Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976344 defa)

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9330 : 20 Nisan 2023, 12:26:14 »
Tom'a kalsak Epoupa ve Howard çöpleriyle yola devam etmeliydik,  çok faydalı oyunculardı, sonra yine finalde tokatlayacaklardı bizi.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9331 : 20 Nisan 2023, 13:37:48 »
Mc Bride - Stewart kaldı ama Ocak'ta gelecekler diyelim. O süreye kadar Guriantes falan idare eder. Ama kalıcı olarak hiç olmaz.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9332 : 20 Nisan 2023, 16:26:17 »
Belki McBride ayrılıyor takımdan.Yada takıma geç katılacak.Mike James gibi etkileşim manyağı Kayla.Hakkindaki olumsuz görüşleri okuyordur.Bence tutamayız oyuncuları fiyatlar katlandı herşeye hazırlıklı olalım.Sponsor olursa belki.
Öyle olsa geçen yıl kalır mıydı acaba sallıyorsun bari doğru düzgün bir şeyler salla ne çeşit bir adamsın anlamadım ki

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #9333 : 20 Nisan 2023, 21:44:43 »
bu stokes baya kotu bi uzun devsirme hakki mccowan varken stokesda kullanmak cok sacma yuksek ihtimal mccowan bize gelecektir seneye kacirmamak lazim

• Üye
« Yanıtla #9334 : 20 Nisan 2023, 21:46:36 »
Yvonne Anderson bizimkilerle maçı izlemiş. Marina , brooks ve yvonne'yi bağladı sanırım.

McCowan ı mutlaka almak lazım. Pota altında durdurmak çok zor.

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #9335 : 20 Nisan 2023, 22:01:08 »
34 yaşında olan teyzeler; Brooks ve Anderson şaka mı?
Bu kadın neden bütün sırpları bize getiriyor. Yaw yeter artık!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9336 : 20 Nisan 2023, 22:56:01 »
Yvonne Anderson, guriantes falan noluyor yahu. Yine seneye başlarda kabız olacağız galiba.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9337 : 21 Nisan 2023, 00:51:01 »
Guirantes kolpa sanırım ama Yvonne de Brooks da çok iyi sezon geçirdi yine de Brooks Sabally kalacaksa fazlalık oluyor sanki biraz, Sloot gelmeyecekse Yvonne hamlesine varım ben yaşa çok takılmamak lazım beş yıllık sözleşme koymuyoruz sonuçta önlerine

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9338 : 22 Nisan 2023, 18:21:31 »
Lig kadrom:
Plum-Olcay
Sevgi-Alperi
Steawart-Merve
Emma-Tilbe
McCowan-E.Bayram

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9339 : 22 Nisan 2023, 19:00:02 »
Plum filan gelmez, kandırmayın fenerbahçelileri..

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9340 : 23 Nisan 2023, 15:25:08 »
Yani tam olarak buraya yazılacak bir konu değil belki ama burayıda ilgilendiren bir konu,cappy döneminden beri bu şubeyi takip ediyorum.Bu zamana kadar yaşadığımız onca skandal(taurasi-gs,ydü,yabancı sınırı vs.)olayları da bunun içine katarak söylüyorum,sanırım daha önce bayan basketbolunu bu kadar domine edebileceğimiz bir döneme hiç gelmemiştik.O dönem bile yerel ligde rakipte sylvia fowleslar,torrensler olmasından dolayı,haliyle ortada bir rekabet vardı fakat şu an bizi durdurabilmek için ellerinde bir şanslarıda kalmadı.Hido efendi kıyıda köşede ağlamaya başlamıştır bile çoktan.Çünkü an itibariyle elimizde bayan basketbolunun açık ara en yetenekli 2 uzunu var.Bu yapıyı koruyabildiğimiz müddetçe açık ara her sezonda elw şampiyonluğununda favorisiyiz.Modern takımlar arasında elw şamp 6 kupayla zirvede ekaterinburgun olduğunu düşünürsek,stewart-meessemanı tuttuğumuz sürece min. 4 kupayı daha ekleyebileceğimizede zerre şüphem yok.E hazır ekatında dağılmasıyla önümüzde açılmışken,şubenin,öncelikli olarak şu an için bu ikiliyi takımda tutmayı,ilerideki yıllarda da artık gelecek diğer şampiyonluklarında etkisiyle bu rekoru daha da geliştirebilmek için,bu ikilinin yanına aynı kalibrede yıldız isimleride eklemek gerektiğinin farkında olduğunu düşünüyorum.Yani uzun zamandır herhangi bir branştan bu takımın bundan 1 hafta önce verdiği kadar keyif almamıştım.Umarım artık bunca yıldır yaşadığımız alınamayan ribaundlar,özellikle son senelerdeki fiyasko transferler (vaughn,sottana,kizer) devrini bu sezonla birlikte noktalamışızdır.Çünkü bu kadar uygun bir zamanda bu kadar doğru bir kimyayıda yakalamışken eğer aynı hataları yapmaya devam edersek müthiş bir hayalin gerçeğe dönüşme ihtimalinden olacağız.Umarım şu 2 ay içerisinde kadro yapılanmasıyla ilgili açıklamaların geleceği zamanda hepimizin beklediği o sözleşme haberlerini alırızda bu sevincimiz,neşemiz her geçen gün daha da artarak devam eder.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2023, 15:25:45 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9341 : 23 Nisan 2023, 22:43:47 »
Fenerbahçe de yarım sezon için 450 bin dolar alıyor(Stewart) 2 sene daha uzatıldı sözleşmesi muhtemelen pirimde vericekler tüm takıma iki şampiyonluk için Emma 2+1 yıl ve Stewartın 2 yıl uzadı sözleşmeleri .Mccowanıda stokes yerine düşünüyorlar maaş olayında anlaşırsalar.(Bade Kaya//tw)
İŞTE BAŞLIYORUZ YA🤩🤩🤩

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9342 : 23 Nisan 2023, 22:46:38 »
Fenerbahçe de yarım sezon için 450 bin dolar alıyor(Stewart) 2 sene daha uzatıldı sözleşmesi muhtemelen pirimde vericekler tüm takıma iki şampiyonluk için Emma 2+1 yıl ve Stewartın 2 yıl uzadı sözleşmeleri .Mccowanıda stokes yerine düşünüyorlar maaş olayında anlaşırsalar.(Bade Kaya//tw)
İŞTE BAŞLIYORUZ YA🤩🤩🤩
Bade kaya biraz sallar, itimat etmemek lazım. Seneye Jones ve ionescu gelecek falan diyordu bir aralar.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9343 : 23 Nisan 2023, 22:48:37 »
Bade kaya biraz sallar, itimat etmemek lazım. Seneye Jones ve ionescu gelecek falan diyordu bir aralar.
Şimdi twda 1-2 kişiye sordum onlarda ''bade kaya kendi dediğine inanmıyordur'' dediler 🤣🤣

• Üye
« Yanıtla #9344 : 23 Nisan 2023, 23:00:06 »
İŞTE BAŞLIYORUZ YA🤩🤩🤩

Valla sevindim ki kaynağı görene kadar. ;D

Yıllar evvel facebookta Bade Kaya'yı yemlemiştim. Bayan voleybol takım menajerinden Elitsa Vasileva'yı aldığımızı duydum demiştim. Bu da her yerde kendi haberiymiş gibi kesin diye paylaştı  :D öyle bir transfer olayı yoktu sonra voleybol forumunda dalga geçilince bana çok sövmüştü Bade.