Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976295 defa)

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8910 : 04 Ocak 2023, 19:17:09 »
"Fenerbahçe’nin Courtney Vandersloot ile anlaşmaya yakın olduğu söyleniyor."

Tek eksik parça, hadi inşallah. Bu abla da gelirse direkt kupayı versinler bize. Sopron mopron üst üste koyar çöpe atarız.

Eka yokken 3-5 yıl şu kupaya ambargo koymalıyız. Bu kupa bizden sorulmalı. Sonrasında illâ ki savaş biter ve Rus takımları geri döner. O vakte kadar kupaya çökmeliyiz.

Zâten bu sene de kupayı almazsak cidden kapatalım şubeyi  ;D

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8911 : 04 Ocak 2023, 19:18:33 »
Alsak ne olacak, bin tane adam varken hoca Mina'yı alıyor oyuna yine.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8912 : 04 Ocak 2023, 19:42:11 »
Vandersloot'u da alın bee. Seneye de McCowan ı aldık mı efsane kadro olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8913 : 04 Ocak 2023, 19:47:47 »
Tek eksik parça, hadi inşallah. Bu abla da gelirse direkt kupayı versinler bize. Sopron mopron üst üste koyar çöpe atarız.

Eka yokken 3-5 yıl şu kupaya ambargo koymalıyız. Bu kupa bizden sorulmalı. Sonrasında illâ ki savaş biter ve Rus takımları geri döner. O vakte kadar kupaya çökmeliyiz.

Zâten bu sene de kupayı almazsak cidden kapatalım şubeyi  ;D
Ruslar dönse bile o eski hava olmaz belki oyuncu fabrikası olabilir.Bu tip şeyler fırsat yaratır

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8914 : 05 Ocak 2023, 02:09:37 »
"Fenerbahçe’nin Courtney Vandersloot ile anlaşmaya yakın olduğu söyleniyor."
''Ağzından Bal Damlıyor''
Epoupayı ve Stokes'i görmedim.İnşallah Epoupa sayfası kapanmıştır.Vandersloot'un yanınada yerli transfer yapabilirsek ikikulvardada gideriz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8915 : 05 Ocak 2023, 07:36:02 »
''Ağzından Bal Damlıyor''
Epoupayı ve Stokes'i görmedim.İnşallah Epoupa sayfası kapanmıştır.Vandersloot'un yanınada yerli transfer yapabilirsek ikikulvardada gideriz.
Stokes mac sonu fotoğraf cekimlerinde vardi. Muhtemelen sakatlığı sebebiyle oynamamistir. Epoupa ise hiç bir yerde yoktu. Umarim gönderilmiştir. Bu kadar sponsor da transfer habercisidir.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #8916 : 05 Ocak 2023, 21:50:26 »
Cukurova'da Vandersloot için bastırıyormuş. Gray varken çok saçma bir hamle olur.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8917 : 05 Ocak 2023, 23:27:46 »
Cukurova'da Vandersloot için bastırıyormuş. Gray varken çok saçma bir hamle olur.
McCowan bağıra bağıra gitti. Aynı şey Vandersloot'ta olmaz inşallah bu iki isimde burdaki formdaki arkadaşlar tarafından önerilmiş ve biz almazsak rakipler alır denmişti birebir çıktı. Burdaki arkadaşlar tespit ve öneri yaparken Fenerbahce yönetimi ne yapıyor, nasıl göremiyor anlamıyorum. Tuğçeyi yollayıp sadece Merve'yi alıyorsun. Gelişim takımıyla bu işin yürümeyeciğini anlamıyorlar. Çukurova maçı var bundada yerli eksikliği yine çıkacak ortaya. Epoupa ve Stokes sakatmış. Bende Epoupa yollandı diye sevinmiştim. Ne zaman sakatlandıkı bunlar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8918 : 05 Ocak 2023, 23:31:50 »
Mcowan sıvamaya başladı.Içerde artık takımlar kolay kolay top indirtmiyor.Euroligde olmaz bu oyuncudan çok ağır ilk zamanlardaki keskinlik kalmadı.Kisalar vızır vızır geçer yani.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 23:33:24 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8919 : 05 Ocak 2023, 23:33:45 »
Vandersloot Avrupa'da oynamayacak bu sene bence. Biz de kimseyi almazsak şaşırmam.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8920 : 05 Ocak 2023, 23:39:53 »
Sadece Gray değil January de var. Doğru olduğunu sanmıyorum. Bizim ilgimiz var mı onu da bilmiyorum ama Sopron'a gitmeyen kadın Jones'un kaçtığı yere üstelik direkt pozisyonunda oynayan birisi varken gitmez. Onca sponsorluğun bir anlamı olması lazım. Johannes mesela bugün mükemmel bir maç çıkardı. Ona da fitim. Şu son hamleyi yapmak lazım.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #8921 : 05 Ocak 2023, 23:45:55 »
Sadece Gray değil January de var. Doğru olduğunu sanmıyorum. Bizim ilgimiz var mı onu da bilmiyorum ama Sopron'a gitmeyen kadın Jones'un kaçtığı yere üstelik direkt pozisyonunda oynayan birisi varken gitmez. Onca sponsorluğun bir anlamı olması lazım. Johannes mesela bugün mükemmel bir maç çıkardı. Ona da fitim. Şu son hamleyi yapmak lazım.

Valla bence Allemand'da bize uyabilir . Ama Asvel Johannes-Allemand-Gabby üçlüsünü kolay kolay bırakmaz. Tony Parker iyi para harcıyor Asvel kadın basket takımı için.

Bi de January gitmiş diyorlar. Elizabeth Williams geldiği için kıta dışında boşluk açmak için onu göndermişler.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 23:47:51 Gönderen: dwdark »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8922 : 06 Ocak 2023, 01:40:43 »
Mcowan sıvamaya başladı.Içerde artık takımlar kolay kolay top indirtmiyor.Euroligde olmaz bu oyuncudan çok ağır ilk zamanlardaki keskinlik kalmadı.Kisalar vızır vızır geçer yani.
Doğru konuşmak gerekirse, sen başından beri ne McCowan 'a nede Sabally' e sıcak baktın. Elinden kaçtıktan sonra 'mundar' demek kolay. Önce sen taktığın dar gösteren gözlüğü değiştir. Geniş bakmsk lazım. Türkiyede uzun zor yetişiyor, Nevriye, Nevin vardı. İkiside devşirme sayılır. Bir Esra var oda tartışılır, Milli takımda 3-4 devşirme oynatıldı bunların hepsi uzun. Bu formda senelerdir kalmamın nedeni, yaşım kaç olursa olsun bir şeyler öğrenmek. McCowan burada ilk konuşulduğunda devşirme olarak düşünülmüştü. Onun eksik yönleri olsada ülkemizde şuan tek. Sen uzun önerdinde bizmi olmasın dedik. Burdaki insanlarda Milli takım ve Gs den önce güzel tespitte bulunmuşlar teşekkür etmek lazım. Yerli statüsünde oynatabilseydik süper olurdu. İstersen Euroleaguede rotasyondada kullanabilirdin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8923 : 06 Ocak 2023, 01:43:26 »
Lig maçlarına dahi bakıyorum.Ilk zamanlardaki keskinlik yok.Mundar falan etmem.ztop indirmedigin kalıyor öyle.Eski oyuncu Paris bundan daha iyiydi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8924 : 06 Ocak 2023, 01:58:54 »
Vandersloot Avrupa'da oynamayacak bu sene bence. Biz de kimseyi almazsak şaşırmam.
İnşallah gelir gelmezse, skorer iyi oyun kurucu kim var aklınıza gelen? Plum olmazmı?