Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976336 defa)

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9180 : 20 Mart 2023, 11:44:11 »
Stokes ile devam etme fikri gözüme korkunç bir kabus olarak gözüüyor önümüzdeki sene için. Kadın çember altından çemberi ıskalayacak seviyede şu anda.
Vargas yerli olarak nasıl fark yaratıyorsa Mccowan da o kadar fark yaratıyor. Biz şu anda Vargas'ın yanında 3 yabancı ile sahaya çıkabiliyoruz Türkiye'de. BU da ciddi bir avantaj yaratıyor. En azından oyun kurucuyu yabancı olarak oynatıyoruz. Mccowan sayesinde basketbolda da önemli maçlarda 2 kısa tercihi yapılabilir Türkiye'de. Şu anda iki uzun + 1 kısa ile çıkıyoruz ve mersin gibi kısaları dominant takımlara karşı sıkıntı oluyor. Bu kadın iki vasat sırpı tutup bir de Stokes ile devam ederse ciddi anlamda casus olduğunu düşünmeye başlayacağım.
Biz burada Gsye transfer olmadan söylemiştik bu ismi, alıp yerli yapılsın diye. Mccowan'da da gs'de kalmak gibi bir fikir varsa onun da zekasından şüphe ederim gerçi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9181 : 20 Mart 2023, 11:53:38 »
Casussa zaten finalde sıçar batırır, biz de devam etmeyiz seneye onunla. İnşallah casus değildir...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9182 : 20 Mart 2023, 12:34:25 »
Stokes sakatlıklar geri götürdü.Normalde değişmem ama gidecek geriledi oyunu.Neden kalmasın.Ne kadar sevmesekte,Galatasarayın kadın baskette bir marka değeri var.Avrupa kupaları var.Biri bizi yendiler.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 12:35:01 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9183 : 20 Mart 2023, 13:10:31 »
Galatasaray'ın marka değerini sikeyim. Konunun ne lakası var şimdi. Pulvere, Nacickaite, Durdane gibi garip isimlerle oynuyor. Bizde ise Stewart, Meeseman, Vandersloot var. Laf olsun diye her topiğe yetişiyorsun yine.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9184 : 20 Mart 2023, 14:20:00 »
Marka değeri, temelde bir şirketin finansal değerini ifade eder.GS  nin Marka değeride beni ilgilendirmiyor ama bu konuya girersekde ne kadar marka olduğuda tartışılır.Bir stad yapacak kadar bile kapasiten yoksa Laf olsun Maksat yeşillik olsunda öte gitmez.Ben veya  Milyonlar Fenerbahçe Marka değeri diye sevmedik.Beş yaşından bu yana Fenerbahçe ile yattım kalktım.Hiç aklımada marka değeri gelmedi.Tabi bu mantıkla bakan kişi elbette diyecekki Fenerbahçe'yi yabancılara satalım.Neyse çok uzatmak istemiyorum.
İkinci konu GS kadın baskette nasıl marka oluyor.Pazarladığı kişi veya ürünle ürün ne ?Pulvere, Nacickaite, Durdane,Işıl.Büşra,Meltem vs.vs. İlouro örnekledi bu konuya girmeyecem ama isterse Marka değeri isimleri alsınlar banane.Aziz Yıldırım ve yönetimin hatasıyla kazara kupa almış ,Bu bizim marka değerimiz olmadığınımı gösterdi?
Stokes'le devam etmek istiyenin akıl sağlığından şüphe ederim.O kişi bize Yönetici de olamaz Hocada.Nokta.
İloturo sana sormuştum evet Mc Cowan kendini yerli yapan GS olduğu için ve  gizli bir sözleşmede varsa Fenerbahçe alamıyabilir.Bizim  B planımız olarak ne yapacağız. Türkiye'de uzun yok .Önceden Nevin Nevlin.Nevriye gibi kişiler olduğu için Kısa skorer oyun kuruculara  yöneldik.Çünkü ozamanlar böyle saçma 3+1 kuralı yoktu.Onun için Mc Cowan bizim ilaçımız gibi.Olmazsa uzun bir yabancıyı yerli yapma şasımız varmı?Aklıma başka B planı gelmiyor. Sen olmaz abi dedin ama son seçenek Stokes yerine Quanitra .Senin önerdiğin iki kişiden biri Vadeeva genç değilmi yapamazmıyız?ikinci ismi hatırlayamadım.
Bir konuda azemi işimiz yarıyacak yerli oyuncularlar şimdiden temas kurmak şart. Sevgi ve Tilbe yönetime kırgın ama yinede onları kazanmak lazım.sonrada sizin önereceğiniz yerli isimlerle kontak kurulmalı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9185 : 20 Mart 2023, 14:29:37 »
Biz eğer onlar kadar Eurocup'a katılsak 15 sene falan üst üste o kupayı alırdık. Euroleagu'de ise şu anda bizim kadar marka ve popüler bir takım daha yoktur. Amerika'da dahi aldığımız oyuncularla ismimiz sık sık spor programlarında telafuz ediliyor.
Öte yandan Stokes'tan da Q'dan da hayır gelmez. Yeni bir devşirme yapılacaksa oyuncu araştırılmalı (Coates olabilir mesela) ama Mccowan gibi bir kadın Türk yapıldıktan sonra Fenerbahçe düşmanı Hido ikinci bir isme sırf Fenerbahçe'ye hizmet etsin diye onay vermez. O nedenle o konuyu da geçelim.
Mccowan o nedenle de çok daha önemliydi. Zaten şimdiden bağlantıyı kurup anlaşmayı beceremediyse bizim yönetim konuşacak bir şey de yok geriye.
Sevgi de Tilbe'de gelmek istiyor bu arada. Eski şartlarla şimdikiler aynı değil.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9186 : 20 Mart 2023, 15:01:40 »
Bu kupada final oynamış kaybetmiştik.Galatasarayı sevmem ancak bizim avrupada 0 çektiğimiz süreçte kazanıyorlar.Tabi Eurolegue ayarında değil.Gayet makul cevap verdim.Mccowan neden kalsına cevap.Ezeli rakibe fazla gömüyoruz.Ben daha hareketli uzun misal Elizabeth Williams gibi isterim.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 15:03:56 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9187 : 20 Mart 2023, 15:15:04 »
Ben içimden neler geçiyor bu lara karşı söylemiyorum.Bu rakip övmek değil.Bizi uyanık tutar.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9188 : 20 Mart 2023, 18:15:17 »
Konu 2dkda ne ara gs a bağlandı ben onu anlamadım hala.Neyse,seneye ya bir kısa ya bir uzun gerçekten courtney emma breanna kalibresinde bir transfer yapmamız şart,eğer illa stokesla devam etme niyetindelersede sabally veya mcbridedan çıkıp düzgün bir ekleme yapsınlar bari.Uslu uslu topunu oynayacağını bilsem direk liz cambage isterdim mesela ama o da baya saldı sanırım son zamanlarda.En son israil takımlarından biriyle anlaşmıştı,eğer orada bir kıpırdanma yaparsa direk çökelim ona.Ama hiç umutlanamıyorum

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9189 : 20 Mart 2023, 18:23:21 »
Bu arada,şimdi bir düşündümde plum'ın gs ile ayrılığının haricinde bize sıcak bakmama sebebi o dönem takımda,üzerinde oluşan baskıyla alakalıymış.Eğer bu sezonu istediğimiz noktada tamamlamayı başarabilirsek ve kadro belli isimler özelinde korunabilirse,bence plumda o baskı ortamının artık olmayacağını düşünerek bize gelme ihtimaline gayette sıcak bakabilir.Yani elw şampiyonu takım apoletiyle teklif yapılsa gelmemesi için tek bir sebep yok ortada.Kaldı ki bizle öyle kavgalı bir ayrılık durumuda olmadı,sadece bütçeyi bir tık zorlar belki ama vanderslootu bir şekilde alabiliyorlarsa gerekirse bir yabancıdan vazgeçip plumada gitsinler yani bir zahmet.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 18:23:45 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9190 : 23 Mart 2023, 09:38:56 »
Biz vandersloot,stewart ve meessemanla kaçar yıllık sözleşme imzaladık acaba.Kulübün geçmişteki açıklamalarına falanda baktım ama yılla ilgili hiçbir detay yok.Acaba ben mi göremedim,ya da tek yıllık olduğu ve bu yüzden milletin sinir krizleri geçirebileceğini bildikleri için eğer 1 yıllıksa ayrıca onu da belirtmek mi istemediler

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9191 : 23 Mart 2023, 11:04:44 »
Bu sene bitecek olmasa 40 defa açıklarlardı, sene sonu hepsi serbest. Fakat bu paraları alabilecekleri ÇBK dışında başka takım da yok.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9192 : 23 Mart 2023, 11:37:25 »
Bu sene bitecek olmasa 40 defa açıklarlardı, sene sonu hepsi serbest. Fakat bu paraları alabilecekleri ÇBK dışında başka takım da yok.
Muhtemelen ya,bende birebir aynı düşünüyorum,kesin tek yıllık hepsi.Bu sene o kadar kritik ki şu şampiyonluk,seneye yeni ekat valencia olacak gibi gözüküyor,korkuyorum ama oraya kaptırma ihtimalimiz olabilir eğer bu seneyi tehlikeye sokarsak.Yaklaşık 2.5m luk bir bütçeyi onaylamışlar,bizim ve mersinin bütçeyi toplasan o kadar etmez neredeyse,şu final four sonuçlandığı gibi direk görüşmelere başlasınlar yoksa bir daha ömrü boyunca düzelmez bu şubenin kaderi
« Son Düzenleme: 23 Mart 2023, 11:41:42 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9193 : 23 Mart 2023, 11:44:39 »
Kupayı alsakta almasakta ufalacağız.3 Wnba çaylak ve yerlilerle devam ederiz.Kadro dağılır iki durumdada.Bu görüşüm.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2023, 11:54:03 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9194 : 23 Mart 2023, 11:47:31 »
Amerikalı oyuncular gitmez hele Griner olayından sonra.Ancak kadın uyuşturcu satıcısı bu kadın konusunda haklı taraf Ruslar.Bu pisliğin adını anmayalım.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2023, 11:48:45 Gönderen: Tom Hanks »