Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976614 defa)

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9255 : 12 Nisan 2023, 13:11:37 »
Sevgi Uzun için daha önce yerli Johannes demiştim. Sezon istatistikleri de bunu gösteriyor.

Geride bıraktığımız normal sezonun en skorer Türk oyuncusu oldu, ayrıca sayı krallığında 8, asist ve top çalma da 1, verimlilikte 4. sırayı aldı.

Kayla, Hayes, Mccowan ve Levander ile birlikte yılın 5'ine seçildi.

Bir Türk oyuncudan uzun zamandır görülmemiş rakamlar. Kendisini Botaş da çok geliştirdi. Belki ayrılıp bu seviyelere geldikten sonra tekrar dönecek olması daha iyi bile olmuş olabilir.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9256 : 13 Nisan 2023, 14:47:21 »
McCowan, Fenerbahçe ile anlaşmak üzere.(Aytuğ Yaltır)
Yani dünkü mağlubiyet umarım ufakta olsa buna sebep olmuştur.Eğer öyleyse biz buradan kaptırmayız çünkü,müthiş iş olacak ya

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9257 : 13 Nisan 2023, 15:06:40 »
O sene bu sene, bundan sonra her sene demiştik...

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9258 : 13 Nisan 2023, 15:21:29 »
O sene bu sene, bundan sonra her sene demiştik...
Yani bu sezon çukurunda sağlam yerli çekirdeği falan olduğu için fark olsada çok dikkat çekmiyordu ama eğer seneye böyle sevgi-mccowan-melis işlerini falanda çözeceksek rakiplere şimdiden geçmiş olsun :D

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9259 : 13 Nisan 2023, 15:28:09 »
Lig benim pek gözümde değil, 10 sene şampiyon olamasak bile geçemez kimse bizi. Ben Avrupa dominasyonu istiyorum ve bunun için de yerli çekirdek gerekiyor. McCowan senden sen istemediğin müddetçe asla gitmez. Tilbe gitmez. Sevgi gitmez. Stewart gider ama.

Ama elinde bu oyuncular varsa Stewart gelmese de Jones alırsın, keyfine bakarsın.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9260 : 13 Nisan 2023, 17:38:16 »
Lig benim pek gözümde değil, 10 sene şampiyon olamasak bile geçemez kimse bizi. Ben Avrupa dominasyonu istiyorum ve bunun için de yerli çekirdek gerekiyor. McCowan senden sen istemediğin müddetçe asla gitmez. Tilbe gitmez. Sevgi gitmez. Stewart gider ama.

Ama elinde bu oyuncular varsa Stewart gelmese de Jones alırsın, keyfine bakarsın.
Tabi canım orası öylede,biz yinede stewartın gelmediği ihtimali hiç konuşmayalım,ne olur ne olmaz sağlama alalım işimizi :D

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9261 : 17 Nisan 2023, 01:02:54 »
Şimdi sıkıyorsa Jonquel Jones'u getirmesinlerde göreyim 😂

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9262 : 17 Nisan 2023, 02:08:10 »
Şimdi sıkıyorsa Jonquel Jones'u getirmesinlerde göreyim 😂

Aç gözlülük olacak ama Jones'u alsak keşke.

Ligi de alip transfer dönemine geçelim.

Vandersloot - Olcay - Alperi - Merve
Johannes - Quigley - Sevgi
Stewart - Alina
Jones - Sabally - Tilbe
Meesseman - McCowan - Gizem

Tek Abd'li mis gibi kadro.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9263 : 17 Nisan 2023, 02:56:39 »

Stewart - Alina
Jones - Sabally - Tilbe

Abi normal şartlarda elinde stewart meesseman vandersloot olan bir takımın elw şampiyonu olduktan sonra jonesu istemesi kadar doğal bir şey olamaz bence 😂 o yüzden istemekte sakınca görmüyorum ben şahsen

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9264 : 17 Nisan 2023, 08:57:54 »

Stewart - Alina
Jones - Sabally - Tilbe

Bence merve ve gizemi sil. Quigley de olmaz. 37 yasinda artık. Esasinda johannes ve gabi tam bizlik ama asvel seneye eurolagude iddiali olacaktır. Jones alinabilir. Zaten mccowan da olursa cember alti fena olur. Vandersloota yardımcı benim hep dedigim Fathoux olabilir. Sutor yedek forvet de laksa. Tek kritik pozisyon mcbride'in pozisyonu. Cok konustuk fark yaratacak amerikali kisa sayisi az. Uzundan yana kullansak uzunlarimizda da sıkıntı yok. Gereksiz olur.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9265 : 17 Nisan 2023, 09:13:32 »
Euroleague women de şampiyon olduk.
Herkese tekrar Teşekkürler.
Herkesten ricam form sorumluları her sayfaya bir isim koymuş. Transferi bu sayfada konuşalım. Euro sayfasında eleştiri değil kutlama zamanı.
Bu takımda Sırplar hariç herkes kalmalı.
Koskoca Euroleague kupasını kazandık, Sponsorlarımız belkide daha çoğalacaktır. Maddi sıkıntısı olacak zaman değil. Bu takımda gördümki birlik ve beraberlik çok iyi bozmayalım. Üstüne yerli ve yabancı transferler yapalım. 2010 da nağmaglup şampiyonluğu tekrar yaşatalım.
Mc Bride ve Lagupova kesinlikle kalmalı ama bençten gelmeli. Yükü onlara vermezsen daha çok verim alırsın.
Sizin dediğiniz gibi Mc Cowan bize gelecekse Stokes, Manolya, Gizem gidebilir.Merve den daha iyisini alamazsan kalsın. Zaten Sevgi, Tilbe vr yeni gelecek yerliler bençte elimizi güçlendirir.
Kısacası takımın özünü koruyalım, Laksa, Jones alınmalı. Vandersloot'un yanına ya Fathoux yada Gray yada Johannes takviyesi yapılabilinir. üstünede yerli yabancı takviyeyi yapalım
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2023, 09:21:18 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9266 : 17 Nisan 2023, 12:49:49 »
Fathoux asvele transfer olmuş. Donem donem bazi isimler söylüyorum. Fathoux, Clark gibi daha kimse bilmezken ama böyle genç ve potansiyeli isimleri kaçırmamak lazımdı. Seneye asvel ciddi bir rakip olacak belli oluyor. Nesibedeki thomasi da almışlar.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9267 : 17 Nisan 2023, 13:33:16 »
Fathoux asvele transfer olmuş. Donem donem bazi isimler söylüyorum. Fathoux, Clark gibi daha kimse bilmezken ama böyle genç ve potansiyeli isimleri kaçırmamak lazımdı. Seneye asvel ciddi bir rakip olacak belli oluyor. Nesibedeki thomasi da almışlar.
Fathouxya da hiç gerek yok abi aslında.Zaten sevgi az buçuk oyun kuruculuk meziyetlerinide geliştirmeye başladı botaşta,ona güvenebiliriz bence artık.Ben asıl,eğer kısalardan illa biri gidecekse,oradaki düşen yabancı hakkını direk uzunda jones gibi bir isimde kullanılmasından yanayım.Zaten elde stewart meesseman hatta saballyde varken durdurulması neredeyse imkansıza yakın takımız.Bu üçlüye bir de jones+mccowan eklersek,kısaların skor üretmelerine gerek kalmaz bile,tüm topları direk uzunlara aktarsalar yeter yani :D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9268 : 17 Nisan 2023, 13:40:37 »
Fathouxya da hiç gerek yok abi aslında.Zaten sevgi az buçuk oyun kuruculuk meziyetlerinide geliştirmeye başladı botaşta,ona güvenebiliriz bence artık.Ben asıl,eğer kısalardan illa biri gidecekse,oradaki düşen yabancı hakkını direk uzunda jones gibi bir isimde kullanılmasından yanayım.Zaten elde stewart meesseman hatta saballyde varken durdurulması neredeyse imkansıza yakın takımız.Bu üçlüye bir de jones+mccowan eklersek,kısaların skor üretmelerine gerek kalmaz bile,tüm topları direk uzunlara aktarsalar yeter yani :D
Tamam da Jones kita disi degil. Bosna pasaportu var. O gelince mcbride'ın gitmesine gerek yok. Fathoux geleceğe yatırım. Cok yetenekli bir kız ama zaten asvele gitmis. İstesek de olmaz artık.
Kadroyu koruyalım. Jones, mccowan, Sevgi, tilbe ve laksa ile takviye edelim ben razıyım.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9269 : 17 Nisan 2023, 14:12:36 »
McBride'a o kadar sövdüm ki artık yüzüne bakamam... Bu yüzden gitmeli. Ya o, ya da ben.