Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976283 defa)

Scorpionur ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8520 : 25 Mayıs 2022, 16:47:21 »
Her şeyi geçtim Merve'ye verilen para taş çatlasa 50 bin dolardır, kimi getiriyorsun abi bu paraya kalburüstü diyeceğin yabancıların bile parası 100 k'dan başlıyor, kaldı ki yabancı tercihleri de şu an kötü değil.

Çevrimdışı Wolf1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8521 : 25 Mayıs 2022, 17:43:23 »
Manolya nın kalmasına bir eleştiri getirmedim..

Manolya kalınca kısa türk rotasyonu Olcay Alperi Manolya oluyor üstüne birde sırf oyuncunun menejeri Ceren Ateş ile Marina’nın yakın ilişkisi için Merve Aydın transferi skandal oluyor…

Merve gs ye sakatlar ve eksikler yüzünden zorunlu transfer oldu bir tercih değildi tüm sezon sakatlık sorunu devam edince fazla süre almak zorunda kaldı ve kendi için beklentilerin üstüne çıktı ama bu kız takım bulamamaktan survivora gitmek zorunda kalmıs bi oyuncu asla bizim seviyemiz zaten değil..

Ben 50 bin dolara iyi yabancı alırız demedim zaten, menejere kıyak olsun diye sokağa atoılan bu parayı bir yabancı transferinde kullanıp üst düzey yabancıya gidilebirdi dedim…

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8522 : 25 Mayıs 2022, 19:12:15 »
Anlaşılan biz burda aramızda anlaşamıyoruz ki.Yada ön yargılı davranıyoruz.Burda zaten insanlar hoş görülü ve kendim bile bilmediğim konuda soruyorum hepside sağolsun teknik olarakda yardımcı oluyorlar.Medeni bir şeklde fikir alışveriş yapılmayan bir yer olsaydı burdada senelerdir durmazdık sanırım.
Manolya çok iyi biri olabilir ama bana göre değil içimemi atayım.Fırsat bulunca  Sevginin ve ya öbür arkadaşların Fenerbahçe istatistiklerini çıkarmak isterim.Bu güne kadar durum farklıydı ama 3 yabancı kuralı olursa Mervenin yerine yabancı al,Onun yerine yabancı al yerine iyi kötü yerli oyunculardan savaşan bir ekip yaratmalıyız.Üstüne Mc Cowan'ı yerli olarak getirtebilirsek Alina ile 3-4 yabancı bu işi kurtarırız.Yanlış düşünüyorsam  ikna edeceksiniz bu kadar zor değil ya.Artı biz istesek ne olur sanki her istediğimiz oldumu.Merve Aydın'a gelince yabancı sınırlamasının olduğu yerde savaşan biri olacak.Euroleague Women dede gördük sadece Olcay'la ,Alperi'yle olmuyor boşunamı Wandersloot dendi burda.Neyse benim görüşüm bu eleştirilerede açığım akıl vereceklerede kapalı değilim.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8523 : 25 Mayıs 2022, 19:28:55 »
Bizim kitadisilardan haber yok herhalde. Kayla kalmaz inşallah.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8524 : 25 Mayıs 2022, 19:34:47 »
Manolya nın kalmasına bir eleştiri getirmedim..

Manolya kalınca kısa türk rotasyonu Olcay Alperi Manolya oluyor üstüne birde sırf oyuncunun menejeri Ceren Ateş ile Marina’nın yakın ilişkisi için Merve Aydın transferi skandal oluyor…

Merve gs ye sakatlar ve eksikler yüzünden zorunlu transfer oldu bir tercih değildi tüm sezon sakatlık sorunu devam edince fazla süre almak zorunda kaldı ve kendi için beklentilerin üstüne çıktı ama bu kız takım bulamamaktan survivora gitmek zorunda kalmıs bi oyuncu asla bizim seviyemiz zaten değil..

Ben 50 bin dolara iyi yabancı alırız demedim zaten, menejere kıyak olsun diye sokağa atoılan bu parayı bir yabancı transferinde kullanıp üst düzey yabancıya gidilebirdi dedim…
Takım bulamamasi değildi Survivor'a gitmesinin sebebi ben de pek desteklemesem de hayatında değişiklik yapmak istemiş belli ki, Fransa'da iyi top oynadı Merve üstüne önceki sezon Hatay'da da çok iyiydi Fener'le de ismi geçmişti, yani basketbola uzak tek sezonluk yerli değil potansiyeli var, Tuğçe de gidiyor sanırım 1-2 pozisyonuna yerlileri yigmak istiyor onlar da, doğrusu yanlışı tartışılır ama sırf menajer ilişkisinden ötürü takıma geliyor algısı hoş değil bence.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8525 : 25 Mayıs 2022, 19:46:25 »
Tuğçe'nin gideceğini bende son kupa töreninde sezdim.Olcay kupayı kaldırırken özellikle gel iki kaptan beraber kaldıralım demişti.Tuğçe (31 yaşında 1.90) gitsede gitmesede yerli alternatif alınmalı Meltem Yıldızhan'ı (1.88-22 Yaşında)onun için önerdim.sizin kafanızda yerli 1-2 kim var?
Merve konusunda aynı senin gibi düşünüyorum.Yalnız Mervenin bize karşı nasıl oynadığını gördük aynı sertlikle bizim takımda oynarsa Hakemler aynı duyarlılıkda olurmu acaba? :)

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8526 : 25 Mayıs 2022, 19:54:09 »
Bahar Çağlar 33 yaşında ama ne dersiniz ?  Gerçi Botaşla anlaşmış galiba.Beşiktaş kadın Basketbol takımı için  Ahmet Nur Çebi’nin gelecek sezon için altyapıdan yetişen gençler ile yola devam kararı vermiş.Ya ben yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez daha yapmışlar hatta biz gençlerimizi bedava yollamış yinede yaranamamıştık.bu konuda yanlışmıyım.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2022, 19:54:56 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Wolf1907

• Üye
« Yanıtla #8527 : 26 Mayıs 2022, 08:45:37 »
Takım bulamamasi değildi Survivor'a gitmesinin sebebi ben de pek desteklemesem de hayatında değişiklik yapmak istemiş belli ki, Fransa'da iyi top oynadı Merve üstüne önceki sezon Hatay'da da çok iyiydi Fener'le de ismi geçmişti, yani basketbola uzak tek sezonluk yerli değil potansiyeli var, Tuğçe de gidiyor sanırım 1-2 pozisyonuna yerlileri yigmak istiyor onlar da, doğrusu yanlışı tartışılır ama sırf menajer ilişkisinden ötürü takıma geliyor algısı hoş değil bence.

Yazdıklarım tahmin değil kesin bilgi..

Merve’nin tek iyi geçirdiği sezon geçen sezon..
Survivora gidis sebebi de degisiklik degildi…Profesyonel bi oyuncu kariyerinin ortasinda ki mervenin iki on capraz bag ameliyati var boyle bi organizasyona gidebilir mi ?
Fransa 2. Liginden survivora gecmesinin iki sebebi var birincisi para ikincisi turkiyede isteyeni olmamasiydi..
Gectigimiz sezon basi milli takim kampinda Gizem Yavuz sakatlanip sezonu kapatmasi ve Pelin Bilgic’in omuz sakatliginin bulunmasi uzerine kisa oyuncu rotasyonu kalmadi gs nin bu sartlarda gitti gs ye merve yoksa tek talibi kume dusen izmit belediyespordu o da cok komik bi paraya…

Bahar Caglar da botasa degil emlak konuta transfer oldu…

« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2022, 08:48:47 Gönderen: Wolf1907 »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8528 : 26 Mayıs 2022, 10:05:12 »
Yazdıklarım tahmin değil kesin bilgi..

Merve’nin tek iyi geçirdiği sezon geçen sezon..
Survivora gidis sebebi de degisiklik degildi…Profesyonel bi oyuncu kariyerinin ortasinda ki mervenin iki on capraz bag ameliyati var boyle bi organizasyona gidebilir mi ?
Fransa 2. Liginden survivora gecmesinin iki sebebi var birincisi para ikincisi turkiyede isteyeni olmamasiydi..
Gectigimiz sezon basi milli takim kampinda Gizem Yavuz sakatlanip sezonu kapatmasi ve Pelin Bilgic’in omuz sakatliginin bulunmasi uzerine kisa oyuncu rotasyonu kalmadi gs nin bu sartlarda gitti gs ye merve yoksa tek talibi kume dusen izmit belediyespordu o da cok komik bi paraya…

Bahar Caglar da botasa degil emlak konuta transfer oldu…
Abi neyin bilgisi Allah aşkına ya Melisa'nın Merve Uygül'ün kontrat bulduğu yerde Merve'nin mi isteyeni yoktu? Şu kıt yerli piyasasında Fransa dönüşünde Fener hariç ligdeki her takımda ilk 5 çıkardı Merve, yani yerli piyasası malum olmasa tamam diyeceğim de kimler kimler ekmek yiyor bu ligde, basketbola devam etmek istese Fransa'da da ederdi kız

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8529 : 26 Mayıs 2022, 10:06:49 »
Ayrıca ikinci değil birinci ligdeydi Merve ve hiç de kötü bir sezon geçirmişti.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8530 : 26 Mayıs 2022, 10:39:47 »
Herkesin düşüncesi farklı olabilir.İsmini bile bilmediğimiz okadar kişi gelip gidiyor.Merve'mi dert oldu.Kuanitra ve Olcay'a para vermeye kıyamıyan Aziz Bey yönetimi  nezamanki (yanılmıyorsam 250 civarı hatırlıyorum) YDÜ ne kaptırınca olay olmuştu.İş Tokada kadar gitti.Şimdi yabancı kuralından dolayı daha kritik durumdayız.İnşallah isabetli transferler yaparızda sonra şunu alsaydık demeyiz.Merve'yi ,Olcay,Alperi,Manolya,Hartley durduramadı biz hala kötü oyuncu diyoruz.Ozaman Merveden daha iyisini önereceksiniz.Esra topuz Kazmanın teki peki Türkiye'deki alternatifi kim ? Gonca Karataş'mı? İnci Güçlü'mü? Özellikle uzun pivot,uzun Forvet yetişmiyor.Ama Avrupada dolu seçenek var.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #8531 : 26 Mayıs 2022, 11:41:55 »
Arkadaşlar Survivor'cı Merve Aydın atletizimci, basketbolcu olan Merve Aydın değil  :)
Sanırım hatlar karışmış biraz
FENERBAHÇE

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8532 : 26 Mayıs 2022, 12:08:29 »
Arkadaşlar Survivor'cı Merve Aydın atletizimci, basketbolcu olan Merve Aydın değil  :)
Sanırım hatlar karışmış biraz
Basketbolcu olan da katılmıştı Survivor'a abi...

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #8533 : 26 Mayıs 2022, 12:19:49 »
Beşiktaş kadın takımında pivot oynayan kız da geçen Konuşanlar'a katıldı onu da alalım. Ne alaka diye sormayın :)

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #8534 : 26 Mayıs 2022, 12:28:03 »
Basketbolcu olan da katılmıştı Survivor'a abi...
Vay arkadaş, şimdi baktım da sahiden bu da katılmış  :D
FENERBAHÇE