çevrimdışı Wolf1907

• Üye
« Yanıtla #8515 : 25 Mayıs 2022, 15:11:32 »
Marina, Manolya’yı takımda tutmuş..

Menejer Ceren Ateş ile çok yakın ilişkileri olduğundan da Merve Aydın’ı transfer ediyor…
Marina geldiğinde gs zaten nesibeye elendi izlemiş bile olamaz yönetimin buna müsade etmesi bizim açımızdan skandal… Havaya atılan bir para , bu para iyi bir yabancı için kullanılabilirdi…

Çukurova Ekrem Memnun ile anlaşmış yakında duyrulur seneye ligde bir yarışmacı rakimizde olacak..

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8516 : 25 Mayıs 2022, 16:20:22 »
İtalya'da çıkan haberlere göre önümüzdeki sene Bologna'da takımın başına Miguel Mendez gelecekmiş. Bunun yanı sıra Breanna Stewart ve Illiana Rupert ile de anlaştıkları söyleniliyor.

Anlamadım. Breanna Stewart ile ilgili araştırma ne olmuş? soruşturması devam etmiyormu?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8517 : 25 Mayıs 2022, 16:29:11 »
Marina, Manolya’yı takımda tutmuş..

Menejer Ceren Ateş ile çok yakın ilişkileri olduğundan da Merve Aydın’ı transfer ediyor…
Marina geldiğinde gs zaten nesibeye elendi izlemiş bile olamaz yönetimin buna müsade etmesi bizim açımızdan skandal… Havaya atılan bir para , bu para iyi bir yabancı için kullanılabilirdi…

Çukurova Ekrem Memnun ile anlaşmış yakında duyrulur seneye ligde bir yarışmacı rakimizde olacak..

Aramızda 30 yaşa yakın var rica etsem bir şeyler yazarken bizide düşünün anlıyamıyoruz işte :)
Menejer kim Arzu'mu?Ceren Basketbol dergi yazarımı?Merve zaten Arzu menejerimizi takip ediyor.Arzu hanım ayrılacak Birsen gelecek diyorlardı.Merve Aydın Fenerbahçe'yemi geliyormuş?
İnşallah doğru anlamışımdır. Manolya'nın takımda tutmakda nesi onun ayarında Sevgi var,Ayşe Cora var,Cansu var,Melis var,3 yabancı kuralı olacaksa yerlilerin ağır ve iyi olması şart.Gerekirse 6 dakika oynasın ama oynasın.Manolya neden? Meltem yıldızhan,Esra,Tilbe vallaha hangisi olsa iyi.

• Üye
« Yanıtla #8518 : 25 Mayıs 2022, 16:38:36 »
Soruşturması olan Britney Griner.

J.Jones nereye gidecek acaba.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8519 : 25 Mayıs 2022, 16:44:48 »
Manolya Sevgi'nin Orman'da Cora'nım Botas'ta oynadığı topun kat kat iyisini oynadı zaten Çukurova'da, oralarda şut sokabilmekle burda sokabilmek aynı şey değil, temiz de bileği var bu kızın özgüveni de gayet iyi, kullanabileceğini düşünüyor ki kalsın diyor, Manolya yerine Sevgi gelse takım 10 basamak mı atlayacak yani? Topa tutarken dikkatli olmak gerekiyor bence, kaldı ki Merve de gayet iyi sezon geçirdi geçen yıl ve topa baskı işini de iyi yapıyor.