Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976246 defa)

hathat ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9300 : 18 Nisan 2023, 15:36:17 »
Kendimiz gibi oynarsak biziz Takım yorgun zafer sarhoşu bu handikap olabilir.Yahu gelin maça der miyim merak etmeyin kötümserim ama salonda adla yapmam gerçekçilik bence.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9301 : 18 Nisan 2023, 16:10:19 »
Galatasaraya kaybedilen finalden sonra abartmıyorum 4 5 ay kendime üzüntüden gelemedim.Hele Betanın olayı tuz biber ekti yinedeküsnedim.kombine aldım.
Arkadaş whatsuptan ileti mi atiyorsun arka arkaya. Bir şeyi tek mesajda yazamıyor musun?
5-6 mesaj atınca daha mı iyi anlatıyorsun kendini

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #9302 : 18 Nisan 2023, 16:16:39 »
Arkadaş whatsuptan ileti mi atiyorsun arka arkaya. Bir şeyi tek mesajda yazamıyor musun?
5-6 mesaj atınca daha mı iyi anlatıyorsun kendini
Matrix te ajan Smith serinin sonuna doğru tüm matrixi ele geçiriyordu!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9303 : 18 Nisan 2023, 16:19:45 »
Matrix te ajan Smith serinin sonuna doğru tüm matrixi ele geçiriyordu!
Ajan Smith yangın var diye kaçardı Tom ile karşılaşsa.

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #9304 : 18 Nisan 2023, 17:11:49 »
Kendimiz gibi oynarsak biziz Takım yorgun zafer sarhoşu bu handikap olabilir.Yahu gelin maça der miyim merak etmeyin kötümserim ama salonda adla yapmam gerçekçilik bence.
Hiçbir eleştiriyi de dikkate almıyorsunuz, ne güzel. Hep negatif, hep kötümsersiniz.........

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9305 : 18 Nisan 2023, 20:22:27 »
Mccowan net bir şekilde fark yaratıyor. Umarım gelecek sezon için anlaşmışızdır. Stokes'u yollayıp Mccowan'ı kadroya katmak seviye atlatır bize. Özellikle ligde çok rahatlarız.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9306 : 18 Nisan 2023, 22:48:55 »
Mccowan net bir şekilde fark yaratıyor. Umarım gelecek sezon için anlaşmışızdır. Stokes'u yollayıp Mccowan'ı kadroya katmak seviye atlatır bize. Özellikle ligde çok rahatlarız.
Bende buradan duymuştum anlaşılmış diye inşallah doğrudur. Biz bukadar yormadan oynatırız. Daha çok verim alırız. Pelin Stokesin yanından ribaund aldı şaka gibi.
Sevgi ve Derin Yaylada maçı izlemeye gelmişler inşallah derim.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2023, 23:04:50 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9307 : 18 Nisan 2023, 23:04:16 »
Tom onay vermiyor maalesef McCowan'a

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #9308 : 18 Nisan 2023, 23:42:44 »
Bende buradan duymuştum anlaşılmış diye inşallah doğrudur. Biz bukadar yormadan oynatırız. Daha çok verim alırız. Pelin Stokesin yanından ribaund aldı şaka gibi.
Sevgi ve Derin Yaylada maçı izlemeye gelmişler inşallah derim.

Twitter'da biri anlaşmak üzere diye yazmıştı sadece. Doğru olmasını umalım.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #9309 : 18 Nisan 2023, 23:51:02 »
Tom onay vermiyor maalesef McCowan'a

Stokes'un sanki 30 değil de 50 yaşındaymış gibi hareket ettiği anları izletip ikna ederiz onu da :D

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9310 : 19 Nisan 2023, 08:18:04 »
Euroleague son maçını Tekrar seyredince düşündümde, Stewart o kaçırdığı sayılarıda soksaymış, vay anam vay.
Koskaca Türkiye'de bir uzun çıkaramıyoruz. Stewart 'ı kıstas almıyorum, çünkü onun gibi biri dünyada sınırlıdır.
Meesseman ve tüm oyuncularımız önce insanlar. Çok mütevaziler.
Fenerbahçe' ye kazandıran kişilerede  teşekkür etmek lazım.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2023, 08:49:30 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9311 : 19 Nisan 2023, 09:24:18 »
Steeart tek başına şampiyon yapmış.Ķötüde girmişiz 7 12.Onla ilgili başlık açtım.Sabitlenmeli.Duygu düşünçelerinizi oraya yapabilirsiniz.Tam pivot değil hareketli uzun hatta 3 bile oynar.Mactan çıkarken Mvp diye bağırdık.Mc başında olmalıydı buda iyi. 

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9312 : 19 Nisan 2023, 22:19:23 »
Sevgi Uzun ve Tilbe Şenyürek transferleri tamam Melis Gülcan olmuyor Çukura gidiyor büyük ihtimal. Merve Aydın ve Manolya'da yoklar önümüzdeki sezon. Kaptan Olcay ve Alperi ile devam.
Alina, Satou ve Emma ile devam edeceğiz. Kayla'nın durum daha belli değil. Stokes'un durum karışık çünkü menajerler Türk pasaportu alan McCowan'ı Fenere yamamaya çalışıyor ve oyuncu da bize gelmek istiyormuş.
Sloot ve Stewie için Ocak ayı kritik nokta. WNBA'de yoğun bir sezon bekliyor bu ikiliyi o yüzden sezon başlangıcında kesin yoklar ama kulüple seneye de devam edecek gibi gözüküyorlar şu an.
Marina hoca Sopron'dan Brooks ile Guirantes diye Porto Riko'lu bir oyuncunun ismini vermiş yönetime.
(Adebisi diye bir kullanıcı yazmış tw'da bunları,duyum konusunda güvenilir diyebiliriz,sallama haberler değildir yani)
Şimdi konumuza gelecek olursak,Kaylanın durum bence şöyle,hoca net şekilde profil olarak sabit statik şutörden ziyade,kendine pozisyon hazırlanmasına gerek kalmadan bir şekilde skorunu bulabilecek bir kısa istiyor diyor içimden bir ses,mesela kalite olarak guirantesi pek tanımıyorum,gördüğüm kadarıyla kayla kalibresinde bir profil denemez belki ama kendi skorunu kaylaya göre daha rahat bulabilecek bir profil,hoca belki bu yüzden istemiş olabilir.Onun dışında brooks hamlesi,yani elde rakip takımlarda en nefret ettiğim,ama aynı zamanda bize gelmesini en isteyeceğim oyunculardan birisi olabilir :D bence hocada istiyorsa brooks,hele ki şu saatten sonra koşa koşa bile gelir,ben müthiş winner bir karaktere sahip olduğunu düşünüyorum brooksun,sırf bu özelliği bile takıma ayrı bir hava katacaktır,muhtemelen mina ya da raca hamlesinden biri hatta belkide ikiside bu hamleye bağlı olarak gönderilecek olabilir,onun dışında alina satou zaten beklenen gelişmelerdi,emmaya gelecek olursakta,yıllarca kendisini hayranlıkla izlemiş biri olarak,bence kendisinin vücut dilindende,avrupada oynadığı kulüpler arasında şu an en çok bizde oynamaktan keyif aldığını görebiliriz sanırım,stewartta bu duruma tam olmasada kısmen dahil diyebiliriz hatta,ve bence bunda,ekattaki uzun hattına göre bizdeki isimlerin(satou,stokes) etrafındakilerle  daha iyi bir iletişim kuruyor olmasının baya büyük payı var,ben şu an stewart ve emmanın,her ne kadar büyük isimler olsada genel anlamda jones ve grinerla kurdukları iletişimden daha iyisini satou ve stokesla kurduklarına inanıyorum,sadece uzunlar bazında da değil hatta genel olarakta buradaki takım ortamında bence daha mutlular gibi geliyor,bunların üzerine birde elw şampiyonluğu gelince kalmaları gayet doğal zaten,sloota gelecek olursakta bence o iş çok arada,her an sloottan olumlu bir cevap gelmeyip başka bir isim üzerinde yoğunlaşılabilir gibime geliyor,umarım yanılırım çünkü bayan basketbolunda şu an sloottan daha iyi diyebileceğimiz oyun kurucu sayısı bir elin parmaklarını geçmez,hatta belki 1 bile değildir,o yüzden ne yapıp edip slootu da ikna etmek lazım bir şekilde,eğer slootu getiremezsekte en kötü pluma falan mutlaka gitmek lazım

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9313 : 19 Nisan 2023, 22:30:54 »
Sayın Akrep az biraz boşluk bırakıp yazarsanız çok daha güzel olur okunma açısından uzunlarda.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9314 : 20 Nisan 2023, 00:28:51 »
Sevgi Uzun ve Tilbe Şenyürek transferleri tamam Melis Gülcan olmuyor Çukura gidiyor büyük ihtimal. Merve Aydın ve Manolya'da yoklar önümüzdeki sezon. Kaptan Olcay ve Alperi ile devam.
Alina, Satou ve Emma ile devam edeceğiz. Kayla'nın durum daha belli değil. Stokes'un durum karışık çünkü menajerler Türk pasaportu alan McCowan'ı Fenere yamamaya çalışıyor ve oyuncu da bize gelmek istiyormuş.
Sloot ve Stewie için Ocak ayı kritik nokta. WNBA'de yoğun bir sezon bekliyor bu ikiliyi o yüzden sezon başlangıcında kesin yoklar ama kulüple seneye de devam edecek gibi gözüküyorlar şu an.
Marina hoca Sopron'dan Brooks ile Guirantes diye Porto Riko'lu bir oyuncunun ismini vermiş yönetime.
(Adebisi diye bir kullanıcı yazmış tw'da bunları,duyum konusunda güvenilir diyebiliriz,sallama haberler değildir yani)
Şimdi konumuza gelecek olursak,Kaylanın durum bence şöyle,hoca net şekilde profil olarak sabit statik şutörden ziyade,kendine pozisyon hazırlanmasına gerek kalmadan bir şekilde skorunu bulabilecek bir kısa istiyor diyor içimden bir ses,mesela kalite olarak guirantesi pek tanımıyorum,gördüğüm kadarıyla kayla kalibresinde bir profil denemez belki ama kendi skorunu kaylaya göre daha rahat bulabilecek bir profil,hoca belki bu yüzden istemiş olabilir.Onun dışında brooks hamlesi,yani elde rakip takımlarda en nefret ettiğim,ama aynı zamanda bize gelmesini en isteyeceğim oyunculardan birisi olabilir :D bence hocada istiyorsa brooks,hele ki şu saatten sonra koşa koşa bile gelir,ben müthiş winner bir karaktere sahip olduğunu düşünüyorum brooksun,sırf bu özelliği bile takıma ayrı bir hava katacaktır,muhtemelen mina ya da raca hamlesinden biri hatta belkide ikiside bu hamleye bağlı olarak gönderilecek olabilir,onun dışında alina satou zaten beklenen gelişmelerdi,emmaya gelecek olursakta,yıllarca kendisini hayranlıkla izlemiş biri olarak,bence kendisinin vücut dilindende,avrupada oynadığı kulüpler arasında şu an en çok bizde oynamaktan keyif aldığını görebiliriz sanırım,stewartta bu duruma tam olmasada kısmen dahil diyebiliriz hatta,ve bence bunda,ekattaki uzun hattına göre bizdeki isimlerin(satou,stokes) etrafındakilerle  daha iyi bir iletişim kuruyor olmasının baya büyük payı var,ben şu an stewart ve emmanın,her ne kadar büyük isimler olsada genel anlamda jones ve grinerla kurdukları iletişimden daha iyisini satou ve stokesla kurduklarına inanıyorum,sadece uzunlar bazında da değil hatta genel olarakta buradaki takım ortamında bence daha mutlular gibi geliyor,bunların üzerine birde elw şampiyonluğu gelince kalmaları gayet doğal zaten,sloota gelecek olursakta bence o iş çok arada,her an sloottan olumlu bir cevap gelmeyip başka bir isim üzerinde yoğunlaşılabilir gibime geliyor,umarım yanılırım çünkü bayan basketbolunda şu an sloottan daha iyi diyebileceğimiz oyun kurucu sayısı bir elin parmaklarını geçmez,hatta belki 1 bile değildir,o yüzden ne yapıp edip slootu da ikna etmek lazım bir şekilde,eğer slootu getiremezsekte en kötü pluma falan mutlaka gitmek lazım
Vallaha benim şahsi düşüncem bu yapının korunması,
Merve kalmalı derim, hem yerli genişlik hem en azından benç için, artı GS maçında 14 sayı attı. Bana savaşçı oyuncu lazım, ama velaki Hoca ona sık sık süre verdi, bir okadarda azarladı, bu yönünü görmemiştim
Sevgi, Tilbe iyi, Melis olmasada olur. Gs maçında Sevgi ve Derin Yaya'yıda gördüm sani oda nize gelecek gibi. Amma velaki Yerli Rotasyonu biraz geniş ve Seçici olmak lazım,
İloturo Gizem bize yaramaz demişti ben yinede elimizde olsun demiştim ama oda bize göre ağır..
Jelana Brooks 33 yaşında milli takımında diye hoca istemiştir. Vallaha iyi ama ben bu kadronun üstüne isterim
Bu yabancılar kalsın üstüne gelecekse Laksa, Brooks, Jones gelsin
Stewart ve Vandersloot geçde olsA gelirler
Vandersloot 'un yanına Marine Johannes olmazmı? S. Gard Fransız
Guirantes bence tam bir gard. Mc Brideyle kıyaslanmaz bildigim kadarıyla senin dediğin gibi skorer değil. Yanılıyorda olabilirim. İloturoya sormak lazım
Dana kiana Evans' da var yada Gray
Mc Cowan ı yamamaya çalışıyorlarmış o nedemek keşke gelse. Biz istemiyormuyuz ki?
Bu sene Stokes defterini kapatalım