Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976458 defa)

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9000 : 12 Ocak 2023, 10:21:46 »
Sadece 5-6 maçlığına falan geliyor o zaman. Neyse şampiyon olalım da sonra gidebilir.
Quigley de gs diyorlar. Şimdi gider 36 yaşındaki quigley ligde başımıza iş açar vandersloot yüzünden
Quigley nereden çıkmış ki,daha yeni epiphanny prince almadı mı bunlar,quigleyde kendini rezil etmesin gelecekse biraz fedakarlık yapıp gelsin işte vanderslootunun yanına,gs ne alaka ya

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9001 : 12 Ocak 2023, 10:26:09 »
Umarım bu kadroları tutabiliriz bu seviyelerde önümüzdeki yıllarda da. Avrupa'nın yeni Ekaterinburg'u olmak için önümüzde hiçbir engel yok. Her seneyi beş kupa ile kapatabilir bu takım. Tabii yerli iskelete de takviye yapmak şartıyla. McBride'dan filan kurtulup topu yere vurabilen elit bir kısa filan da alabiliriz artık seneye şükür ki. Stewart olmaz, o kalibrelere yakın başka oyuncular olur. Vandersloot olmaz, Plum olur veya Gray olur.

Umarım vizyonlu davranır bizim yönetim. Bu kupayı alırsak kadın voleybolda yaptıkları gibi tamam ya yeter deyip sıvamaya yer aramazlar inşallah 1.5 - 2 milyon dolar tasarruf için. Senede 2 milyon dolar harcayıp Avrupa kupasını kazanabileceğin kaç branş var? Bir masa tenisçisini yetiştirmek bile daha masraflı.
Ekanın el e dönüş ihtimali ne durumda acaba,eğer öyle bir ihtimal uzun bir süre zarfında daha olmamaya devam edecekse,nasipse bu sene el i artık aldıktan sonra,zaten olası şampiyonluğun başrol oyuncularını tutmak için uğraşılır herhalde.Yani şampiyon olupta gidip kadroyu yeniden dağıtmayız diye umuyorum.Zaten seneye raca-minalardan falanda çıkarız muhtemelen.Gerekirse saballyi,hatta mcbrideı da düşünmeden gönderebilirler,yeterki vandersloot-alina-meesseman-stewart 4lüsünü korusunlar bir şekilde

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9002 : 12 Ocak 2023, 10:32:09 »
Ekanın el e dönüş ihtimali ne durumda acaba,eğer öyle bir ihtimal uzun bir süre zarfında daha olmamaya devam edecekse,nasipse bu sene el i artık aldıktan sonra,zaten olası şampiyonluğun başrol oyuncularını tutmak için uğraşılır herhalde.Yani şampiyon olupta gidip kadroyu yeniden dağıtmayız diye umuyorum.Zaten seneye raca-minalardan falanda çıkarız muhtemelen.Gerekirse saballyi,hatta mcbrideı da düşünmeden gönderebilirler,yeterki vandersloot-alina-meesseman-stewart 4lüsünü korusunlar bir şekilde
Rus hükümeti Griner olayında haklı.Abd çarpıtıyor.Adını anmayalım.Abdli oyuncular gitmez oraya Altyapı oynarlar.Bir bakmışın yıldızlar çıkıyor Rusyadan.Ķültürü olan başka ülke.Sabally ile ilgili benim.icin acılan yere yazdım görüşlerimi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9003 : 12 Ocak 2023, 10:56:23 »
Rusyadaki savaş ve Griner olayı ülkeye bakışı değiştirdi ancak şu da var hala yabancı oyuncular oynuyor orada. Mesela Bentley ve Krajisnik gibi isimler ummcde oynuyorlar. Kolay kolay eski devasa bütçeli kadrolar kurabileceklerini sanmıyorum. En azından kısa vadede.

Biz bunu çok iyi değerlendirmeliyiz. Keza yatırım yapan takım sayısı çok az avrupada. İşte polko gibi takımlar liderliğe oynuyor. 2 vites artırıp neler olduğunu gördük.

Seneye Stewart ve Meeseman mutlak suretle tutulmalı. Çember altına daha etkili bir ikili bulmak zor. Oyun kurucu çok çok önemli. Vandersloot bu kadar geç gelecekse seneye Gray düşünülebilir. İnanılmaz formda bir kaç yıldır. Öte yandan ne olursa olsun Alina kalmalı takımda. Mcbride ile ilgili kararsızım. Bir var bir yok. En kritik yerlerde görünmez moduna giriyor. Gabi, Loyd, Johannes düşünülebilir yerine. Plum saçma sapan açıklamalar yapıyor. Yoksa o da olabilirdi. Sabally de yine olsa da olur olmasa da. Yetenekli ama bir adım ileri 2 adım geri yapıyor hep. Bu yüzden de wnba de ne uzuyor ne kısalıyor. Genç sırplar yerine genç Fathoux alınmalı PG olarak. 10 yıl rahat ederiz bu pozisyonda. Diye diye getirtemedim şu kızı. Bence birsel'in daha yetenekli versiyonu. Devşirme de mutlaka Mccowan alınmalı. Şimdiden aklına girilmeli kadının. GS gibi salak bir organizasyonda heba olacak. Bir de avrupalı uzun alınabilir. Ndour, Vadeeva, Krajisnik gibi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9004 : 12 Ocak 2023, 11:04:09 »
Ya şu pandemi yüzünden iptal olan sezondan ben bayağı ümitliydim. Williams da bayağı iyiydi o sene. Anna Cruz, Alina, Zanda, Williams ve sonradan da Gray katılmıştı. Stokes'un böyle kütük olmadığı, orta mesafe ve hatta arada üçlük filan atabildiği formda zamanlarıydı. O yıl EL'de bir sürpriz yapabilirdik bence. Kısmet olmadı. ABD Millî Takımının ne zamandır as guardı Gray, çok sevinmiştim geldiğinde.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9005 : 12 Ocak 2023, 14:39:35 »
Haber her yerde çıkmış. Yerli yabancı basın yazmış. Sadece bizim klüp açıklamıyor, şaka gibi bir klübüz :)

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9006 : 12 Ocak 2023, 15:00:10 »
Geleceği gün netleşsin, açıklanır. Kadın voleybol şubesi de bir ay önceki anlaşmayı daha şimdi açıklıyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9007 : 12 Ocak 2023, 15:03:11 »
Geleceği gün falan hepsi nettir. Kadınla anlaşıp geleceği günü mü netleştirmeye çalışacaklar. Bizim klübün bok yemesi işte yine.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9008 : 12 Ocak 2023, 15:21:52 »
Danabaş Bey görevden alınmalı.Evet Tuğçe doğru yollandı.Sen Esra ile çıkıp yerli kuralını destekliyoruz görüşün o olsa bile diyemezsin.Ama Merve mi olmalıydı neden yerli takviyesi olmadı.Lig şansımız yıl özelinde azsa tek suçlu yönetim neyse sağlık olsun.Avrupada kupa gelsin lig finali.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9009 : 12 Ocak 2023, 16:02:46 »
Seneye Tilbe, Ayşe ve Sevgi alınsa yeter. Mersin'in oyuncuları mersinde kalsın.
Sevgi'yi neden bıraktık zaten akıl alır bir şey değil, akıl tutulması sadece.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2023, 16:03:46 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9010 : 12 Ocak 2023, 16:14:02 »
Tilbe imkansız.Sözleşmesi devam ederken yıl içi Galatasaraya gidip beni alın diyen oyuncuyla iş olmaz.Canitezin dönme ihtimali daha fazla olur atıyorum.Ayşe düşüşte.Göksen iyi kız isterim.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2023, 16:14:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9011 : 12 Ocak 2023, 16:32:58 »
Seneye Tilbe, Ayşe ve Sevgi alınsa yeter. Mersin'in oyuncuları mersinde kalsın.
Sevgi'yi neden bıraktık zaten akıl alır bir şey değil, akıl tutulması sadece.
Bizden giden hiç biri iyiki gitmiş demedim.özellikle Sevgide akıl tutulması yaşadım.Yanlış araştırmadıysam Olcay olduğundan Pelin,Sevgi gönderildi.Son zamanlarda pek yerde verilmiyordu.Tamam anladık ozaman yabancıda olduğundan oyun kurucuda şişme oldu.Ama neden Sevgi.Didem zamanındada Olcay ikinci plandaydı ozamanın YDÜ Quanitra ve Olcay'ı almıştı.Yönetim iki kuruş vermemek için harcadı.Çünkü yabancı oyun kurucu vardı ve yerli olarakda Birsen.Olcay geri döndü ama Quanitra gelseydiStokes'e katlanmazdık.Birsen'i bıktırmasalardı oynayabilirdi.
Tom diyorki Tuğçe haksızdı.Vallha ben öyle düşünmüyorum.Herkesin düşünce özgürlüğü var,malmı alıyorsun.eleştirebilirsin ama Alex bacak bacak üstüne atmış diye silemezsin.Bizede senin dediklerin yanlış gelebiliyor ama sen yine benim düşüncelerim diyebiliyorsun.Ama bir tık şunu anlarım ezeli rakibine fazla para uğruna gidiyorsan ayrı.Bu gün ne diyorsun Ekrem hocayı alalım.Öncedende Didem alındı ve daha nicesi.Ki tuğçe bunuda yapmadı.GS ye gitti diye kırılabilirim ama oda onun düşüncesi.
Tuğçe haksızdı yolladın neden yerini doldurmadın,neden yerli uzun eksiği çekiyoruz.
Baharın son senesimi bilmem ama Bahar,Gizem,Tilbe,Şevval,Melis,Sevgi hatta Esra bile alınabilir. Tilbede inişli çıkışlı ama tom'uneski yazısındaTilbe diyordu şimdide imkansız diyor.Simgeleşmiş Ekrem Hocayı istedin ya

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9012 : 12 Ocak 2023, 16:40:14 »
Bizden giden hiç biri iyiki gitmiş demedim.özellikle Sevgide akıl tutulması yaşadım.Yanlış araştırmadıysam Olcay olduğundan Pelin,Sevgi gönderildi.Son zamanlarda pek yerde verilmiyordu.Tamam anladık ozaman yabancıda olduğundan oyun kurucuda şişme oldu.Ama neden Sevgi.Didem zamanındada Olcay ikinci plandaydı ozamanın YDÜ Quanitra ve Olcay'ı almıştı.Yönetim iki kuruş vermemek için harcadı.Çünkü yabancı oyun kurucu vardı ve yerli olarakda Birsen.Olcay geri döndü ama Quanitra gelseydiStokes'e katlanmazdık.Birsen'i bıktırmasalardı oynayabilirdi.
Tom diyorki Tuğçe haksızdı.Vallha ben öyle düşünmüyorum.Herkesin düşünce özgürlüğü var,malmı alıyorsun.eleştirebilirsin ama Alex bacak bacak üstüne atmış diye silemezsin.Bizede senin dediklerin yanlış gelebiliyor ama sen yine benim düşüncelerim diyebiliyorsun.Ama bir tık şunu anlarım ezeli rakibine fazla para uğruna gidiyorsan ayrı.Bu gün ne diyorsun Ekrem hocayı alalım.Öncedende Didem alındı ve daha nicesi.Ki tuğçe bunuda yapmadı.GS ye gitti diye kırılabilirim ama oda onun düşüncesi.
Tuğçe haksızdı yolladın neden yerini doldurmadın,neden yerli uzun eksiği çekiyoruz.
Baharın son senesimi bilmem ama Bahar,Gizem,Tilbe,Şevval,Melis,Sevgi hatta Esra bile alınabilir. Tilbede inişli çıkışlı ama tom'uneski yazısındaTilbe diyordu şimdide imkansız diyor.Simgeleşmiş Ekrem Hocayı istedin ya
Sen onun ne dediğine bakma. Gs ile özdeşleşmiş, yüzünden Fatih Terimlik, Ergin Atamanlık fışkıran bir adamı takımın başına koç olarak getirmeyi öneriyor, Tilbe imkansız diyor. Laf olsun diye konuşuyor işte. Her lafa, her topiğe futursuzca atlıyor. Her hangi bir mantık yok, sadece yazıyor. Refleks olarak karalıyor. Birisi bir şey mi yazdı, kim yada ne farketmez.  Tom hemen orada. Heyecanlı bir filmi izlerken dünyayla ilişkini kesip filme konsantre olursun ya, Tom için forum böyle işte. Dünya ile ilişkisini kesmiş, yemeyip içmeyip forumda yatıp kalkıyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9013 : 12 Ocak 2023, 18:51:19 »
Iletisim cağındayız görüntülenmiş kongre üyeleri var.Menajer ile fotoları.Sonunda soluğu orda aldı.Yoksa kulüp neden bıraksın.Ve bunton iyi şubenin.Veremenyakadan bu yana ders oldu.Tilveyivacar açmaz adambacma onu dedi anlattı bana
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2023, 18:54:06 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9014 : 12 Ocak 2023, 18:53:10 »
Ertuğrul Erdoğan da Fenerbahçeli. Bazı kırmızı çizgi olunan isimler var onlar gelmesin.Erdogab Galatasarayı çalıştırdı.Hayatim.boyunca işkembeden atmadım.Nadil Sn Kemal Erdem duyduklarını paylaşıyorsa bende öyle ağır adamlar bu lar kongre üyeleri ve eski sporcular var.Basket camiası ufak.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2023, 19:19:17 Gönderen: Tom Hanks »