Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976529 defa)

Murat ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9165 : 18 Mart 2023, 14:08:11 »
Yok arkadaş bu işin kaçarı yok.Stewart,Meesseman,Vandersloota kulübün anahtarını mı verirsiniz ne yaparsınız bilmem ama o sözleşmeleri ama öyle ama böyle olabilecek en ileri tarihe kadar uzatacaksınız,bayan basketbol tarihinde kalıcı dominasyona bu kadar yaklaşmışken eğer bu oyuncuları kulüpte tutamayacaksanız sizde 1 saniye dahi beklemeden istifa edin.Ekat mı döner,çukurova ya da başka bir kulüp devreye mi girer orasını bilmem ama o sözleşmeleri uzatacaksınız,bunun lamı cimisi yok artık.Seneye de bu isimlerin yanına aynı kalibrede bir kısa yada uzunu ekleyeceksiniz,o kadar.(Ha bu arada,Mccowanı da gsnin elinden çekip alıyorsunuz,sakın onuda 3 yıllığına gsye kaptırmak gibi bir rezalete sebep olmayı aklınızdan bile geçirmeyin)
« Son Düzenleme: 18 Mart 2023, 14:26:02 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9166 : 18 Mart 2023, 14:48:15 »
Sevgi ve tilbeyi de ne yapıp edip almak lazım.

Olcay,alperi, sevgi, tilbe, mccowan yerli rotasyonu yeter

Stewart, Meesseman,  Alina, Vandersloot çekirdeğini korumak lazım. Sabally yerine Jones olabilir. Mcbride'dan emin değilim. Saglikli bir Plum olabilir yerine.

Yedek rotasyonu için ise iki vasat Sırp yerine Laksa ve Vadeeva yeterli.

Vandersloot, Olcay, Alperi
Plum, Sevgi
Alina, Laksa, Tilbe
Stewart,  Jones
Mccowan, Meeseman, Vadeeva

Muhtemelen Wnba dahi maglubiyet almaz bu takim. İçeriden, dışarıdan her yerden ateş eder. Fazla uçmaya gerek yok dersek de Mcbride ve Sabally kalir. Jones ve Plum olmaz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9167 : 18 Mart 2023, 17:02:38 »

Stewart, Meesseman,  Alina, Vandersloot çekirdeğini korumak lazım. Sabally yerine Jones olabilir. Mcbride'dan emin değilim. Saglikli bir Plum olabilir yerine.

Plum, Sevgi
Alina, Laksa, Tilbe
Stewart,  Jones

Muhtemelen Wnba dahi maglubiyet almaz bu takim. İçeriden, dışarıdan her yerden ateş eder. Fazla uçmaya gerek yok dersek de Mcbride ve Sabally kalir. Jones ve Plum olmaz.
Sana katılıyorum ama Mc Cowan konusunda B planın yok.Olmazsa olmaz ama bizimkiler beceriksizliğine devam ederse?Koskoca Türkiye'de bir tane uzun pivot yok.Olursa Tilbe yeterli olabilir.
Scorpionur'a şu konuda katılıyorum ne yapıp edip Meesseman-Stewart-Vandersloot kalmalı . (Voleyboldada Cristina-Vargas-Arina uzun süreli anlaşmalı)
Sağlıklı Plum derken sakatmı?Bu kadro korunsunda üstüne Mutlaka Laksa sonrasında Jones,Plum,Vadeeva kimi eklerlerse
ikinci önemli konu yerliler Mc Cowan olmazsa alternatif ? ,Tilbe,Sevgi,Gökşen olursa iyi olur.
Bakalım görelim önemli olan yabancı kadroyu korumalı .
« Son Düzenleme: 18 Mart 2023, 23:26:05 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9168 : 20 Mart 2023, 09:50:00 »

Plum, Sevgi
Alina, Laksa, Tilbe
Stewart,  Jones

Ne zamandı hatırlamıyorum ama bir gslı youtubedaki bir yayınında bizim sevgiyle görüştüğümüzü yazmıştı bir ay önce falan,bence sevgi işini bitirmişizdir bile bir şekilde,onun haricinde gizem transferi kaç yıllık olduğuna bağlı olarak tilbeye gidilir bence,eğer 2 yıllıksa tilbe ihtimalini rafa kaldırmış olabiliriz bir ihtimal.Jones işinin olacağını bilsem sabally ve stokesu direk silerim bile takımdan.Plumda sanırım en son gs ile biraz kavgalı ayrılmış,buraya pek gelmek istemiyor anladığım kadarıyla.Raca ve djordevice bende hiç alışamadım hala.Eğer Vadeeva işi bizi çok zorlamayacaksa şu an direk ikisinide şutlayıp Vadeeva ya giderdim ben olsam.Ama kendileri garanti devam etmek istiyorlardır ikisiylede
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 09:50:54 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9169 : 20 Mart 2023, 09:53:36 »
Valla Sevgi gönderilirken bir dedikoduyla gönderilmişti, Sevgi'ye sürekli kalp malp atan malum oyuncu takımda halen, o gitmeden alınır mı geri, bilmem. Ha diyeceksiniz ki ne alakası var, evet bence de. Ama kızı gönderdiler ortada hiçbir neden yokken. Herkes de bu mevzuya yormuştu.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9170 : 20 Mart 2023, 10:23:37 »

Plum, Sevgi
Alina, Laksa, Tilbe
Stewart,  Jones

Vadeeva'yı Ekat'tan koparmak şu kadroyu kurmaktan daha zor

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9171 : 20 Mart 2023, 10:34:39 »
Valla Sevgi gönderilirken bir dedikoduyla gönderilmişti, Sevgi'ye sürekli kalp malp atan malum oyuncu takımda halen, o gitmeden alınır mı geri, bilmem. Ha diyeceksiniz ki ne alakası var, evet bence de. Ama kızı gönderdiler ortada hiçbir neden yokken. Herkes de bu mevzuya yormuştu.
Hangi oyuncu bu?

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9172 : 20 Mart 2023, 10:46:41 »
O muhabbeti biliyorumda bunun oyun içine farklı bir etkisi olduğu düşünülerek mi gönderildi acaba,öbür türlü yine mantıklı bir sebep değil çünkü bence gönderilmesi için.Şimdi o haberi söyleyen arkadaşıda hatırladım,Kerem Övetti konuyu bahseden,epey bir sürede geçti üzerinden,bu kadar zamandır ortadaysa bu konu,bence sevgi işinde yumuşamışlardır gibime geliyor

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9173 : 20 Mart 2023, 10:47:06 »
Vadeeva'yı Ekat'tan koparmak şu kadroyu kurmaktan daha zor
O zaman direk jonesa çökelim,hiç sıkıntı yok  :D

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9174 : 20 Mart 2023, 10:54:25 »
O zaman direk jonesa çökelim,hiç sıkıntı yok  :D
Bence de ona gideceğiz😊

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9175 : 20 Mart 2023, 10:54:39 »
Bu arada sanırım korktuğumuz başımıza geliyor,tw da adebisi diye bir hesap,gs mccowanla yeni sözleşme için prensipte anlaşma sağlamış diye bir şey yazmış bundan 2 hafta önce,bizim bu salakların geçmişteki beceriksizliklerini düşündükçe bunu da yapmış olma ihtimallerine şaşırasım gelmiyor artık.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9176 : 20 Mart 2023, 10:56:49 »
Bence de ona gideceğiz😊
İnşallah ya,wnba sezonu başlayınca vanderslootla stewart darlasınlar mümkünse biraz onu 😂😂

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9177 : 20 Mart 2023, 11:19:23 »
Boşverin Mccowanı.Ben beğenmiyorum hantal uzun sevmiyorum.Ayaklar yavaş bu seviyede oynayamaz.Daha hareketli uzun devşirelim.Paris vardı ne oldu kayboldu.Tatlı oyuncu ama o kadar.Saçları güzel tatlı.Siyahilerin havası farklı ana hantal uzun.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9178 : 20 Mart 2023, 11:39:01 »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9179 : 20 Mart 2023, 11:40:28 »
Boşverin Mccowanı.Ben beğenmiyorum hantal uzun sevmiyorum.Ayaklar yavaş bu seviyede oynayamaz.Daha hareketli uzun devşirelim.Paris vardı ne oldu kayboldu.Tatlı oyuncu ama o kadar.Saçları güzel tatlı.Siyahilerin havası farklı ana hantal uzun.

Şeyi devşirelim mi abi, Fowles.