Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976199 defa)

hitmen, dwdark ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8550 : 05 Haziran 2022, 12:21:55 »
tw'da justwomensbasketball adında bir hesap,jonquel jonesun fotoğrafına ''yükleniyor'' şeklinde bir paylaşım yapmış.Tahminimce bizden bir kulüp bitiriyor transferini,yoksa boş yere böyle bir gizem oluşturacağını sanmıyorum hiç,her ne kadar beklemesemde keşke o takım çukurova değilde biz olsak
Umarım o kulüp bizizdir.Jones-Meesseman çok iyi uzun rotasyonu olur,şampiyonluk ikilisi kurmuş oluruz ama biz böyle şeylerle uğraşmıyoruz nedense.Biz rekabetçi kulübüz ya rakipleri güçlendirip dengeleme yapmayı iyi biliyoruz.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi dwdark

• Üye
« Yanıtla #8551 : 05 Haziran 2022, 14:44:31 »
 Ali Koç: " Kadınlar Euroleague Final Four kaybettiğimizde, evde çok kötü oldum...nefes alamadım.."

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8552 : 05 Haziran 2022, 14:55:26 »
Ali Koç: " Kadınlar Euroleague Final Four kaybettiğimizde, evde çok kötü oldum...nefes alamadım.."

Biz de aynısını olduk . Bunun için kusursuz bir kadro şart. Umarım Jones ta bize geliyordur.

Jones meesseman Sabally stokes (mccowan) pota altıyla herkesi ezer geçeriz.

Çevrimiçi dwdark

• Üye
« Yanıtla #8553 : 07 Haziran 2022, 12:14:35 »
Fenerbahçe, Olivia Epoupa ile anlaşma sağladı. Epoupa daha önce ülkemizde Galatasaray ve Beşiktaş forması giydi.

https://twitter.com/aytugyaltir/status/1534073325135200256?t=fcjJ-qVu7X_qjRcwCaw2jw&s=19

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #8554 : 07 Haziran 2022, 12:22:35 »
Fenerbahçe, Olivia Epoupa ile anlaşma sağladı. Epoupa daha önce ülkemizde Galatasaray ve Beşiktaş forması giydi.

https://twitter.com/aytugyaltir/status/1534073325135200256?t=fcjJ-qVu7X_qjRcwCaw2jw&s=19
Bu neydi şimdi? Bu ne saçma bir hamle yahu? Gelişim için mi aldık bunu?
Ben anlam veremiyorum bu hamleye.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8555 : 07 Haziran 2022, 12:31:18 »
Pg alacaksan git Fathoux'yu al. Marina burayı gs sanıyor galiba. Bizde mi bir gariplik var yoksa gelen gidenlerde mi anlamıyorum. Euroleague şampiyonluğu hedefleyen takımın guardına bak?

Diyorum ya bir bok olmaz bu vizyondan diye. Yanıltmıyorlar sağolsunlar. Messeman da gelmez umarım.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8556 : 07 Haziran 2022, 14:01:40 »
Bence tam hocanın oynatmak istediği oyuna uygun bir oyuncu. Sürekli potaya atak eden, yerinde hiç durmayan, geçiş hücumlarını iyi oynayan, ön alanda çok iyi baskı yapabilecek meziyetlere sahip iyi bir savunmacı. Top çalmaları çok iyi yaptığı gibi ribaundları da toplayabiliyor beklenmedik bir şekilde. Bizim Olcay'dan neredeyse 20 cm daha kısa ama ribaundlara verdiği katkı ortada. Dış şutu biraz sıkıntılı fakat ceza şutlarını yüzdeli sokuyor. Jasmine Thomas'a benzetiyorum yani bu anlamda, elinde bu kadar atıcı varken bir de 1 numarayı atıcı yapmak zaten makul bir çözüm değildi ve hoca ön alanda sıkı ve sert, baskılı bir oyun oynatmak istiyor.

Çok da uygun maliyetli bir oyuncu, bence bir yerlere bir kıta dışı star gelecek veya Ocak'ta bu kızı Plum ile değiştirecekler. Ama ben hocanın Plum'ı isteyip alacağını, bir de bu oyuncuyu bırakacağını zannetmiyorum şayet Epoupa Fenere geliyorsa.

Şampiyon olmak için yıldızlar karması olmamıza gerek yok. Hele bu sene hiç yok. Ama tabi işi abartıp her yere de Epoupa tarzı görev adamlarını doldurmamak lazım. Geri kalan transferler yüksek kalitede ve büyük isimler olmalı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8557 : 07 Haziran 2022, 17:02:26 »
Olivia Coleman sonrası yaptığımız fiyasko hamledir.Bu hamle ile hedef yok sadece yerel lig denek ki aslında dediğime geldiler.Ölu hal çeyrek yapar yine.Sutu yok.Fransada o kadar oyuncu var en kötüsüne gidiliyor.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #8558 : 07 Haziran 2022, 17:07:35 »
Yıldızlar karması olmamıza gerek yok haklısınız ama böyle de şansları düşürmenin bir anlamı yok.Görev oyuncusu diyorsunuz ama ismi geçen isimlere baktığımızda pek yıldızlar karması kuracak gibi durmuyoruz.McBrick'in kaldığı senaryoda,yine Alina'nın maç başına 15 üçlük denediği senaryolar hiç uzak değil.

Basketbolda erkek ya da kadın farketmeksizin topu yönlendirmeyi başaran oyuncular çok değerli hale geliyor.Finallerde küfür ettiğimiz McBride'ın eksik olduğu nokta da tam bu.Şut atmaktan dışında herhangi bir basketbol yeteneği ortalamanın üstüne çıkamayan bir oyuncu olduğu için finallerde tek iyi olduğu şeyi kısıtladığında bir anda dağılıyorlar.Ekata,bildiğin Vandersloot-Torrens-Stewart-Griner gibi top dolaşımını çok rahat yapan isimlerle oynadılar.Biz ise canı şut atmak istediğinde orta sahadan topları potaya karpuz gibi fırlatan Alina'nın top yönlendirme yeteneği dışında herhangi bir top yönlendiricisine sahip değiliz.Olcay ile tamamen aynı göreve sahip bir yabancıyı almanın mantığı nedir Allah aşkına?

Fathoux Fenerbahçe forması giymemiş miydi idmanlarda? Önce Zanda gibi harika bir oyun aklını kaybettiler şimdi de ellerine geçen fırsatları tepip;GS gibi 3.sınıf takımların alacağı tipte oyuncuları topluyoruz.Bu vizyon ile bu sene de bir Letonya takımına mutlu sonu yaşattırırz biz.Ama tabii ki beklentim finalde McBride'ın 10'da 1 atıp yine burada sinir harbi oluşturması olacak.

Helal olsun valla.Bir şubeyi komple vizyonsuz hale getirdiler.Ben yıldız oyuncularla kuralım demiyorum ama kadın basketbol gibi deli gibi savunma yapmana gerek olmayan bir dalda bu kadar savunma fetişisti olmak beni hayrete düşürüyor.Ionescu falan da değil,Fathoux-Ryhne Howard yapıp şampiyon olun işte.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8559 : 07 Haziran 2022, 17:19:03 »
Badboys
böyle epopa'larin falan pg'a alındığı yada alınacağı takım ile ilgili çok konuşmaya gerek yok. Yıllardan beri birseli, esmerali bile beğenmeyen bir taraftar grubu olarak şimdi dustugumuz durumlara bak. Diyorum ya hoca GS kafasında sanırım hala. Bologna stewarti düşünüyor bizim vizyonumuz epupa. Bu arada son şampiyon da pg'a wanderslotu alıyor. Yani kimilerine göre dünyanın en iyi pg'ı.
Thomasi beğenmeyen kafamıza edeyim.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2022, 17:37:39 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #8560 : 07 Haziran 2022, 21:02:36 »
Onlarca guard varken yine skandal tercih  skandalların şubesinden hiç şaşırmadım, herkesin yazdığı Fauthaux ya da Johannes falan daha fazla fiyat istemezdi yani bizden…

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8561 : 07 Haziran 2022, 22:20:25 »
Johannes de geçen sene aman aman top oynamadı aslında. Diğer transferlere göre makul bir hamle olabilir. Ben hemen eleştiremem.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #8562 : 08 Haziran 2022, 00:02:04 »
Johannes de geçen sene aman aman top oynamadı aslında. Diğer transferlere göre makul bir hamle olabilir. Ben hemen eleştiremem.
Olivia-Olcay-McBride-Elizabeth Williams-Stokes.
A dream line up that we have been waiting for...

İşin şakası bir yana,umarım 3 yıldır Avrupa'da bile oynamayan oyuncuyu almayız.Fathoux varken bunu almak olmaz ya.
Gerçi biz McBride-Zanda kararını da yanlış vermiştik zamanında.

Bu sezon bol bol küfür edersiniz bu takıma bence.Neyse ki loser yönetim önceden uyarıp izlemeyin diyor...
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8563 : 08 Haziran 2022, 10:10:27 »
Geçen seneydi galiba yine benzer vasat bir isim çıkmıştı anlaşıldı diye, sosyal medyadan gelen aşırı tepki üzerine vazgeçilmişti, İspanyol oyuncuydu sanırım. Umarım yine öyle olur da saçma sapan işlere girmezler.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8564 : 08 Haziran 2022, 18:54:39 »
Yanlış habermiş.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2022, 18:54:55 Gönderen: Maldonado »