Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976601 defa)

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9315 : 20 Nisan 2023, 01:08:28 »
Vallaha benim şahsi düşüncem bu yapının korunması,
Merve kalmalı derim, hem yerli genişlik hem en azından benç için, artı GS maçında 14 sayı attı. Bana savaşçı oyuncu lazım, ama velaki Hoca ona sık sık süre verdi, bir okadarda azarladı, bu yönünü görmemiştim
Sevgi, Tilbe iyi, Melis olmasada olur. Gs maçında Sevgi ve Derin Yaya'yıda gördüm sani oda nize gelecek gibi. Amma velaki Yerli Rotasyonu biraz geniş ve Seçici olmak lazım,
İloturo Gizem bize yaramaz demişti ben yinede elimizde olsun demiştim ama oda bize göre ağır..
Jelana Brooks 33 yaşında milli takımında diye hoca istemiştir. Vallaha iyi ama ben bu kadronun üstüne isterim
Bu yabancılar kalsın üstüne gelecekse Laksa, Brooks, Jones gelsin
Stewart ve Vandersloot geçde olsA gelirler
Vandersloot 'un yanına Marine Johannes olmazmı? S. Gard Fransız
Guirantes bence tam bir gard. Mc Brideyle kıyaslanmaz bildigim kadarıyla senin dediğin gibi skorer değil. Yanılıyorda olabilirim. İloturoya sormak lazım
Dana kiana Evans' da var yada Gray
Mc Cowan ı yamamaya çalışıyorlarmış o nedemek keşke gelse. Biz istemiyormuyuz ki?
Bu sene Stokes defterini kapatalım
Abi derin yaya için olcay alperi sevgiden birinin alt klasmanda bir kısa olması lazım,içlerinde en kötüsü olcay olarak görünsede o da net şekilde hala el takımlarında süre alabilecek seviyede bir isim,o yüzden bu 3lüye gelecek ilave bir yabancı kısadan sonra bir de derine gidilmez,altyapıdaki isimler falanda var çünkü daha süre alacak,o yüzden,en azından şimdilik derine gidilmez,jones işi içinse sanırım şu an yönetim bu kadar net yıldız isimleri düşünmüyor çünkü onlar içinde baya baya ciddi bütçe lazım doğrusunu söylemek gerekirse,en azından brooks işi ona sinyal gibi geldi bana,ama brooksta çok önemli ekleme olur gelirse yaşına rağmen hala gayet formda bir isim,ki zaten el de en iyi 2. beşede seçildi bu sezon,johannes içinse galiba asvel ne johannesi ne gabbyi gelecek sezon kimselere yar etmeyecek,ama sonrası için belki durumlar değişebilir,guiranteste kaylayla şu aşamada bence de kıyaslanamaz ama kayla artık fiziksel olarakta belli açılardan skor üretmekte zorlanıyor aslında,guirantes ona oranla bir tık daha aktif bir isim hücum tarafında,skor katkısı da fena değil aslında bu sezon bazında,koç bence birazda bu yüzden istemiş olabilir,mccowanda da aslında bende isterim gelmesini ama bilemiyorum,yani eğer kendiside gerçekten bu kadar gelmek istiyorsa bence her an işler değişebilir zaten o tarafta,bakalım zaten yakında çıkar onunla ilgili daha net gelişmelerde

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9316 : 20 Nisan 2023, 03:37:48 »
Transferi yönetim yapsın hocaya sormaya gerek yok. Gitti kafasina gore epoupa, raca, mina gibi vasat isimleri aldırdı. Kadroyu koruyup üzerine yerlilerle,  Jones - eu 2 ve McCowan al sonra bak keyfine.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9317 : 20 Nisan 2023, 09:35:46 »
Eurolague şampiyonu olmuşsun. Kadronda Stewart, meeseman, vandersloot gibi oyuncular var, sonra kalkıp jj kolay değil, a'ja kolay değil, o kolay değil.bu kolay değil. Stewart kolay mıydı, yada meeseman. Bos konuşmayı ne cok seviyor insanlar. Stewart açıklanmadan birisi stewarti alalim dese ama nasil alacağız, butcemiz belli ,sen mi vereceksin, 50 tane dereden su akardı, demekki alabiliyorsun. Zirveye çıkmışsın zirveye. Avrupanin en büyük takımısın. Guirantes nedir. Wnbade takim bulamamis, hazırlık kampindan sonra serbest bırakılmış bir oyuncu. Kaylanın 2 seviye alti. Sen kalkıp gsye, bjkye, botasa falan adam bakıyorsan tamam ama bize olmaz. Tabiki epoupa ile kıyaslanamaz ama kita disi hakki bu seviyede bildigin heba olur. Gözünü seveyim kaylanin.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2023, 09:36:32 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9318 : 20 Nisan 2023, 10:10:02 »
Bu kulübün Ariel Atkins peşinde filan koşması lazımken... Bu kadın vizyonsuz ya. Her transferi böyle. Abuk subuk adamlar alıp bunlarla şampiyon olmak istiyor. 200 bin dolar az harcayınca 4 kupa birden verecekler sanki. Şu salak fetiş yüzünden kaç kupamız gitti. Git Aja Wilson filan almaya çalış.

Jelena Brooks muhteşem oyuncu bu arada, hayır demem.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2023, 10:11:09 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9319 : 20 Nisan 2023, 10:28:28 »
Belki McBride ayrılıyor takımdan.Yada takıma geç katılacak.Mike James gibi etkileşim manyağı Kayla.Hakkindaki olumsuz görüşleri okuyordur.Bence tutamayız oyuncuları fiyatlar katlandı herşeye hazırlıklı olalım.Sponsor olursa belki.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9320 : 20 Nisan 2023, 10:30:22 »
Belki McBride ayrılıyor takımdan.Yada takıma geç katılacak.Mike James gibi etkileşim manyağı Kayla.Hakkindaki olumsuz görüşleri okuyordur.Bence tutamayız oyuncuları fiyatlar katlandı herşeye hazırlıklı olalım.Sponsor olursa belki.
Her başlığa, her konuya yorum yapmak zorunda mısın?

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9321 : 20 Nisan 2023, 10:33:31 »
Yapabilir de, her başlığa OLUMSUZ yorum yapmak zorunda olmasa keşke  ;D

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #9322 : 20 Nisan 2023, 10:36:02 »
Her başlığa, her konuya yorum yapmak zorunda mısın?
Yine olumsuz, negatif bir yorum daha. Şaşırmıyoruz artık. İçimizdeki İrlandalı gibisin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9323 : 20 Nisan 2023, 10:47:46 »
Şampiyon takımın her dalda aldığı ücret katlanır ne dedim şimdi.500 alıyorsa ikiye katlanır.Sponsor öderse sıkıntı yok.Mcbride oldu geç gelmesinden dolayı sübap görevi yapabilecek oyunculara yönleniyor olabiliriz.Yahu burda oyunculara dümdüz gidenler var sinirle olabilir.Olmamalı ama oluyor.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2023, 10:50:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9324 : 20 Nisan 2023, 10:50:29 »
Belki diyorum.bakin.

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #9325 : 20 Nisan 2023, 10:56:55 »
Alina, Meeseman, Sabally ile devam edilecek sanırım. Vandersloot ile Stewart da Ocak ayında takıma katılacak. Mc Bride'ın durumu belirsiz sanırım. Mc Bride'dan daha iyi biri olmayacaksa kalmasında fayda var. Raca ve Corceviç yerine iki Avrupalı bakıyorlar galiba. Jelena Brooks iyi bir tercih olur. Yanına Marianna Johannes de olursa çok iyi olur. Stokes yerine MC Cowan olacak gibi görünüyor. Olcay, Alperi, Elif İstanbulluoğlu, İdil kalacak, yanına da Sevgi Uzun ile Tilbe Şenyürek gelecek, Manoyla kesin gidici, Merve Aydin bir ihtimal kalabilir.  Duyumlar bu yönde. Melis Gülcan gelmek istemiyor sanırım. Öyleyse eski oyuncumuz Özge Kavurmacıoğlu olabilir. Beşiktaş'tan Elif Bayram olsa çok iyi olur, ancak bu konuda bir hamlemiz yok. Önümüzdeki yıl Olcay, Alperi, Sevgi Uzun, Tilbe Şenyürek, İdil Saçalır, Elif İstanbulluoğlu, Mc Cowan yerli rotasyonu gençlerle takviye ile ligi götürür. Bu arada 12 kişilik kadroda mutlaka yabancı hakkı en az 4 olması için bastırmalıyız. Hatta erkeklerde olduğu gibi 5 olmalı, ayrıca ilave bir devşirme oyuncu tabi ki. Mevcut 3 yabancı kuralı ile ekonomik anlamda zorlanıyoruz. Tribüne çıkan yabancı hoşnutsuzluk yaratır. Düşünsenize Sabally, Alina, Mc Bride, Vandersloot, Meeseman, Stewart'tan hangi üçünü kadroya almazsınız? En kısa zamanda dopingçi çakma Fenerli Hido'dan kurtulmak gerek. Fenerbahçe'yi durdurmak için olmadık işler yapıyor. Fener lobisi kulis faaliyetlerine ağırlık vermeli bence.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9326 : 20 Nisan 2023, 11:01:08 »
Sn Maldadonadonun ya o ya ben lafina içerlemiş deniyor. ;D :D :).Bazen emoji.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9327 : 20 Nisan 2023, 11:26:20 »
Normalde böyle şeyleri hiç yapmam ama bir daha bu tip yangıncı yorumlar yapmamanız için bizzat ali koçun bu branşla ilgili daha dün konuştuğu bir kısmı alıntılayacağım şimdi,yani bunu okuduktan sonrada artık böyle absürt yorumlar yapmazsınız diye umut ediyorum.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9328 : 20 Nisan 2023, 11:26:57 »
Kadınlar Avrupa Ligi finalinde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ni yenerek Avrupa şampiyonluğunu kazanan Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımız, kupayı Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimize götürdü.

Kulübümüzün Yönetim Kurulu Odası’nda gerçekleşen ziyarette Başkanımız Ali Koç ve Yöneticilerimiz, takımımızın oyuncularını ve teknik heyetini tebrik etti.

Organizasyonda kısa bir konuşma yapan Başkanımız, “Finallerdeki şanssızlığımızı kırdığınız için teşekkür ediyorum. Zorlu geçen yarı final maçından sonra koçu aradım, bana endişe etmememi söyledi. Final maçında kadın basketbolunda gördüğüm en iyi performanslardan birini izledim. Tebrik ve teşekkür ediyorum. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Sizlerle gurur duyuyoruz ama burada bitmiyor. Tekrar etmeliyiz. Bunu yapmamız için de en iyi takıma sahip olmamız ve bu takımı korumamız gerekiyor” şeklinde konuştu.
Artık rica ediyorum,bir daha da bu tip saçma sapan ''oyuncuları tutamayız edemeyiz,herkes ayrılmak istiyor'' yorumlarını yapmayı bırakın,yoksa artık niyetinizin fenerbahçeyi desteklemekten çok daha farklı noktalarda olduğuna inanacağım.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2023, 11:32:50 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #9329 : 20 Nisan 2023, 12:19:00 »
Ali Koç'un söylediği yalan sayısı kaç bin olmuştur kim bilir ama genelde futbolla ilgili onlar. Yalnız yönetimdekiler bu sezondan yola çıkarak duruma ağırlık koymalı. Bu söylentilere bakacak olursak cidden bu kadının transfer yapmaması lazım, yeni Epoupalar için zaman ve ekstra para harcamak aptalca olur. Ben Kaka diyorum, Arda diyorum, sen Holmen diyorsun durumuna çok benzer bu :D